"

Kelebek Perde

" araması için 961 sonuç listeleniyor

Şık Görünümlü Kelebek Perdeler Trendyol’da!

Perdeler, mekan dekorasyonlarına canlı ve hoş bir görünüm kazandırır. Bu ev tekstili ürünlerinin birbirinden farklı özelliklere sahip olan modelleri, her eve uyum gösterir. Zarif ve şık görünümleriyle son zamanlarda beğeni kazanan kelebek perde çeşitleri, ev dekorasyonlarınızı şık bir hale dönüştürür. Cam ya da kapı kelebek perdeler, sıklıkla kullanılır. Cam ya da kapıların çerçevelerine takılarak kullanılan bu ürünler, kelebek şeklini aldığı için adını da bu özelliğinden kazanır. Germe kornişler ile çerçevelere basit bir şekilde takılan ürünlerdir. Kanatları sayesinde açılıp kapanmaları oldukça basittir. Çerçevelere takıldıkları için camla bitişik bir duruş sergiler. Bu sayede içeriden ve dışarıdan hoş görüntülerin ortaya çıkmasını sağlar. Fon, tül ya da güneşlik tarzında üretilen seçenekler, her odanın ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip ürünlerle süslenmesine imkan tanır. Açılmaları ve kapanmaları oldukça rahat olduğu için kullanımlarıyla sizi memnun etmeyi başarır. Üretimlerinde kullanılan kumaşların yıkanmaları, oldukça rahattır. Çerçeveden sökeceğiniz tül, güneşlik ya da fonu çamaşır makinesinde uygun programlarda yıkayarak ürünlerin kirlerden arındırılmasını sağlayabilirsiniz. Ardından rahat bir şekilde takarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Evlerin çeşitli alanlarına şıklık kazandıran bu modeller, iş yerlerinde de oldukça rahat bir kullanım sağlar. Ayrıca ortamlarda bulunan tüm eşya ve mobilyalarla uyumlu renk seçenekleri sayesinde sizi memnun etmeyi başarır. Dilediğiniz alanda kullanacağınız kelebek perdelere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her Evi Süsleyen Kelebek Perde Modelleri

Her Evi Süsleyen Kelebek Perde Modelleri

Odaları ferah, şık ve gösterişli göstermeye yarayan ürünlerden biri, perdelerdir. İnsanların yaşam alanlarını kullanışlı hale getirir. Bulundukları ortama şık bir görünüm kazandıran bu tekstil ürünleri, geniş bir model seçeneğine sahiptir. Pencere, cam ya da kapı gibi alanlarda bulunan çerçevelere takılan kelebek perde modelleri, şık duruşlarıyla her müşterinin beğenisini kazanır. Dışarıdan içerisinin gözükmemesini sağlayan kelebek fon perde modelleri, kalın ve opak kumaşlara sahiptir. Tek başına kullanılabildiği gibi tüllerle birlikte şık görüntüler sergileyen fonlar, duvar ya da cam kenarlarına çekilerek kullanılabilir. Kelebek tül perde, güneşlik ya da fonlarla birlikte kullanılabilir. İç kısımdan bakıldığında mekan dekorasyonlarını büyük ölçüde etkileyen tüller; pullu, boncuklu ya da taşlı aparatlar kullanılarak detaylandırılabilir. Şerit, yay ya da boncuk gibi tasarımlara sahip olan kelebek perde aparatı, kumaşın toplanabilmesine imkan tanır. Kumaşı büzerek bu aparatlardan taktığınızda, ürünün kelebek görünümünü almasını sağlayabilirsiniz. Açılıp kapanma açısından mekanizmalı olan kelebek stor perdeler, mutfak ya da balkon camlarında oldukça işlevseldir. Yan kısımlarında bulunan mekanizmayı hareket ettirerek açılıp kapanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımları kadar temizlenmeleri de oldukça basit olan storları, yumuşak uçlu fırçalarla halı gibi yıkayabilirsiniz. Kendinden desenli olan fonları, hem tül hem de güneşlik olarak kullanabilirsiniz. İnce ve saydam olan kumaşlı kısımları bir araya getirmek mümkündür. Tül, kalın ve opak olanları aynı sıraya sabitlediğinizde ise güneşlik görevi görmelerini sağlayabilirsiniz. Mutfak, balkon ya da diğer odalarda kullanıma uygun olan bu ürünler, desenli ve sade model seçeneklerine sahiptir. Bir mekanı ferah göstermek istediğinizde sade ve kendinden desenli olanlardan yana seçim yapabilirsiniz. Dekorasyonda kullandığınız eşya ve mobilyalara uyumlu olması açısından koyu renk tonları bulunan ve çeşitli baskılarla desenler verilen modellere göz atabilirsiniz. Taş, boncuk ya da pulların işlendiği modellere göz atabilir, odalarınızda bu gösterişli ürünleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Boyutları dilediğiniz şekilde ayarlanabilen modelleri inceleyerek kullanım alanınıza uygun ölçülerde ürünlere ulaşabilirsiniz. Renk, desen, boyut ve kumaş çeşidi birbirinden farklı olan kelebek cam perdesi modelleri, Trendyol’da bulunur. Tüm çeşitlere ulaşarak zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kullanışlı Kelebek Perde Özellikleri

Kullanışlı Kelebek Perde Özellikleri

Metal ya da ahşap çubuklar üzerine monte edilen kelebek briz perde çeşitleri, tül ve kumaşlardan üretilir. Çubuklar üzerine büzdürülerek kullanılan kumaşlar, kelebek görüntüsünü kazandığı için adları bu şekilde lanse edilir. Pencere ile tavan arasında yetersiz alanların mevcut olduğu odalar için kullanıma uygundur. Dilediğiniz her cam ve kapı önünde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Pencere ya da kapıları açmak istediğinizde perdeleri toplama zahmetinden bu ürün çeşitleri sayesinde kurtulabilirsiniz. Mutfak ya da balkonlarda bulunan pencere kelebek perde çeşitleriyle kapatılabilir. Böylece ortama estetik bir görüntü kazandırılır. Birbirinden farklı kumaşlardan üretilen bu perdelerin kullanım amaçlarında çeşitlilik gözlenebilir. Dışarıdan içerisinin gözükmemesi için tercih edeceğiniz fon ya da güneşliklerde genellikle kalın kumaşlar kullanılır. Bu kumaşlar kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı özellikleri sayesinde asıldığı ilk andan itibaren ortama uyum gösterir. Aynı zamanda işlevselliklerini de yerine getirir. Renkleri ve tasarım farklılıkları açısından hoş görünümler sergileyen bu perde çeşitleri, dekorasyonun şıklığını yansıtabilmenize imkan tanır. Tüllerin ince yapıları, güneş ışınlarının içeri girmesini sağlar. Bu durum güneş ışınlarından faydalanmanızı sağlarken mekanlarınızın aydınlık ve ferah bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kelebek desenli perdelerin tül şeklinde üretilen çeşitleri, her alan ölçülerine uyumludur. Kapı ya da pencerelerinizi açmak istediğinizde perdeleri toplamak zorunda kalmazsınız. Yalnızca cam bölmesine yerleştirilen kelebek zebra perde çeşitleri, birbirinden kullanışlı özellikleri sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Mekanizmaları sayesinde rahatlıkla toplanabilen bu ürünleri iş yerlerinizde kullanmak için satın alabilirsiniz. Giriş çıkışların oldukça fazla olduğu iş yerlerinde kapıların rahatlıkla kullanılabilmesini sağlayan çeşitlerdir. İş yerinde bulunan eşya ya da mobilyalarla uyumlu renkleri bulunan model seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Markaların tüm tasarımlarını Trendyol’a göz atarak inceleyebilir, kazançlı bir alışverişe başlayabilirsiniz.

Her Cama Uygun Kelebek Perde Seçimi

Her Cama Uygun Kelebek Perde Seçimi

Büzgülü detayları ile bir kelebeğin görüntüsünü andıran perdeler, kolay montajları sayesinde pencere ya da kapı camlarının kapatılmasını sağlar. Bu ürünler mahremiyetinizi sağlarken odalarınızın da şıklık kazanmasına yardımcı olur. Oldukça modern olan tasarımları, her türlü dekorasyona uyum gösterir. Bu yüzden ürün çeşitleri arasından seçim yaparken rahat edebilirsiniz. Yemek buharlarının ya da yağlarının etrafa sıçradığı mutfaklarda gayet kullanışlı olan bu perdeler, kolay yıkanabilmeleri sayesinde tercih edilir. Yalnızca camlarda kullanılan bu ürünler, elleriniz kirliyken kapı ya da pencereleri açmanıza imkan tanır. Mutfak kelebek perde çeşitlerinin kullanıldığı alanlardan biridir. Mutfaklar, bu ürünler sayesinde dekorasyon açısından oldukça estetik bir görünüme kavuşur. Mutfaklarınız için ürün seçimi yaparken dayanıklı ve kolay temizlenebilir özellikleri bulunan modelleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Odalarda bulunan balkon kapılarında bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Renk ve tasarım farklılıkları bulunan kelebek balkon perdesi çeşitleri, dış ortamla sıkça temas etmesine rağmen tüm özelliklerini koruyabilmeyi başarır. Tül ya da güneşlik gibi farklı amaçlara hitap edebilen bir ürün çeşitliliği bulunur. Bu çeşitlere göz atarak balkon camlarının dilediğiniz şekilde kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Dış kısımdan içerisinin görülmediği bir tarafta ya da yüksek katta oturanlar; desenli, işlemeli veya düz olan tüllerden tercih edebilir. Dışarıdan bakıldığında içerisinin görülebildiği bir yerde yaşayan müşterilere, opak kumaşları sayesinde mahremiyeti koruyan güneşlikler önerilir. Isı ve ışık kontrolünü sağlamada oldukça başarılı olan kelebek perde çeşitleri, kolay kullanımları sayesinde tercih edilir. Bu yüzden kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak uygun ölçülerdeki modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Her alana uyumlu ölçüleri ve kanatları sayesinde açılıp kapanması oldukça basit olan ürünler mevcuttur. Bu ürünler, uygun fiyat seçenekleriyle memnuniyet kazanır. Trendyol’dan kelebek perde fiyatlarını inceleyebilir ve ürünleri satın alabilirsiniz.