"

Kelepçe

" araması için 75119 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dayanıklı Yapıları ile Kelepçe Modelleri

Hayatın farklı birçok alanında işlevsel ürünlere ihtiyaç duyulur. Kelepçe bunlardan biridir ve akla gelen ilk anlamının yanı sıra pek çok kullanım alanı vardır. Bunlardan biri de kelepçe bileziklerdir. Kilit kısmı özel bir sistemle çalışan ve birbirine takılan ürünler bu şekilde ifade edilir. Kelepçe bileklikler birbirinden ayrılması neredeyse imkansız olduğu için oldukça tercih edilir. Özellikle altın bileziklerde kullanılır. Kelepçe hasır bileziklerin vazgeçilmez kapama sistemidir. Aynı zamanda kelepçe zincir türlerinden biridir ve örgüsü ona benzediği için bu ismi alır. 3 burmalı kelepçe yan yana üç adet burma bileziği birleştiren kilit sistemidir ve altın sektöründe oldukça yaygın bir modeli temsil eder. Kelepçe altın sektörünün dışında gümüş sektöründe de tercih edilir. Kelepçe küpeler kulağı acıtmayan formu ve kolay takılabilir olma özelliğiyle öne çıkar. Kelepçe saat modelleri dünyaca ünlü olanlar dahil birçok marka tarafından tasarlanır. Kelepçe kolye modelleri birbirine geçmiş iki halkadan oluşabildiği gibi fiziki olarak da tutukluların bileğine geçirilen ürüne de göndermeli olabilir. Takı sektöründe oldukça tercih edilen bir formdur çünkü fiziksel olarak sağlamdır. Deformasyona izin vermez ve kopması neredeyse imkansızdır. Kolye ve bilekliklerde kullanılmasının en büyük nedenlerinden biri de budur. Kolay kullanımı ile sağlam çözümler sunar. Bu amaçlardan farklı bir dizi amaç için de bu form çokça kullanılır. Trendyol ile kullanım amacınıza uygun olanı bulabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

İşlevsel Model Seçenekleri

İşlevsel Model Seçenekleri

Hayatınızın farklı alanlarında farklı türlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Endüstriyel kullanımı olduğu gibi günlük kullanımı da vardır. Plastik kelepçeler kablo gibi ürünleri birbiriyle gruplar ve düzen sağlar. Dış mekan kullanımına uygun değildir çünkü güneş ışınlarına maruz kaldığı zaman deforme olur. Renkli kelepçe seti vardır ve kullanımınıza uygun seçenekler sunar. Yeşil, sarı, siyah, mavi, beyaz ve kırmızı gibi renkleri mevcuttur. Hortum gibi ürünleri sıkıştırmak için de kullanılır. Bu tip ürünler kelepçe takımı şeklinde satılır ve tüm araç gereçleri barındırır. Kelepçe hortumu musluğa veya su kaynağına sabitleyerek sıvı akışını önler. Bunun için de iyice sıkılaştırılması gerekir. Kelepçe demir olarak da üretilebilir. Dayanıklılığı malzemesine bağlıdır. Kelepçe metal olarak üretildiğinde ise paslanmaya karşı dayanıklı olur ve dış mekan kullanımına uygun hale gelir. Boruları birbirine kenetlemeye yarayan tipi iki şekildedir; u boru kelepçesi formundan aldığı avantajla boruyu tamamen alttan ve üstten olmak üzere sarar ve birbirine kenetler. Diğer türü de t boru kelepçesidir ve boruların t şeklinde kenetlenmesini sağlar. Birleşim yeri olarak da kullanılır. Hortumlar için p tipi kelepçe de tercih edilir. Bu türlerdeki kelepçe hırdavat bölümünde satılır. 3/4, 1/2 kelepçe türleri de hortum sıkıştırmak için kullanılırken hırsızlığa karşı koruma amaçlı kullanılan türleri de vardır. Bahçede kullanılan ürünlerin de paslanmaya karşı dayanıklı olması önemlidir. Uzun süre kullanımda paslanan ürünler zamanla işlevini kaybederek işe yaramaz hale gelir. Maksimum verimlilik alabilmeniz açısından kullanım alanınıza göre malzeme seçimi yapmanız önemlidir. Diğer yandan plastik olanlar da birçok işleve sahiptir. Özellikle server odaları gibi kablo kalabalığı olan yerlerde tercih edilir. Tek kullanımlık olanları olduğu gibi cırtlı modelleri ise birden fazla kullanıma uygundur. Böylelikle aldığınız üründen maksimum verimi alabilecek hale gelirsiniz. Kablo gibi ürünleri gruplamak önemlidir ve düzeni sağlamaya yarar. Borular için olan modellerin de işlevine uygun çalışması önemlidir, sıkıntı çıktığı zaman borunun işlevini de etkiler ve verim almanızı önler. Trendyol ile dış mekan ve iç mekan ihtiyaçlarınızı giderebilir, ihtiyacınıza uygun ürünü aramaya başlayabilirsiniz.

Kişisel Kullanım İçin Ürünler

Kişisel Kullanım İçin Ürünler

Kişisel kullanım için çeşitli türlerde ürünler vardır. Kelepçe oyuncak şakaların ve eğlenceli zamanların yardımcısıdır. Kelepçe kırbaç seti ile özel anlarınızı daha da heyecanlı geçirebilirsiniz. Kelepçeli jartiyerler takım olarak geleceğinden birbiriyle uyumlu olur. Zincirli kelepçe tasarımlarını inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı seçerek anlarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kelepçe türleri genel anlamda farklı kategorilere ayrılır. İsim olarak farklı çeşitlerde bulunan tasarımların mutfak amaçlı kullanılan seçenekleri de bulunur. Kelepçe kek kalıbı, bu tasarımlardan biridir. Yapacağınız kekin çapını istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz türler gibi sadece kapama açma kısmı bu şekilde tasarlanan modeller de vardır. Diğer bir adıyla kelepçe pasta kalıbı olarak da geçen ürünler tabanı olan ve olmayan olarak iki türde karşınıza çıkabilir. Tabanı olmayan modelleri kullanırken yağlı kağıt kullanarak dilediğiniz pastayı veya keki yapabilirsiniz. Birden fazla türü olan bu ürünleri ister çeyiz olarak ister ihtiyacınız doğrultusunda satın alabilirsiniz. Aksesuar olarak da bulabileceğiniz bazı özel tasarımlar vardır. Kelepçe anahtarlık bunlardan biridir. Bunların dışında takı olarak da tercih edilebilir. Kolye ve bilekliklerin dışında kelepçe yüzük de sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Birbirine geçmeli ürünler genel olarak bu şekilde adlandırılır. Parmağa, kola ve boyuna dolanan ürünler de aynı isimle bilinir. Bu ürün adlandırıldığında her kategoride farklı bir karşılığı olabilir. Mutfakta, takılarda, hırdavat kısmında farklı tasarımlar ve işlevlerle öne çıkar. En çok bilinen fonksiyonuyla ise daha çok şaka amaçlı kullanılır. İster çelikten ister metalden olsun farklı malzemelerden birçok ürün üretilir. Malzemesi de kullanım alanına göre değişir. Mutfakta kullanılan ürünler genelde sıcağa dayanıklı malzemelerden tasarlanır. Fırında yüksek ısılara maruz kalacağı için dayanıklı olması çok önemlidir. Deforme olmaması ve uzun ömürlü olması da tercih sebebidir. Trendyol ile size uygun üretilen ürünü keşfedebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlar

Avantajlı Fiyatlar

İhtiyacınıza göre model ve kategoriler bir arada bulunabilir. Tüm kelepçe modelleri ait oldukları kategorilerin altında sıralanır ve sizin beğenilerinize sunulur. Kelepçe çeşitleri oldukça zengindir ve her ihtiyaca uygun bir model mutlaka vardır. Bazı ürünler toplu halde satılır, 5’li, 4’lü kelepçe setleri uygun fiyatlara sahiptir. Kelepçe fiyatları uygun fiyatlarla ve çeşitli kampanyalarla Trendyol’da satılır. Sertifikalı altın bileziklerden 925 ayar gümüş kolyelere kadar tüm takı türleri de bulunur. Aradığınız küpe çeşidini veya bileziği bulmak da oldukça kolaydır. Trendyol’un filtrelerini kullanarak aramalarınızı yapabilir, beğendiğiniz ürünleri favorileriniz ekleyebilir ve fiyatı uygun olduğu zaman gelen bildirimler sayesinde satın alabilirsiniz. Plastik tasarımlar da uygun fiyatlara sahiptir. İçeriğinde birçok ürün barındıran setler halinde satılan malzemeler, uzun vadeli kullanım sağlar. Setler, kullan at özelliğine sahip ve cırtlı olanlara nazaran daha uygun fiyatlı olabilir. Cırtlı olan modeller birden fazla kere kullanılabildiği için daha maliyetlidir. Hortum ve borular için kullanılan ürünler, malzeme kalitelerine göre fiyatlandırılır. Genel olarak uygun fiyatlıdır ve paslanmaya dayanıklı olan modelleri vardır. Endüstriyel kullanıma uygun boru malzemelerine de Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Tüm bu kullanımların dışında eğlence ve şaka amaçlı olarak kullanılan tasarımlar da mevcuttur. Yapacağınız şakalarınızı daha eğlenceli hale getirmek için bu oyuncak ürünleri tercih edebilirsiniz. Gerçeğiyle birebir üretilen modelleri daha maliyetli iken daha basit mekanizmaya sahip olanlar daha avantajlı fiyatlara satılabilir. Kolye ve bilezik kapaması olarak da satılan geçme sistemi de çeşit olarak müşterilere Müşteri yorumlarına bakarak dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Trendyol ile fiyatına ve yorumlarına bakarak tercih edeceğiniz ürünleri sıralayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.