"

Keratin Serum

" araması için 1822 sonuç listeleniyor
Nova Brezilya Keratin 1000 Ml.
NovaBrezilya Keratin 1000 Ml.
(2031)
Brezilya Keratin 1000 Ml.
96,50 TL
Sepete Git

Saç Canlandırıcı Keratin Serum Trendyol'da!

Bölünmüş uçlar, kuruluk, kopan teller... Sağlıklı saç arayışında, bunlar olabilecek en kötü senaryolardan bazıları. Sorunlardan kaçınmak için, saçlarınızın ihtiyacına özel nemlendirme, beslenme ve tüm bu sorunlardan oluşan bir saç programı izlemeniz önemlidir. Bu son adımda ana bileşen keratindir. Keratin serum ile saçlarınızın daha güçlü, parlak ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Birçok farklı keratin ürünü bulunuyor. Saf keratin serum gibi tüm keratin serumları Trendyol'da bulabilirsiniz.

Keratin Serum Modelleri

Keratin Serum Modelleri

Keratin, cildimizde, tırnaklarımızda ve saçımızda bulunan yaklaşık 20 amino asit için gerekli olan hayvansal kökenli bir proteindir. En çok saçtaki işleviyle bilinir, yaşam, esneklik ve direnç için gerekli olan folikül oluşumunun %90'ını temsil eder. Genel olarak saç yapısının büyük bir kısmı bu proteinden oluşur yani onsuz saç tellerinin güçlü ve sağlıklı kalma ihtimali yoktur. Bu şekilde, tüm saç tipleri için belirtilen farklı keratin tipleri ile tedaviler vardır ve özellikle güçlü kimyasallara dayalı bir prosedür gerçekleştirilirken belirli bir sıklıkta yapılmalıdır. Ayrıca saçın tipine uygun olan saç keratin serumu seçmek de oldukça önemli. Çoğu kadın, başarısız bir tedavi nedeniyle tellerin elastik ve gözenekli hale geldiğini gördüklerinde hayatlarında bir kez umutsuzluğa kapılmıştır. Eğer bu tarz bir durumla karşılaştıysanız; saçlarınızın sağlığı açısından likit keratin serum gibi bir ürün tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, bu durumlarda keratin ile tedavi çok etkili olabilir, çünkü bu saç hasarına neden olan şey tam olarak bu proteinin yokluğudur. Bu anlamda kullanıldığında saç telinin kılcal kütlesi değiştirilerek daha dayanıklı hale gelmesi sağlanır. Bu şekilde daha hızlı bir iyileşme sağlamak mümkün olacaktır.

Keratin Serum Çeşitleri

Keratin Serum Çeşitleri

Saçları açmak ve düzleştirmek saça her zaman biraz zarar veren işlerdir. En geniş ve en çeşitli bakım ve tavsiyelere sahip olunmasına rağmen, bu prosedürler yine de belirli hasarlara neden olmaktadır. Bu durumda, protein bir ön işlem olarak çalıştığı ve saçı boya ve kimyasalların etkisinden koruduğu için keratin kullanmak önemlidir. Bu sayede işlem saç için daha az agresif hale gelir. Doğrudan saça uygulanabilen veya ağartıcı ile karıştırılabilen keratin uygulandığında, daha fazla hasarı önleyen koruyucu bir film oluşturulur. Böylece, daha fazla hasardan kaçınarak saçları daha agresif kimyasal işlemlere hazırlamak mümkündür. Keratin serum kullanımı sonrasında saçlar daha güçlü olduğundan çeşitli işlemler için uygun hale dönüşür. İnsanlar saçlarını kurutmak ve şekillendirmek için saç kurutma makinesi veya düzleştirici kullanır. Çoğu insanın bildiği gibi bu kullanımlar tellere zarar verir ve zamanla hasar daha da görünür hale gelir. Bu ekipmanları bırakmamak adına keratin serum tercih edebilirsiniz. Keratin serum kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde de bu tarz ürünlerin, saçları daha güçlendirdiği bilinmektedir.

Keratin Serum Seçenekleri

Keratin Serum Seçenekleri

Az hacimli saçları olanların yanı sıra aşırı hacimli saçları olan kişilerin şikayet etmesi yaygındır. Genel olarak, bir durumun eşiğinde olmak asla iyi değildir. Bu nedenle uzmanların tavsiyesi konu saç hacmi olduğunda bir denge bulmaktır. Ancak açık kütiküllerle hiçbir saç bu sonucu elde edemez. Bu sayede kuru, fazla hacimli ve modellenemeyecek kadar az saçlara sahip olmak söz konusu olur. Bu anlamda keratin çok önemlidir. Tellerin keratinini değiştirerek daha kontrollü ve şekillenebilir hale gelen saçlara kavuşmanız söz konusu. Bundan dolayı keratin serum bir adım öne çıkar. Keratin serumla saçlarınızın hacim kazanması kolaylaşacaktır. Zayıflamış bir saç teli, saç derisinde hayati sıvıların emilmesini zorlaştırır. %90'ı keratinden oluşmasına rağmen, saçta özellikle saç tellerinin nemlenmesinden sorumlu olan su olmak üzere diğer besinler de bulunur. Bu nedenle, saçınızı daha uzun süre nemli tutmak için keratin prosedürlerine yatırım yapmanız çok önemlidir. Keratin serum çeşitleri ve keratin serum fiyatları için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.