Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Renk
Paket İçeriği
Fiyat
Parça Sayısı
Özellik
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Teknik
Koleksiyon
Desen
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Tipi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kışlık Çorap

" araması için 7263 sonuç listeleniyor

Kaliteli Kışlık Çorap Çeşitleri Trendyol'da!

Kış aylarında ayağınızı sıcak tutmak için üretilen kışlık çorapları giyebilirsiniz. Her ayak numarasına uygun şekilde üretilen bu ürün çeşitleri oldukça kalitelidir. Sökülmeye karşı dayanıklı olduğu için uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Kışlık termal çoraplar ve kışlık yün çoraplar soğuğun içeri girmesini engelleyen aynı zamanda nefes alabilen yapıya sahiptir. Erkek kışlık çoraplar geniş renk yelpazesine sahiptir. Kalın ve yoğun dokuya sahip olan ürünler ayağın üşümesini engeller. Yumuşak ve hafif yapısı ile ayağı rahatsız etmez konfor sağlar. Kışlık külotlu çorap modelleri kalın yapısı sayesinde hem ayak hem de bacaklarınızın üşümesini önler. Yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Esnek olduğu için rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Ayrıca ürünü hem pijama veya pantolon altına da giyebilirsiniz.

Ayaklarınızı Sıcak Tutan Çoraplar

Ayaklarınızı Sıcak Tutan Çoraplar

Terletmeyen kışlık çorap modelleri konforlu kullanım imkanı sunar. Yüksek kaliteye sahip bu modeller canlı renkleriyle dikkat çeker ve yıkama sonrasında solmalar meydana gelmez. Birbirinden farklı desen ve renklerde üretilen kadın, erkek, çocuk çorapları mevcuttur. Bu ayağınızı sıkmayan modelleri okulda, evde ya da iş yerinde tercih edebilirsiniz. Ayağınızda kaymaması için ağız kısımlarında lastik bulunur. Bu lastikler ağrıya neden olmaz. Soğuk havalarda giyebileceğiniz kışlık desenli çoraplar arasından hoşunuza giden çeşidi satın alabilirsiniz. Bot, çizme gibi ayakkabılarla giyebilirsiniz. Farklı modelleri ile müşteriye sunulan kaliteli dizüstü kışlık çorapları inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renklerde tasarlanan ürünleri elbise, etek, pantolon ya da pijamanın altında giyebilirsiniz. Dikişsiz, renkli kışlık çoraplar sayesinde ayak parmaklarınız ve bilekleriniz rahatsız olmaz. Uzun çorapların yanında kışlık patik, soket çorap modelleri de bulunur. Farklı malzemeler ile üretilen modeller arasında müşteriler sıklıkla kışlık bambu, havlu, pamuk çorap çeşitlerini tercih eder. Bu çeşitler ayağın konforlu bir şekilde sıcak kalmasına yardımcı olur. Kışlık babet çorapları bot ya da çizmelerinizin altına giyebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Ürün Çeşitleri

Yüksek Kaliteli Ürün Çeşitleri

Kışlık abdest çorabı abdest aldıktan sonra sudan dolayı üşüyen ayaklarınızı sıcak tutabilmesi için üretilir. Ürünün kullanımı oldukça basittir. Parmak uçları açılıp yukarı doğru sıyrılır. Bu sayede çorabı ayağınızdan çıkarmadan abdest alabilirsiniz. Özellikle seyahat durumlarında müşteriye kolaylık sağlar. Birbirinden farklı renklere sahip olan bu ürün modeli her tarz kıyafetle tercih edilebilir. Kışlık diz altı çorap ayaklardan diz bölümüne kadar sıcaklık yayarak üşümeye engel olur. Müşterilerin kışlık çorap tavsiyesinde bulunduğu yorumları okuyarak ekstra fikir edinebilirsiniz. Kışlık çorap yorumlarını incelemeniz müşterilerin ürün hakkında edindikleri deneyimleri içerdiği için avantajlıdır. Siyah, gri, bej gibi giysilerinizle uyumlu kışlık ten rengi, siyah çorapları tercih edebilirsiniz. Ayağınızı sıcak tutmak için üretilen kışlık kalın, ince çoraplar esnek yapıya sahip olduğundan dolayı ayağı sıkmaz. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerini özellikleri ile beraber Trendyol’dan kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Uygun Kışlık Çorap Fiyatları

Uygun Kışlık Çorap Fiyatları

Kışlık çorap fiyatları ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ev, iş, okul ya da seyahat için ayağınızın kış aylarında sıcak kalmasını sağlayan kışlık çorap kadın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli yapıya sahip bu ürün çeşitleri yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun süreli kullanım konforu sunan ürünleri düzenli bir şekilde uygun ısıda su ve deterjan ile yıkamanız önemlidir. Ayak sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek malzemeler tercih edilmediği için tereddüt etmeden giyebilirsiniz. Erkek ve kız bebek kışlık çoraplar sayesinde bebeklerin ayakları sıcak kalır ve hasta olmazlar. Bebeklerin ayağına göre yumuşak dokulu ürün çeşitlerini yaşlarına göre seçebilirsiniz. Askere gidecek yakınlarınız için kışlık askeri çorap hediye edebilirsiniz. Evde hem ısınmak ve hem de rahat etmek için kışlık ev çorabı giyebilirsiniz. Yumuşak dokulu, canlı renklere sahip kışlık ürün modellerini online alışverişin güvenilir adresi Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Kışın Hangi Çorap Giyilir?

Soğuk hava koşullarına uygun olarak tercih edilen giyimde dikkat edilen parçalardan birisi çoraplardır. Soğuk hava koşullarında ayakları ısıtmak ve kombinleri çok daha şık hale getirmek için çoraplardan faydalanılır. Kışın genellikle yünlü, içi pamuklu ve kalın alternatifler tercih edilse de farklı çeşitlere de rastlanır. Ev giyiminde patik çoraplar ve içi yünlü olanlar özellikle tercih edilir. Kombinleri daha şık hale getirmek için külotlu, kolej, simli, renkli ve desenli çoraplar kullanılır. Kışın genellikle kalın modeller giyilse de ayakkabıların içerisine giymek için pamuklu olanlar da tercih edilebilir. Yaz kış fark etmeksizin kullanılan külotlu ya da kolej modeller; kış mevsiminde etek ya da elbiselerle kombinlemek için tercih edilebilir. Kalın ya da ince seçenekler arasından seçim yaparak hem şık olmak hem de ısı dengesini korumak mümkün hale gelir.

Kışlık Çorap Modelleri Nelerdir?

Kış mevsiminde giyilebilecek pek çok çorap modeli bulunur. Yünlü, keçe ya da pamuk gibi farklı kumaşlardan üretilen modelleri giyerek ayakları sıcak tutmak mümkün olur. Modeller, ısıtma işlevinin yanı sıra kombinleri çok daha şık ve hareketli hale getirebilmek için simli, renkli, desenli, uzun, kısa, diz altı, kolej boy ve külotlu olmak üzere farklı pek çok seçenekteki modeller tercih edilebilir. Kışlık çorap modelleri arasında popüler olan patik şeklindeki altı plastik destekli olandır. Patik şeklinde olan modeller, ev ayakkabısı yerine ya da çorap üstüne giyilebilecek ikinci bir katman olarak kullanılır. Kışlık modeller içerisinde en sık tercih edilenlerden biri de kolej boy dizüstü ürünlerdir. Bu model hem sıcak tutması hem de tarz bir görünüm oluşturulmak üzere pratik bir şekilde kombinlenebilir.

Kışlık Çorap Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Kışın kullanılacak çorapların genellikle kalın olmasına dikkat edilir. Ayakları soğuktan koruması için yünlü, keçe ya da örgü kumaşların sıklıkla kullanıldığı görülür. Ürün kumaşları, alerjen durumlar da göz önünde bulundurularak farklı materyallerden üretilir. Genel olarak pamuklu ve yünlü olanlar, kışın kurtarıcıları olarak görülür. Kışlık çorapların kumaşının hem terletmeyecek hem de üşütmeyecek derecede kalınlığa sahip olması beklenir. Ayakların hava alabilmesi için kumaşta mikro boşluklar olması, çok sıkı olmaması ve çorabın ayağa göre esneyebilmesi önemli kriterlerdendir. Yün modellerdeki esneme sorununun önüne geçmek ve ayakta herhangi bir rahatsızlık hissinin oluşmasını engellemek için çorabın likralı ya da esneyen kumaşla desteklenmiş olması gerekir. Bunun yanı sıra spor ayakkabı ya da bot gibi ayakkabıların içerisine giymek için pamuklu ve tül çoraplar da kışın tercih edilebilir.