"

Kıvırcık Paspas

" araması için 2406 sonuç listeleniyor

Kıvırcık Paspas Modelleri ile Detaylı Temizlik

Kıvırcık paspas, kalın lifli yapısıyla dayanıklı ve kullanışlı bir paspastır. Paspasın üzerinde bulunan ayakkabıların kiri ve tozu, kıvırcık paspasın lifleri sayesinde kolaylıkla sıyırılır. Kıvırcık halı paspas; bina girişi, kapı önü, bahçe, ofis, büro, teras, balkon ve hol gibi mekânlarda kullanıma uygundur.

Kıvırcık Paspas Kullanımı

Kıvırcık Paspas Kullanımı

Ayakkabılarınızı dışarıdan gelen kirden kolayca sıyırılmasını sağlayarak içeri kısımlara daha temiz bir şekilde girmenize yardımcı olur. Kapı önü kıvırcık paspas, dayanıklılığına rağmen de kolayca su ile temizlenebilir. Toz ve kiri plastik paspasın dip kısmına çekme özelliği sayesinde üst yüzey kısmı uzun süre temiz kalır. Her tür ayakkabı tabanının kaymadan sabit bir şekilde durabildiği altı kapalı kıvırcık paspaslar, kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Güçlü tutuş özelliği sayesinde yerde kaymaz, eğimli zeminlerde bile sabit şekilde durur. Plastik kıvırcık paspaslar, dayanıklılığı ve kir tutmayan yapısı sayesinde kapı önlerinde kullanışlı bir üründür.

Kıvırcık Paspas Özellikleri

Kıvırcık Paspas Özellikleri

Kıvırcık paspas özellikleri, sadece kapı önlerini temiz tutmakla kalmayıp, dekoratif ve canlı renkleri sayesinde birçok yerde kullanılıyor. Merdiven basamaklarından havuz kenarına kadar birçok yerde tercih ediliyor. Kıvırcık paspas çeşitleri, kullanım alanına ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz birçok farklı renge sahiptir. Kıvırcık paspas renkleri arasında dışarı mekânlarda en çok tercih edilen gri kıvırcık paspas, yeşil kıvırcık paspas, turkuaz kıvırcık paspas bulunur. Havuz kenarlarında ve merdiven basamaklarında da kullanıma uygun olan kırmızı kıvırcık paspas canlı rengi sayesinde de dikkat çeker. Uygulama yapmak istediğiniz alana göre renk ve kalınlık seçenekleri için alternatifleriniz vardır. 12 mm kıvırcık paspas ve 14 mm kıvırcık paspas seçenekleri, kıvırcık paspası tercih etmek istediğiniz alanlara uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Kıvırcık paspas 120 cm, sade ve doğal görüntüsüyle birçok kapalı yerde kullanıma uygun kıvırcık paspastır. Kıvırcık paspas ölçüleri, 14 mm kalınlığa ve 100 cm ene sahip modelleri mevcuttur. Kıvırcık paspas 12 mm modelleri ise kapı önlerin paspas olarak kullanıma uygun, kaymaz ve uzun ömürlü paspaslar arasında yer alır. Kıvırcık paspas rulo ölçüleri 122 cm/en x 12 m boy, 100 cm/en x 15 m boy ve dilerseniz serbest ölçü alarak da ihtiyacınıza uygun kıvırcık paspas modeline sahip olabilirsiniz.

Kıvırcık Paspas Fiyatları

Kıvırcık Paspas Fiyatları

Kıvırcık paspas, insan yoğunluğunun oldukça fazla olduğu ev, iş yeri ve her zaman kuru olmayan alanlarda, gün içerisinde yaşanabilecek aksilik ve kazaları engellemek adına sıkça kullanılır. Mutfak tezgâhı, havuz kenarları ve buzlu yüzeyler kuru olmayan alanlarda kıvırcık paspas kullanımına örnek gösterilebilir. Kullanım alanlarının farklılığına ve ihtiyaca göre kullanacağınız kıvırcık paspas modelleri normal, altı kapalı ve farklı kalınlıklarda olarak değişir. Rulo kıvırcık paspasları, dilerseniz kullanacağınız alanın ölçüsüne göre de serbest şekilde yerleştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kıvırcık paspasların kenarına kenarlık takarak; paspasın kenarlarında oluşan yıpranmalara engel olup, kıvırcık paspasın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sık kullanılan mekânlarda tamamlayıcı bir görünüm kazandıran kıvırcık paspas fiyatları, modellerine göre değişkenlik gösterir. Geniş renk seçenekleri sayesinde mekânlara göre kolayca ayırt edebileceğiniz, uyum sağlayacak kıvırcık paspaslar mevcuttur. Siyah kıvırcık paspas; özellikle kapalı alanlarda, otoparklarda tamamlayıcı bir parçadır. Kıvırcık paspas turkuaz, havuz kenarlarında canlı rengiyle kullanıma uygunken, havuz kenarlarının ıslak kalmasını engelleyerek yaşanabilecek küçük kazaların önüne geçer. Havuz kenarlarında ve açık alanlarda canlı rengiyle bütünleyici bir parça olan mavi kıvırcık paspas, dışarıdan gelen kiri fazla temizlik malzemesine ihtiyaç duymadan ortadan kaldırır. İhtiyacınıza göre en uygun kıvırcık paspas modellerine Trendyol üzerinden çeşitli modeller arasından ulaşabilirsiniz.

Kıvırcık Paspas Nasıl Temizlenir?

Kıvırcık paspası dışarı çıkarıp hafifçe sallayarak üzerindeki kir ve tozun dökülmesi sağlanabilir. Üzerinde bulunan toz ve diğer kirleri temizlemek için bir fırçadan yardım alınabilir. Su dolu büyük bir kabın içinde, küvette veya açık alanda fırça yardımıyla önce paspasın arka kısmı yıkanır. Yavaşça hareket ettirerek ön yüzü çevrilir. Sabunla fırçalanan ürün, yavaşça kirlerden arındırılır. Zorlu lekeleri çıkarmak için leke çıkarıcı da kullanılabilir. Leke çıkarıcı, paspası kaplayacak şekilde uygulanır ve birkaç dakika kadar beklenir. Kıvırcık paspaslar için de özel olarak formüle edilmiş bir deterjan veya şampuan kullanılarak da temizleme işlemi yapılabilir. Şampuan veya deterjan paspasın tamamına uygulanır ve birkaç dakika beklenir. Daha sonra bir fırça veya sünger ile hafifçe ovalanır. Bu işlemlerin ardından duru suyla yıkanan paspas havadar bir alanda kurumaya bırakılır.

Kıvırcık Paspas Nerede Kullanılır?

Kıvırcık paspaslar çoğunlukla naylon veya polipropilen malzemeler kullanılarak yapıldığından, suya ve neme oldukça dayanıklıdır. Kolay temizlenebilir özellikte olması sebebiyle birçok farklı alanın ve işletmenin iç mekanlarında da kullanılır. Pratik ve şık bir zemin kaplama seçeneği olması sebebiyle iç mekanlarda ve mekan girişlerinde sıkça kullanılır. Modeller giriş, mutfak, banyo ve çocuk odalarında tercih edilebilir. Kıvırcık paspas, spor salonlarında da kullanılabilen işlevsel bir üründür. Paspaslar çalışanların getirdiği tozu ve kiri temizlemek ofislerde de kullanılabilir. Ayrıca iç mekanlarda zeminin kayganlığını azaltmak için de oldukça sık kullanılır. Estetik tasarımlarıyla dikkat çeken modeller, pek çok alanda tercih edilir. Ekonomik ve pratik bir kullanım sunan kıvırcık paspaslar genellikle, ev, ofis, mağaza, okul, restoran ve kamu binalarında kullanılır. Kolay temizlenebilmesi bu ürünlerin kullanımını yaygın hale getirir.

Kıvırcık Paspas Ne İşe Yarar?

Kıvırcık paspaslar, zeminin temiz tutulması için yaygın olarak kullanılan pratik ve ekonomik bir araçtır. Bu ürünler ayakkabılardaki toz, kir, nem ve çamuru toplama özelliğine sahiptir. Özellikle evlerin ve işletmelerin girişlerinde kullanılan modeller, iç mekanların temiz kalmasını sağlamak için de önemlidir. Kıvırcık paspaslar, naylon veya polipropilen malzemeden yapılmış, kıvrımlı ve kabarık yüzeyi olan ürünlerdir. Bu malzemeler, suya ve neme karşı dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilir. Aynı zamanda kaymayı önleyerek ıslak zeminlerde güvenliği artırır. Modeller, ayakkabıların yanı sıra çizme, bot, spor ayakkabı ve terliklerin temizliği için de kullanılır. Bu paspas modelinin bir diğer önemli özelliği, dekoratif görünümüyle mekanların estetik açıdan zenginleştirilmesine yardımcı olmasıdır. Paspaslar genellikle zeminleri temiz ve güvenli tutmaya olanak sağlar. Ürünleri inceleyip ihtiyacınıza uygun renk ve modeli kolayca bulabilirsiniz.