Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kız Çocuk Odası

" araması için 720 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kız Çocuk Odası

Kız Çocuk Odası

Kız Çocuk Odası

Kız çocuklarının yaşam alanı için en önemli unsur, odalarının kendilerine özel bir şekilde dizayn edilmiş ve seveceği şekilde hazırlanmış olmasıdır. Kız çocuk odası ürünleri içerisinden seçim yaparak pek çok eşya ve aksesuar ile bu odaları zenginleştirebilir ve kız çocuğunuz için en güzel odaları tasarlayabilirsiniz. Sevdiği renklere göre seçim yapabileceğiniz pek çok ürünü bulabileceğiniz gibi özel tasarımların olduğu, sevilen kurgusal karakterlerle süslenmiş aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Bu odaları dizayn ederken almanız gereken olmazsa olmaz ürünlerden biri de halıdır. Kız çocuk odası halısı modelleri içerisinde pek çok farklı rengi bulabilir, sade ya da canlı renklerin yanı sıra baskılı tasarımları da bulabilirsiniz. Yaş gruplarına göre değişen farklı tasarımlar içerisinden, çocuğunuz için uygun olanı kolaylıkla bulabilir ve uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Oda içerisine alacağınız ürünleri isterseniz ayrı ayrı modellerde, isterseniz de uyumlu renk ve desenlerde bulabilir ve bu şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Halı seçimini yaparken, duvar boyasının renklerine ya da diğer mobilyaların renklerine dikkat edebilir, uyumlu bir seçim yapabilirsiniz. Dijital baskı bulunan tasarımları da mevcut olan bu ürünlerde, kız çocuğunuzun seveceği karakterlere göre seçim yapmak da mümkün olacaktır. Ürünleri ayrı ayrı alabileceğiniz gibi kız çocuk yatak odası takımı şeklinde de bulabilirsiniz. Yapacağınız bu seçimle, odadaki bütün eşyaların uyumlu ve takım halinde olmasını sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanılmaya uygun olan, kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler, çocukların sağlığına zarar vermeyecek ve güvenle kullanmalarını sağlayacak şekillerde tasarlanmıştır. Kız çocuk odası perde modellerinde de sayısız çeşit bulunmaktadır. Renkli ve desenli modelleri bulunan bu ürünlerde, kız çocuklarının seveceği dijital baskı kullanılarak üretilmiş özel tasarımlar da bulunmaktadır. Çocuğunuzun seveceği tasarımları bu sayısız seçenek arasından rahatlıkla bulabileceğiniz gibi üretimlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde uzun süreler boyunca kullanabileceksiniz. Yaş aralıklarına göre değişen farklı tasarımlar, her yaştan çocuğa göre seçim yapmayı mümkün kılmaktadır. 12 yaştan itibaren tercih edilebilecek olan kız çocuk genç odası, modelleri ve ürünleriyle birlikte, çocuklarınızın tarzına göre şekillendirebileceği seçenekleri ortaya koymaktadır. Dilerseniz tüm takımları tek renk ve uyumlu bir biçimde üretilen ürünleri, dilerseniz de renkli ve farklı tasarımların bir arada olduğu takımları tercih ederek çocuklarınızın odalarını güzelleştirebilirsiniz.

Kız Çocuk Odası Fiyatları

Kız Çocuk Odası Fiyatları

Takım içerisinde bulunan ürün sayısı, kullanılan malzemeler ya da tasarımlara göre kız çocuk odası fiyatları farklılık göstermektedir. İhtiyacınız olan ürünlerin içerisinde bulunduğu takımları ya da kız çocuk odaları için üretilen eşyalardan tekli olarak tercih yapabilir ve bu şekilde fiyatları kontrol edebilirsiniz. Birçok seçenek olması, fiyat konusunda her bütçeye uygun seçimleri yapmanızı kolaylaştıracaktır. Fiyatlar dönemsel olarak da değişiklik göstermektedir, takip ederek ve alacağınız ürünleri belirleyerek, bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz anlarda satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Pembe, beyaz, mavi gibi tek renkte ve tüm eşyalarla uyum içerisinde olabilecek seçimler yapabileceğiniz gibi, farklı tasarımların ve çeşitli renklerin bir arada olduğu takımları ya da eşyaları tercih edebilirsiniz. Kız çocuk odası takımı birçok farklı mobilya ve eşyadan oluşabilir. Ancak genel olarak masa, sandalye, yatak ve dolap, bu takım içerisinde bulunması gereken, olmazsa olmaz ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca kullanabilmek adına, seçimlerinizi yaparken kaliteli malzemelerden yapılmış ve dayanıklı olmalarına dikkat etmeniz gerekir. Yapımlarında kullanılan malzemelerin, sağlık açısından bir sorun teşkil etmiyor oluşu da dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Kız çocuk odası duvar kâğıdı modelleri içerisinden seçebileceğiniz çok sayıda seçenek var. Çocuğunuzun yaş aralığına göre tercih edebileceğiniz modellerin yanı sıra popüler çizgi karakterlerin olduğu, sevimli hayvan ya da kuş resimlerinin olduğu modelleri de tercih edebilirsiniz. Odadaki eşyaların rengine göre uyumlu olacak şekilde tercih edebilmenize imkân tanıyan farklı renk seçeneklerini de çizgili, kareli ya da tek renk şeklinde bulabilirsiniz. Kullanacağınız boyutlara göre fiyatlarında değişiklik gösterebilecek bu ürünler, aynı zamanda farklı tasarımlara göre de farklı fiyatlarla sunulabilmektedir. Kız çocuk odası avize ürünleri de her zevke göre farklı modellerde bulunmaktadır. Desenli ya da baskılı olarak bulabileceğiniz bu ürünler, odayı aydınlatmakla kalmayacak, çocuğunuzun da seveceği eşyalar arasında yerini alacaktır. Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği Hello Kitty karakterinin yer aldığı Hello Kitty kız çocuk odası ürünleri içerisinde, halı, perde, yatak gibi ürünlerde, bu çizgi karakterin görüntüsü çocuklarınızı çok sevindirecek ve odalarının bu dizaynını çok seveceklerdir. Çocuklar için özel olarak üretilen ve üretimlerinde kaliteli malzeme kullanılan tüm bu ürünler sağlık standartları esas alınarak üretilmiş olup, sağlığa zararlı maddeler içermemektedirler. Kız çocuklarının uzun yıllar güvenle kullanabileceği eşyalardır.

Kız Çocuk Odası Modelleri

Kız Çocuk Odası Modelleri

Kız çocuğunuz için tercih edebileceğiniz pek çok çocuk odası modeli bulunmaktadır. İsterseniz çok renkli tasarımların olduğu ve baskılı ürünlerle süslenmiş takımları, dilerseniz de tek renkli ya da sade takımları tercih edebilirsiniz. Kız çocuk odası modelleri her zevke uyacak şekilde çeşit sunmakta olup, çocuklarınızın seveceği karakterlerin olduğu modelleriyle de çok sayıda seçeneğe sahiptir. Bu modeller içerisinden seçim yaparak, çocuklarınızın seveceği şekilde odalarını tasarlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Çocukların, küçük yaştan itibaren odalarının olması ve ona özel eşyalarla düzenlenmesi çocuk gelişimcilere göre, çocukların gelişimindeki en önemli faktörlerden biridir. Küçük yaştan itibaren, kendine ait bir alana sahip olduğunun bilincinde büyüyen çocukların, kişisel gelişimlerini daha sağlıklı bir şekilde tamamladıkları ve kendine güven konusunda sorun yaşamaya daha az meyilli oldukları söylenmektedir. İsteklerine ve zevklerine göre tasarlayacağınız çocuk odası kız çocukları için kendilerini güvende ve mutlu hissedecekleri bir alana dönüşecektir. Alacağınız modeller için seçim şansını onlara bırakmanız, değerli hissettireceği gibi, en sevdikleri eşyaları odalarında görmek, mutlu bir büyüme süreci yaşamalarını sağlayacaktır. Çocuk odasını seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de, çocuğunuzun yaşı ve boyuna göre eşyalar seçmek olacaktır. Böylelikle odasının kendisine özel olduğunu hissetmesi, gelişimini de olumlu olarak destekleyecektir. Eşyaları ayrı ayrı alabileceğiniz gibi Bellona kız çocuk odası ürünlerinde olduğu gibi takım halinde de alabilirsiniz. Markanın kalitesi ile üretilen bu ürünler, sağlığa zararlı olan materyalleri içeriğinde bulundurmayan ürünleriyle dikkat çekmektedir. Çocuğunuzun güvenliği ve sağlığı için tercih edebileceğiniz diğer bir ürün de İstikbal kız çocuk odası takımlarıdır. Belli markalarda, takım halinde bulabileceğiniz ürünleri, ayrı ayrı da inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kız çocuklarına özgü ve onların sevdiği karakterlerin üzerinde baskılı olduğu eşyalar, ilgilerini çekmekte ve bir oyuncağa ilgi duydukları gibi ilgi göstermelerini sağlayabilmektedir. Sevimli çizgi kahramanların olduğu kız çocuk odası halı modelleri de böyledir. Yaş gruplarına göre değişen tasarımların bulunduğu bu halılardan, çocuğunuzun sevdiği ürünleri kolaylıkla bulabilir ve odasını bu halılarla neşelendirebilirsiniz. Çocuğunuzun isteklerine ve zevklerine göre dizayn edeceğiniz odalar, hem gelişimlerine olumlu etki edecek hem de odalarında vakit geçirmek onlar için daha eğlenceli bir hale gelecektir. Pek çok farklı seçenek arasından dilediğinizi seçerek odaları özel bir hale getirebilirsiniz.

Kız Çocuk Odası Dekorasyonu

Kız Çocuk Odası Dekorasyonu

Kız çocuk odası dekorasyonu için çocuğunuzun zevkine ve sevdiği tarza göre seçeceğiniz eşyalar kullanarak oluşturacağınız odalar önemlidir. Seçenekler arasında genellikle kız çocuklarının sevdiği renkler ya da tasarımlara sahip eşyalar bolca bulunmaktadır. Takım halinde alabileceğiniz ürünlerin yanı sıra tek tek alabileceğiniz eşyalarla da odayı oluşturabilir ve çocuğunuzun seveceği bir hale kolaylıkla getirebilirsiniz. Çeşitli oyuncaklarla da süsleyebileceğiniz ve dekorasyona ilave edebileceğiniz pek çok ürün bulunmaktadır. Takım halinde almanız durumunda bütün eşyalar uyum içerisinde ve aynı tasarımlarda olabilir. Bu da görüntü olarak hoş bir durum sergiler. Ancak farklı ürünlerle de kız çocuğunuzun kendi tarzını yansıtabileceği şekilde dizayn etmeniz mümkündür. Kız çocuk odası yatak odası takımları pek çok farklı parçadan oluşmaktadır. Genel olarak baza, dolap ve masanın hepsinin bir arada bulunduğu takımlarla, tek bir seferde tüm odayı düzenlemeniz mümkündür. Canlı ve parlak renklerin bir arada bulunduğu ürünlerin yanı sıra sade renkleri de tercih edebileceğiniz seçenekler mevcuttur. Eşyalarla güzel bir şekilde düzenlediğiniz odaların olmazsa olmaz tamamlayıcıları da perdelerdir. Kız çocuk odası perde modelleri içerisinden, takımlara uygun olan ya da çocuğunuzun seveceği desen ve tasarımlara sahip pek çok seçenek arasından tercih yaparak, odaya hoş bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz duvar kağıtları ve halılar ile uyumlu bir hale getirebileceğiniz perde modellerini tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı renkle birlikte dizayn edebileceğiniz bu takımları, kız çocuğunuzun zevkine ve tarzına göre seçebilir ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanmasını sağlayabilirsiniz. Kız çocuk odası takımları farklı modelleri ve seçenekleri ile geniş bir tercih imkânı sunmaktadır. Her zevke göre bulabileceğiniz ürün grupları ve birbirinden farklı renkleri, çocuğunuzun seveceği ve memnun kalacağı ürünleri bir arada bulundurmaktadır. Renkli ve desenli halı ve perde modelleri içerisinden de seçim yaparak takımlara uyumlu bir hale getirebilir ve odaya hoş bir hava katabilirsiniz. Bazı ürünler kız veya erkek çocuk odası için farketmeyip, hepsi için uyumlu olan renkler ve modellerde bulunmaktadır. Çocuğunuzun güzel anılarına eşlik edecek olan bu ürünleri farklı renkler ve desenlerle bulabilir ve gelişimine tanık olacağınız ürünleri uzun süreler boyunca kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Yaş gruplarına göre çeşitli seçenekleri bulunan modeller içerisinden çocuğunuz için en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Kız Çocuk Odası Takımları

Kız Çocuk Odası Takımları

Odaların boyutlarına ve çocuğunuzun yaş aralığına göre tercih edebileceğiniz pek çok farklı ürün grubu içerisinden seçim yapabileceğiniz pek çok farklı takım bulunmaktadır. Desenli ve tek renk ürünlerin yanı sıra, özel tasarımlarla dizayn edilmiş ve kız çocuklarının seveceği figürler ya da çizgi kahramanlarla süslenmiş ürünler bulunmaktadır. Kız çocuk odası perdeleri içerisinden de bu takımlara uyumlu hale getirebileceğiniz çeşitli renkler ve tasarımlara sahip ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Odanın içerisindeki diğer eşyalarla kombin yapabileceğiniz ve odayı daha hoş göstermenizi sağlayacak olan bu perde modelleri kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun yıllar boyunca kullanılmaya olanak sağlamaktadır. Kız çocuk odası perdesi modelleri arasında, üzerinde çeşitli hayvan figürleri bulunan ya da çizgi kahraman baskılarının olduğu ürünler bulabilir, dilerseniz sade ve basit tasarımları da odanın diğer ürünleri ile kombin yapabilirsiniz. Seçeceğiniz perde modelinin, odanın diğer eşya ve aksesuarlarıyla uyumlu olması, hem çocuğunuzun hoşuna gidecek, hem de kendi özel alanının yarattığı güzel görüntü sebebiyle anıları için zihninde güzel bir yer edinecektir. Özellikle okul öncesi eğitim ve okula başlayan çocuklar için olmazsa olmaz ürünlerden biri de çalışma masasıdır. Ders çalışma alışkanlığını kazanabilmesi ve bunu yaparken keyif alması için rahat bir çalışma ortamına ihtiyacı vardır. Kız çocuk odası çalışma masası ürünlerinden tercih edeceğiniz modelleri ile bu çalışma alışkanlığını rahat bir şekilde kazanacak ve çalışma saatleri onun için bir eğlenceye dönüşecektir. Çalışma masası modelleri içerisinden de çeşitli tasarımlara ait ürünler tercih edilebilir. Kız çocuk odası dekorasyon konusunda seçebileceğiniz pek çok alternatifi bulunan ürünleri içermektedir. Renklerine göre ya da baskılı tasarımlara göre pek çok ürünü kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz tek renk olarak, bütün takım içeriğinin pembe olduğu modelleri bulabileceğiniz gibi, tek bir konseptte hazırlanmış olan ve çocukların en sevdiği kahramanların bulunduğu figürlerle dolu bir oda dizayn edebilirsiniz. Tek renk seçenekler içerisinde çokça tercih edilenlerden biri de beyaz kız çocuk odası modelleridir. Bu takımlar içerisinde baza, dolap, avize, çalışma masası gibi eşyaların hepsinin beyaz renkte oluşu, uyumlu bir görünüşe imkân tanırken, beyaz rengin verdiği ferahlık da odaya farklı bir hava katmaktadır. Çocuğunuzun en sevdiği renklere göre de farklı renk seçenekleri ile odalarını bu şekilde dizayn etme imkânınız olacaktır.

Kız Çocuk Odası Tasarımları

Kız Çocuk Odası Tasarımları

Çocukların gelişimi için kendilerine ait bir oda olması son derece önemlidir. Ancak bu odanın sadece kendisi için belirlenen ve belli bir alandan ibaret olmaması gerekir. İçerisinde bulunan eşyaların kendisine ait olduğunu anlaması ve bunun bilincinde olması, kendisini özel hissettirecek ve kişisel gelişimi için son derece katkı sağlayacaktır. Kız çocuk odası tasarımları içerisinden seçeceğiniz ürünlerin, çocuğunuzun zevkine ve onun tarzına göre olması konusunda dikkat etmenizde bu sebeple fayda vardır. İhtiyaçlarını siz belirleyebilir ancak yaş grubuna göre kendisinin seveceği tasarımlar ve modeller konusunda seçim yapmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacı olan oda ürünleri ve mobilyaların dışında, oda içini daha neşeli ve hoş gösterecek ürünler de alarak daha keyifli bir dizayn yaratabilirsiniz. Kız çocuk odası duvar resimleri içerisinden, onu mutlu edecek renkler ya da figürlerin bulunduğu pek çok farklı ürünü bulabilir, duvarları bu resimlerle süsleyebilirsiniz. Oda içerisindeki perde, masa ve dolapla uyumlu renklere sahip bir şekilde tercih edebilir ya da diğer tasarım ve desenlerle aynı olacak modeller bulabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu ürünleri uzun süreler boyunca kullanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli kız çocuk odası duvar süsleri ürünlerini de duvarları süslemek ve daha canlı bir hale getirmek için tercih edebilir, hayvan figürleri, çizgi film karakterleri gibi, çocukların çok sevdiği tasarımlarda modellerle güzel bir hava katabilirsiniz. Tüm ürünleri tek bir takım halinde alabileceğiniz gibi takımlar içerisinden ayrı ayrı modeller tercih ederek odayı daha renkli bir hale de getirebilirsiniz. Duvar tasarımları için kullanacağınız kız çocuk odası duvar kağıtları içerisinde de pek çok farklı model ve tasarım bulunmaktadır. Bunlar içerisinden çocuğunuzun seveceği ve onun tarzına göre seçim yapmanızı kolaylaştıracak pek çok çeşit bulunmaktadır. Çocuğunuzun hem rahat bir şekilde vakit geçirebilmesi, hem de kendi özel alanındaki eşyalarla, kendini özel hissetmesi için odasının tasarımı ve dizaynı önemlidir. Çocuk kız odası ürünleri içerisinden seveceği ürünleri bulmak konusunda zorluk yaşamadan en doğru ürünü bulabileceğiniz ve çocuğunuzun da beğeneceği sayısız seçenek bulunmakta. Bu ürünler için önemli olan bir diğer faktör de sağlıktır. Çocuklar için tasarlanan modeller içerisinde, kaliteli malzemelerden üretilmiş eşyalar bulunmakta olup, gelişimlerine olumlu etki edecek şekilde tasarlanmışlardır. Tek yapmanız gereken Trendyol sayfası üzerinden, çocuğunuzun en çok seveceği modelleri incelemek ve kolayca siparişinizi oluşturmak olacaktır.