İlgili Kategoriler
Koku Türü
Fiyat
Hacim
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kız Çocuk Parfüm

" araması için 161 sonuç listeleniyor

Hoş Kokulu Kız Çocuk Parfümleri Trendyol'da!

Okula giderken veya gündelik hayatta kullanılan kız çocuk parfümleri şekerli aromalara ve kalıcı esanslara sahip. Kız çocuklarının sevdiği kokularla uyum yakalayan parfümlerin çok az bir miktarı dahi dikkat çekici farklılıklar yaratır. Boyun ve bilek bölgesine sıkılan kız çocuğu parfümleri şık şişelerde muhafaza edilir. Sağlam malzemelerden üretilen bu şişeleri çantada ya da valizde taşıyabilirsiniz. İhtiyaç hâlinde her an bu parfümleri kız çocuklarının kıyafetlerine sıkabilirsiniz. Toilette, Cologne ve Parfume olmak üzere üç ayrı sınıfa dahil olan kız çocuğu kokularının kalıcılık seviyesi kendi arasında değişir. Kısa sürede ferahlatma etkisi gösteren Cologne kokularını günlük hayatta tercih edebilirsiniz. Farklı müşterilerin yazdığı kız çocuk parfüm yorumlarını okuyarak çeşitli markaları kıyaslayabilirsiniz.

Kalıcı Kız Çocuğu Parfümleri

Kalıcı Kız Çocuğu Parfümleri

Toilette ya da Parfume sınıfında yer alan kız çocuğu kokuları saatler süren bir etkiye sahip. Düşük alkol ve yüksek esans oranı sayesinde uzun süre etkisini koruyan kız çocuk parfüm çeşitlerini düğün, doğum günü kutlaması ve akraba ziyaretlerinde tercih edebilirsiniz. Ailenizle katıldığınız etkinliklerde çocuğunuzun tarzını destekleyen kız parfümlerinden yardım alabilirsiniz. Farklı markaların yaptığı iş birliği sayesinde çocuk parfümlerinde çeşitli çizgi film karakterlerine rastlayabilirsiniz. Maşa ve Koca Ayı, Barbie ya da Karlar Ülkesi gibi çizgi filmlerdeki karakterlerden alınan ilhamla tasarlanan kız çocuğu parfümlerinde farklı meyvelerin esansları bulunur. Kız çocuklarının ilgi gösterebileceği çilek, vişne ya da böğürtlen gibi meyvelerin kokularını içinde barındıran kokuları farklı mevsimlerde kullanabilirsiniz. Makul ölçüde yoğun olan kız çocuğu kokularını sıcak ya da soğuk günlerde tercih edebilirsiniz. Kız çocuğu parfümlerini gerekli durumlarda sadece kıyafetin üzerine sıkarak giysilerin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Güzel kokular kullanmak isteyen kız çocuk parfüm tavsiye edebilirsiniz.

En Sevilen Kız Çocuğu Parfümü Çeşitleri

En Sevilen Kız Çocuğu Parfümü Çeşitleri

Kız çocuk parfüm kullananlar arasına katılarak özgün aromalara sahip kokuları çeşitli ortamlarda değerlendirebilirsiniz. Şık şişelerde sunulan kokuların şişelerini daha sonra değerlendirmek üzere rafta, çekmecede ya da makyaj masasında saklayabilirsiniz. Kız çocuklarının ilgisini çekebilecek şişelerin bir kısmı camdan üretilir. Esansın uzun zaman korunmasını sağlayan şişeleri güneş ışınlarından uzak tutarak saklayabilirsiniz. Okula gittiği zaman parfüm sıkmak isteyen kız çocuklarının çantasına bu şişeleri koyabilirsiniz. Kapakta yer alan pompa sayesinde çocuğunuz ürünleri kolayca kullanabilir. Ter kokusunu engelleyen kız çocuğu kokularını gün içinde birkaç kez kullanmak mümkün. Kalın malzemeden üretilen şişeler kırılmaya ya da delinmeye karşı dirençli olabilir. Kişisel bakım alışkanlığını desteklemek istediğiniz kız çocuklarına bu parfümleri hediye edebilirsiniz. Kız çocuk parfüm online seçeneklerini inceleyebilir ve farklı markaların ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Satın Alabileceğiniz Kız Çocuğu Parfümleri

Uygun Fiyatlarla Satın Alabileceğiniz Kız Çocuğu Parfümleri

Kız çocuk parfüm fiyatlarını belirleyen ilk kriter ürünlerin yer aldığı sınıftır. Kalıcılık oranı yüksek olan parfümlerin fiyatı diğer çeşitlerden daha fazladır. Cologne sınıfına dahil olan kız çocuğu kokularını Toilette'e göre daha makul bir fiyattan sipariş edebilirsiniz. Kız çocukları tarafından kullanılabilen parfümlerin bedelini belirleyen diğer bir faktör ise marka değeridir. Güçlü ve yoğun aromalar kullanarak üretim yapan markaların ürünleri diğerlerinden daha yüksek bir tutar karşılığında alıcı bulur. Kız çocuğu parfümleri için ayırmanız gereken bedeli etkileyen başka bir faktör ise ürünler üzerindeki çizgi film karakterleridir. Popüler karakterleri üzerinde taşıyan kız çocuğu kokuları standart ürünlerden daha fazla bütçe gerektirir. Kız çocuk parfüm indirimli biçimde satın almak için farklı ürünleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Böylece fiyatlar düştüğü zaman bu durumdan haberdar olabilirsiniz. Kız çocuğu parfüm satın almak isterseniz tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.