İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Konnektör

" araması için 182 sonuç listeleniyor

Avantaj Sunan Konnektör Modelleri Trendyol’da!

Konnektör günlük hayatta bağlantı başta olmak üzere pek çok amaçla kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Bağlantı yapacağınız kabloya göre farklı seçenekleri bulunur. Kompakt tasarımı, ergonomik kullanım özellikleriyle müşterilerin beğenisini toplar. BNC Konnektör kablodan çıkmayan tasarımı, hızlı, kesintisiz bağlantı seçenekleriyle öne çıkar. Sağlam, kaliteli yapı özellikleriyle uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü kalitesiyle kullanılabilir. MC4, RJ45 konnektör farklı alanlarda hızlı bağlantı kurma fırsatı sağlayan sizi her ardımda mutlu eden kompakt bir cihazdır. Takım çantanızda taşıyarak istediğiniz her an çıkarıp kullanabilirsiniz. Tek bir ürün ile aynı anda pek çok bağlantı kurarak işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Pratiklik kazandıran, bağlantı kalitesi yüksek ürün zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bağlantı sırasında oluşan problemleri minimum seviyeye indirir. Fiber konnektör teknolojik tasarımı, yüksek bağlantı hızı ve rahat kullanım özellikleriyle öne çıkar. Bağlantı için uyumlu olan cihaz kabloya sıkı şekilde tutunarak sabitlenir. Bu sayede televizyon izlerken görüntünün gitmesi gibi herhangi bir sorun yaşamadan kesintisiz, canlı, kaliteli bir ekran deneyimi yaşayabilirsiniz. Kablo konnektör pek çok alanda kullanılan ergonomik tasarımı, rahat kullanımı, yüksek akım gücüyle ön plana çıkan teknolojik bir cihazdır. Tamirciye gerek kalmadan kolaylıkla bağlantı kurabileceğiniz bu ürün tasarruflu kullanım imkânı sunar. İdeal, hafif yapı özellikleriyle çantanızda rahat şekilde taşınan bu ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Bağlantı Hızı Yüksek Konnektör Seçenekleri

Bağlantı Hızı Yüksek Konnektör Seçenekleri

Uydu konnektör popüler hale gelen, dizi ve film platformlarına, televizyonunuza rahat, hızlı şekilde bağlanmanıza yardım eden özel üretim bir cihazdır. İstediğiniz dizi, film içeriğini kolay, pratik şekilde izleme olanağı sağlar. Geniş ürün yelpazesine sahip olup yayın kalitesi sağlayan cihaz ,ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilir. İzlenen yayının görüntü ve sinyal kalitesini artırır. 2 pin, 3 pin, 4 pin, 5 pin, 6 pin konnektör kullanılan televizyon ve sinyal alıcıya göre özel olarak dizayn edilir. Konnektör çeşitleri kesintisiz, güvenli ve hızlı bağlantı kurmanıza yardım eder. Farklı alanlarda kullanım imkânı sağlayan bu ürün, sağlam, dayanıklı yapı özellikleriyle uzun süreli kullanım güvenliği sunar. Televizyon kanallarını net, pürüzsüz, cam kalitesinde izlemenize yardım eden teknolojik cihaz ihtiyacınızı karşılar. Boş zamanlarınızda aile buluşmalarını keyfine kaliteli hale getiren oldukça kullanışlı bir üründür. Hayatınızda oldukça önemli bir yere sahip olan, cihazlarınızı internete kolayca bağlanmasını sağlayan bu ürünle istediğiniz çizgi film ve video yayınlarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. 7 pin, 8 pin, 9 pin, 10 pin, 12 pin konnektör uydu yayınlarını sorunsuz, canlı, net şekilde izlemenize yardım eden özel tasarım üründür. Televizyonlarınızı internete bağlayarak istediğiniz video içeriğini izlemenize olanak sağlayan yüksek kaliteli bu ürün ergonomik kullanma imkanı sunar. Kablo içindeki tellere dokunarak iletişim sağlayan hızlı veri iletimi güvenliği sunan bu ürün, donma ve kesinti sorunlarını önler. SMA, RCA konnektör televizyonla uydu bağlantısı yaparken oldukça yoğun ilgi görür. Evinizde, iş yerinizde bağlantı kurmak istenen her noktada ürünü rahat, pratik şekilde kullanabilirsiniz. Orijinal, sağlam, yüksek kaliteli cihaz kesintisiz, rahat bir izleme deneyimi yaşatır. Malzeme kalitesi yüksek olup seyir zevkinizi maksimum seviyeye çıkarabilir. Maksimum verimli üstün performans özelliğine sahiptir. Uzun yıllar maksimum verim elde etmenizi sağlar. Elektrik konnektör yüksek performans gücü, kalite esası ve rahat kullanım özellikleriyle oldukça yoğun bir görür. Televizyon, model, kalite ve performansından ödün vermeden maksimum verim almanıza olanak sağlayan bu ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Üstün Performans Sunan Konnektör Çeşitleri

Üstün Performans Sunan Konnektör Çeşitleri

Solar konnektör bağlayıcı parça olarak tanımlanan, solar kabloların birbirine düzgün şekilde bağlanmasına yardım eden teknolojik bir mekanizmadır. Veri akışının kablodan kabloya aktarmasını sağlar. Aynı anda farklı bağlantı kurmanıza yardım eden ergonomik, özel üretim üründür. USB konnektör yüksek erişim desteği sağlayarak cihazlarla kolaylıkla bağlantı kurmanızı sağlar. Kısa sürede işlemlerinizi bitirmenize yardım eden parçalar pratik kullanım imkânı sunar. Tamirciye gerek kalmadan televizyonunuzu uyduya rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Duvar içinden geçerek eve ulaşan kablolar, televizyon gibi cihazlarınıza bağlantı kurmanız için özel olarak dizayn edilir. Konnektör fiyatları marka ve kalitesine göre bütçenize hitap edebilir. Çoğunlukla duvar içinden geçerek eve ulaşan kablolarla televizyonunuzu kısa sürede rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Kolay, pratik şekilde kurulabilir. 16 pin, 24 pin, 25 pin, 26 pin, 37 pin konnektör veri akışı sağlayarak uydu sinyali gönderir. Görüntü ve sinyallerin pürüzsüz, net şekilde iletilmesine yardım neden oldukça kullanışlı bir üründür. Erkek ve dişi olarak 2 parçadan oluşan cihaz alternatif kullanım imkânı sunar. Tunik konnektör tamirciye gerek kalmadan pratik, kolay şekilde bağlantı kurulan oldukça kullanışlı bir üründür. Dayanıklı, sağlam tasarım özellikleriyle uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Kamera bağlantısını tercih ederek kesintisiz, canlı, net bir görüntüleme elde edebilirsiniz. RJ11, RJ12, M12 konnektör günümüzün en yaygın kullanılan jak türleri arasında yer alır. Telefon hatlarını sonlandırma, güçlü veri akışı sağlayan bu cihazlar yüksek hızlı bağlantı aracıdır. Telefon seti, bir bina içindeki telefon kablolarını bağlamak, telefon şebekesinde bağlantı kurmak için tercih edilen fişlerdir. D-SUB konnektör seri haberleşme için ideal olup yüksek hızlı bağlantı aracı olarak kullanılır. Erkek konnektör piyasada kablo konnektörleri olarak bilinir. Kablo konnektör üzerinde ya da çok açık pim içerisinde yer alan yüksek hızlı, kesintisiz veri akışı sağlayan bu modelleri Trendyol'da analiz edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Konnektör Fiyatları

Bütçe Dostu Konnektör Fiyatları

HDMI Konnektör cihazlara yüksek hızlı veri akışı sağlayan, bağlantı ucu yüksek bir alettir. Cihazlar arasında iletişim sağlayan, bağlantı gücü yüksek işlevsel bir üründür. DC konnektör hızlı bağlantı sağlayarak standartlaştırma ara birimi olarak kullanılır. İçerisinde farklı girişleri bulunan, bağlantı gücü yüksek cihaz düz, kalın, çizgili seçenekleriyle ön plana çıkar. Plastik konnektör sağlam, dayanıklı yapısı yüksek bağlantı gücüyle uzun süre rahat, emniyetli şekilde kullanılabilir. Çam ucu konnektör kablo uzunluğuyla doğru bulantılı olacak şekilde kesintisiz, hızlı, verimli aktarım akışı sağlar. Yüksek bağlantı kaynağı rolü üstlenen bu ürün oldukça yoğun ilgi görür. Yerel ağ ve cihazlara bağlantı amacıyla kullanılır. İP67, İP68 konnektör pinleri, verileri kolayca gönderip geri alma potansiyeline sahiptir. Yüksek hızlı teknolojik yapı özellikleriyle ön plana çıkan kesintisiz, rahat bağlantı imkânı sunan oldukça işlevsel bir üründür. Çoklu konnektör alternatif ürün seçeneğiyle farklı cihazlara yüksek hızlı veri sinyali gönderir. Kaliteli internet kullanma imkânı sunan bu ürün interneti kesintisiz, rahat, emniyetli şekilde kullanmanıza yardım eder. Çanak anten konnektör cihazlarınıza uydu vericileri ile bağlanarak güçlü, hızlı iletişim desteği sağlar. Sorunsuz, hızlı veri aktarım gücüne sahiptir. Canlı görüntü deneyimi yaşamınız için idealdir. Cihazları birbirine bağlayan, pratik, rahat şekilde kullanılan bu ürün modem ya da bilgisayar soketine geçirilerek kaliteli, ergonomik kullanım imkânı sunar. Lightning, Type-c konnektör bilgisayarları birbirine bağlamak için kullanılan erişim gücü yüksek oldukça işlevsel bir üründür. Ergonomik, hafif yapısıyla yanınıza taşıyarak istediğiniz an rahat, pratik şekilde kullanabilirsiniz. CAT7, CAT6 konnektör kurulumu oldukça kolay ve pratik olan, sinyal aktarım hızı yüksek, özel tasarım cihazdır. LED konnektör elektriği hızlı bir şekilde ileterek yüksek aydınlatma sağlar. gerçekleştirmenize olanak sağlayan bu modelleri Trendyol bünyesinde bulabilirsiniz.