placeholder
"

Kontür Fırçası

" araması için 1754 sonuç listeleniyor

Kontür Fırçası Çeşitleri ile Etkileyici Makyajlar

Günlük ya da özel günlerde yapılan makyajlarda yüz hatlarını vurgulamak için kontür fırçası kullanılır. Belirgin yüz ve çene hatları kadınların en sevdiği özelliklerden biridir. Makyaj ile bu hatları belirginleştirmek mümkündür. Kontür uygulaması çene, alın, elmacık kemikleri ve burun bölgesine yapılır. Yüzde gölgeler oluşturularak istenilen belirginlik verilir. Kontür dağıtma fırçası ile hem toz hem de krem kıvamda olan kontürü kullanabilirsiniz. En trend makyaj tüyolarından olan kontür uygulamasını en kaliteli şekilde yüzünüze uygulayabilirsiniz. Açılı kontür fırçası ile uygulama yapmak daha pratik olacaktır. Kendine has eğimi ile istenilen vurgu kolaylıkla yapılabilir.

Kontür Fırçası Çeşitleri

Kontür Fırçası Çeşitleri

Sıvı ve toz halindeki kontürü uygulamak için açılı modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle bir davete katılacağınız zaman ve ağır bir makyaj istediğinizde makyaj kontür fırçası ile kıyafetinize ve yüz hatlarınıza en uygun uygulamayı yapabilirsiniz. Kuaföre gitme gereği duymadan profesyonel bir şekilde kendi makyajınızı yapabilirsiniz. Gündüz ve gece makyajlarınızı en iyi tonlarda tasarlayabilirsiniz. Fırçanın kılları geniş bir açıya sahip olduğu için en geniş alanlarda da uygulanabilir. Kontür fırçası kullanımı ve temizliği oldukça kolay olduğundan her birey severek kullanabilir.

Kontür Fırçası Modelleri

Kontür Fırçası Modelleri

Kontür, ten renginden daha koyu olan bir makyaj malzemesidir. Kontürü yüze uygulamak için özel fırçalar gerekir. Oval kontür fırçası günümüzde en sık tercih edilen modellerdendir. Oval yapısı ile istenilen çene hatları ve elmacık kemiği belirginleştirilebilir. Düz kontür fırçası modeli ise alın bölgesinde kullanıma daha uygundur. Geniş çene bölgesine sahip olan bireyler düz model ile kolay bir uygulama yapabilirler. Burun ucu düşük görünen ve bu düşüklüğün görünmesini istemeyenler yassı kontür fırçası ile makyaj yapabilirler. Yassı fırça ile hem aydınlatıcı hem de kontür uygulaması yapılabilir. Birden fazla kullanım sunduğu için sizler de yassı modelden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Yumuşak ve yoğun kıllara sahip olan fırçalar ile istediğiniz yüz hatlarına kısa sürede kavuşabilirsiniz. Toz yapıda olan kontürü uygulamak için toz kontür fırçası kullanabilirsiniz. Yumuşak kılları ile tozun dağılmadan sürülmesine yardımcı olur. Tüm gün boyu yüzünüzde muhteşem duracak kontür uygulaması ile gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Yüz hatlarınıza en uygun olan fırça modelini tercih edebilirsiniz. Yüz kontür fırçası modelleri farklı tasarım ve renklerde üretilir. Tarzınıza en yakın olan modeli seçerek makyaj fırçalarınızın arasına yenilerini ekleyebilirsiniz.

Kontür Fırçası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kontür Fırçası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birbirinden güzel renklerde üretilen kontür fırçaları, fiyat bakımından da oldukça uygundur. Her bütçeye hitap edecek kalite ve çeşitte satışa sunulur. Kontür fırça seti, fiyat bakımından tekli fırçalara göre daha uyguna gelmektedir. Setin içerisinde birden fazla model mevcuttur. Çene, burun ucu, elmacık kemiği gibi farklı alanlara uygulamak için farklı modeller vardır. Sizler de set halinde satın alarak daha uygun fiyat karşılığında farklı fırça türlerine sahip olabilirsiniz. Kendinize muhteşem bir makyaj yapmak için evinizde bulunması gereken bir fırça setidir. Kontür fırçası fiyatları, ebat, kıl yapısı, marka, şekil gibi durumlarda değişkenlik gösterir. Krem kontür fırçası da bulunan setler indirime girdiğinde satın alabilirsiniz. Bu fırçalar ile yalnızca kontür değil, fondöten ve pudra gibi uygulamaları da yapabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım özelliği ile en seveceğiniz fırçalarınız arasına koyabilirsiniz. Birden fazla malzemeyi de karıştırmak için kullanabilirsiniz. Düz model fırça açılı fırça modeline oranla daha maliyetlidir. Bütçenize ve kullanım şeklinize en uygun modeli seçerek satın alabilirsiniz. Trendyol’dan kendiniz ve sevdikleriniz için uygun fiyatlı kontür fırçası seçeneklerini inceleyerek satın alabilirsiniz.