İlgili Kategoriler
Fiyat
Materyal
İç Materyal
Dış Materyal
Özellik
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Közleme Tavası

" araması için 206 sonuç listeleniyor

Közleme Tavası Modelleri Trendyol'da!

Giderek değişmekte olan teknolojik özellikler mutfak alanında da pek çok olumlu etki ile insanları bir araya getirir. Teknoloji ışığında geliştirilen ürünler sayesinde insanlar tıpkı restoran kalitesinde evlerinden çıkmadan çeşitli lezzetler hazırlama imkânına sahip olur. Közleme tavası da mutfaklarda çok sık kullanılan aletlerden biridir. Genel olarak saplı bir yapıya sahip olan bu ürünler sapsız formlarda da üretilmeye başlanmıştır. Genel itibari ile bu tava çeşitlerinde patlıcan ve biber gibi sebzeler közlense de aslında bu tava çeşitleri sayesinde mısır, kestane ve hatta ayva gibi besinler de rahatlıkla közlenebilmektedir. Farklı ebatları bulunan ve son derece kullanışlı olan bu mutfak aletleri sayesinde sizler de yaşam alanlarınızda bulunan mutfaklarda dilediğiniz sebze ve meyveleri közleyebilir, ailenize ve misafirlerinize sunabilirsiniz. Bu tava çeşitleri genel olarak siyah renklidir. Bu çeşitler ile sebze veya meyvelerinizi hem ocak üzerinde hem de fırında rahat bir şekilde közleyebilirsiniz. Közlediğiniz besinleri yan aperatif olarak direkt sunabilir veya yemeklerinizin içine dahil edebilirsiniz. Sebze ve meyveleri közleyerek tüketmek yağ kullanımını da azaltacağından, közleme tavası kullanımı sayesinde sağlıklı beslenme ilkelerini de uygulayabilirsiniz.

Közleme Tavası Modelleri

Közleme Tavası Modelleri

Közleme ocak tavası söz konusu olduğunda birbirinden farklı pek çok modelden bahsedilebilir. Tüm bu modeller genel olarak kullanım amacına göre belirlenmektedir. Bu sayede de tavaların özelliklerinde çeşitli farklılıklara rastlanmaktadır. Örneğin közleme tavalarının iç yüzeyleri çeşitli malzemelerden bir araya gelir. Emaye közleme tavası, krom, granit ve daha pek çok malzeme bu modellerin üretim aşamasında tercih edilir. Kullanım amaçlarına bakıldığında ise patlıcanları en ideal şekilde közlemeye yardımcı modeller patlıcan közleme tavası modelleridir. 20 cm, 22 cm, 24 cm ve 35 cm gibi farklı boyutlara sahip olan pek çok model bulunur. Biberlerinizi lezzetli bir hale getirmek ve sağlıklı tabaklar hazırlamak için ise biber közleme tavası modelleri ideal seçimler olacaktır. Soğuk kış aylarının en sevilen besinlerinden biri olan kestaneler ise tıpkı soba üzerinde közlenmiş gibi bir lezzete kestane közleme tavası sayesinde dönüştürülür.

Közleme Tavası Özellikleri

Közleme Tavası Özellikleri

Sebze közleme tavası özellikleri de tavaların yapımında kullanılmakta olan malzemelere göre ve boyutlara göre değişkenlik gösterir. Emaye yapıya sahip olan tavalar gerek yapışmazlık özelliği gerekse yüksek ısıya karşı dayanıklı yapıları ile sizlere sunulur. Çok sık tercih edilen bu modeller siyah, gri, antrasit ve beyaz renklerinde dış tasarımlara sahiptir. Bu dış tasarımlar da ısı dayanıklı bir şekilde formüle edilmiştir. Bu sayede de gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Közleme tavası kullananlar her daim sağlıklı, güvenli ve lezzetli besinler sunabilmektedir.

Közleme Tavası Fiyatları

Közleme Tavası Fiyatları

Közleme tavası fiyatı noktası hakkında araştırma yapılırken kullanıcılar pek çok tava modeli ile karşılaşır. Bu modellerin temel olarak farkı üretim aşamalarında tercih edilmiş olan malzemeler sayesinde ortaya çıkar. Bu doğrultuda da kullanılan malzeme fiyat belirlenmesi noktasında etkin rol oynar. Bu ürün modellerinin fiyatlandırılmasında belirleyici rol oynamakta olan faktörlerden biri de boyut ve kullanım amacıdır. Daha geniş boyutlara sahip olan modeller daha küçük boyutlara sahip olan modellere oranla çok daha yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle de közleme tavası modelleri geniş fiyat aralığına sahiptir denebilir. Birbirinden çeşitli pek çok marka pek çok model üretir ve markalar dönem dönem avantajlı fiyatlar ile de kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı hedefler. Sizler de gelişmiş özelliklere ve dış tasarımlara sahip olan, mutfaklar için işlevsel özellikler sunan tava modelleri arasından zevkleriniz, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Seçim yaptığınız tavaya Trendyol güvencesi ile kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz.