İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Krepe Tarağı

" araması için 513 sonuç listeleniyor

Profesyonellerin Tercihi Krepe Tarak Çeşitleri Trendyol'da!

Krepe tarağı, saç düzleştirme ve şekillendirme için kullanılan bir aksesuardır. Ürünler, uzun ve ince dişlere sahip tahta ya da plastik malzemeden yapılır. Kökleri kaldırmak için tasarlanan dişleri ile hacim ve dolgunluk verir. Genellikle plastik ya da metalden imal edilen seçenekler, ergonomik tutma kolu ile ön plana çıkar. Dişlerin arasındaki boşluk, tarama sırasında fazla hava geçişi sağlayarak saçları dalgalı halden düz hale getirebilir. Aksesuarın ucunun baklava şeklinde olması deri üzerinde kolay hareket ederek masaj etkisi yaratılmasını sağlar. Ürünün kullanımı da oldukça kolaydır. Aksesuarın ince dişlerini köklere yaklaştırarak saç tellerinin düzleşmesi sağlanır. Saçınızı yıkadıktan sonra hafif nemliyken ürünü kullanarak köklere hacim verebilirsiniz. Bu sayede saçlarınız dolgun ve canlı görünür. Ürünler, özellikle topuz ya da at kuyruğu gibi modellerin yapımında kullanılmak üzere tasarlanır. Saçın üst kısmında krepe tarak yardımıyla oluşturulan hacim, yapılan modelin şık ve etkileyici görünmesini sağlar. Saçınız ince telli ise ince dişlere sahip alternatifleri tercih edebilirsiniz. Aşırı baskı kırılmalara yol açabilir. Ürünü kullanmadan önce saçınızı iyice tarayarak düğümleri çözmeniz kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Bunun için geniş dişlere sahip fırça kullanabilirsiniz. Krepe tarağı fiyatı marka, boyut, model faktörlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Avantajlı fiyat seçenekleri ile ihtiyacınız olan ürüne sahip olmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Dolgun Görünüm Sunan Krepe Tarağı Modelleri

Dolgun Görünüm Sunan Krepe Tarağı Modelleri

Saç krepe tarağı, şekillendirme aletleri arasında özellikle hacim ve şekil yaratmak için sıklıkla tercih edilir. Ürünler, saç tellerini yanlardan tarayarak hacim oluşturmayı mümkün kılar. İnce dişli yapısı sayesinde kökleri kaldırarak hacimli görünüm sağlar. Bu yöntem, dolgun ve enerjik görünüm sunar. Her saç tipine ve isteğe uygun model bulmanız mümkündür. Ürünler, köklerden başlayarak uçlara doğru tarama hareketiyle kullanılır. Tararken yavaş ve nazik hareketler yapmanız, saçların zarar görmesini önler. Krepe tarağı modelleri istenen tarzı elde etmek için farklı boyut ve şekillerde sunulur. Düz olan seçenekler, müşteriler tarafından yaygın olarak kullanılır. Bu alternatifler, plastik ve ince dişlerden yapılır. Düz modelin belirgin özelliği, saçı yükselterek hacim vermesidir. Aynı zamanda düz seçenekler; düşük diş aralığı, kolay kullanım sağlayarak ekstra dolgunluk kazandırır. Dalgalı model, belirgin bir dalgalanma sağlamak için kullanılır. Dişleri biraz geniş olup farklı açılarda yer alır. Bu ürünler sayesinde saçlarda belirgin dalgalar elde etmeniz mümkündür. Kirpikli modeller, kökleri hassas şekilde kaldırmak için tasarlanır. Dişlerinin üzerinde bulunan ufak kirpikler, iyi kavrama sağlayarak keskin hacim oluşturur. Ahşap modeller, doğal bir alternatif olarak tercih edilir. Bu modelin dişleri genellikle tahta ya da bambudan yapılır. Ahşap modelin avantajı statik elektriği azaltmasıdır. Metal modeller dayanıklı ve uzun ömürlü bir seçenektir. Metalin kaygan yapısı, kolay taranma sağlar. İnce telli, hacimsiz saçlara sahip kişiler, bu tarakları sürekli kullanma eğilimindedir. Ürünler; topuz, örgü yapmak ya da tellere hacim kazandırmak için kullanılabilir. Bu seçeneklerin şekli, genellikle düz ya da dalgalı kesiklerden oluşur. Özellikle kökleri kaldırarak hacimli görünüm kazanmayı sağlar. Krepe tarağı kampanya döneminde uygun fiyatlarla satışa sunulur. Aksesuarın birçok farklı modeli bulunur. Kam tipi modeller, kıvırcık saçlara yoğun hacim ve şekil vermek için idealdir. Dişli seçenekler de düz saçlarda kullanılarak hacimli görünüm sağlar. Bu tasarımlar, düğümleri çözmek ve kolay tarama sağlamak için idealdir. Ürünler; saçı güçlendirmek, kan dolaşımını artırmak ve sağlıklı uzama sağlamak için de etkilidir. Kendinize uygun olan modeli Trendyol’dan seçerek sipariş verebilirsiniz.

Ergonomik Yapısıyla Beğenilen Krepe Tarağı Kullananlar

Ergonomik Yapısıyla Beğenilen Krepe Tarağı Kullananlar

Krepe tarağı kullananlar özellikle saçları kabartmak ya da hacim vermek için kullandıkları aksesuar hakkında olumlu geri dönüşler yapar. Ürünler, köklere yerleştirildiğinde yoğun hacim verir. Dolgun görünüm sunarak düz saçlara hareketlilik katar. Krepeleme tekniği topuzlar, örgüler ya da dağınık stiller oluşturmak için kullanılır. Ürünün dişleri birbirinden geniş olduğu için kolay tarama sağlar. Aynı zamanda hacim eklemek için özel yöntemleri kullanabilirsiniz. Ürünler, plastik ya da ahşap malzemeden yapılır. Plastik olan modeller yaygın şekilde kullanılır. Bunun yanı sıra seçenekler doğal dokuya sahiptir. Saçın duyarlılığına bağlı olarak,krepeleme işlemi sırasında statik elektriği azaltmak için birkaç damla bakım yağı uygulanabilir. Aksesuar düz ya da hafif dalgalı saçlarda kullanıldığında iyi sonuçları verir. Bu, doğal dalgalara sahip olan saçlara hacim eklemek için ideal bir yöntemdir. Krepeleme işlemi saçı yıpratabilir ve zamanla saç tellerinin zayıflamasına neden olabilir. Bu yüzden, ürünü düzenli olarak kullanmaktan kaçınmanız önemlidir. Ürünü kullanırken zarar vermeyecek bir açıdan hareket etmeniz önemlidir. Sert şekilde kullanmak, köklere zarar vererek dökülmelere neden olabilir. Şekillendirme araçları arasında tercih edilebilen krepe tarağı satın al arak basit bir şekilde tellere şekil verebilirsiniz. Profesyonel bir kuaföre gitmek yerine ürünü kendiniz kullanabilirsiniz. Ürünler sayesinde sprey ya da jöle kullanmadan hacimli görünüm elde edilebilir. Bununla birlikte, krepeleme işleminden sonra tellere şekil vermek ve sabitlemek için sprey kullanmak önerilir. Krepe tarağı yorum ve önerilerine göz atabilirsiniz. Ürünü deneyimleyen müşterilerin fikirleri, merak ettiğiniz sorulara cevap verebilir. Müşteriler, modellerin başın arka kısmında ya da tepe noktasında kullanıldığında iyi sonuçlar verdiği yorumunu yapar. Dolgun görünümlü saçlara sahip olmak için bu ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

İndirimli Aralıklarda Yer Alan Krepe Tarağı Fiyatı

İndirimli Aralıklarda Yer Alan Krepe Tarağı Fiyatı

Krepe tarağı tavsiye ve önerileri arasında modelleri kullanmadan önce saçların temiz ve kuru olması vardır. Saçların temiz olması ürünü rahatça kaydırmanıza yardımcı olarak iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar. Şekillendirme yapılmadan önce sprey ya da köpük gibi şekillendirici ürünler kullanılabilir. Bu ürünler iyi tutunma sağlayarak kalıcı etki yaratır. Ürünle saçları şekillendirmek için tarakları dibe yakın şekilde tutarak yukarı doğru hareket ettirmek gerekir. Aynı zamanda ürünleri saç boyunca kaydırırken taramayı yavaş ve kontrollü şekilde yapmanız önerilir. Hızlı ve sert hareketler kırılma ya da kopmalara neden olabilir. Dişlerin batmaması için iterek değil, yüzeye kaydırarak kullanmanız gerekir. Dolaşma ve karışma gibi sorunlarla karşılaşmamak için işlemi dikkatlice yapmanız önemlidir. Ürünle şekillendirme işlemi yapıldıktan sonra fırça ile tarayarak telleri şekillendirmek istenen hale getirebilirsiniz. Böylece saçlar düzgün görünüm kazanarak şekil kalıcı hale gelir. Aynı zamanda düğümleri çözmek ve kolay şekil verebilmek için kullanılan ürünler, saçı kırabilir ya da düğümleyebilir, bu nedenle kullanım sırasında dikkatli olmanız gerekir. Saça zarar vermemek için krepe işleminden önce düğümleri çözmeniz önemlidir. Farklı modelleri ve tasarımları sayesinde her saç tipi ve istenen stil için uygun bir seçenek bulunabilir. Krepe tarağı indirim döneminde bu gereçleri satın alarak profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu aksesuarlar, kuaförlerin ve stilistlerin sık kullandığı araçlardan biridir. Kuaförler, şekil vermek ve istenilen görünümü elde etmek için sık sık bu ürünü kullanır. Ürünler, köklere uygulanan hafif baskıyla saça hareket kazandırır. Ürünlerin hijyenik şekilde kullanılabilmesi adına düzenli olarak temizlenmesi önemlidir. Su ve şampuanla hafifçe yıkamanız, aralarda biriken kıl ve kirlerin çıkarılmasına yardımcı olur. Krepe tarağı online alışveriş seçeneği ile satın alarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ürünün tüm modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.