Kriko Standı

35+ Ürün
DHT PRODHT 3 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 2 Adet

DHT PRODHT 3 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 2 Adet

4.9
(36)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
1.640,19 TL1.708 TL
FK Friko 2.5 Ton Timsah Kriko ve 3 Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Seh...
Hızlı Teslimat

FK Friko 2.5 Ton Timsah Kriko ve 3 Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Sehpası 2 Adet

5.0
(3)
Kargo Bedava
5.200 TL
Rico 3 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 2 Adet
Hızlı Teslimat

Rico 3 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 2 Adet

3.5
(42)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.700 TL
DHT PRODHT 6 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 2 Adet

DHT PRODHT 6 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 2 Adet

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
200 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
2.299,92 TL2.395 TL
İBELTECH Profesyonel 6 Ton Kriko Stantı 2’li Araç Sehpası Set Halinde TÜV Ser...
Hızlı Teslimat

İBELTECH Profesyonel 6 Ton Kriko Stantı 2’li Araç Sehpası Set Halinde TÜV Sertifikalı

5.0
(1)
Kargo Bedava
2.399,99 TL
Genel Markalar 3 TON KRİKO STANDI-ARAÇ ALTI SEHPASI
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 3 TON KRİKO STANDI-ARAÇ ALTI SEHPASI

2.8
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
1.891,50 TL1.950 TL
Trendyol Plus ile1.796,92 TL
FK Friko 2 Ton Timsah Kriko ve 3 Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Sehpa...

FK Friko 2 Ton Timsah Kriko ve 3 Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Sehpası 2 Adet

Kargo Bedava
3.999 TL
WORLDFORCE TOOLS 2 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet
Hızlı Teslimat

WORLDFORCE TOOLS 2 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu1900 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonu1900 TL'ye 50 TL İndirim
1.880 TL1.930 TL
PROXTECH Taşınabilir Pimli Profesyonel 2Ton/2000Kg | Lastik Tamir Taşıma Sehp...
Hızlı Teslimat

PROXTECH Taşınabilir Pimli Profesyonel 2Ton/2000Kg | Lastik Tamir Taşıma Sehpa Tip Kriko Standı

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4.224,50 TL
Big Red Eyes Big Red DÖRT AYAKLI KATLANIR KRİKO STANDI 2 TON BIGT42001

Big Red Eyes Big Red DÖRT AYAKLI KATLANIR KRİKO STANDI 2 TON BIGT42001

Kargo Bedava
1.361,14 TL
GRAYZER 3 Ton Araç Altı Sehpa (Kriko Standı 1 Çift)
Hızlı Teslimat

GRAYZER 3 Ton Araç Altı Sehpa (Kriko Standı 1 Çift)

4.3
(6)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
2.100 TL
MOONSHOP Pro Black Seri Çelik Şaseli Çift Dişli Özel Çantalı 2 Ton Hidrolik A...
Yetkili Satıcı

MOONSHOPResmi satıcı rozeti Pro Black Seri Çelik Şaseli Çift Dişli Özel Çantalı 2 Ton Hidrolik Araba Karavan Oto Kriko..

3.5
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
980,31 TL
WORLDFORCE TOOLS 6 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet
Hızlı Teslimat

WORLDFORCE TOOLS 6 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet

4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

2.950 TL
3.100 TL
WORLDFORCE TOOLS 3 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet
Hızlı Teslimat

WORLDFORCE TOOLS 3 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet

Kargo Bedava
1.990 TL
DHT 1,5 TON MAKASLI KRİKO  CIRCIR KOL D12006001
Hızlı Teslimat

DHT 1,5 TON MAKASLI KRİKO CIRCIR KOL D12006001

2.3
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

950 TL
1.000 TL
SARA 6 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 1 ÇİFT
Hızlı Teslimat

SARA 6 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 1 ÇİFT

Kargo Bedava
2.999 TL
Rico 4 Ayaklı Kriko Standı Araç Altı Sehpası (2 Adet)
Yetkili Satıcı

Rico 4 Ayaklı Kriko Standı Araç Altı Sehpası (2 Adet)

Kargo Bedava
2.886,60 TL
Echolift 2 Ton Araç Altı Besleme Sehpa Kriko Standı
Hızlı Teslimat

Echolift 2 Ton Araç Altı Besleme Sehpa Kriko Standı

Kargo Bedava
1.713 TL
Worldforce Hidrolik Kriko Seti 2.5 Ton Kriko ve 2 Adet Kriko Standı Min: 90MM...
Yetkili Satıcı

Worldforce Hidrolik Kriko Seti 2.5 Ton Kriko ve 2 Adet Kriko Standı Min: 90MM MAX:342MM

5.0
(2)
Kargo Bedava
5.200 TL
Worldforce 2 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet
Yetkili Satıcı

Worldforce 2 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 2 Adet

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.837 TL
Worldforce 3 Ton Kriko Standı Araç Altı Sehpa (2 ADET SET)
Yetkili Satıcı

Worldforce 3 Ton Kriko Standı Araç Altı Sehpa (2 ADET SET)

5.0
(2)
Kargo Bedava
2.067 TL
TAKPOWER 3 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 1 Adet

TAKPOWER 3 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 1 Adet

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
2.469 TL
FK Friko 3 Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Sehpası 2 Adet
Hızlı Teslimat

FK Friko 3 Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Sehpası 2 Adet

Kargo Bedava
2.900 TL
Echolift 2 Ton Araç Altı Besleme Sehpa Kriko Standı

Echolift 2 Ton Araç Altı Besleme Sehpa Kriko Standı

Kargo Bedava
1.836,45 TL
Worldforce Hidrolik Kriko Seti 2.5 Ton Kriko ve 2 Adet Kriko Standı MIN:190MM...
Yetkili Satıcı

Worldforce Hidrolik Kriko Seti 2.5 Ton Kriko ve 2 Adet Kriko Standı MIN:190MM MAX:500MM

Kargo Bedava
5.400 TL
HAKTOR HT- Rico 3 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 1 ADET
Hızlı Teslimat

HAKTOR HT- Rico 3 Ton 4 Ayaklı Kriko Standı Araba Araç Sehpası 1 ADET

Kargo Bedava
1.670 TL
NORTH PLAS DHT KRİKO SEHPA STANDI 3TON D12010003
Hızlı Teslimat

NORTH PLAS DHT KRİKO SEHPA STANDI 3TON D12010003

Kargo Bedava
2.200 TL
TAKPOWER 6 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 1 Adet

TAKPOWER 6 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 1 Adet

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
2.939 TL
Genel Markalar Dört Ayaklı Sabit Kriko Standı 3 Ton
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Dört Ayaklı Sabit Kriko Standı 3 Ton

Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
1.771 TL1.791 TL
Genel Markalar Friko 6Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Sehpası 2 Adet
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Friko 6Ton Pimli Emniyetli Kriko Standı Araba Sehpası 2 Adet

Kargo Bedava
3.945,99 TL
BAŞARAN BASARAN 6 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 1 Adet

BAŞARAN BASARAN 6 Ton Araç Altı Sehpa Kriko Standı 1 Adet

Kargo Bedava
200 TL Kupon
2 Adede %5
Kargo Bedava
3.759 TL
ONON HIRDAVAT Germany Seri PRO Kaymaz Başlı Sarsılmaz Plastik Korumalı 6 Ton ...
Hızlı Teslimat

ONON HIRDAVAT Germany Seri PRO Kaymaz Başlı Sarsılmaz Plastik Korumalı 6 Ton Kriko Standı Araç Altı Sehpa 2 adet

Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
3.919,02 TL3.999 TL
Bigred T42001 Dört Ayaklı Sabit Kriko Standı 2 Ton

Bigred T42001 Dört Ayaklı Sabit Kriko Standı 2 Ton

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.616,74 TL
Genel Markalar WORDL FORCE KRİKO STANDI 3 TON 11141
Hızlı Teslimat

Genel Markalar WORDL FORCE KRİKO STANDI 3 TON 11141

4.5
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.850 TL
Bigred T43001 4 AYAK CIRCIR KRİKO STAND 3 ton
Hızlı Teslimat

Bigred T43001 4 AYAK CIRCIR KRİKO STAND 3 ton

Kargo Bedava
1.807,23 TL
1

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Garanti Süresi

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kriko Standı

Kriko Standı Ürünleri - Trendyol

Kriko standı, araçların güvenli bir şekilde kaldırılmasını sağlayan ve bakım işlemleri sırasında büyük kolaylık sunan önemli bir araçtır. Araç sahipleri için vazgeçilmez bir ekipman olan kriko standları, farklı modelleri ve kapasiteleri ile her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

  • Kriko Standı Nedir?
  • Kriko Standı Nasıl Kullanılır?
  • Kriko Hangi Tip Kaldıraç?
  • Kriko Spreyi Ne İşe Yarar?
  • Kriko Standı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Kriko Standı Modelleri ve Fiyatları
  • Sıkça Sorulan Sorular

Kriko Standı Nedir?

Kriko standı, araçların altına yerleştirilerek güvenli bir şekilde kaldırılmasını sağlayan destek ekipmanıdır. Genellikle mekanik ve hidrolik olmak üzere iki ana türü bulunmaktadır. Mekanik kriko standları, manuel olarak ayarlanabilirken, hidrolik olanlar sıvı basıncı ile çalışarak daha kolay bir kullanım sunar. Araç bakımını yapanların en çok tercih ettiği ekipmanlardan biri olan kriko standları, özellikle lastik değişimi, alt takım bakımı veya motor tamirleri sırasında büyük kolaylık sağlar.

Kriko Standı Nasıl Kullanılır?

Kriko standının kullanımı oldukça basittir. İlk olarak, aracın tekerlekleri frenlenmeli ve güvenli bir alana park edilmelidir. Ardından, kriko aparatı ile aracı istenilen yükseklikte kaldırmak için kriko standı kullanılabilir. Kriko standı yerleştirildikten sonra, aracı kaldırmak için kriko kolu döndürülerek istenilen yükseklik elde edilir. Kriko standı, aracın altına yerleştirildikten sonra, yükseklik ayarları yapılmalı ve kullanıma hazır hale getirilmelidir.

Kriko Hangi Tip Kaldıraç?

Kriko, genellikle iki ana tip kaldıraç kullanır: mekanik ve hidrolik. Mekanik kriko, manuel olarak çalıştırılır ve genellikle daha düşük kapasiteli araçlar için idealdir. Hidrolik kriko ise sıvı basıncı kullanarak daha yüksek tonajları kaldırabilir ve daha az fiziksel güç gerektirir. Bu nedenle, büyük araçlar veya ağır yükler için hidrolik kriko standları tercih edilmektedir.

Kriko Spreyi Ne İşe Yarar?

Kriko spreyi, kriko ve diğer kaldırma ekipmanlarının bakımını sağlamak için kullanılan bir üründür. Genellikle, kriko mekanizmalarının ve bağlantı noktalarının düzgün çalışmasını sağlamak için sprey şeklinde yağlayıcı bir madde içerir. Kriko spreyi, paslanmayı önler ve hareketli parçaların sürtünmesini azaltarak krikonun ömrünü uzatır. Bu ürün, kriko standının performansını artırmak ve güvenliğini sağlamak için önerilmektedir.

Kriko Standı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kriko standı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. İlk olarak, kriko standının kapasitesine dikkat edilmelidir. Kullanılacak araç veya yükün ağırlığına göre uygun kapasitede bir kriko seçmek, güvenli kullanım açısından son derece önemlidir. Ayrıca, standın malzeme kalitesi ve dayanıklılığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

  • Yükseklik Ayarı: Kriko standının ayarlanabilir yükseklik özelliği, farklı araç tipleri için esneklik sağlar.
  • Güvenlik Özellikleri: Kriko standının güvenlik kilit sistemine sahip olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Kullanım Kolaylığı: Kullanım rahatlığı, özellikle sıkça kullanılacaksa önemli bir faktördür.
  • Garanti Süresi: Ürünle birlikte sunulan garanti süresi, kalitenin bir göstergesi olabilir.

Kriko Standı Modelleri ve Fiyatları

Kriko standı modelleri, ihtiyaçlara göre farklı özellikler ve kapasitelere sahip olarak üretilmektedir. Trendyol'da birçok marka ve model bulmak mümkündür. Farklı fiyat aralıklarıyla sunulan bu ürünler, kullanıcıların bütçe ve ihtiyaçlarına göre seçim yapmalarını sağlar. Kriko standları genellikle hidrolik, mekanik ve tekerlekli çeşitlerle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kriko standı nasıl kullanılır?

Kriko standı kullanmak için öncelikle aracı düz bir zemine park edin ve el frenini çekin. Sonrasında, kriko ile aracı kaldırın ve kriko standını gerekli yüksekliğe ayarlayın. Aracı kaldırdıktan sonra, güvenli bir şekilde kriko standını yerleştirip yükseklik ayarını yapın ve kullanıma hazır hale getirin.

Kriko hangi tip kaldıraç?

Kriko standları, genellikle mekanik ve hidrolik olmak üzere iki ana tip kaldıraç kullanır. Mekanik kriko, manuel olarak çalıştırılırken, hidrolik kriko sıvı basıncı ile çalışarak daha fazla yük kaldırılmasına olanak tanır.

15 tonluk kriko kaç para?

Kriko fiyatları, marka, model ve kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. 15 tonluk bir kriko, genellikle daha yüksek bir maliyete sahiptir. Trendyol'da sunulan kriko standı modelleri arasında farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

Kriko spreyi ne işe yarar?

Kriko spreyi, kriko ve kaldırma ekipmanlarının bakımında kullanılan bir üründür. Sıvı yağlayıcı içeriği sayesinde, mekanizmaların düzgün çalışmasını sağlar, paslanmayı önler ve hareketli parçaların sürtünmesini azaltarak krikonun ömrünü uzatır.