İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Kask Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kross Kask

" araması için 247 sonuç listeleniyor

Tam Koruma Sağlayan Kross Kask Modelleri Trendyol'da!

Motosikletle beraber araziye ya da trafiğe çıkmadan önce önlem almanız gereken bazı durumlar vardır. Dizlikler, kross kask, motosiklet ayakkabısı, eldiven ve gözlük gibi ekipmanlar sizlere güvenli sürüş imkanı tanır. Olası bir kaza sırasında kafanızı korumak ve fiziksel oluşabilecek zararları en aza indirgemek adına tercih edilir. Cross kask modelleri sürücülerin hayatını kurtaran önemli bir işlevi vardır. Her ne kadar kullanım amacı, stili ya da motosikletin türüne göre değişse de asıl amacı güvenlik tedbiri oluşturmaktadır. Kendi içerisinde farklı özellikleri içeren bu ürün modellerinde havalandırma, kulak koruma, yüz kalkanı gibi ek özellikler yer alabilir. Tam açık, yarı açık ve tamamen kapalı olarak şekillenen modeller içerisinden kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre satın alabilirsiniz. Cross motor kask özel siperlik koruma alanı, açıkça uzatılan çene yapısına göre uygunluk ve kısmi olarak açık yüz bölümüne sahip olacak biçimde tasarlanmaktadır.

Fonksiyonel Özellikleri ile Kross Kask Kullanımı

Fonksiyonel Özellikleri ile Kross Kask Kullanımı

Cross kask gözlüklü modelleri ile sürücülere ekstra koruma sunar. Motosiklet sürüşü esnasında yapılan fiziksel hareketler için gerekli olan tüm geniş görüş açısı sunar. Özel güvenlik donanımlara sahip olan vizörlü kross kask kapalı olarak yer alan modellerden biridir. Bu ürün kullanımı ile beraber ekstra bir şeye ihtiyacınız kalmaz. Kapsamlı güvenlik tedbiri oluşturduğundan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sürücülerin kafasını farklı yöne kolayca çevirebilmesini sağlayan bu ürün modeli, yol dışı etkenlerden daha fazla korunmanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda UV koruma özelliği ile beraber kullanıcıların güneşten korunmasına yardımcı olur. Kendi içerisinde farklı modeller ve özellikler içeren kross kask, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak özellikler taşır. Marka özelinde geniş bir model skalasına sahip olan bu ürün, renk çeşitliliğine sahiptir.

Farklı Amaca Hizmet Eden Kross Kask Çeşitleri

Farklı Amaca Hizmet Eden Kross Kask Çeşitleri

Cross kask siyah motosiklet ekipmanları arasında en sık kullanılan renk ve model olarak bilinir. Dayanıklı malzemelerden üretilen özel bir ürün olmakla beraber sürüş esnasında kullanıcıların ağız ve burun kısmına girebilecek olan kirleri önlemektedir. Üründe yer alan çene çubuğu sayesinde yüzünüze gelebilecek darbeleri önleyebilirsiniz. Köşeli ve sivri hatlara sahip olan bu çene çubukları kross kask modellerinin en önemli parçalarından biri olarak sayılmaktadır. Ürün seçimlerinde renk tercihleri kullanıcının zevklerine göre şekillen özel bir durumdur. Bu anlamda cross kask yeşil modeli ile sizlerde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tarzınızı ortaya koymanızı sağlayan bu ürün, işlevsel özellikleri ile dikkat çeker. Farklı amaca hizmet eden ürün çeşitliliği olduğundan kendiniz için uygun olan modeli tercih etmek için cross kask tavsiyesi ve kullanıcı yorumlarını değerlendirebilirsiniz.

Kross Kask Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Kross Kask Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Kross kask fiyatları ürünün modeli, markası, modeli, malzeme kalitesi, türü ve teknik donanımları gibi kriterlere bağlı olarak gelişim gösterir. Bu ürün modelleri dayanıklılığı, konforu, aksesuarları, kabuk kalitesi ve kullanım ergonomisini artıran detayları ile fiyat skalası belirlenir. Ürün üzerinde doğrudan etkiye sahip olan bu ürün modelleri marka özelinde geliştirilmiştir. Korumalı ve çıkarılabilen pedlere sahip olan bu ürün kullanıcıları için işlevsellik sunar. Esnek kullanım yapılarına göre çeşitlenmekle birlikte kolay temizlenebilir yapıya sahiptir. Kademeli olarak açılabilir özellikler sunan bu ürün intercom ve UV vizör bağlantı noktaları ile daha kompakt bir sürüş imkanı sunar. Sürüş esnasında ihtiyacınız olan tüm desteğe bu ürün modelleri ile elde edebilirsiniz. Kullanıma bağlı geliştirilen bu ürün zorlu çevre koşulları ve yoğun arazi ortamlarında işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak nitelikleri barındırır. Trendyol üzerinden bu ürün ve ürün çeşitleri, modelleri, fiyatları gibi detayları görüntüleyebilirsiniz.