Silinebilirlik
Fiyat
Tip
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Parlaklık
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kum Beji Duvar Boyası

" araması için 96 sonuç listeleniyor

Kum Beji Duvar Boyası Çeşitleri ile Evine Hoşgeldin

Evin duvarlarını boyarken boya rengine karar vermek odanın aldığı ışık oranı, odada bulunan eşyaların dekorasyonu, odanın büyüklüğü ya da küçüklüğü göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Renk seçimi oldukça zor verilen bir karar olup tüm bunları göz önünde bulundurmak gerekir. Son dönemlerde evlerin dekorasyonu yapılırken tercih edilen mat renkli boyalar içeriğinin su bazlı olmasından dolayı kaygan ve parlak bir boya değildir. Kum beji duvar boyası mat renkli boyalar içerisinde evlerde ve iş yerlerinde en çok tercih edilen renklerin başında gelir. Kapatıcılık özelliği oldukça yüksek olup boyanan alandaki kusurları mükemmel bir şekilde kapatır. Mat boyalar evin tüm odalarında kullanılabilir. Özellikle çok fazla zaman geçirilen oturma odaları ve yatak odalarının daha açık renkli ve dinlendirici renklerde boyanması insana sakinlik ve dinginlik verir.

Kum Beji Duvar Boyası

Kum Beji Duvar Boyası

Kum beji rengi duvar boyası ferahlık ve huzur hissettiren rengiyle bu alanlarda tercih edilebilir. Birçok farklı renk tonuyla ve duvar kağıdıyla kombinlenerek kullanılabilen uyumlu ve sade bir renktir. Kusur kapatıcı bir renk olduğundan uygulaması da oldukça pratiktir. Leke gösterecek kadar açık renk olmamasına karşın iç karartıcı şekilde koyu bir ton değildir. Duvarlar da oluşabilecek lekeler, tozlar kirler ya da kalem- boya lekeleri kolaylıkla temizlenebilir. Silmeye karşı dayanıklıdır. Yumuşak bir bez yardımıyla uygun miktarda deterjanı sulandırarak temizliği yapılabilir. Kolay kolay soyulmaz ve çizilmez. Açık kum beji duvar boyası gün ışığının çok fazla alınmadığı odalarda ve koridorlarda tercih edilebilir. Sade ve göz yormayan bir renk olduğundan dolayı iş yer ve ofislerde de sıklıkla tercih edilen renklerden biridir. Boya satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri boyanın kutu içerisinde ıslak haliyle görülen rengiyle duvara uygulandıktan ve kuruduktan sonra oluşabilecek renk farklılığıdır. Uygulama sonrası kuruyan boya kutudaki halinden bir iki ton daha koyu şekilde görülebilir. Odanın aldığı ışık oranı oda içindeki mobilyaların ve eşyaların yansıması boya rengini etkileyen faktörlerden biridir. Boyama işlemini gerçekleştirirken boyanacak ortamda duvara yakın eşyaların kaldırılması ya da üstünü örtülmesi gerekir. Boya diğer eşyalara damlayarak leke oluşturabilir. Bir odada birden fazla duvar boyası rengi kullanılacaksa renk geçişleri için şeritler çekebilirsiniz. Kum beji duvar boyası çeşitlerini evde, ofiste ve iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Özellikle az ışık alan ortamlarda açık renklerde boya tercihi yapmak daha aydınlık bir ortam elde etmenize yardımcı olur.

Kum Beji Duvar Boyası Renk Çeşitleri

Kum Beji Duvar Boyası Renk Çeşitleri

Farklı tonlarda renkler elde etmek için birden fazla boya bir arada kullanılır. Koyu ya da açık tonlarda kum beji ve tonları seven kullanıcılar için boya üreticileri farklı tonlarda duvar boyaları üretmiştir. Modern ve şık bir görünümün yanı sıra mekanlara doğallık ve ferahlık katan bir renk olan kum beji farklı tonları ve aldığı farklı isimlerle alıcıya sunulur. İstenildiği takdirde aynı oda içinde kum bejinin farklı tonları bir arada kullanılarak farklı bir tarz yakalanabilir. Daha geniş ve aydınlık mekanlarda kullanılan koyu kum beji duvar boyası dekorasyonda kullanılacak açık renkli veya beyaz mobilyalar ile kombinlenerek kullanılabilir. Genel anlamda açık kum beji, orta kum beji ve koyu kum beji olarak üç farklı seçeneğe sahip olan ürünler kendi içinde daha farklı tonlara ayrılır. Kese kağıdı, tiramisu, ıslak kum beji duvar boyası, bunlardan bazılarıdır. Hemen tüm markaların ve katalogların içinde bulunan ıslak kum beji duvar boyası bütün mekanlarda ve odalarda kullanılabilecek oldukça uyumlu sade ve zarif bir renk tonudur. Gün ışığının oda içinde eşit miktarda dağılımını eşit bir şekilde sağlamaya yardımcı olurken size daha ferah ve aydınlık bir ortam sunar. Oda içine geniş ve derin bir görünüm katar. Oldukça doğal görünümlü bir renk olduğundan özellikle iç mekanlarda dekorasyon yapılırken yeşil yapraklı canlı bitkilerden faydalanılabilir. Soft renkler arasında sayılabileceği için kahverengi, beyaz ve vizon tonlarla birlikte kombin yapılarak tarzınızı duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Ayrıca duvarlarında canlı ve parlak renkleri tercih edenler özel kum beji duvar boyası ile birlikte sarı, mavi, kırmızı ya da yeşil renk tonlarını da birlikte kullanabilir. Farklı bir duvar boyası arayışında olanlar için simli kum beji duvar boyası seçenekleri mevcuttur. Su bazlı bir boya olduğu için uygulaması oldukça kolaydır. Fırça izi bırakmaz, rulo fırçalar ile kolaylıkla uygulanabilir. Yapısı gereği kalın olan boyalar sulandırılarak kullanılabilir. Kolay uygulama ve hızlı kurumu avantajı sağlar. Daha kusursuz ve doğru uygulama için boyama işlemlerinde uzmanlardan yardım almanız önerilir. Soft tonlardaki boyalar tam rengini göstermesi için 2 kat boya isteyebilir. Gereken yerlerde ilk katın kurumasının ardından 2. Kat boyama yapabilirsiniz. Kum beji duvar boyası tonları alanı geniş gösterir ve sade bir şıklık arayışındaki kullanıcılar için uygun seçenekler arasındadır. Ev dekorasyonunda çoğu renkle uyum sağladığı için mobilya, perde ve halı gibi ev tekstil ürünleri ile kolay uyum sağlar.

Kum Beji Duvar Boyası Fiyatları

Kum Beji Duvar Boyası Fiyatları

İç ve dış cephelerde sıklıkla kullanılan kum beji duvar boyası renkleri farklı tonlarda satışa sunulmuştur. Açık ve koyu bej tonlarında zevkinize uygun seçimler yaparak duvar boyası tercih edebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte kokusuz ve leke tutmaz türlerde duvar boyaları bulmanız mümkün. Kum beji duvar boyası fiyatları boyaların markalarına, özelliklerine, ambalaj ve gramajlarına göre değişiklikler gösterebilir. Çeşitli markaların üretmiş olduğu duvar boyalarını boyayacağınız alanın büyüklüğüne göre satın alabilirsiniz. Büyük alanlar ve duvarlar için kum beji duvar boyası 20 kg paketlerini kullanabilirsiniz. Bazı boyalar su ile karıştırılarak kullanılır. Boyaların kullanma talimatlarını okuyarak kullanıma başlamanız önerilir. Kum beji duvar boyası 10 kg seçeneklerini de bulmanız mümkündür. İç cephe ve dış cephe boyaları birbirinden farklıdır. Kullanacağınız alana uygun boya seçimleri yapmanız önerilir. Ev ve iş yerlerinin iç dekorasyonunda odanın havasını değiştirecek kum beji iç cephe duvar boyası seçenekleri sizlere sunulmuştur. Zevkinize ve oda dekorasyonuna göre duvar boyası kum beji tonları seçebilir ve kolaylıkla boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sıvı duvar boyası dışında kum beji sprey duvar boyası seçenekleri de bulunur. İnce detaylar için kolay kullanım sağlayan sprey boyaları da satın alabilirsiniz. Kum beji iç cephe duvar boyası çeşitlerini Trendyol’dan kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanacağınız alana ve yere uygun boyaları ve renk tonlarını seçerek alışveriş yapabilirsiniz.