"

Kundak Battaniye

" araması için 25687 sonuç listeleniyor

Kundak Battaniye Modelleri ile Bebeğin İçin En İyisi

Kundak battaniye, yenidoğan bebeklerin ani hareketlerini kısıtlamaya yardımcı olur. Bu durum özellikle bebeklerin uykusunu etkiler. Çünkü yenidoğan bebeklerde moro refleksi adı verilen durum sıklıkla yaşanır. Moro refleksi, bebeğin aniden sıçramasına verilen isimdir. Bu reflekste bebek, el ve kol hareketlerine hakim olmaz. Bu refleksin uykuda oluşması bebeğin uyanmasına neden olur. Uykusunu almadan uyanan bebekler ise huzursuz olur. Bebek kundak battaniye sayesinde bebek sarılıp sarmalandığı için bu refleks rahatsız edici şekilde gerçekleşemez. Bunun sonucunda bebeğin uykusuna devam etmesi sağlanır. Bebeklerin huzurla uyuyup büyümesi için tasarlanan kundak battaniye modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Sevimli ve kullanışlı birçok model arasından beğendiğinizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bebeğiniz Kundak Battaniye ile Huzurlu Uykuya Yelken Açsın

Bebeğiniz Kundak Battaniye ile Huzurlu Uykuya Yelken Açsın

Uyku, özellikle yenidoğan bebekler için çok önemlidir. Sağlıklı gelişim göstererek büyümeleri için kaliteli uyku uyumaları gerekir. Hareketleri kısıtlayarak harekete bağlı uyku bölünmelerine engel olan bu ürün, annelerin doğum alışverişinde satın aldığı ilk ürünler arasında yer alır. Hareketlerin kısıtlanması sadece uykunun bölünmesini değil, bebeğin üstünün açılmasını da engeller. Bebeği yumuşak dokusuyla sardığı için uyku sırasında vücut ısısının düşmesini de engeller. Bu sayede bebekler güvende olur. Bebeğinin güvende olması bir anne için son derece önemlidir. Hayata gözlerini yeni açan bebeklerin güvenliğini sağlamak için Trendyol’da bulunan kundak battaniye örneklerini inceleyebilirsiniz. Penye kundak battaniye modelleri her mevsim kullanıma uygundur. Polar kundak battaniye özellikle soğuk aylarda doğanlar için idealdir. Hem kullanışlı hem de eğlenceli olsun diyorsanız tavşanlı kundak battaniye modellerini inceleyebilirsiniz. Kundak battaniye kullananlar bu konforu deneyimlediği ve rahat ettiği için anne adaylarına bu harika ürünü tavsiye eder. Hem bebeğinize hem de size huzur getirecek modelleri Trendyol ayrıcalığıyla elde edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Kundak Battaniye Fiyatları

Bütçe Dostu Kundak Battaniye Fiyatları

Kundak battaniye fiyatları; battaniyenin yapıldığı kumaş türüne, kullanılan aksesuara ve ürün modeline göre farklılık gösterir. Buna rağmen fiyatlar genel olarak uygundur. Kundak battaniyeler genellikle 6 ay kadar kullanılır. 6. aydan itibaren bebeğin hareketleri artmaya başladığı için kundakta sıkılma olasılıkları yüksektir. Önemli olan 6. aya kadar bebeğe bir uyku düzeni kazandırmış olmanızdır. Doğduğu andan itibaren çıtçıtlı kundak battaniye kullanmanız durumunda ideal bir uyku düzeni kazandırmak kolay olur. Battaniye kullanımını bıraktıktan sonra da bu düzen devam eder. Fermuarlı kundak battaniye kullanımı son derece kolay olduğu için annelerin büyük çoğunluğu tarafından tercih edilir. Trendyol’da birçok sevimli modeli bulunan bu ürünleri hem bebeğinizi büyütmek hem de başka bebeklere hediye etmek için satın alabilirsiniz.

Eğlenceli Kundak Battaniye Modelleri Trendyol’da

Eğlenceli Kundak Battaniye Modelleri Trendyol’da

Kullanımı son derece pratik olan bu ürüne alıştıktan sonra bu rahatlığı kolay kolay bırakmak istemeyebilirsiniz. Bebeğin üstünün açılma riskini ortadan kaldırarak keyifle uyumasını sağlayan bu ürün, kısa sürede favori ürünleriniz arasında olabilir. Bu sevimli ürünler iyi bir uyku arkadaşı olmanın yanı sıra, iyi bir oyun arkadaşı da olabilir. Ayıcıklı kundak battaniyeler bu durum için idealdir. Bebeğiniz kış mevsiminde veya soğuk aylarda dünyaya gelecekse örgü kundak battaniye modellerini inceleyebilirsiniz. Özellikle yün kundak battaniyeler soğuk günler için uygundur. Peluş kundak battaniyeler de vücut sıcaklığının iyi bir şekilde korunmasına yardımcı olur. Annelerin huzurlu, bebeklerin güvende olmasını sağlayan kundak battaniyeleri Trendyol’dan inceleyerek ihtiyacınız olanı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bebekler ilk aylarda aldıkları fazla sütü çıkardıkları için battaniyeleri sık sık kirlenebilir. Bu nedenle ürünlerden yedek olarak da edinebilirsiniz.