Avantajlı Ürünler
Boyut/Ebat
Yaş
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kuru Kafa

" araması için 7090 sonuç listeleniyor

Her Zevke Uygun Kuru Kafa Ürünleri Trendyol’da!

Her yaş grubundan kadın ve erkek, desenli aksesuarları severek tercih eder. Son yıllarda sıklıkla kullanılan desen ve baskıların başında kuru kafa modeli gelir. İsyanın ve korkusuzluğun sembolü haline gelen bu desen anlamı nedeniyle de sevilir. Ölümü ve ölümden korkmamayı anlatan bu sembol motorcular, bisikletçiler, metalciler ve rock müzik severler tarafından kullanılır. Bu sembollerin yer aldığı ürünler zamanla karşınıza çıkmaya devam eder. Motorcular tarafından sevilerek tercih edilen ürünlerin başında kuru kafa maskesi gelir. Motor kullanırken takılan bu maskeler aksesuar olarak diğer kişilerce de kullanılabilir. Başka aksesuarlar da bu desenle üretilir. Özellikle liseli gençler tarafından kuru kafa yüzük, kolye, kuru kafa küpe modelleri sevilerek tercih edilir. Genellikle gümüş olan seçenekler çelik gibi farklı materyallerden de üretilir. Gençlerin kullandığı bu takılar, iyi bir hediye alternatifi olarak da değerlendirilebilir. Aksesuarların neredeyse hepsinde bu sembolü görmek mümkün olsa da kuru kafa bandana, kuru kafa boyunluk ürünlerinde çok sık kullanılır. Hem kadınlar hem erkekler tarafından sevilerek tercih edilir. Özellikle boyunluklar bisikletçilerin favorileri arasındadır. Boyun bölgesini rüzgardan korumak için takılır. Kombinlerinize eşlik etmesi için de bu ürünleri kullanabilirsiniz. İsyanınızı ve korkusuzluğunuzu bu sembolün yer aldığı ürünlerle gösterebilirsiniz. Trendyol aracılığı ile kuru kafa ürünlerini inceleyebilir, kullanmayı sevdiğiniz modeli bularak zevkinize uygun olanı güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Farklı Çeşitlerdeki Kuru Kafa Ürünleri

Farklı Çeşitlerdeki Kuru Kafa Ürünleri

Tarihte sembolik değer taşıyan kuru kafa; ölüm ve yeni doğuşu anlatır. Mısırlılar ve Aztekler tarafından bu anlamla kullanıldığı için sonraları da bu mesajı vermek için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Zamanla popüler bir sembol haline gelir. Özellikle 16. Yüzyılda kullanımı artar. İngilizler mezarlarında ölen kişilerin cennete gittiğini anlatmak için mezar taşlarında bu sembolü kullanır. Geçmişi gotik döneme dek uzanan kuru kafa kolye ucu kadınların favori takı ürünleri arasındadır. Sıcak bir çay veya kahve içerken bu sembolü görmek isteyenler için tasarlanan kuru kafa bardak, kuru kafa kupalarda beğenilen mutfak gereçlerinden biridir. Bu bardak ve kupaları aynı tasarımla dizayn edilmiş kuru kafa şişelerini satın alarak set haline getirmeniz mümkündür. Ayrıca klasikleşmiş viski bardağınızı kuru kafa viski bardağı ile değiştirebilirsiniz. Viski içmeyi keyifli hale getirdiği gibi farklı tarzı ile birçok kişi tarafından da dikkat çekici bulunan bu ürüne online alışveriş fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz. Viskinize veya kahvenize eşlik eden sigaranızı söndürdüğünüz küllüğün de aynı sembole sahip olmasını isterseniz, özel tasarımı ve şık görünümü ile kuru kafa küllük modelini inceleyebilirsiniz. Sigaranızı koyduğunuz küllüğün yanı sıra sigaranızı yakabileceğiniz çakmağı da kuru kafa çakmak modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Modeller sadece bu ürünlerle de sınırlı değildir. Tabak ve kuru kafa bıçak seti ile mutfağınızın neredeyse tamamını bu sembol ile donatabilirsiniz. Mutfağınızdaki bu tarzı diğer odalara alacağınız kuru kafa heykel ile kombinleyebilir ve yaşam alanlarınızda bütünlük sağlayabilirsiniz. Sigaranızı koyacağınız küllükten çakmağınıza, sigaranızın eşlikçisi olan içkinin bardağına, kuru kafa anahtarlıktan çatala kadar her ürünü bu sembole sahip seçeneklerden tercih edebilirsiniz. Böylelikle uyumu yakalayabilir ve kullandığınız ürünlerde isyanı, ölümü, yeniden doğuşu ve kimliğinizi de yansıtabilirsiniz. İnsanlar bu deseni severek tercih ettiğinden her marka ürettiği ürünlerde bu modele yer vermeye çalışır. Birbirinden farklı çok sayıda üründe bu görseli görmeniz mümkündür. Ayrıca bu ürünleri kendiniz severek kullanabileceğiniz gibi yılbaşı, doğum günü gibi özel günlerde başta aileniz, yakın arkadaşlarınız olmak üzere sevdiklerinize de Trendyol aracılığı ile hediye olarak alabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Kuru Kafa Modelleri

Her Tarza Uygun Kuru Kafa Modelleri

Popülerliğini zaman içerisinde kaybetmeyen kuru kafa modelleri her yaş grubundan müşteri tarafından kullanılır. Gücü ve erkeksi egemenliği temsil eden bu motifin genellikle sadece erkekler tarafından tercih edildiği düşünülse de bu desene sahip ürünler kadınlar tarafından da sıklıkla kullanılır. Özellikle bu motiften üretilen aksesuarların unisex olmasına özen gösterilir ve herkes tarafından sevilerek satın alınır. Rahat ve spor tarza sahip olanların giyebileceği kuru kafa tişört, kuru kafa sweatshirt modelleri, modası hiçbir zaman geçmeyen bir modeldir. Şık giyinmek isterken tarzından vazgeçmek istemeyenlerin favorisi ise kuru kafa süveterdir. Kıyafet olarak bu sembolü taşımak istemeyenler ise çantalarında bu motife yer verebilir. Dilerseniz kıyafetlerinizi kuru kafa çanta ile kombinleyebilirsiniz. Kıyafetlerinizi benzer motiflerle bezenmiş takılarla kombinlemek şıklığınızı artırabilir. Bu nedenle bu desene sahip tişört, sweatshirt veya süveter giyerseniz dilediğiniz aksesuar ile destekleyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kıyafetlerinizin eşlikçisi olarak kuru kafa bileklik de müşterilerin severek tercih ettiği takı çeşitleri arasındadır. Bileklikler her an yanınızda olduğundan sıklıkla kullanılır. Motorcuların favori ekipmanı kuru kafa kask seçenekleridir. İkonikleşmiş bir hal alan kasklar, vahşi görüntüsüyle beğeni toplar. Yine motorcular tarafından özellikle kış aylarında kuru kafa kar maskesi de sevilerek tercih edilir. Her yaş grubuna hitap eden bu sembol genç ve orta yaştaki motorcular tarafından sevildiği kadar genç öğrencilerin de dikkatini çeker. Öğrenciler defter ve kitaplarına yapıştırdığı kuru kafa sticker ile tarzını okulda da gösterme fırsatı yakalar. Gençler arasında popüler olan stickerlar ile bu motifi her yerde görmek mümkün hale gelir. Bu sembolü yanınızda her an taşımak istiyorsanız tarzınıza uygun ürünü Trendyol’da bulabilir ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kuru Kafa Fiyatları

Bütçe Dostu Kuru Kafa Fiyatları

Bir sembolün verdiği anlamı seven ve içselleştirenler onu üzerinde taşımak ister. Kıyafetlerinde, ayakkabılarında, çanta ve takılarında bu deseni taşımak zamanla kişilere yetmeyebilir. Ardından bu arayış kendisini ev eşyalarında da bulur. Tabak, çatal, bardak gibi pek çok araç gereç, bu motifle üretilir. Yatak örtünüzde bu deseni tercih edebileceğiniz gibi kuru kafa gece lambasını da satın alarak uykunuzda da bu motifin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Işıklı kuru kafanın görsel bir şölen sunmasını izleyebilir ve yaşam alanlarında dilediğiniz yerde bu lambaları konumlandırabilirsiniz. Genelde bu sembol ile üretilen ürünlerde siyah renk tercih edilir. Siyah kuru kafa beyaz renkli ürünlerle kombinlenerek kontrastın uyumundan yararlanılabilir. Ancak renkli alternatif sevenlerin favorisi ise renkli kuru kafa deseni taşıyan ürünlerdir. Cam, metal, bronz gibi maddelerden üretilen motifli modeller sıklıkla tercih edilse de düştüğünde kırılmayan dayanıklı plastik kuru kafalı ürünler de pratik bir kullanım sağlar. Özellikle çocuklu ve kedili evler tarafından tercih edilir. Bazı çocuklar tarafından korkutucu bulunan bu motif, bazı çocuklar tarafından da çok sevilebilir. Oyuncak kuru kafa motiflerini başta Cadılar Bayramı olmak üzere birçok özel parti ve günde kullanabilirsiniz. Bunun yanında bu desene sahip kaykay ve kılıçları da çocuklarınıza alarak sevdiği sembolü oyuncaklarında taşımasını sağlayabilirsiniz. Özellikle korsanlara ilgili olan çocukların korsan kuru kafalı oyuncaklarla keyifli vakitler geçirdiğine şahit olabilirsiniz. Kullanışlı ve sevilerek kullanılan oyuncakların yanı sıra kuru kafa fiyatları uygun olması sebebiyle de tercih edilir. Kendiniz için satın alabileceğiniz seçenekleri sevdiklerinize hediye alternatifi olarak da düşünebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun, sevdiğiniz motifleri kullanarak özenle üretilmiş alternatifleri Trendyol’da bulabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.