Kurye Çantası

51+ Ürün
Genel Markalar Reflektörlü Yeni Nesil Motorcu Göğüs Çantası
En Çok Satan 1. Ürün

Genel Markalar Reflektörlü Yeni Nesil Motorcu Göğüs Çantası

4.0
(713)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
360 TL
BGC MOTOSİKLET ÇANTASI 45 LT SERT PLASTİK SİYAH
En Çok Ziyaret Edilen 3. Ürün

BGC MOTOSİKLET ÇANTASI 45 LT SERT PLASTİK SİYAH

4.1
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.746,77 TL
Moonrider Reflektörlü Motosiklet Göğüs Çantası Yelek Tipi Geniş Hacimli premi...
En Çok Satan 8. Ürün

MoonriderResmi satıcı rozeti Reflektörlü Motosiklet Göğüs Çantası Yelek Tipi Geniş Hacimli premium unisex motorcu & koşu çantası

4.5
(104)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
569 TL
GP KOMPOZİT GP Kompozit Universal 45 lt Plastik Motosiklet Çantası Siyah
En Çok Ziyaret Edilen 6. Ürün

GP KOMPOZİTResmi satıcı rozeti GP Kompozit Universal 45 lt Plastik Motosiklet Çantası Siyah

4.4
(399)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4.490 TL
Xspeed Reflektörlü Yelek ve Sticker İçin Cırt Şeritli A Kalite Göğüs Çantası ...
Başarılı Satıcı

Xspeed Reflektörlü Yelek ve Sticker İçin Cırt Şeritli A Kalite Göğüs Çantası Yasaya Uygun

4.7
(38)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

569,24 TL
599 TL
Genel Markalar Kurye Taşıma Çantası
Videolu Ürün

Genel Markalar Kurye Taşıma Çantası

4.6
(132)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.750 TL
Genel Markalar Reflektörlü Motosiklet Göğüs Çantası

Genel Markalar Reflektörlü Motosiklet Göğüs Çantası

3.9
(317)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
549 TL
MOONS COSMETIC MOTOSİKLET GECE GÖRÜNÜR SU GEÇİRMEZ GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN REF...

MOONS COSMETIC MOTOSİKLET GECE GÖRÜNÜR SU GEÇİRMEZ GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN REFLEKTÖRLÜ GÖĞÜS ÇANTASI

4.4
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
399 TL
SEVENTEEN Motosiklet ve Bisiklet Kurye Reflektörlü Göğüs Çantası 4983
Yetkili Satıcı

SEVENTEEN Motosiklet ve Bisiklet Kurye Reflektörlü Göğüs Çantası 4983

5.0
(2)
Kargo Bedava
499 TL
Trendyol Plus ile474,05 TL
UTX Günlük Chest Rig – Motorcu ve Sporcular İçin Çok Amaçlı Göğüs Çantası
Birlikte Al Kazan

UTX Günlük Chest Rig – Motorcu ve Sporcular İçin Çok Amaçlı Göğüs Çantası

4.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
125 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.611,22 TL1.627,50 TL
Göktürk Otomotiv Motosiklet Pizza Servis Çantası 90 Litre Siyah

Göktürk Otomotiv Motosiklet Pizza Servis Çantası 90 Litre Siyah

4.0
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.750 TL
Genel Markalar Su Gecirmez Motosiklet Kurye Bacak Çantası Çok Gözlü Bel Bacak...

Genel Markalar Su Gecirmez Motosiklet Kurye Bacak Çantası Çok Gözlü Bel Bacak Motorcu Çantası

3.9
(50)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
250 TL
Kuzey Çanta 45-45-45 cm Branda Kurye Taşıma Çantası
Videolu Ürün

Kuzey Çanta 45-45-45 cm Branda Kurye Taşıma Çantası

4.2
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.650 TL
Genel Markalar TİEN TİCARİ - Servis Çantası 110 Litre Motosiklet Pizza Çantası
Birlikte Al Kazan

Genel Markalar TİEN TİCARİ - Servis Çantası 110 Litre Motosiklet Pizza Çantası

3.8
(33)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.199 TL
Genel Markalar Al&fa Grup Su Geçirmez Ayarlanabilir Motosiklet Kurye Bel Baca...

Genel Markalar Al&fa Grup Su Geçirmez Ayarlanabilir Motosiklet Kurye Bel Bacak Çanta

3.4
(85)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
350 TL
Genel Markalar Motorsiklet Motosiklet 90 Litre Pizza Taşıma Servis Çantası

Genel Markalar Motorsiklet Motosiklet 90 Litre Pizza Taşıma Servis Çantası

2.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.740 TL
Stars Alüminyum Folyo Kaplı Termal Kurye Motosiklet Fast Food Çantasıölçüleri...
Birlikte Al Kazan

Stars Alüminyum Folyo Kaplı Termal Kurye Motosiklet Fast Food Çantasıölçüleri : 40 *25 *20

4.5
(38)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
350 TL
Trendyol Plus ile332,50 TL
SEVBAGS Motosiklet Kurye Termal Termoslu Çanta
Videolu Ürün

SEVBAGS Motosiklet Kurye Termal Termoslu Çanta

3.2
(5)
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Sepette2.240 TL2.250 TL
çanta burda Küçük Boy Profesyonel Pizza Taşıma Çantası 4 Kutuluk – Isı Yalıtı...

çanta burda Küçük Boy Profesyonel Pizza Taşıma Çantası 4 Kutuluk – Isı Yalıtımlı Termal Kurye Çantası

5.0
(2)
Kargo Bedava
850 TL
NamTuning Motosiklet Arka Çanta 46 litre Motorsiklet Kurye Çantası Siyah Renk

NamTuning Motosiklet Arka Çanta 46 litre Motorsiklet Kurye Çantası Siyah Renk

Kargo Bedava
1.799 TL
NAZİLLİ AVM HONDA PCX KIZAKLİ KURYE PAKET ÇANTA DEMİRİ SES YAPMAZ DESTEKLİ

NAZİLLİ AVM HONDA PCX KIZAKLİ KURYE PAKET ÇANTA DEMİRİ SES YAPMAZ DESTEKLİ

4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
Sepette2.999 TL3.019 TL
Genel Markalar Motosiklet Arka Çanta 33 Litre Siyah Sepet Port Bagaj Kilitli ...

Genel Markalar Motosiklet Arka Çanta 33 Litre Siyah Sepet Port Bagaj Kilitli Kurye Çantası

3.6
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
887,50 TL
fao polo ERKEK & KADIN KULLANIMA UYGUN SİYAH RENK ÇOK BÖLMELİ REFLEKTÖR DESEN...

fao polo ERKEK & KADIN KULLANIMA UYGUN SİYAH RENK ÇOK BÖLMELİ REFLEKTÖR DESENLİ MOTOR KURYE GÖĞÜS ÇANTASI

4.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
599,99 TL
çanta burda Büyük Gıda Taşıma Çantası 48-35-25

çanta burda Büyük Gıda Taşıma Çantası 48-35-25

4.3
(3)
Kargo Bedava
950 TL

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

İdeal Kurye Çantası: Keşfedin ve Seçiminizi Yapın

Kurye Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bir Kurye Çantası satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli özellik vardır. İşte dikkat etmeniz gereken noktalar:

Dayanıklılık ve Malzeme Kalitesi

Gün boyunca taşıyacağınız paketlerin sayısı fazla olabilir. Bu nedenle bir Kurye Çantası, dayanıklı malzemelerden yapılmış olmalıdır. Çantanın dikiş yerleri sıkı olmalı ve ağır yükleri taşıyabilecek sağlamlığa sahip olmalıdır. Su geçirmez özellikteki çantalar, yağmurlu günlerde de avantaj sağlar.

Konfor ve Kullanım Kolaylığı

Bir kurye olarak hareket halindeyken çantanızın rahat olması çok önemlidir. Ergonomik tasarımlar, sırtınıza binecek yükü azaltarak daha rahat bir gün geçirmenizi sağlar. Ayarlanabilir omuz askıları ve bel desteği bulunan çantalar, konforu artırır.

Çanta Kapasitesi

Taşımanız gereken eşyaların boyutlarına ve miktarına göre çanta kapasitesi de önemli bir faktördür. Farklı bölmeleri olan Kurye Çantaları, eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur. Bu sayede gerekli eşyayı hızla bulabilir ve müşterilere daha hızlı hizmet verebilirsiniz.

Güvenlik ve Kilit Mekanizması

Kurye olarak taşıdığınız eşyaların güvenliği esastır. Çantanın güvenliğe önem veren kilit mekanizmalarına sahip olması, eşyalarınızı hırsızlığa karşı korur. Fermuar özelliği ve ekstra kapaklı bir tasarım, çantanın güvenliğini artırır.

Moda ve İşlevselliğin Uyumu: Şık Kurye Çantası Modelleri

Sadece işlevsel değil, aynı zamanda şık bir Kurye Çantası da seçebilirsiniz. Modern ve profesyonel bir görünüm sunan çantalar, hem kişisel tarzınızı yansıtır hem de iş ortamında prestijinizi artırır. Renk seçenekleri ve tasarım çeşitliliği ile doğru çantayı bulmak artık çok daha kolay.

Trendyol’da Uygun Fiyatlı Seçenekler

Trendyol, birbirinden farklı marka ve modelde Kurye Çantası seçenekleri sunarak, her bütçeye hitap etmeyi başarır. İndirimli, avantajlı ve kampanyalı ürünler arasından dilediğinizi seçebilir ve kaliteli bir çantaya ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Unutmayın, kaliteli bir çantaya yatırım yapmak, uzun vadede size kazanç sağlar.

Kurye Çantası Kullanmanın Avantajları

Bir Kurye Çantası, iş hayatınızı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilere daha profesyonel bir hizmet sunmanızı sağlar. İşte Kurye Çantası kullanmanın başlıca avantajları:

  • Organizasyon: Farklı bölmelere sahip çantalar, eşyalarınızı düzenli tutmanıza olanak tanır.
  • Güvenlik: Dayanıklı tasarım ve kilit mekanizması, eşyalarınızı güvende tutar.
  • Kolay Taşıma: Ergonomik tasarım, ağır yükleri bile kolayca taşımanıza yardımcı olur.
  • Profesyonellik: Temiz ve düzenli bir görünüm, müşteri memnuniyetini artırır.

Hangi Kurye Çantası Size Uygun?

İhtiyacınıza uygun Kurye Çantası seçerken bazı soruları kendinize sorabilirsiniz. Mesela, taşınması gereken eşyaların boyutları nedir? Gün içinde ne kadar süre çantayı taşımak zorundasınız? Bu tür sorular, doğru çantayı seçmenize yardımcı olur.

Motosikletli Kuryeler İçin Öneriler

Motosikletle çalışıyorsanız, su geçirmez, sert kapaklı ve reflektörlü çantalar işinize yarayacaktır. Bu tür çantalar, hem eşyalarınızı korur hem de görünlüğünüzü artırarak güvenliğinizi sağlar.

Yaya Kuryeler İçin Öneriler

Yaya olarak çalışıyorsanız, hafif ve kullanıcı dostu tasarımlar işinizi kolaylaştırır. Kolay açılıp kapanabilen, omuz ve sırt destekli modeller, yaya kuryeler için ideal seçimlerdir.

Trendyol’da En Popüler Kurye Çantası Markaları

Trendyol, geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca yönelik Kurye Çantası sunar. İşte en popüler markalardan bazıları:

  • North Face: Dayanıklı ve uzun ömürlü çantalar sunar.
  • Eastpak: Şık ve modern tasarımları ile dikkat çeker.
  • Samsonite: İşlevselliği ve kalitesi ile bilinir.
  • Nike: Spor ve rahat çantaları ile tanınır.

Her biri, müşteri ihtiyaçlarına yönelik farklı özellikler ve avantajlar sunar. Trendyol'da bu markaların ürünlerine kolayca ulaşabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kurye Çantası Seçiminde Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı yorumları, doğru çantayı seçerken büyük bir yardımcı olabilir. Diğer müşterilerin deneyimleri, çantanın kalitesi ve uzun ömürlü olup olmadığını anlamanızda size rehberlik eder. Trendyol'da her ürün için müşteri yorumlarını inceleyebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kurye Çantası su geçirmez mi?

Evet, birçok Kurye Çantası su geçirmez malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede eşyalarınız yağmurlu günlerde bile kuru kalır.

Kurye Çantası kaç litre kapasiteye sahip olmalı?

Kullanım amacınıza ve taşınacak eşyaların miktarına bağlı olarak 20-40 litre kapasiteli çantalar genellikle yeterlidir. Daha büyük ihtiyaçlar için 50 litre ve üzeri çantalar tercih edilebilir.

Kurye Çantası nasıl temizlenir?

Çanta malzemesine göre temizlik yöntemi değişir. Genellikle, nemli bir bezle silinerek temizlenebilir ve ağır kirli durumlarda hafif sabunlu su kullanılabilir.

Kurye Çantası hangi malzemeden yapılır?

Genellikle dayanıklı polyester, naylon veya PVC malzemeler kullanılır. Bu malzemeler, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Motosiklet kuryeleri için özel Kurye Çantası var mı?

Evet, motosiklet kuryeleri için özel olarak tasarlanmış, su geçirmez, sert kapaklı ve reflektörlü çantalar mevcuttur. Bu tür çantalar, güvenliğinizi ve eşyalarınızın korunmasını sağlar.

Kurye Çantası fiyatları ne kadar?

Trendyol'da çeşitli bütçelere uygun Kurye Çantası seçenekleri bulunur. Fiyatlar marka, malzeme kalitesi ve çanta özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. İndirimli ve kampanyalı seçenekler ile uygun fiyatlı çantalar bulabilirsiniz.