"

Kuvars Kristali

" araması için 3173 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Büyüleyici Kuvars Kristali Şimdi Trendyol’da!

Kuvars, günlük hayatta oldukça yaygın kullanılan bir taştır. İlk zamanlardan bu yana tedavi amaçlı kullanılan kristal kuvars, oksijen ve silikon bileşenlerinden oluşur. Metafizik anlamda ise kuvvetin ve gizli gücün sembolü olarak bilinen bir kristaldir. İyileştirici etkisine fazlasıyla inanılan bu kristalin, aynı zamanda doğanın enerjisini içinden geçirip ilettiğine çoğu kişi tarafından inanılır. Evrenin sonsuz gücünü temsil ettiği düşünülür. Fazlasıyla enerjisi olduğuna inanılan bu ürün, insanlar tarafından sıklıkla kullanılır. Özellikle enerji akışına inananlar için kuvars vazgeçilmez bir taştır. Kuvars kristali taşı duygusal bir dengeleyici olarak da bilinir. Beyin fonksiyonlarını uyarır ve bedene canlılık verir. Ayrıca özellikle telefonlar aracılığıyla yayılan radyasyonu toplama özelliği vardır. Zihinsel dengeyi sağlayan bu kristalin aynı zamanda çevredeki pozitif enerjileri topladığına da inanılır. Kristal kuvars taşı, birçok rengi ve formu olan bir taştır. Yaygın olarak bulunan bu kristal, yer kabuğunun %10’dan fazlasını oluşturan bir mineral grubudur. İnsanlar tarafından bu taş, enerji ve güç kaynağı olarak görünür. Pembe, şeffaf veya mavi gibi renkler halinde olabilir ve işlenerek kolye ucu, küre veya pandül formuna getirilebilir. Büyüleyici enerjisiyle her yerde kullanılabilir hale getirilen bu taş, pek çok kişi tarafından tercih edilir. Günlük hayatta pozitif enerji akımına inanan ve hisseden herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kristal kuvars fiyat seçenekleriyle de avantaj sağlar. Çeşitli renk ve formlarda kristal kuvars satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Renk Seçenekleriyle Kristal Kuvars

Birbirinden Farklı Renk Seçenekleriyle Kristal Kuvars

Bu taşlar, günlük hayatta pozitif enerji akışını sağlayan önemli kristallerdendir. İyileştirme etkisi olduğuna ve gücü temsil ettiğine inanılan bu taş özellikle enerjiye inanan ve hisseden insanlar için büyük önem taşır. Günlük kullanıma uygun saf ve zarif görüntüsü ise bu kristalin tercih edilme oranını artırır. Her güne ve kıyafete olan uyumu kuvars kristalini ön plana çıkarır ve rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Bu uyumun bir diğer nedeni ise fazla sayıda renk seçeneğine sahip olmasıdır. Çeşitli renk ve formlarla müşterilerin karşısına çıkar. Bu seçeneklerden biri beyaz kuvars kristalidir. Çeşitler arasında başta tercih edilen ürünlerden biri olan bu kristal, şık ve zarif görüntüsüyle büyüleyici bir görünüm oluşturur. Rengi sayesinde kolayca uyum sağlar ve fazlasıyla tercih edilir. Saf ve temiz bir görüntü vermesiyle müşterilerin beğenisini toplar. Kolye ucu, pandül, yüzük veya küre gibi formlarla müşteriye sunulur. Zarif görüntüsü ve çeşitli formları sayesinde günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilir. Pembe kuvars kristali, tercih edilen bir diğer renk seçeneğidir. Doğal görünüme sahip olan pembe tonuyla, günlük hayatta tercih edilen kristallerin başında yer alır. Rengi sayesinde hissettirdiği pozitif enerjisiyle müşterilerin beğenisini kazanır. Her kıyafete ve ortama sağladığı uyum ise bu beğeniyi artırır. Birbirinden farklı formlarla kullanılabilir. Denizi anımsatan renk tonuyla fazlasıyla tercih edilen bir diğer ürün ise mavi kristal kuvarstır. Saf ve doğayı temsil eden rengiyle müşterileri oldukça memnun eder. Yaydığı pozitif enerjinin yoğunluğu kolayca hissedilebilir. Günlük hayattaki kullanımda rahatlıkla tercih edilebilir. Rengi sayesinde anında göze çarpar ve zarif bir görünüm kazandırır. Kolye, bileklik, küre veya pandül gibi formlarla her ortama uygun kullanım sağlar. Renkli modellerin yanı sıra oldukça beğenilen şeffaf kuvars kristali, saf görüntüsüyle müşterilerin fazlasıyla beğendiği ürünler arasına girer. Özellikle zarifliğiyle ön plana çıkan bu kristal, saflığı ve temizliği temsil eder. Bu nedenle de enerjiyi direkt yansıttığına inanılır. Günlük hayatta kolay kullanım sağlar. Kuvars kristali fiyat aralığı ve birçok renk seçeneği ile Trendyol üzerinden ulaşabileceğiniz ürünler arasındadır.

Çeşitli Formlarıyla Kuvars Kristali

Çeşitli Formlarıyla Kuvars Kristali

Günlük hayatta renk seçenekleri ve çeşitli formlarıyla tercih edilen bu taş; kolye, bileklik veya yüzük gibi aksesuarlarla kullanılabilir. İyileştirici etkisine ve gücü temsil ettiğine inanılan bu modellerin aktardığı pozitif enerji için her an kullanılması istenir. Bu nedenlere çeşitli formlarla müşterilerin karşısına çıkarılır. Tercih edilen kullanım türlerinden biri kristal kuvars kolye aksesuarıdır. Kolay kullanımı ve zarif görüntüsüyle günlük hayatta fazlasıyla tercih edilir ve beğenilir. Çeşitli renk seçenekleriyle de birleşince, kuvars kolye müşteriler tarafından sevilerek kullanılır. Verdiği şık görüntü sayesinde her ortama uyum sağlayabilir. Ayrıca insanlara göre kolyenin kalbe yakın olarak kullanılması da taşın yaydığı enerjinin kolay hissedilmesini sağlar. Fazlasıyla beğenilen bir diğer aksesuar ise kristal kuvars bilekliktir. Kullanımı oldukça yaygın olan bu ürün, müşteriler tarafından tercih edilen ürünler arasında başlarda yerini alır. Sade ve zarif görüntü kazandıran bu bileklikler renk seçenekleri ile de beğeni kazanır. Her ortama ve kıyafete uyumu sayesinde günlük hayatta rahatlıkla kullanılan ürünler arasındadır. Enerjisini fazlasıyla hissettiren kuvarsı bileklik üzerinde taşımak müşteriler tarafından tercih edilir. Birçok kullanım çeşidi olan kuvarsın bir diğer aksesuarı ise kristal kuvars pandüldür. Genellikle kolye formunda kullanılan bu ürün fazlasıyla tercih edilir. Ayrıca kristal kuvars sarkaç olarak da bilinen bu ürünün şık görüntüsü müşterilerin beğenisini kazanır. Farklı renk seçenekleriyle karşınıza çıkar ve bu sayede günlük kullanıma uyum sağlar. Bir ip ya da zincir ucuna bağlanarak istenilen yerde rahatlıkla kullanılır. Bir diğer kuvars kullanım şekli ise yüzük halidir. Kristal kuvars yüzükler fazlasıyla tercih edilen aksesuarlar arasında yerini alır. Oldukça zarif ve şık görüntüsüyle müşterilerin beğenisini toplar. Kolay ve uyumlu kullanımı sayesinde de günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Çeşitli kuvars aksesuarlara Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ile Kuvars Kristali

Avantajlı Fiyatları ile Kuvars Kristali

Günlük hayatta fazlasıyla tercih edilen kuvars, yaydığına inanıldığı enerji sayesinde sıklıkla kullanılır. İyileştirici etkisi olduğu düşünülür ve gücün simgesi olarak bilinir. Bu modeller, çeşitli renklerle ve formlarla müşterilere sunulur. Farklı türde birçok aksesuara dönüştürülür ve fazlasıyla beğenilerek kullanılır. Yüm bu beğenilen özelliklerin uygun bir fiyatla birleşmesi gerekir. Kristal kuvars taşı fiyatı bu yönden avantaj sağlar. Bütçeye uygunluğu ve kalitesiyle müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Fiyatı ve şıklığı ürünün hem beğenilmesini sağlar hem de kolaylıkla karşılanabilir yapar. Ayrıca karşınıza farklı tür ve fiyat seçenekleriyle çıkar. Kristal kuvars küre özellikle tercih edilen bu ürünler arasındadır. Kolay taşınabilirliği sayesinde beğeni toplar. Çeşitli aksesuarlara dönüştürülebilen bu taş, müşteriler tarafından fazlasıyla tercih edilir. Kristal kuvars kolye ucu formu bir diğer beğenilen aksesuarlar arasındadır. Bir ip veya zincir ucuna bağlanınca kolye haline gelen bu taş, günlük kullanıma da uyum sağlar. Farklı renk seçenekleri de eklenince, vazgeçilmez aksesuarlardan biri haline gelir. Saf kristal kuvars günlük hayattaki şık görüntüsü ve rahat kullanımıyla ön plana çıkar. Bu şık kullanımın fiyat olarak karşılanabilir olması da oldukça önemlidir. Kristal kuvars kullananlar, özellikle bütçeye uygun fiyatı sayesinde bu ürüne rahatça erişebilir. Ayrıca çeşitli form ve renkleriyle fazla sayıda seçenek sunar. Müşteriler tarafından fazlasıyla beğenilen bu ürün sade ve zarif görüntüsü sayesinde günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Yapılan yorumlar arasında ön plana çıkan özelliklerden biri de saf görüntüsüyle her kıyafete ve ortama uyum sağlamasıdır. Kristal kuvars doğal taş, sevenleri tarafından beğeni toplar. Çeşitli aksesuarlarla ve renklerle kullanacağınız bu ürünleri Trendyol üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kuvars Kristali Nedir?

Kuvars kristali sert ve katı yapıda bulunan bir mineral grubudur. Diğer adı ise kristal kuvars taşıdır. Yer kabuğunda bulunan bu kristal taş altıgen bir yapıya sahiptir. Altıgen prizma şeklinde uzun sivri kristaller bulunmaktadır. Farklı boyutlara sahip olabilen bu taşlar farklı yapılarda da var olabilmektedir. Bir kuvars kristali saydam, süte benzer şekilde, opak veya yarı opak bir yapıya sahip olabilir. Bu nedenle farklı çeşitleri bulunabilmektedir. Renksiz bir mineral türü olan kuvars kristali içinde su vardır. Donmuş su damlası taş kırıldığı zaman suya dönüşmektedir. Enerji veren taş grupları arasında kuvars kristali ile karşılaşmak mümkündür. Enerjinin pozitife çevrilmesi için kullanılmaktadır. Eski çağlarda tedavi amacıyla kullanılan taş türleri arasında yer alır. Günümüzde de karşılaşılabilen ve enerji için kullanılan birçok taş aslında kuvars kristali mineral grubuna aittir. Ametist, kan taşı ve sitrin gibi taşların bu mineral grubuna ait olduğu görülmektedir.

Kuvars Kristali Ne İşe Yarar?

Kuvars kristalinin biyomanyetik alanı artırmaya destek verdiği düşünülür. Bu taş türleri ele alındığı zaman biyomanyetik alanın ikiye katlanabilmesi mümkün olmaktadır. Buna bağlı olarak da enerji arttırıcı özelliği bulunmaktadır. Negatif enerjinin giderilmesi ve pozitif enerjinin ortaya çıkarılması için kullanılabilmektedir. Enerji ve güç kaybı gibi durumlara karşı koruma özelliği de bulunur. Bu özelliklerinin dışında beyin fonksiyonlarını da arttırmaktadır. Bu şekilde de konsantrasyon arttırıcı özelliği ile bilinir. Vücut üzerinde taşınması negatif durumlardan korunmak için tercih edilmektedir. Pozitif insanlardan ve ortamlarda enerjinin toplanmasını sağlayan bir mineral taş grubudur. Radyasyon toplama özelliği ile yaşam alanlarında kullanılabilmektedir. Televizyon, bilgisayar ve cep telefonu gibi teknolojik aletlerin yaydığı radyasyonların toplanmasına destek verdiğine inanılır. Bu şekilde de enerji üzerinde dengeleyici bir güce sahip olur. Kullanımı sırasında rahatlatıcı bir dinginlik de sunabilmektedir.

Kuvars Kristali Nerede Bulunur?

Kuvars kristali etkilerinden faydalanmak istiyorsanız Trendyol’dan ürün çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Farklı kuvars kristali çeşitlerine ulaşarak ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Özellikle kuvars kullanılarak tasarlanan takı modelleri bulunmaktadır. Bu takı modellerinin çeşitleri de değişebilmektedir. Kuvars kristali farklı formlarda bulunabilen bir mineraldir. Buna bağlı olarak da kullanılan ürünlerin modelleri değişebilir. Tek bir kuvars taşından oluşan veya birden fazla kuvars taşının kullanıldığı bir kolye modeli tercih edebilirsiniz. Bu kolye çeşitlerini daima boynunuzda taşıyarak pozitif enerjinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Trendyol’dan ulaşabileceğiz geniş ürün çeşitliliği ile size en uygun ürün modelini seçebilirsiniz. Ürün yorumları ve değerlendirmelerini de dikkate alarak seçimlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerini sepetinize hemen ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.