Kullanma Amacı
Cilt Tipi
Hacim
Fiyat
Yaşlanma Karşıtı
İçerik
Ek Özellik
Form
SPF
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

La Roche Posay Effaclar

" araması için 484 sonuç listeleniyor

Bakımlı Bir Cilt İçin La Roche Posay Effaclar Trendyol'da!

Dünya genelinde 25,000'i aşkın dermatolog ile işbirliği içerisinde çalışan La Roche Posay Dermatoloji Laboratuvarı, hassas deriye sahip bireylerin dahi kolaylıkla cilt bakım rutinine ekleyebildiği ürünleri kullananları ile buluşturur. Farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını belirleyerek bu ihtiyaçların karşılanması için etkin formüller geliştiren marka, günlük rutininize dahil edebileceğiniz pek çok cilt bakım serisi ile karşınıza çıkar. Geniş ürün skalası sayesinde ise teniniz için uygun içeriklere sahip ürünü seçebilmenizde size kolaylık sağlar. Yağlı ve akneye eğilim gösteren deri için özel olarak formülize edilmiş La Roche Posay Effaclar 3’lü set serisi, sebum dengesini sağlarken tenin onarımına da destek olabilen pek çok bakım ürününü bünyesinde barındırır. Yüz temizleme ürünleri, tonik seçenekleri, La Roche Effaclar serum, onarıcı ve nemlendirici krem modelleri ile güneş kremi gibi bakımın vazgeçilmezi olan ürün çeşitlerini bünyesinde barındırarak tüm rutininizi tek bir serinin sunduğu ürünler ile oluşturabilmenize fırsat tanır. Seri içerisinde Duo Plus kategorisinde nemlendirici bakım kremi, güneş kremi ile renkli nemlendirici yer alır. La Roche Posay Effaclar Duo ne işe yarar sorusunun pek çok cevabı olsa da bu ürünler, özellikle leke ile akne görünümlerine savaş açmaları ile öne çıkar. Duo bakım kremi, leke görünümününü iyileştirmede procerad ve mannose etken maddelerinden de destek alırken akne ile diğer problemlere piroctone olamine içeriği ile savaş açar. La Roche Effaclar tanışma kiti ile serideki farklı kategorilere ait ürünleri kombine edilir, sebum kontrolünün yanı sıra derinin yenilenmesi ve etkin bir şekilde nemlendirilmesinde de önemli katkılar sağlar. Uzun vadede ten lekelerine, sivilce ve siyah noktalara savaş açıp gözenekleri sıkılaştırarak eskisinden pürüzsüz bir tene kavuşmanıza yardımcı olur. Hassas ten tipine de uygun etken maddeleri ve yatıştırıcı yardımcı içerikleri sayesinde tüm bu etkileri teninizde herhangi bir iritasyona neden olmadan gerçekleştirebilir. Medicated Gel ve La Roche Posay Effaclar peeling gel seçenekleri 200 ml ile 400 ml hacme sahip iki farklı boyut seçeneği ile sizlere sunulur.

Günlük Bakımın Yıldızı La Roche Posay Effaclar Krem

Günlük Bakımın Yıldızı La Roche Posay Effaclar Krem

Duo serisinin içerik listesinde ön sıralarda yer alan alfa fetoprotein, cilt dengesini korumaya yardımcı olurken pirolidon karboksilik asidin çinko tuzu ile tende fazla salgılanan sebumu kontrol altına alır. Duo Unifiant Light kremi ise tüm bu etkilerin yanında, saflaştırılmış mineral pigmentleri sayesinde deri üzerinde kapatıcılık da sağlayarak renk eşitsizliklerini maskeler. Duo kategorisinin kremi iste SPF 30 yüksek güneş koruması sayesinde UVA ve UVB ışınlarını da filtreleyerek tende zararlı etki oluşturmalarını önler. Yoğun yağlanma problemi yaşayanlar için özel olarak geliştirilmiş olan bakım kremi ise sebum karşıtı pek çok aktif bileşeni ile yağlanmayı önemli oranda kontrol altına alır. Yağsız içeriği sayesinde derinize kolaylıkla uyum sağlar. Sebulyse, mikro küreler ve perlit içerikleri ise tendeki fazla sebumu kontrol altına alarak derinin mat ve sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Komedon oluşturmayan içeriği ile sebumu kontrol etmesi sayesinde uzun vadede gözenek görünümünün azalmasına da katkıda bulunur. Yağlanma probleminin minimal olduğu ancak kusurların oldukça belirgin olduğu tene sahip bireyler için ise La Roche Posay Effaclar 50 ml K Anti Sebum bakım kremi, ideal bir alternatif olabilir. Airlicium teknolojisi sayesinde 8 saate kadar sebum kontrolü sağlayan bu krem; lipohidroksi asit ve salisilik asit içerikleri sayesinde teni nazikçe soyarak temizler, tıkalı gözenekleri açar ve leke görünümlerini iyileştirmede etkin rol oynar. Tüm bu etkilerinin yanı sıra, içerisindeki karnosin sayesinde oksidasyon işleminin ilk aşamasını da durdurarak deride oluşabilecek renk eşitsizliklerinin önüne geçer. Yağlı ciltler, kimi zaman sebum salgılanmasını artırmasından korkulması nedeniyle nemlendirmeden mahrum bırakılabilir. Bu durum ise hasar görmesine ve hassaslaşmasına neden olarak uzun vadede sebum artışını oldukça fazla tetikler. Bu durumlarda, sebumu kontrol altına alabilecek içerikler barındıran bir temizleme jeli ve sebum artışına neden olmayan içeriklere sahip bir nemlendiricinin birlikte kullanımı hayat kurtarıcı da olabilir. La Roche Posay Effaclar temizleme jeli iz bırakmayan nazik içeriği sayesinde hassas cildi derinlemesine arındırmak için kolaylıkla kullanılabilir. Sonrasında ise cilt bakımını serinin yoğun nemlendirme özelliğine sahip ürünü ile desteklemek gerekir. Gücünü kaybetmiş ve hassaslaşmış yağlı tenler için formülize edilen H nemlendirici bakım kremi, içeriğindeki B3 vitamini olarak da bilinen niacinamide etken maddesi sayesinde ilk kullanımdan itibaren cildinizdeki hassasiyeti yatıştırma etkisini gösterir. Cildin kaybettiği nemi gliserin, skualen ve shea butter ile geri kazandırarak cildinizin gücünü geri kazanmasına yardımcı olur. La Roche Posay Effaclar tanışma kiti ile düzenlenemeyecek seviyede hassasiyet yaşadığınız dönemlerde kurtarıcınız olabilir. Komedojenik içerikler barındırmaması sayesinde yağlı cilde sahip bireylerin kolaylıkla bakım rutinine dahil edebileceği bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Cilt Temizliğine Yardımcı La Roche Posay Effaclar Ürünleri

Cilt Temizliğine Yardımcı La Roche Posay Effaclar Ürünleri

Seride temizlik ihtiyacınızı karşılamak için misel su, krem temizleyici, jel temizleyici ve La Roche Posay Effaclar mikro peeling temizleme jeli yer alır. Misel Su Ultra ürünü, termal su ve gliserin içeriği ile deride kuruluğa ve tahrişe neden olmadan yüzünüzdeki kir ve makyaj kalıntılarını nazik bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Serideki H krem temizleyici ürünü ise teni temizlerken yumuşak yapısı ve niacinamide içeriği sayesinde hassas tenleri korumada üstün bir performans sergiler. Hassasiyeti düşük seviyede olan ciltler için ise yıkama jeli ideal bir tercih olabilir. La Roche Posay Effaclar yüz yıkama jeli, termal su ve çinko pidolate içeriği ile öne çıkarak sebum içeriğini azaltmada ve deriyi sakinleştirmede etkin rol oynar. La Roche Posay Effaclar jel içeriği sayesinde yağlanma problemine etkili bir çözüm oluşturarak pek çok farklı problemlerin varlığında güvenle kullanılabilir. Micro peeling temizleme jeli ise Effaclar jel kullananlar ve sivilce, siyah nokta gibi problemlere karşı etkili bir ürün arayanlar için oldukça pratik, güçlü bir alternatif olarak karşınıza çıkar. Salisilik asit ve lipohidroksi asit içeriği sayesinde teni nazikçe soyarak tıkanmış gözenekleri yoğun bir şekilde temizler ve deri kusurlarının görünümünü azaltır. Bu etkilerin sonucunda sizlere kullanmadan önceki halinden pürüzsüz bir ten sunar. La Roche Posay Effaclar krem seçeneklerinin öncesinde kullanmanız için aynı seriye ait serum seçeneği de yer alır. Seriye ait jeli kullananlar için 200 ml tüp formunda ambalaj sunarak seyahatlerinizde de bakımınızda bu ürüne yer verebilmeniz için size fırsat tanır. Sızma problemlerini minimuma indirmek için tasarlanmış kapaklı tasarımı ile yanınızda kolay taşıyabilmenize yardımcı olur. 400 ml jel La Roche Posay Effaclar kullananlar için ise evdeki günlük temizlik rutinine pratiklik sağlayacak pompalı tasarım tercih edilir. Bu pratik La Roche Posay Effaclar 400 ml jel ambalajı, aynı zamanda yüz temizliğinizde ihtiyacınız olan jel miktarını sizin için ayarlayarak ekstra kolaylık sağlar. Ürün hem kullanımındaki kolaylığı hem de güçlü etkisi ile fark yaratır.

Cilt Temizliğine Destek La Roche Posay Effaclar Tonik

Cilt Temizliğine Destek La Roche Posay Effaclar Tonik

Cilt temizliğinin ardından uygulanan tonikler, uygun içerikler ile temizleyicilerin etkisini destekleyerek cildinizi derinlemesine arındırmanıza yardım eder. La Roche Posay Effaclar set ile ya da tek başına tonik kullanan bireyler için içeriğinde lipohidroksi asitlere de yer vererek derinlemesine temizlik etkisini oluşturur. Sıkılaştırıcı ve mikro soyucu etkiye sahip olan bu tonik, pürüzlü ve yağlı cilde sahip bireylerin cilt problemlerinin giderilmesinde ya da yapısının düzenlenmesinde faydalı olur. Uzun vadede gözenekleri temizleme özelliği sayesinde gözeneklerin sıkılaşmasına katkı sağlar. La Roche Posay Effaclar kit, bu ürüne serinin Duo Plus kremi ve yüz temizleme jeli ile birlikte ulaşmanıza olanak tanıyarak temel cilt bakım rutininizi tek bir paketle oluşturabilmenize olanak tanır. Mikro soyucu etkiye sahip tonik, Duo Plus ürünü ile kombine olarak kullanıldığında kısa sürede etkin bir sonuç almanıza yardımcı olur. Uyumlu içerikleri ile farklı etken maddeleri sayesinde pek çok cilt problemine aynı anda savaş açmanıza yardımcı olarak kullanmadan önceki görünümünden pürüzsüz bir tene ulaşma yolunda işinizi oldukça kolaylaştırır. La Roche Posay Effaclar tonik, deride soyucu etki gösterdiğinden kullanım sonrasında cildin sağlıklı yenilenme mekanizmasını da korumak için güneş ışını maruziyetini kontrol altına almak önem taşır. Bu durumu kontrol altına almak için güneş kremi uygulaması yeterli olur. La Roche Posay Effaclar güneş kremi, SPF 30 yüksek etkili koruma faktörü sayesinde tenin güneş ışınlarına maruziyetini yüksek oranda azaltabilir. Bu sayede kullandığınız toniğin etkisini destekleyici işlev de gösterebilir .Bu seri, aynı zamanda teni maskelemek ya da güneş ışınlarından korumak için geliştirilmiş formüle sahip ürünleri de sizlere sunar. Duo Plus SPF 30 koruma ürünü günlük rutininizde ihtiyaç duyabileceğiniz güneş korumasını teninize sağlar.

Cildinizi Yapılandıran La Roche Posay Effaclar Serum

Cildinizi Yapılandıran La Roche Posay Effaclar Serum

Serumlar; derinin ihtiyacı olan içerikleri, size oldukça konsantre ve etkili bir formda sunarak cildinizdeki bu ihtiyacın kısa sürede karşılanabilmesine yardımcı olur. Zengin içeriğe sahip olan bu serumlar, üç asit kompleksi ve niacinamide içeriği ile öne çıkar. Soyucu etki oluşturan asit içeriklerine sahip olması nedeniyle, uygulama sonrasında güneş ışınlarına maruziyeti kontrol altına almak bu ürün için de büyük önem taşır. Günlük olarak minimum SPF 15 koruma faktörüne sahip bir güneş kremini tercih etmek bu ürün için gerekli olan ışın filtresini sağlamada yeterli olur. Cildin nem ihtiyacına bağlı olarak serum kullanımı sonrasında nemlendirici uygulamak gerekli olabilir. La Roche Posay Effaclar nemlendirici krem seçenekleri, serideki serum ile uyumlu içeriklere sahip olduğundan serum sonrası uygulamada tamamlayıcı etki oluşturabilir. La Roche Posay Effaclar serum, soyucu etkisini oluşturmak için lipohidroksi asit, salisilik asit ile glikolik asitten yararlanır. Lipohidroksi asit cilt yüzeyinde nazik bir şekilde arındırma etkisi sağlarken glikolik asit ten yüzeyini ölü derilerden etkin bir şekilde arındırır, sağlıklı ve canlı bir deri yüzeyi oluşmasına katkı sağlar. Aynı zamanda cilt yüzeyinde oluşturduğu yenilenme etkisi sayesinde La Roche Posay Effaclar anti age etki gösterir. Bu etkiyi ise ince çizgilerin görünümünü azaltması ile ten lekelenmelerini minimuma indirmesi ile sağlar. Salisilik asit ise tıkanmış gözenekler içerisinde etki göstererek fazla sebumu kontrol altına alır. La Roche Posay Effaclar akne bakım seti ile kullanıldığında uzun vadede siyah nokta görünümünde azalma sağlarken gözeneklerin sıkılaşmasına da yardımcı olur. Niacinamide ile termal su içeriği sayesinde ise soyucu etkilerin ciltte oluşturabileceği hassasiyetin önüne geçerek cildi yatıştırır. Niacinamide, aynı zamanda hassasiyete bağlı oluşabilecek sebum artışının önüne geçerek cildin pürüzsüz bir dokuya kavuşmasında önemli derecede etkili olur.

Günlük Rutinde La Roche Posay Effaclar Kullanımı

Günlük Rutinde La Roche Posay Effaclar Kullanımı

La Roche Posay Effaclar serisindeki tüm temizleme jelleri, hem sabah hem de akşam rahatlıkla kullanılabilir.Foaming Gel ya da H Cleansing Cream ürünleri, sabah hafif ürünler tercih etmek isteyenler için iyi bir alternatif olabilirken mikro peeling temizleme jeli cildin oldukça derinlemesine temizlenmesine ihtiyaç duyanlara yardımcı olabilir. Akşamları bu temizleyicilerin öncesinde La Roche Posay Effaclar 750 ml misel su uygulamasına yer vermek ise gün boyu cildinizin maruz kaldığı kir ile makyaj kalıntılarını cildin yüzeyinden temizleyerek cildinizi arındırmanıza yardım eder. Günde 2 kere temizlenmesi ten yüzeyinde ideal hijyen ile bakım etkisini oluşturmak için yeterli olur. La Roche Posay Effaclar mat cilt yüzeyinin bakımında da etkilidir. Cilt temizliği sonrasında uygulayacağınız tonik mikro peeling etkisi sayesinde cildinizdeki ölü deri ile sebumu arındırmanıza yardımcı olarak gözenek temizliğini sağlamanıza ve komedon oluşumlarının önüne geçmenize katkı sağlar. Bir pamuk ya da parmaklarınız yardımıyla cildinize yedirmeniz toniğin etkinliğini sağlayabilmesi için yeterli olur. Tüm tende etkiye ihtiyaç duymadığınız, noktasal cilt problemlerine hızlı çözüm aradığınız durumlarda La Roche Posay Effaclar leke kremi bu adımda uygulamak için ideal bir alternatif olabilir. Tonikten oldukça güçlü soyucu etkiye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ise serinin serumları ideal bir tercih olabilir. 3 ya da 4 damla serum cilde masaj yaparak uygulandığında kısa sürede cilt tarafından emilir. Serum sonrası La Roche Posay Effaclar nemlendirici uygulaması için Duo yorum bırakmayan zengin içeriği, oldukça uyumlu bir tercih olur. Duo kullananlar için pratik bir uygulama sunar. Jel krem dokusu sayesinde oldukça hızlı bir şekilde emilir ve ardında yapışkan bir his bırakmaz. La Roche Posay Effaclar kullanıcı yorumlarını okuyarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar Serisi Trendyol’da

La Roche Posay Effaclar Serisi Trendyol’da

Serideki bakım ile onarım ürünlerinin faydaları, cilt problemlerini iyileştirme ile sınırlı kalmaz. La Roche Effaclar cildin olağan bakımının yapılmasında ve oluşabilen sorunların önlenmesinde de etkilidir. Uzun vadede size rahatlamış, esnek bir ten sunarken hassasiyetin neden olduğu kızarıklık probleminin ortadan kaldırılmasına da katkıda bulunur. La Roche Posay Effaclar yüz kremi çeşitleri sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızda önemli rol oynar. Böylece serumlar ile temizleyici tonikler yardımıyla derinlemesine temizlenen cilde nemlendirici kremler yardımıyla kapsamlı bakım sağlanır. La Roche Effaclar mat cildin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olurken yağlı tenlerin de fazla parlamaması için önlemlerin alınmasını sağlar. Bakım ile onarım sağlayan ürünler; Güneş ışınlarının ve dış ortamın etkilerinden de cildi arındırır. La Roche Effaclar kullananlar, ürünlerin tüm bu etkilerinden kolayca ve çok hızlı bir şekilde faydalanabilir. Uygulanmaları da etkilerini göstermelerindeki gibi pratik ve zahmetsizdir. Siz de bu seriden istediğiniz ürünü ya da setlerini Trendyol üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Fiyatlarına, değerlendirmelerine ve pek çok özelliğine göre sıralamanıza yardımcı olan arayüzü sayesinde serinin size uygun olan seçeneğini kolaylıkla bulmanıza katkı sağlar. Farklı satıcıların avantajlı La Roche Posay Effaclar fiyat seçeneklerini sizlere sunmanın yanı sıra; özel fırsat günleri, kampanya ve indirimlerle aradığınız ürüne da uygun fiyata ulaşabilmenize olanak tanır. La Roche Posay Effaclar yorum ve puanlı değerlendirmelerinden faydalanarak satın alanların görüşlerine ulaşabilirsiniz. Böylece ürünlerin etkileri, faydaları ile kullanım şekilleri ile ilgili tecrübelerden yararlanma fırsatı sağlanır. Siz de aradığınız La Roche Posay cilt bakım ürünlerini kolayca sepetinize ekleyebilir ve cildinize güzel bakmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz!

La Roche-Posay Effaclar Ne İşe Yarar?

La Roche-Posay Effaclar, yağlı ve akneye yatkın cilde sahip kişiler için özel olarak formüle edilmiş bir cilt bakım serisidir. Seride yer alan ürünler, var olan sivilcelerin giderilmesine sivilce oluşumunun önlenmesine lekelerin görünümünün azaltılmasına ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. La Roche-Posay Effaclar serisinin temel bileşenlerinden bazıları, gözenekleri tıkayan ve iltihaplanmayı azaltan bir tür beta hidroksi asit (BHA) olan salisilik asit; ve cildi yatıştırmaya ve sakinleştirmeye, cilt elastikiyetini artırmaya ve kızarıklığı azaltmaya yardımcı olan bir B3 vitamini formu olan niasinamiddir. Temizleyiciler, nemlendiriciler, serumlar ve leke tedavileri gibi birkaç farklı ürünü içerir. Effaclar Clarifying Solution Acne Face Wash, sivilceleri temizlemeye ve önlemeye yardımcı olan bir temizleyici iken Effaclar Mat Moisturizer, parlamayı kontrol etmeye ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan hafif bir nemlendiricidir.

La Roche Posay Effaclar Günde Kaç Kere Kullanılır?

La Roche-Posay Effaclar ürünleri için önerilen kullanım kişisel cilt tipinize ve endişelerinize bağlıdır. Ürün ambalajında verilen talimatlara uyulması beklenirken bir cilt bakım uzmanının tavsiye de dikkate alınmalıdır. Effaclar serisindeki ürünlerin çoğunun, günlük cilt bakımı rutininin bir parçası olarak günde bir veya iki kez, sabah ve akşam olacak şekilde kullanılması önerilir. Effaclar Clarifying Solution Acne Face Wash temizleyiciyi sabah ve akşam günde iki kez, Effaclar Mat Nemlendiriciyi ise sabah veya akşam günde bir kez kullanabilirsiniz. Effaclar serisi yağlı ve akne eğilimli ciltler için formüle edilmiş olsa da nazik ve tahriş edici olmayan ürünler kullanmak ve ürünleri aşırı kullanmamak oldukça önemlidir.

La Roche Posay Effaclar Nasıl Kullanılır?

Cildinizi nazikçe temizlemek; kiri, yağı ve makyajı çıkarmak için Effaclar Arındırıcı Solüsyon Akne Yüz Yıkama Jeli'ni sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanabilirsiniz. Belirli lekeleri hedeflemek ve akne görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için Effaclar Duo Akne Leke Tedavisini uygulayabilirsiniz. Cildinizi yağlı bırakmadan nemlendirmek ve beslemek için Effaclar Mat Nemlendiriciyi günde bir kez, sabah veya akşam kullanabilirsiniz. Effaclar serisindeki bazı maddeler güneş hassasiyetini artırabileceğinden gün içinde dışarı çıkmadan önce en az SPF 30 olan geniş spektrumlu bir güneş kremi sürmeniz önerilir. Verilen ürün kullanım talimatlarını geneli hedef alınarak bir yol haritasını çizdiğini ve kişilerin ürünleri kullanmadan önce mutlaka hekimlerine danışmaları gerektiğini hatırlatmak önemlidir. Özellikle güneş hassasiyetini artırabilecek bileşenler içeren ürünler kullanıyorsanız gün içinde güneş koruyucu kullanmanız tavsiye edilir. La Roche-Posay Effaclar serisi, yağlı ve akneye eğilimli cilde sahip kişilerin daha net, sağlıklı görünen bir cilt elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.