İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Koku Türü
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Lancome Tresor

" araması için 13 sonuç listeleniyor

Lancome Tresor Parfüm ile Özel Kokular

Lancome markası, Fransa’da, 1935 yılında insanların kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulur. 80 yılı aşkın süredir müşterilerin ihtiyaçlarına cevap niteliğinde ürünler koyarak adından sıkça söz ettirir. Günümüzde birçok insan kişisel bakımına son derece önem verir. Geçmiş dönemlerden bu yana alışverişler, hem ihtiyaçlar hem de zevkler ve istekler doğrultusunda gerçekleştirilir. Kişisel bakım dendiğinde akla genellikle makyaj malzemeleri, çeşitli bakım ürünleri ve birbirinden hoş kokular gelebilir. Bu kokular insanların imzası gibidir. O nedenle insanlar kaliteli ve etkileyici bir kokuya sahip olmak isteyebilir. Kokular yapılarına göre farklı sürelerde kalıcılık sağlayabilir. Bu bağlamda markanın ürünleri müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olur. Trendyol’a girerek Lancome Tresor in Love gibi farklı tasarımlara göz atabilirsiniz.

bslk1

Lancome Tresor, kalitesi ve köklü geçmişiyle adından sıkça söz ettiren kozmetik markasının öne çıkan bir ürünüdür. Birçok insan kullandıkları kokunun gün boyu taze kalmasını istediğinden kaliteli ürünlere yönelim gösterir. Bu bağlamda markanın ürünleri müşterilerin ihtiyaçlarına cevap niteliğinde olur. Trendyol’un online alışveriş adresinde satışa sunulan markanın ürünleri çeşitliliğiyle hemen herkesin kendine uygun olanı bulabilmesi için birebirdir. Çiçeksi, şekerli, odunsu, meyvemsi ve tropik gibi farklı birçok koku çeşidi vardır. Odunsu ya da romantik olarak adlandırılan Lancome Tresor La Nuit gibi kokular müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilenler arasında yerini alır. Buna ek olarak hafif ve ferah koku arayışı içindeyseniz çiçeksi ya da meyveli kokulardan da tercih yapabilirsiniz. Hemen her mevsim için uygun olan bu kokular şişelerinin tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeker. Üstelik herkesin tarzına uygun olanı bulabilmesi için çeşitlilik oldukça fazladır. Çiçeksi kokusuyla yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan Lancome Tresor Midnight Rose gibi farklı birçok çeşide Trendyol’a göz atarak ulaşabilirsiniz.

Lancome Tresor Yorumları ve Modeller

Herkes tarzına ve zevklerine uygun olana sahip olmak ister. Marka da bu bağlamda farklı birçok modelini müşteriyle bir araya getirir. Alanında uzman kimyacı ve tasarımcılarla çalışan marka birçok açıdan istekleri karşılar. Trendyol’a girerek Lancome Tresor parfüm çeşitlerine göz atıp kendiniz için uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik online alışverişin vazgeçilmezlerinden olan müşteri yorumları sayesinde de fikir sahibi olabilirsiniz. Aradığınız ürüne giderek Lancome Tresor yorumlarına göz atıp güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik Lancome Tresor 30 ml, 100ml, 75ml gibi farklı boyutlarda tasarlanan modellerden kendiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bunlar arasından Lancome Tresor A La Folie gibi sıklıkla tercih edilenlerin de farklı boyutları mevcuttur. Trendyol’da ister Lancome Tresor parfüm seti çeşitlerine isterseniz de diğer modellere göz atabilir, müşteri yorumları sayesinde de fikir sahibi olabilirsiniz.

Lancome Tresor Fiyatları ve Çeşitleri Trendyol’da

Söz konusu kişisel bakım olduğunda müşteriler kendine uygun olanı bulabilsin diye marka farklı birçok çeşit ortaya koyar. Üstelik bu çeşitlerin birçoğu kalıcı kokulara sahip olduğu gibi Lancome Tresor fiyatları uygunluğuyla da sizi cezbeder. Tüm bütçeler için uygun olan bu seçenekler Trendyol’un sık sık düzenlediği indirimlerle size sunulur. Ayrıca filtreleme seçeneğiyle ihtiyacınıza göre bir sıralama yapabilirsiniz. Satın almak istediklerinizi favorilere ekleyebilir, indirim ve kampanya dönemlerinde sahip olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde dışarıya yansıttığınız imajınızı kaliteli kokularla tamamlayabilirsiniz. Marka hem günlük hayatta hem de özel gecelerde kullanabileceğiniz seçenekler sunar. Lancome Tresor setlerinde de hem uygun fiyatlı hem de kalıcı olarak kullanabileceğiniz birçok çeşit yer alır. Trendyol’da yer alan Lancome Tresor klasik gibi hemen her bütçeye uygun olan çeşitlere göz atarak ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.