Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lastik Tamir Spreyi

" araması için 192 sonuç listeleniyor
Helmach Lastik Tamir Spreyi
Hızlı Teslimat

HelmachLastik Tamir Spreyi

90 TL
Sepete Git

Lastik Tamir Spreyi Çeşitleri ile Sizlerle

Bir yerden başka bir yere ulaşmak için araçlarda kullanılan lastikler, güvenli bir sürüşü garantiler. Mevsim koşullarına uygun olarak seçilen tekerlekler ne kadar sağlam olsa da zaman içerisinde yıpranma gösterebilir. Yolda zarar görebilir veya mevsimsel problemler yaşanabilir. Yüksek hızlarda öngörülemeyen hasarlardan kaçınmak zor olabilir. Yol üzerinde bulunan ufak nesneler yüksek hızda giderken gözden kaçabilir. Cam, vida, çivi, taş gibi maddeler yolda yaygın olarak bulunur. Bu materyaller de tekerleğe kolayca zarar verebilir. Çeşitli yarıklar veya delikler gözlemlenebilir. Günlük hayatınızda bu gibi durumlar yaşandığında tekerlek kullanılamaz hale gelebilir. Bu tarz durumlarda hızlı çözüm alabilmek için lastik tamir spreyi ürünleri kullanılabilir. Böylelikle tekerleği tamir etme imkanı ortaya çıkar. İlk yardım aracı olarak kullanabileceğiniz lastik tamir edici sprey seçenekleri geçici olarak lastiğinizi tamir etmenizi sağlar. Bu şekilde yolunuza devam ederek işlerinizi aksatmanın önüne geçebilirsiniz. Aracınızda yedek ürün bulunmadığı durumlarda bu ufak sprey ile kolay bir çözüm bulabilirsiniz. Lastik tamir spreyi kullanıcı yorumları ve tavsiyelerinde, ürün ile ilgili olumlu dönüşler bulunur. Müşteriler ürünün kullanım kolaylığından ve fonksiyonelliğinden bahseder. Motosiklet lastik tamir spreyi ile motosiklet tutkunları da gerekli araç ve ekipmana sahip olabilir. Bu sayede yaşanan sorunların çözümü kolaylaşır. Trendyol’da yer alan birbirinden kaliteli tamir spreyleri sayesinde sorunsuz bir şekilde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Lastik Tamir Spreyi Online Modelleri

Birbirinden Kaliteli Lastik Tamir Spreyi Online Modelleri

Olumsuz koşullardan etkilenmemek adına mevsim geçişleri arasında lastik değişiminin dikkatli bir şekilde yapılması önerilir. Ürünlerin ömrü aşınmalara, yıpranmalara ve yırtılmalara bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu dayanıklılık süresi ürünün markası ve yapılış amacına göre de değişebilir. Her bir lastik markası seçeneklerini farklı özelliklerle müşterilerin beğenisine sunar. Her ne kadar araca ve mevsime uygun tekerlek seçimi gerçekleştirseniz de kullanım sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Ürünün bakımını ve temizliğini belirli aralıklarla yaparak bu gibi durumların yaşanma oranını azaltabilirsiniz. Oto lastik tamir spreyi kullanarak geçici bir çözüm elde edebilirsiniz. Beklenmedik anlarda patlayan ya da yırtılan lastikleri değiştirmek zaman alabilir. Bu işlemin tamamlanması için yeni bir lastik almalı ya da tamirciye götürmeniz gerekebilir. Bunları uygulamak yerine sprey lastik tamir spreyi modelleri arasından kendinize uygun bir ürünü seçerek hızlıca lastiğinizi tamir edebilirsiniz. Araçların sürüşlerini güvenli bir şekilde tamamlamaları için gereken oto ekipmanı arasında yer alır. Bu tür ürünler hafif üretilir. Aynı zamanda ufak boyutta olan tasarımlarıyla rahatlıkla araç içerisinde saklanabilir. Bagaj, torpido gözü, arka koltuk iç cebi, kapı kolu gibi bölümlerde depolanabilir. Sprey içerisinde yer alan sıvı, hava ile temas ederek hasarın olduğu bölgede tampon görevi görür. Kauçuk benzeri bir maddeye dönüşerek tamir eder. Herhangi bir tecrübe veya profesyonellik gerektirmeden kullanılabilir. Böylelikle 20 PSIi’ye kadar şişirebilirsiniz. Çoğu ürün türü hem hafif ticari araçlar hem de motosikletler için üretilir. Ancak bisiklet kullananlar için bisiklet lastik tamir spreyi de ürün yelpazesi arasında yer alır. Kullanım aşamasında şişeyi iyice çalkalamanız, hortum kısmını kaldırıp çevirerek lastik üzerinde hasar alan kısma sıkmanız önerilir. Ürünü dik bir şekilde konumlandırıp üzerinde yer alan düğmeye bastırarak işlemi başlatabilirsiniz. Böylelikle araç tekerleği şişer. Sıvının lastik içerisine iyice sızması ve tekerleği kaplaması için aracı ufak hamlelerle hareket ettirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan bu tür ürünler sayesinde sorunlarınızı geçici olarak çözebilirsiniz. Lastik tamir spreyi online seçeneklerine Trendyol üzerinden inceleyerek alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajlı Lastik Tamir Spreyi İndirim Fırsatları

Avantajlı Lastik Tamir Spreyi İndirim Fırsatları

İç lastik tamir spreyi hem araçlarda hem de motosiklet ve bisikletlerde yaygın olarak kullanılan bir ürün olarak bilinir. Yeni sürücüler ya da henüz lastik tamir deneyimi elde etmeyen kişiler bile rahatlıkla bu ürünü kullanarak geçici bir çözüm üretebilir. Özellikle sprey formu püskürtme işlemi yapılmasına yardımcı olarak onarımı sağlar. Bu sayede uzun veya kısa mesafe fark etmeksizin her araç içerisinde bulundurabilecek ürünler arasında yer alır. Yol güvenliği ile sürüş konforu artar. Sunduğu estetik görünümün yanı sıra tamir spreyleri hasar, kaza gibi birçok olumsuz durum için tercih edilebilir. Bu sayede tekerleği çıkarmadan ya da sökme işlemi uygulamadan, tamir edilip yeniden şişirilmesi sağlanır. Kaliteli formül lastik ya da jantlara zarar gelmesini önler. Delinmeye ya da hasara neden olan nesneyi çıkarabilirsiniz. Ardından bağlantı noktasından aerosolu tekerleğe bağlayarak etkili bir basınç oluşana kadar spreyi sıkmanız önerilir. İyi bir şekilde dağılması için 10 ile 20 km hız arasında aracınızı ilerletebilirsiniz. Ara ara basıncı kontrol ederek tekerlek için sprey uygulamasını tekrarlamanız gerekebilir. Sprey kutusunun darbelerden uzak saklanması önerilir. Uygulama esnasında aracınızın güvenli bir alanda olduğundan emin olarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Yol kenarına çekerek gerekli uyarıları yola yerleştirip diğer sürücüleri bilgilendirebilirsiniz. Bu sayede diğer sürücüler de sizi fark edeceğinden olası bir kaza önlenebilir. Geniş bir ürün gamına sahip olan bu alternatifler, lastik tamir spreyi kampanya adı altında çeşitli avantajlarla sunulur. Bu kampanyaları takip ederek fiyat anlamında avantaj elde edebilirsiniz. Böylelikle bütçenizi sarsmadan ürüne ulaşabilirsiniz. Siz de konforlu ve güvenli tekerleklerinizle seyahat edebilmek için Trendyol’da yer alan lastik tamir spreyi indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Lastik Tamir Spreyi Fiyat Aralığı

Bütçe Dostu Lastik Tamir Spreyi Fiyat Aralığı

Çok işlevli olarak üretilen lastik spreyleri, tüm araç tipleri için uyumluluk gösterir. Lastik tamir spreyi tavsiye edenler kullanım kolaylığından bahseder. Geçici bir çözüm sunarak seyir esnasında konforunuzun devamlılığını sağlar. Bu sayede pratik bir çözüm elde edilir. Yanınızda taşıyabileceğiniz acil durumlar için uygun bir ürün olarak üretilir. Hafif ticari araçlar rahatlıkla kullanılabilen lastik tamir spreyi fiyat aralığı ürün miktarına, markaya, kalitesine göre farklılaşabilir. Bu seçimde farklı etkenler göz önünde bulundurularak karar verilebilir. Kararlar arasında mevsim, ölçü ve kullanım alanı gibi kriterler yer alabilir. Performans ve güvenlik sağlanması açısından oldukça büyük önem taşır. Her ürün değişiklik gösterebileceğinden en iyi performansı almak adına ürünün talimatlarına dikkat edilmesi önerilir. Zarar gören araç lastiği büyük sorunlara yol açabileceği gibi aynı zamanda yakıt tüketimi artışına da sebep olur. Bütçe açısından avantaj elde etmek için tekerlek ve aracınıza uygun bir ürün tercih etmek önem taşır. Her araç farklı tekerlek ölçülerine sahip olabilir. En, boy, genişlik, derinlik gibi farklı boyutlarını anlatan bu sayılar; tekerleğinizi nasıl kullanmanız gerektiği hakkında bir fikir verir. Ölçüler aracın yüksek performans gösterdiği noktalar baz alınarak önceden belirlenir. Herhangi bir yırtılma, aşınma durumunda araç beklenen performansı sergileyemeyeceği gibi aynı zamanda rot balans ayarında sıkıntı yaşanmasına sebep olabilir. Bu nedenle kaliteli bir tamir spreyi kullanarak günü kurtarabilirsiniz. Böylelikle araç tekerleğinizi değiştirmek için gereken zamanı elde edebilirsiniz. Kullanımları dahilinde araçların kalitesi ve güvenlikleri artar. Aynı zamanda parlak ve canlı bir görünüme kavuşması sağlanır. Hem baştan aşağı alıcı bir görünüme sahip olur hem de emniyet sağlanır. Kaliteli performansı alabileceğiniz lastik tamir spreyi satın alma işleminizi Trendyol üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Lastik Tamir Spreyi Nasıl Kullanılır?

Lastik tamir spreyini kullanmak için ilk olarak şişenin kapak kısmını çıkarmanız gerekir. Sonrasında spreyi delinmiş ya da patlamış lastiğin içine doğru tutmalısınız. Daha sonra spreyi en az 3 dakika boyunca lastiğe püskürtüp şişirmeye devam etmeniz gerekir. Bu işlem, lastiğin tamir edilmesi için gereken kimyasalların içinde eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Sprey tamir işlemi sırasında lastiği kullanmamalısınız. Çünkü tamirat noktasında gerekli süre boyunca spreyin işlevini yerine getirmesi için lastik sakin kalmalıdır. Tamir işlemi tamamlandıktan sonra en yakın lastik tamircisine gitmeniz daha doğru olur.

Lastik Tamir Spreyi Ne İşe Yarar?

Lastik tamir spreyi, aniden patlayan ya da delinen lastikleri geçici olarak tamir etmek için kullanılan bir aerosol ürünüdür. Bu spreyler, lastik içindeki delikleri tıkamak ve hava sızıntısını önlemek için tasarlanır. Bu sayede, araç sürücüleri lastiği tamir ettirmeden yola devam edebilirler. Lastik tamir spreyleri, lastiğin içindeki deliği kaplayan ve sızıntıyı durduran özel bir kimyasal bileşen içerir. Bu kimyasal, lastiğe püskürtüldüğünde delikli bölgeyi kaplar. Böylece lastik üzerinde bir yüzey oluşturur. Bu sayede delikli bölgedeki hava sızıntısını engelleyerek lastiği yavaşça şişirir. Bu durum sürücüye birkaç saatlik bir sürüş sağlar. Lastik tamir spreyleri, araç sürücüleri için bir acil durum çözümü olarak tasarlanır. Özellikle uzun mesafe yolculuklarda veya yalnız sürüşlerde, meydana gelen ani patlamalarda hızlı müdahale etmenizi sağlayabilir.

Lastik Tamir Spreyi Nereden Satın Alabilirim?

Lastiği tamir etmek için gerekli araç ve ekipmanlar yoksa lastik tamir spreyi size yardımcı olabilir. Lastik tamir spreyleri, pek çok farklı çeşitte dizayn edilir. Bu sayede aranan ürüne kolayca ulaşım sağlanabilir. Söz konusu seçenekleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Burada çok sayıda seçenek vardır. Seçenek sayısının fazla olması sayesinde daha rahat biçimde seçim yapmak mümkün hale gelir. Trendyol üzerinden seçeneklerin özelliklerini, kullanım detaylarını ve diğer tüm ayrıntıları inceleyebilirsiniz. İşinize yarayacak ideal çeşidi avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.