Led Panel

2131+ Ürün
Cata Ct-5005 Puma Kare Siyah Renk Ikili Spot Kasa Uyumlu

Cata Ct-5005 Puma Kare Siyah Renk Ikili Spot Kasa Uyumlu

Beyaz Işık
50 - 69 Watt
145 TL
(72,50 TL/adet)
Cata Ct-6615 Yağmur Led Çerçeveli Spot Takım
Hızlı Teslimat

Cata Ct-6615 Yağmur Led Çerçeveli Spot Takım

255 TL
Cata Led Projektör 20w Beyaz Ct-4656
Hızlı Teslimat

Cata Led Projektör 20w Beyaz Ct-4656

Beyaz Işık
20 Watt
4.4
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
343,85 TL
Cata 600W Sıva Altı Sensör CT-9242
Hızlı Teslimat

Cata 600W Sıva Altı Sensör CT-9242

Beyaz Işık
1200 Watt
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
249 TL
Genel Markalar Global K2 Kdl404 3w 6500k Beyaz Smd Ledli Slim Panel Armatür
Bugün Kargoda

Genel Markalar Global K2 Kdl404 3w 6500k Beyaz Smd Ledli Slim Panel Armatür

Gün Işığı
3 Watt
4.0
(1)
Kupon Fırsatı
145 TL
Lamptıme Sıva Altı Led Spot Gri Gövde 6W Yuvarlak 3000K 262322
Bugün Kargoda

Lamptıme Sıva Altı Led Spot Gri Gövde 6W Yuvarlak 3000K 262322

Gün Işığı
6 Watt
Kargo Bedava
498 TL
ZMR 5 Watt Beyaz Kasa Beyaz Işık Trafolu Cob Led Spot 2 Li Paket
Bugün Kargoda

ZMR 5 Watt Beyaz Kasa Beyaz Işık Trafolu Cob Led Spot 2 Li Paket

Kargo Bedava
449 TL
Cata CT-6600 Gardenya 3W LED Trafolu Dekoratif Cam Spot Armatür - 4000K Ilık ...
Bugün Kargoda

Cata CT-6600 Gardenya 3W LED Trafolu Dekoratif Cam Spot Armatür - 4000K Ilık Beyaz

Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
436,40 TL449,90 TL
Genel Markalar KDL404 K2 3W SIVA ALTI SLİM LED PANEL 6500K/ BEYAZ IŞIK
Hızlı Teslimat

Genel Markalar KDL404 K2 3W SIVA ALTI SLİM LED PANEL 6500K/ BEYAZ IŞIK

5.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
150 TL
fuplast İkili Sıva Altı Siyah Kasa Beyaz Göbek Beyaz Işık GU10 Spot Lamba
Hızlı Teslimat

fuplast İkili Sıva Altı Siyah Kasa Beyaz Göbek Beyaz Işık GU10 Spot Lamba

Beyaz Işık
250 TL
Trendyol Plus ile242,50 TL
Avizen Lighting Project Sıva Üstü Spot GU 10 Duylu Led Ampullü Beyaz Kasa Kro...
Hızlı Teslimat

Avizen Lighting Project Sıva Üstü Spot GU 10 Duylu Led Ampullü Beyaz Kasa Krom Çerçeve Tavan Aydınlatma Armatür Günışığı 1 Adet

Enerji sınıfı ikonu
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
425,41 TL
Ouptec Cama Yapışan LED Panel Esnek Animasyonlu Kayar Yazı Paneli 37x9 cm USB...
Hızlı Teslimat

Ouptec Cama Yapışan LED Panel Esnek Animasyonlu Kayar Yazı Paneli 37x9 cm USB 5V Işıklı Ekran 16x64 Led

Kargo Bedava
1.149 TL
NETELECTRİCAL Siyah Kasa Beyaz Işık 30W Raylı Spot Mağaza Vitrin Özel Alan Ay...
Hızlı Teslimat

NETELECTRİCAL Siyah Kasa Beyaz Işık 30W Raylı Spot Mağaza Vitrin Özel Alan Aydınlatma | 3 Adet Spot + 1 Metre Ray |

30 Watt
Beyaz Işık
Kargo Bedava
1.100 TL
ZMR SIVA ÜSTÜ KARE LED PANEL 24W BEYAZ KASA BEYAZ IŞIK
Bugün Kargoda

ZMR SIVA ÜSTÜ KARE LED PANEL 24W BEYAZ KASA BEYAZ IŞIK

Kargo Bedava
650 TL
ACK Sıva Altı CCT LED Spot Armatür Siyah Kasa
Hızlı Teslimat

Ack Sıva Altı CCT LED Spot Armatür Siyah Kasa

Gün Işığı
6 Watt
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
256,50 TL270 TL
Cata CT-5286 30x30 CLIP-IN PANEL
Yetkili Satıcı

Cata CT-5286 30x30 CLIP-IN PANEL

Enerji sınıfı ikonu
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
350 TL
asmince LED Matrix PANEL esnek USB 5V Bluetooth App kaydırma reklam araba slo...

asmince LED Matrix PANEL esnek USB 5V Bluetooth App kaydırma reklam araba sloganı esnek RGB Kayan YAZI 16x64

4.0
(1)
Kargo Bedava
999 TL
ACK 3W Sıva Altı Led Panel 6500K
Bugün Kargoda

Ack 3W Sıva Altı Led Panel 6500K

245 TL
ACK 24W YENİ NESİL AYARLANABİLİR SPOT 4000K 55-165mm
Yetkili Satıcı

Ack 24W YENİ NESİL AYARLANABİLİR SPOT 4000K 55-165mm

Sıcak Beyaz
24 Watt
Kargo Bedava
530 TL
VİKO 18w Led Panel 6400K beyaz ışık

VİKO 18w Led Panel 6400K beyaz ışık

Beyaz Işık
18 W
Kargo Bedava
850 TL
EKM29 ekim aydınlatma 6w Slim Sıva Altı Yuvarlak Led Panel Spot Yüksek Lümen ...
Hızlı Teslimat

EKM29 ekim aydınlatma 6w Slim Sıva Altı Yuvarlak Led Panel Spot Yüksek Lümen 4000K ILIK BEYAZ

Cool White
6 Watt
275 TL
Cata 5 Adet CT 5144 Sıva Altı 3W Led Spot 3200K Gün Işığı
Hızlı Teslimat

Cata 5 Adet CT 5144 Sıva Altı 3W Led Spot 3200K Gün Işığı

Gün Işığı
3 Watt
Kargo Bedava
555,45 TL
(111,09 TL/adet)
Cata LED SPOT
Hızlı Teslimat

Cata LED SPOT

Ürün Bilgi Formu
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
137,65 TL144,90 TL
ZMR LED TEKNOLOJİLERİ ZMR 24 WATT AYARLANABİLİR YUVARLAK PRO LED PANEL (BEYAZ...
Bugün Kargoda

ZMR LED TEKNOLOJİLERİ ZMR 24 WATT AYARLANABİLİR YUVARLAK PRO LED PANEL (BEYAZ IŞIK) (2'li paket)

5.0
(1)
Kargo Bedava
680 TL
LEDX 24W Ayarlı Led Panel Beyaz
Hızlı Teslimat

LEDX 24W Ayarlı Led Panel Beyaz

199 TL
Cata 6W ZEBRA LED ARMATÜR BEYAZ KROM  10 ADET
Hızlı Teslimat

Cata 6W ZEBRA LED ARMATÜR BEYAZ KROM 10 ADET

4.0
(1)
Kargo Bedava
850 TL
(85 TL/adet)
ekipmania Pixel Led Panel Telefon Kontrollü Cama Yapışan 60x12 cm

ekipmania Pixel Led Panel Telefon Kontrollü Cama Yapışan 60x12 cm

Kargo Bedava
1.999 TL
Genel Markalar 12W Slim Led Panel Sıva Altı Beyaz Işık
Bugün Kargoda

Genel Markalar 12W Slim Led Panel Sıva Altı Beyaz Işık

Beyaz Işık
12 Watt
2.0
(2)
Kupon Fırsatı
199,99 TL
Voground matrix Piksel panel ışık bluetooth uygulama led talela rgb 5v kayar ...
Hızlı Teslimat

Voground matrix Piksel panel ışık bluetooth uygulama led talela rgb 5v kayar tabela

1.0
(1)
Kargo Bedava
1.485 TL
Cata CT-5272 SIVA ÜSTÜ PANEL
Hızlı Teslimat

Cata CT-5272 SIVA ÜSTÜ PANEL

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
352,12 TL
Dila’s home Zmr 15 Watt Slim Led Panel Armatür 4000k Günışığı Ara Renk
Yetkili Satıcı

Dila’s home Zmr 15 Watt Slim Led Panel Armatür 4000k Günışığı Ara Renk

Enerji sınıfı ikonu
4.5
(2)
Kupon Fırsatı
2 Adede %3
Kupon Fırsatı
279,99 TL
MAXLED 12W 6500K Beyaz Işık Siyah Kasa Sıva Altı Kare LED Spot MX-1034
Hızlı Teslimat

MAXLED 12W 6500K Beyaz Işık Siyah Kasa Sıva Altı Kare LED Spot MX-1034

Ürün Bilgi Formu
Kargo Bedava
449 TL
Festival Mobilya 3 WATT LED SPOT TRAFOLU KROM KASA GÜN IŞIĞI (YCE-N3) ( 2 ADET )
Hızlı Teslimat

Festival Mobilya 3 WATT LED SPOT TRAFOLU KROM KASA GÜN IŞIĞI (YCE-N3) ( 2 ADET )

Gün Işığı
3 Watt
5.0
(1)
330 TL
(165 TL/adet)
ERBAY 32W Ayarlı Çerçevesiz Yüksek Işık Led panel Gün ışığı Beyaz
Bugün Kargoda

ERBAY 32W Ayarlı Çerçevesiz Yüksek Işık Led panel Gün ışığı Beyaz

Gün Işığı
32 Watt
Kargo Bedava
3 Adede %3
Kargo Bedava
445 TL
Cata 2 ADET CATA CT 5200 7W Led Spot 3200K Gün Işığı

Cata 2 ADET CATA CT 5200 7W Led Spot 3200K Gün Işığı

Gün Işığı
7 Watt
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
217,55 TL229 TL
Cata CT-5148 15W SLİM PANEL CATA
Bugün Kargoda

Cata CT-5148 15W SLİM PANEL CATA

Beyaz Işık
15 Watt
Kupon Fırsatı
250 TL
1...22...4344454647...53...60

Dim Özelliği

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Enerji Sınıf Aralığı

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?