İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Led Profili

" araması için 82 sonuç listeleniyor

Led Profili Çeşitleri ile Görsel Şölen Trendyol'da!

Ledler yüksek teknolojik dizaynıyla iç ve dış mekânların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Geniş alanlar üzerinden tercih edilen led profili mekânlarda çizgisel veyahut bölgesel olarak tercih edilir. Bu özel ürünler sayesinde ortamların en kaliteli şekilde aydınlatılması kolayca sağlanır. Çünkü led profiller en kaliteli bir şekilde tasarlanmıştır. Üründen ister tek adet ister toptan olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin en büyük özellikleri arasında ise koruyucu kasa ve ısı transferi gibi bazı görevler sunmasıdır. Bu nedenle led profili fiyatları devasa işletmeler ve konutlar tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Led profillerden alışveriş sitesi üzerinden en fazla 15 adet toplu olarak satın alabilirsiniz. Ya da ürünü doğrudan firmanız için de toptan satın alabilirsiniz.

Led Profillerin Kullanım Alanları

Yukarıda da vurguladığımız üzere gömme led profili geniş kullanım alanları söz konusudur. Bu ürünler dış mekân aydınlatmalarında, iç mekân aydınlatmalarında, havuz iç ve dış alanlarında, sarkık ve çizgisel aydınlatma alanlarında güvenle uygulanabilir. LED profiller maksimum düzeyde sağlamdır. Çünkü ürün en kaliteli ve paslanmaz alüminyum malzeme üzerinden hazırlanmıştır. Şerit led profili özellikle de U yapısına sahiptir. Bu nedenle ürün yer aldığı ortamın yanlamasına da kusursuz bir şekilde aydınlatılmasını sağlar. Ayrıca ince led profili kullanımı da son derece kolaydır. Bu özel aydınlatma ürünleri kullanımında herhangi deneyime sahip olmanız gerekmez. Dolaysıyla satın aldığınız görkemli led profilinizi dilediğiniz alanda kendiniz de kolayca uygulayabilirsiniz.Neon led profili eşsiz özellikleri de söz konusudur. Ürün pek çok farklı modeller ve ölçüler üzerinden özel olarak imal ediliyor. Bu nedenle ürün beklentileri kusursuz bir şekilde karşılıyor. Fayans arası led profili hatalı kullanım söz konusu değildir. İhtiyaç doğrultusunda led profiler doğrudan sürülebilir özelliğe de sahiptir. Bununla birlikte ürün modeline göre ortalama olarak da 60 watt/metre soğutma kapasitesine de sahiptir. Led yapılı profillerin şeffaf ve opak difözör olmak üzere ayrıca toplamda 2 farklı türleri de mevcuttur. Bu kapsamda sizler için en uygun olan led profiller türünü satın alabilirsiniz.

Çubuk Led Profiller Nedir?

Çubuk led profiller ise adından da anlaşılacağı üzere doğrudan düz çubuk dizayna sahip olan en kaliteli led profiller modellerinden biridir. Bu ürünün de kendine özgü birçok özellikleri söz konusudur. Bu kapsamda köşe led profili düz forma sahip olduğundan klasik led profillerde olduğu gibi yana doğru ışık yayması söz konusu değildir. Bu ürünler sadece yer aldığı alanda ışık yansıtma özelliğine sahiptir. Çubuk şeklinde üretilen led profiller de ortalama olarak 80 watt/metre soğutma kapasitesine sahiptir. Çubuk led profillerin en büyük avantajları arasında ise tavan kısımlarına dahi kolay bir şekilde monte edilmesidir. Bu kapsamda led profili kapaklı ortamların pozitif olmasını sağlar.Üretilen ve uygun fiyattan satışa sunulan her bir alüminyum led profili kullanım alanları farklıdır. Bu kapsamda çubuk ledlerin de kullanım alanları arasında; Alışveriş merkezleri, devasa shoowromlar, sağlık merkezleri özellikle koridor alanları, otopark alanları olarak sıralanabilir.

Dış Cephe Led Pofilleri Nedir?

Dış cephe alüminyum şerit led profili ise adından da anlaşılacağı üzere konut ve firmaların sadece dış cephe alanlarında tercih edilen led pofillerdir. Bu ürünlerin de kendine özgü birçok özellikleri söz konusudur. Dış cephe led profilleri oval dizaynı sayesinde yanlamasına dahi kolayca ışık vermesi mümkündür. Dış cephe led profilleri de doğrudan 80 watt/metre soğutma kapasitesiyle tüm dikkatleri üzerinde toplar. Dış cephe led kasa profili daha çok işletmeleri otopark alanlarında, CNC yüksek teknolojili aydınlatma sistemlerinde tercih ediliyor.Evinizin konforunda alçıpan led profili satın al formu doldurabilirsiniz. Bu kapsamda alışveriş sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Site üzerinden dilediğiniz led profillerin türlerinden beğenebilirsiniz. Ürün hakkında aklınıza takılanları üretici firmasından sorabilirsiniz. Bu ürüne Trendyol'dan bakabilirsiniz.