Fiyat
Ebatlar
Boyut/Ebat
Materyal
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Tema / Stil
Satıcı Tipi
"

Led Tabela

" araması için 4659 sonuç listeleniyor

Led Tabela Modelleri ile Dekoratif Şıklık

İş ve ofis ortamlarında genellikle reklam amaçlı kullanılan ve görsel amaca hizmet eden led tabelalar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Özellikle şirket reklamı amacıyla oldukça fazla tercih edilmektedir. Oldukça fazla çeşit barındıran led ekran tabelalar genellikle dikkat çekici, canlı ve estetik ürünler olmaktadır. Bunlar eğer bir şirket tabelası ise gelen müşterilerin dikkatini çekmek amacı ile kullanılmaktadır. Oldukça fazla renk çeşidi barındıran bu led ışıklar görsel bir şölen sunmaktadır. Aynı zamanda şirketin prestijine artı bir olumlu bir hava katmaktadır. Bu tür tabelalar işletmeler açısından son derece büyük önem taşımaktadır. Farklı boyutlarda ve farklı birçok renkte seçenekleri olan bu tabelalar oldukça beğenilen bir ürün olmaktadır. Kullanılan işletmeler tarafından son derece faydalı olan bu tabelalar canlı, neon renkleri ile hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Led tabelaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Örneğin, kayan yazı led tabela oldukça sevilen ve tercih edilen bir ürün olmaktadır. Bilgisayar yardımı ile kayan yazı ayarlanarak oluşturulur. Sonrasında yazı led tabeladan kayarak geçer. Oldukça kullanışlı olan bu model uzun yazıların kullanımı için son derece uygun olmaktadır. Bir başka model olan çift taraflı led tabela, tabelalar arasında tercih edilen ve sevilen bir modeldir. En büyük avantajı çift taraflı kullanılabilir oluşudur. Bu sayede önlü-arkalı bir biçimde rahatça kullanılabilir, arka tarafı da değerlendirilmiş olur. Bu özelliği ile oldukça sevilen ve tercih edilebilen bir ürün olmuştur. Yazılı led tabelalar oldukça okunaklı ve açıklayıcı içerik ve renklerden oluşmaktadır. İşletmelerin müşterileri bilgilendirmek için kullandığı bu tabelalar aynı zamanda estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Renkli led tabelalar oldukça canlı renklerden oluşmaktadır. Bu renklerin seçimi pc ile halledilebilir bir kolaylıkta olmaktadır. Aynı zamanda renkli led ışıklı tabelalar yazıların veya şekillerin rahat bir şekilde anlaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu durum da işletmeler açısından son derece yararlı bir özelliktedir olmaktadır. Açık led tabelalar genel olarak farklı boyutlardan oluşmaktadır. Kullanıcılar kendi ilgi ve ihtiyaçlarına göre uygun olan boyutları tercih edebilirler. Daha az alan kaplayan tabelalar tercih edilirse buna uygun mini led tabelalara bakılabilir. Sevilerek kullanılan bu ürünler kişilerin ilgi ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; kayan yazı led tabela uzun yazı yazma ihtiyacı duyan kişiler tarafından daha tercih edilebilir ürünler olmaktadır.

Led Tabela Boyutları

Led Tabela Boyutları

Led tabelalar günümüzde artık her alanda kullanılmaktadır. İş yerlerinde özellikle tercih edilebilen bu led tabelalar oldukça fazla çeşit barındırmaktadır. Herkesin ihtiyacına uygun bir çeşit bulabileceği bu tabelalar kullananlara oldukça fayda sağlamaktadır. Işıklı led tabelalar kullanıldığı yerin kolayca seçilebilmesini sağlamaktadır. Üzerinde herhangi bir yazı ve şekil var ise onun son derece anlaşılır ve net bir biçimde görülmesine yardımcı olur. Aynı zamanda led ürünleri oldukça sağlam ürünler olmaktadır. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan led tabelalar kötü hava şartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Yağmur, dolu ve kar gibi olumsuz hava durumlarından bir zarar görmeyecek şekilde üretilmişlerdir. Led tabelalar boyut olarak çeşit çeşit üretilmiştir. Kullanıcılar kendilerine ve mekanlarına en uygun tabela boyutunu rahatlıkla seçebilmektedirler. Bununla birlikte her mekana uyum sağlayabilen bu led tabelalar kullanıcılar için büyük avantaj sağlamaktadır. Tabelaların boyutları genellikle şu şekildedir; 36x32 led tabela, 96x48 led tabela, 96x32 led tabela, 32x96 led tabela, 128x32 led tabela ve 128x48 led tabela. Bu tabela boyutlarından kullanılacak yere ve kullanım amacına en uygun olanı seçilebilmektedir. Boyutların öneminin yanında bir de dekoratif açıdan uygunluğu da büyük önem arz etmektedir. Kullanıcılar genellikle dekoratif led tabela tercihi yapmaktadırlar. Bu dekoratif tabelalar bulunduğu ortamın havasını değiştirir ve son derece modern bir görünüm katar. Bu özelliği ile kişiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Çeşitli renkte ışıklı modelleri ile canlı ve hoş bir ortam yaratmaya yardımcı olmaktadır. Sevilen bu modeller yazıların, şekillerin ve ya animasyonların net ve anlaşılır bir biçimde görüntülenmesini sağlamaktadır. Bu sayede dikkat çekici bir taraf oluşturur ve kişilerin ilgi duyabileceği bir durum meydana gelebilir. Örneğin, neon led tabela oldukça canlı renklerden oluşması ile ilgi yoğunluğu yaşanan modellerdendir. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı ya da mor gibi renklerin oldukça canlı bir biçimde yansıtıldığı neon led tabelalar sevilen ve ilgi duyulan modellerdendir. Ayrıca bu modellerin kullanım amacı oldukça geniş olabilmektedir. İster iş yerinde ister ev ortamında dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ortama renkli, canlı ve ferah bir hava katarak büyük bir beğeni toplamaktadır. Bu yönleri ile bilinen ve çok fazla tercih edilen neon led tabelalar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Her yere rahatlıkla uyabilen led tabelalar son derece memnun bırakan ürünlerdendir.

Led Tabela Özellikleri

Led Tabela Özellikleri

Son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaya başlanan led tabelalar işimizin veya evimizin bir parçası haline gelmeye başlamıştır. Genellikle dikkat çekmek ya da farkındalık oluşturmak amacıyla kullanılan bu ürünler ilgi duyulan birer materyal haline gelmeye başlamıştır. Oldukça fazla çeşit bulunduran bu ürünler kişinin ilgi, ihtiyaç ve estetik kaygısına göre şekillenmektedir. Bulunduğu ortama renk katan bu led tabelaların özellikleri genelde belirtilen yazı, şekil, ya da herhangi bir durumun, olduğundan daha fazla dikkat çekmesi için tasarlanmıştır. Bu sayede kullanım amacına ulaşmayı sağlamaktadır. Aynı zamanda üzerinde bulunan yazı ve şekillerin daha belirgin ve net olmasına olanak sağlamaktadır. Kullanım yönünden çok fazla avantaj sağlayan bu ürün oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup, uzun yıllar kullanıma uygun olmaktadır. Üretiminde kullanılan malzemeler sağlam materyaller olup, tabelaların yağmurda, karda ya da doluda zarar görmesini engellemektedir. Bununla beraber temizliği son derece kolay olan bir üründür. Estetik açıdan bulunduğu ortamın havasını olumlu yönde değiştirerek, hoş görüntüler sunmaktadır. Bu özellikleri ile oldukça kullanışlı bir ürün olmaktadır. Animasyonlu led tabelalar genellikle herhangi bir anlatılmak istenen durumu animasyon eşliğinde anlatmaya yardımcı olan bir tabeladır. Oldukça dikkat çekici ve canlı renkleri ile verilmek istenen mesaj çok net bir biçimde verilir. Animasyonlu led tabelaların diğer bir özelliği ise hareketli görüntüler içermesidir. Bu durum oldukça dikkat çekici bir yön olduğu için kullanım amacını son derece faydalı bir biçimde karşılamaktadır. Bu özelliği ile fazla tercih edilebilen tabela modellerinden biridir. Bunun haricinde kişiye özel led tabelalarda bulunmaktadır. Bu tabelalar kişiye özgü, kullanım amacına göre değişiklikler gösterebilen ürünler olmaktadır.

Kullanıcılar tabelayı istedikleri gibi şekillendirip kullanabilmektedir. Oldukça canlı renkleri ile kullanılan her alanda oldukça olumlu yönde geri dönüşler vermektedir. Sevilerek tercih edilen bu modeller kişilerin zevk ve tercihlerine göre kişiselleştirilebilmektedir. Bu özelliği ile oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Boyutları ile de çeşitliliği fazla seçeneği olan bu led tabelalar, kullanılacak alana uygun ölçülerde tercih edilebilir. Kullanılacak alan dar bir bölgeyse küçük led tabelalar tercih edilebilir. Böylece ortamda daha sade ve minimal bir görüntü oluşturmaya yardımcı olabilir. Daha geniş alanlarda boyut olarak daha büyük led tabelalar tercih edilebilir. Kullanıcılar ilgi ve ihtiyaçlarına göre led tabelalar arasından uygun olanı tercih edebilirler. Kullanım alanına göre oldukça fazla çeşit içeren led tabelalar, kullanacak kişilerin kullanım alanlarına göre şekillenir. Her ilgi ve ihtiyaca uygun bir led tabelanın kullanılabileceği alanlar oldukça önemli bir ihtiyacı karşılarlar. Böylece alana en uygun tabelanın seçimi kolaylıkla yapılabilmektedir. Bazı led tabela çeşitleri şu şekildedir; kayan yazı led tabela, ışıklı led tabela, neon led tabela, isimli led tabela, çift taraflı led tabela, renkli led tabela, yazılı led tabela, 3D led tabela, mini led tabela ve animasyonlu led tabela. Bunlardan en yeni ve en teknolojik olanları 3D led tabela, animasyonlu led tabela ve kayan yazı led tabela olmaktadır. En çok tercih edilebilen ürünlerden olan kayan yazı led tabela, uzun yazılan yazılar ve şekillerin olduğu yerde çoğunlukla kullanılmaktadır. Bu şekilde kolaylıklar sağlayan bu model tercih edilen modeller arasındadır. 3D led tabelalar, son dönemlerde en çok tercih edilen tabelalar arasında olmaktadır. 3D görüntü ve yazı kalitesi sağlamakla birlikte son derece dayanıklı bir model olmaktadır. 3D olması ile kişilere çok net bir görüş sağlayabilmektedir. Son derece parlak renk ve şekillerde oluşu ile kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Bir diğer son dönemlerin en fazla tercih edilen modellerinden biri de animasyonlu led tabelalardır. Bu tabelalar bir takım yazı ve şekillerin animasyon ile gösterilmesini sağlar. Bu da kişiler tarafından oldukça ilginç bulunarak dikkat çekici bir ürün olmaktadır. Animasyonlu olması ile herkesin dikkatini çekebilen tabelalardandır. Büyük, küçük her yaştan kişinin ilgisini çekebilecek görsel özelliklerde olan bu tabelalar kullanılan yerin özelliklerine göre seçilebilir. İster ev ortamı olsun ister iş ortamı her yere kolayca uyum sağlayabilen bir özelliktedir. Bunun yanı sıra ortama gösterişli ve renkli bir hava katmaya yardımcı olur. Özellikle akşam saatlerinde iş yerleri için büyük bir öneme sahip olmaktadırlar. Havanın kararması ile görüş alanının azaldığı durumlarda ışıklı led tabelalar oldukça büyük bir önem kazanmaktadır. İş ortamlarının yerlerinin kolayca bulunabilmesi için son derece faydalı ürünler olmuşlardır. Bununla birlikte gelen kişilerin dikkatini çekerek, beğenilmesine olanak sağlar. Kötü hava şartlarına karşı son derece dayanıklı olan bu ürünler uzun süreler kullanılabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar tarafından beğenilerek, tavsiye edilen bir ürün haline gelmiştir ve zamanla daha kullanışlı bir hal almıştır.

Led Tabela Kullanımı

Led Tabela Kullanımı

Led tabelalar kullanan kişilere oldukça büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. İş, ev ya da çalışma ortamında bulunduğu alana canlı renkleri ile oldukça taze bir hava katmaktadır. Farklı farklı çeşitleri ile her kullanıcının kendine uygun bulacağı led tabela malzemeleri bulunmaktadır. Dekoratif led tabela kullanılması tercih edilen ortama ekstra hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Dekoratif özellikte olması bu hususa önem veren kişilerin oldukça dikkat ettiği bir durumdur. Son dönemlerde sık sık tercih edilmesinin sebebi dekorasyona önem veren kişilerin bu alanda yoğunlaşmaları olarak görülmektedir. İster ev ortamı ister iş ortamı farketmeksizin bu alanda oldukça kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Son derece fazla çeşit modele sahip olan bu tabelalar farklı ürün ve özellikte oldukları için fiyatlarında değişim gözlenmektedir. Bu değişimler tabelaların farklı özellikte ve farklı boyutlarda olması ile son derece ilgilidir. Boyutları genellikle şu şekilde olmaktadır; 36x32 led tabela, 96x48 led tabela, 128x32 led tabela, 32x96 led tabela ve 128x48 led tabelalardan oluşmaktadır. Kişiler kullanım amaçlarına göre ve kullanılacak yerin boyutuna göre led tabela ölçülerini seçmelidir. Böylece ortamda yerden tasarruf edilmiş olmaktadır. Küçük ve mini led tabelalar daha az yer kaplayan minimal ürünlerdir. Her yere rahatlıkla uyabilen bu led tabelalar son derece kullanışlı ve sağlam ürünlerdir. Temizlenmesi oldukça kolay olabilen tabelalar rahatlıkla kullanıma uygun ürünlerdir. Sağlam materyallerden üretilen led tabelalar her türlü koşula rağmen uzun süre rahatlıkla dayanabilmektedir. Üründe paslanma, bozulma veya renklerde kayma gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Hazır led tabelalar, kullanılması en kolay, en basit tabelalardandır. Hiçbir zahmet gerektirmeden kurulumu tamamlanır ve hemen kullanılmaya hazır bir hale getirilir. Bu yönüyle çok fazla tercih edilebilen bu tabelalar her an rahat bir biçimde kullanılabilir. Led harf tabela, genellikle harf şeklinde olan tabelalardandır. Bu harfler kullanıcıların tercihine göre belirlenir. Oldukça fazla tercih edilebilen bu harf tabelalar genellikle iş yerlerinde kullanılır. Tercihen kişiler, kişisel alanları için de tercih edebilmektedirler.

Renkleri bakımından oldukça canlı ve ayırt edici özellikte olan tabelalar, kullanıcıları oldukça memnun etmektedirler. Bununla birlikte ilerleyen zamanlarda renklerinde solma, ani kapanmalar vs meydana gelmemektedir. Aksine uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanılmaktadırlar. Bu yönleri ile oldukça sevilen ve tercih edilebilen ürünler olmaktadır. Led tabelalar son dönemlerde oldukça kullanılan ürünler arasında bulunmaktadır. Kişiler ister evlerinde ister ofis ortamlarında rahat bir şekilde kullanabilmektedirler. Son derece renkli ve dikkat çekici yönüyle her yaştan insanın gözüne takılabilen, ilgiyle inceleyebildikleri ürünler olmaktadır. Çeşit konusunda son derece çok yönlü olan led tabelalar, her kişinin beğenebileceği özelliklerde ürünlerdir. Led tabela çeşitleri arasından bireyler kendi kullanım amaçlarına uygun tabelayı seçebilmektedirler. Kullanılacak duruma uygun büyük ya da küçük, neon ışıklı ya da kayan yazı led tabela, isimli led tabela gibi çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşitler ürünün boyutuna, işlevine göre değişiklikler gösterir. Led tabelalardaki bu değişimler fiyatlarının farklı olmasına sebebiyet vermektedir. Örneğin, küçük boyutta olan led tabelalar fiyat olarak çeşitli olabilmektedir. Animasyonlu ya da 3D led tabelalar ise son yeniliklerden olduğu için fiyat olarak diğer modellerden farklı olabilmektedir. Gözü yormayan, uzaktan son derece görülebilir oluşu ile sevilen ve tercih edilen bir üründür. Özellikle gözü yormaması göz sağlığı için büyük önem arz etmektedir. Göz dostu olan led tabelalar canlı ve neon renkleri ile en uzaktan bile ayırt edilebilir. Bulunduğu alanda büyük dikkat çeken bu ürünler bilgisayar yardımı ile kontrol edilebilir. Herhangi bir yazı yazma durumunda pc den yazılarak led tabela ekranında görünmesi sağlanmaktadır. Bu kolaylıkları sayesinde kullanıcılar iş ortamlarında ya da ev ortamlarında bu ürünleri görmekten son derece memnun kalmaktadırlar. Kullananların bu ürün ile ilgili yorumları oldukça olumlu yönde olup, beğenileri açıkça dile getirilmiştir. Led panel tabela kullanan iş yerlerine bakıldığında, iş yerlerine uğrayan kişilerin, led tabelalar ile kolaylıkla yol bulunabildiği, faydalanıldığı görülmektedir. Bu yönleri ile özellikle şirket sahiplerinin çok fazla tercih edebilecekleri ürünlerden olmuşlardır. Bununla birlikte son dönemlerde ev gibi kişisel alanlarda da kullanıldığı ve popülerleştiği görülmektedir. Renkli ve eğlenceli yapısı ile her yaştan kişinin ilgi duyduğu led tabela fiyatları model, renk, şekil be boyuta göre farklılıklar göstermektedir. Led tabela modellerinin sağlam ve dayanıklılığı ürünün kullanım genişliğinin artmasında faydalı olduğu görülmektedir. Görüş mesafesinden uzakta olan mekanlar renkli, canlı led tabelalar sayesinde kolayca seçilmektedir. Kullanıcılar amaçlarına ve kişisel zevklerine en uygun led tabelaları seçebilmektedirler. Bu led tabelaları detaylı bir şekilde incelemek ve satın almak için Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz.

LED Tabela Nasıl Yazılır?

Birbirinden şık duruş sergileyen tabelalar, grafik düzenlemeler dahilinde bilgisayar ortamında tasarlanır. Bu tabelalara özel programlar ile yazı yazmak mümkündür. Tabela boyutuna uygun olarak yazı tipi seçenekleri vardır. Çekici tasarımlar ortaya koyan seçenekler arasından pek çok model mevcuttur. Bu sayede kendi tasarımınızı bulup istediğiniz yazı tipi ile tabela boyutuna sahip olabilirsiniz. Son derece canlı ve belirgin şekilde renklendirilmiş karakterler kişilere büyük memnuniyet sağlar. Bu karakterler; ilerleyen zamanlarda renklerinde solması gibi ve ani değişimler olmayacak şekilde tasarlanır.

LED Tabela Ne Kadar Elektrik Harcar?

Her bir LED panel; maksimum oranda 5 amper akım içerir. Bu durumda bir panelde 512 adet LED lambanın tam anlamıyla parlak seviyede yandığı zaman ortalama olarak 25 watt oranında elektrik enerjisi tüketebilir. Fakat kayan özelliklere sahip yazı tabela uygulamalarında bu değerler; ortalama 2 ile 3 amper arasında farklılık gösterir. Bazı modeller; tasarruf özelliğine sahiptir. Bu sayede kullanım sırasında avantaj sağlar. Modellerin harcadığı elektrik oranı, tabelaya göre farklılık gösterebilir.

LED Tabela Nereden Alınır?

Birbirinden farklı LED tabela çeşitleri arasından amacınıza uygun olan tasarımı Trendyol’dan kolayca seçebilirsiniz. Duruma uygun büyük veya küçük, neon ışıklı ya da kayan yazılı LED tabela seçenekleri dahi bulmak mümkündür. LED tabela çeşitleri; ürünün boyutuna ve işlevine göre değişiklik gösterir. Hareketli ya da 3D LED tabelalar ise son yenilikler arasında yer alır. Bu nedenle diğer modellerden farklılık gösterebilir. Gözü yormadığı ve çok uzaklardan dahi görülebildiği için hem sevilen hem de tavsiye edilen bir üründür. Göz sağlığı açısından özellikle yormaması önemlidir. LED tabela almak için Trendyol üzerinden seçeneklerin tamamını kapsamlı biçimde inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı modeller arasında beklentilerinize yanıt veren seçeneği cazip biçimde satın alabilirsiniz.