İlgili Kategoriler
Fiyat
Yaş
Seri
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lego Friends

" araması için 243 sonuç listeleniyor

En Güzel Lego Friends Çeşitleri Trendyol'da!

İlk defa 1932 yılında Danimarka’da satışa sunulan markanın oyuncaklarının ülkemizde popüler olması, 1980’li yılları bulur. Farklı tasarımı ile dikkat çeken oyuncaklar, çocukların bilgi dağarcıklarını geliştirmek amacıyla üretilmiştir. İyi oyna kelimelerinin birleşmesinden oluşan marka dünyadaki sayılı oyuncak firmalarından biridir. Çocukların hayal dünyasını geliştirmede önemli rol oynayan LEGO Friends, 17 farklı set içeriği ile farklı yaş grubundaki çocukların beğenilerine sunulur. Oyuncaklar ile oynadığı oyunlar kendi hayal güçleriyle zenginleşir. Farklı içeriklerle çeşitlenen oyuncaklar, 5 kalp kutusu ve üç alt temalı setler şeklinde satışa sunulur. Çocukların gerçek dünyaya adapte olmasında etkili olmasının yanı sıra eğlendirirken öğretmeyi de amaçlar. Farklı tasarımları ile dostluğu ve büyülü dünyaları keşfetmelerinde destek olur. Günlük yaşantının oyuncaklarla anlatılmasının esas alındığı setler, çocukların duygularının gelişmesinde etkilidir. Oyuncakların gizemli dünyası ile kendi hayal gücünü harmanlayan çocuklar, ileride başarılı birer birey olarak hayata adım atarlar. LEGO Friends setleri, beş sevimli arkadaşın başlarından geçen maceraların kurgulanarak aktarıldığı bir settir. Bu arkadaşların birbirinden farklı meslekleri, ilgilendikleri hobiler ve özellikleri, sevimli hayvanlar aracılığı ile çocuklara verilir. Bu beş arkadaş, sevgi ile başladıkları her işte başarılı olurlar. Buradaki sevimli hayvanlar, neredeyse gerçeğiyle birebir olarak tasarlanmıştır. Hayvanların bulunduğu ortam şartları tüm detaylarıyla gerçeğe yakın aktarılır. Sosyal becerileri geliştiren bu ürünler sayesinde sevgi ve arkadaşlıklar pekiştirilir. Büyüme çağındaki miniklerin motor gelişiminde faydalı olan setlerdeki parçalar, kolay sökülüp takılabilme özellikleri ile öne çıkar. Özellikle çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen ürünler, kaliteli malzemeleri ile sağlığa zararlı materyaller içermez. Mia’nın tay çiftliğinde hayvanlarla olan dostlukları gelişirken, Olivia’nın cupcake kafesinde mutfak ilgileri artar. LEGO Friends orman evi ile gizemli dünyaların büyülü atmosferini keşfederler. LEGO Friends alışveriş merkezi seti ile de alışveriş dünyasında keyifli zaman geçirirler. Oyuncakların içinde yer alan kılavuz sayesinde yaptıkları bina ve alanların inşasını daha kolay yoldan bitirerek sonuca ulaşırlar. Ana teması sevgi olan LEGO Friends küçük setler, çocuklara farklı yaşam tarzına sahip kişilerin bir arada yaşamasının mümkün olduğunu aktarır. Markanın ürünleri çocukların öz güven ve kişilik gelişimine faydalı olur. Ayrıca diğer arkadaşları ile oynarken paylaşmayı da öğrenebilir. Siz de çocukların gelişimi için faydalı olan bu setlere Trendyol ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

Her Yaş Grubuna Hitap Eden LEGO Friends Setleri

Her Yaş Grubuna Hitap Eden LEGO Friends Setleri

Zengin içeriklere sahip LEGO Friends ev seti her yaş grubuna hitap eder. Özellikle dostluk ve arkadaşlık duygularını pekiştiren çeşitler ile çocukların sosyal ve bireysel becerileri artar. Farklı içerikteki setler ile çocuklarda arkadaşlık, hayvan sevgisi, sanat sevgisi gibi duygularını ön plana çıkması hedeflenir. LEGO Friends Apartment özgüven ve sosyalliği ortaya çıkarır. Tüm dünyada çocuklara alternatif oyunlar sunan setlerde sevginin temel alındığı bir evren hedeflenir. Küçük oyuncaklara büyük hayaller sığdıran LEGO Friends Emma serisinde, çocuklar eğlenceli vakit geçirir. Uzun yıllar oyuncak sektörünün içinde olan marka, çocukların istek ve ihtiyaçlarına göre ürünlerini hazırlar. Emma serisinde de diğer setlerde olduğu gibi ana tema dostluk, arkadaşlık, paylaşım ve sevgidir. Hayvan sevgisini aşılayan oyuncaklar, kolay takılıp çıkarılan zararsız içeriklerden üretilir. Sevimli hayvanlar, adeta gerçeği aratmayan şekillerde ve şık tasarımlarla miniklerin beğenilerine sunulur. Ailece çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmek isteyen ebeveynler, LEGO Friends Andrea’nın aile evi gerçek hayatın içindeki olaylarla kolaylıkla bağdaştırılabilir.Bu set sayesinde evde kullanılan eşyaları ve ne işe yaradıklarını kendi tecrübeleriyle öğrenir. Oyun oynamak bedensel ve zihinsel gelişim de son derece önemlidir. Bunun farkına varan ebeveynler satın aldıkları setler sayesinde bu becerilerin gelişmesine katkıda bulunur. Kaliteli malzemeden üretilen üründe çocuk sağlığına olumsuz etki eden materyaller yoktur. Ayrıca ürünler içinde küçük parçalarda bulunur. Bu parçaları ebeveyn gözetiminde oynaması oluşabilecek olumsuz durumları minimuma indirir. Bu sebeple ebeveynlerin setleri alırken yaş gruplarına dikkat etmeleri oldukça önemlidir. LEGO Friends 4 yaş, 5 yaş, indirim dönemlerinde alınabilir. Bu yaş grubu için özel hazırlanan oyuncak setlerinde diğerlerine göre parça sayısı az olabilir. Bu da kısa sürede oyunu tamamlamasını sağlar. Çocukların hayvanlarla olan bağını artıran orman kurtarma üssü, her canlının yaşama hakkı olduğunu aşılamayı amaçlayan harika bir settir. Mahsur kalan tembel hayvan kızlar tarafından kurtarılır. Arabayla yaralı tembel hayvan ev kliniğine götürülerek sağlığına kavuşturulur. Empati yeteneğinin gelişmesinde faydalı olan bu setler, farklı yaş aralığına hitap eden seçenekleriyle ön plana çıkar. Ayrıca hayvan sevgisinin işlendiği bir diğer ürün kedi kuaförü arabasıdır. Kedilerin tüylerinin kesilmesi için kuaföre götürülür. 4+ yaş üzeri için ideal bir üründür. LEGO Friends kuaför salonu ile çocuklar yapmak istediği çılgın saç kesimleri arasından tercih yapabilir. İstiridye şekilli lavaboda oyuncağın saçını yıkayarak oyun saatine başlayabilirsiniz. Arkadaşlarla hoş vakit geçirmek için birçok detayın kurgulandığı kuaför seti, 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Bu setle birlikte çocuklar hem el becerilerini geliştirebilir hem de keyifli vakit geçirebilir.

Çocukların Arkadaşlık Bağlarını Güçlendiren Oyuncaklar

Çocukların Arkadaşlık Bağlarını Güçlendiren Oyuncaklar

LEGO Friends arkadaşlık otobüsü, çocukların arkadaşları ile olan ilişkilerini etkiler. Bu yolculuğu yaparken farklı yerleri keşfetmenin zevkini yaşayan küçükler için otobüs içerisinde havuz ve kaydırak figürleri yer alır. Oyuncakların temelini oluşturan arkadaşlık ve sevgi teması, bu seride de ön plana çıkar. Tıpkı arkadaşlık otobüsü gibi LEGO Friends arkadaşlık evi de temelinde dostluğu ve paylaşmayı barındırır. Evin içini istediği tarzda dizayn eden küçükler, bu oyunlarda ebeveynleri ile beraber keyifli vakit geçirebilir. Ürünlerin tutkunu çocuklar tüm görevleri yaparak hayal dünyalarını geliştirir. Görevimiz sevgi yaratıcılıklarını gelişmesinde yararlı olan oyunlar arasında bulunur. İç dünyalarını geliştirerek onları sosyal bireyler olarak topluma kazandırır. Markanın serilerinde her kahramanı kendi dünyasında tanımlayan küçükler, kendilerini onlarla bütünleştirirler. Her yaş grubundakiler için farklı sayılarda yapılan yapım blokları, zeka gelişimi üzerinde olumlu etkisi vardır. LEGO Friends karavan ile arkadaşlarıyla eğlenceli vakitler geçirebilir. Mia’nın karavanı’nda bebek figürü, karavan, tuvalet ve banyo lavabosu gibi pek çok eşya vardır. Gerçeği aratmayan LEGO Friends karavan ile hayal dünyalarını geliştirebilir. 7-12 yaş ve üzeri tüm çocuklar rahatlıkla oynayabilir. LEGO Friends Olivia küçükler için tasarlanan kaliteli içeriklere sahip oyuncaklar sayesinde minikler, yeteneklerini geliştirme fırsatı bulur. Setlerin çoklu parçaları, hayallerindeki kahramanları yaratarak doyasıya eğlenmelerini sağlar. Siz de birlikte eğlenceli ve keyifli vakitler geçirmek için Trendyol‘dan LEGO Friends Mia modelini alabilirsiniz. Ayrıca LEGO Friends Mia’nın evi ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Trendyol’da bulunan filtreleme seçenekleri ile yaşına ve karakterine uygun LEGO Friends dondurma arabası, pastacılık yarışması, kedi kuaförü, liks doğa kampı gibi seçenekleri sıralayabilirsiniz.

Renkli ve Eğlenceli Ürünler

Renkli ve Eğlenceli Ürünler

Çocuklar için eğlendirerek öğretme esasına dayanan oyuncaklar, farklı konuları ile dikkat çeker. LEGO Friends küp sayesinde mutfakta birlikte harika pastalar yapabilirsiniz. Hayvan sevgisini oluşturmak için kutuda gizemli bir hayvan dost da vardır. Küpün açılıp kapanabilen haznesi, tüm parçaların kolay taşınabilmesine imkan sağlar. LEGO Friends market, pastane, pizzacı, orman kurtarma üssü, Mia’nın karavanı, kedi kuaförü arabası ile mutfakta zaman geçirmekten hoşlanan miniklerin bu istekleri karşılanır. Taş fırında lezzetli pizzalar hazırlayarak tüm şehre dağıtma imkanı sunan bloklar, çocukların kendi malzemeleriyle farklı çeşitler ortaya çıkarmalarını sağlar. Yarışsever çocukların tercih ettiği oyunlarda bulunur. Zorlu bir maratonu tamamlayan çocuklar, 345 parçalık setle farklı yerlerde değişik aktiviteler yapabilir. Sabah rutinlerine spor yaparak güne başlamalarını anlatan tatil köyü seti, 6-12 yaş grubuna hitap eder. Yapım blokları kutunun içinde farklı ebatlardaki parçalar ile öne çıkar. LEGO Friends uçak setinde, insanların havalimanlarına iniş ve biniş esnasında nasıl davranması gerektiği ve uyulması gereken kurallar anlatılır. Bagajların yerleşmesi ve uçak içerisinde yapılması gereken kurallar bunun sayesinde hafızasına kazınır. Serinin farklı bir araç tanıtma bloğu olan LEGO Friends gemi setinin içindeki kılavuz yardımıyla tüm parçaları birleştirebilirsiniz. Küçük parçalardan oluşan set, 8 yaş ve üzeri için uygundur. Gemi maketini büyük bir heyecanla oluşturan çocukların el becerileri gelişir. Özellikle hangi parçanın nereye konacağı hakkında fikir yürütürken hem el kasları hem de motor sistemleri aynı anda çalışır. Her bölüm farklı renkler ile gerçeklik kazanır. Tüm parçaları en ince detayları ile bir araya getiren çocuklar hem paylaşmayı hem de arkadaşlığı öğrenir. Keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak için Trendyol ayrıcalığında satılan LEGO Friends karakterlerini satın alabilirsiniz.

Gerçekçi Tasarıma Sahip Oyuncaklar

Gerçekçi Tasarıma Sahip Oyuncaklar

Markanın lunapark seti, lunaparkın muhteşem havasını çocuklara yaşatır. İçerisinde gerçek bir lunaparka ait tüm aletlerin bulunduğu bloklar ile muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz. LEGO Friends lunapark ile turnikelerinden geçebilir, kuyruğa girerek bilet alabilirsiniz. Gerçek bir lunaparkı aratmayan parçalar birleşince ortaya harika bir oyuncak çıkar. Lunapark treni çoklu ve küçük parçalara sahip olmasından dolayı 8 yaşın üzerindeki çocuklar için uygundur. Muhteşem kasabada yer alan LEGO Friends tatil köyü, hayvan ve bebek figürleriyle beraber satışa sunulur. Otel ve su parkları ile zenginleşen tatil köyü, kasabanın dinlenme alanı olarak inşa edilir. Kaydıraklardan havuz şelalesine, kayan figürlerden renkli içeceklere sahip havuz seti, 6 yaşın üzerindeki minikler için ideal bir seçimdir. Partiye gelen konuklara meyve suyu barı ile içecek sipariş edebilirsiniz. Küçük yaşlardan itibaren verilmesi gereken hayvan sevgisini LEGO Friends veteriner kliniği ile sağlayabilirsiniz. Bu seriler ile hasta olan hayvanları iyileştirerek sevimli canlıları mutlu edebilirsiniz. Ebeveynler, çocuklarının zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemek amacıyla LEGO Friends dostluk evi, doğa kampı, orman şelalesi, çiftlik, veteriner kliniği, kurtarma helikopteri, lunapark seti gibi ürünler tercih edebilir. Bunlar miniklerin sosyal gelişimlerine büyük katkı sağlar. LEGO Friends ağaç ev, unisex set olarak satılır ve 6-12 yaş grubu yaş aralığına uygun 351 parçadan oluşan bir üründür. Evin dışındaki ağa tırmanarak ikinci kata çıkabilir ve su tabancası ile gelenleri ıslatabilirsiniz. Siz de binlerce ürün arasından bütçenize uygun LEGO Friends Stephanie’nin evi gibi çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Tamamen aile hayatının kurgusu üzerinden oluşturulan bir üründür. 170 parçadan oluşan bu ürün 4+yaş üzeri için uygundur. Ebeveyn ile Stephanie’nin evinde oynayarak kendi düzeninizi kurabilirsiniz. Bahçede bulunan salıncakla sallanıp bisiklet sürebilir. Hayal dünyasında farklı hikayeler oluşturarak arkadaşlarıyla saatlerce oynayabilir.

Özel Set ve Kutularda LEGO Friends Arkadaşlık Evi

Özel Set ve Kutularda LEGO Friends Arkadaşlık Evi

Çocuklarınız için satın alacağınız özel setlerin, gelişim düzeylerine ve yaşlarına uygun olmaları büyük önem taşır. Mini ürünler az parçalı olmasından dolayı küçük yaştaki çocuklar için uygundur. İçerisinde küçük parçalar içermeyen setler sayesinde yaratıcılıklarını konuşturan minikler, özgüvenli olarak yetişir. Parça sayısının fazla olduğu modeller 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için tercih edilebilir. Çocukların kendi başlarına şehir ve kasaba inşa etmelerine imkan sağlar. LEGO Friends hastane sayesinde farklı meslek gruplarını tanıyabilir. Çocuklarınızla geçirdiğiniz zamanları Farklı meslek gruplarının yer aldığı oyuncaklar çocukların bilmedikleri meslekleri öğrenmesini sağlar. Kullanım kılavuzundaki talimatları uygulayarak geçmesi gereken aşamaları kısa sürede çözer. Büyük ve küçük parçalar çocuklarda mekanik ve teknik becerilerin gelişmesinde son derece faydalıdır. Her bir parçanın gelmesi gereken kısmı hafızasında tasarlayarak yaratıcılıklarını geliştirir. Kızlar için tasarlanan özel setin sevgi kutusu da bulunur. Kalp kutusunun çıkan kapağı, oyunda sahne olarak kullanılabilir. Tüm oyun bitince parçaları toplayarak kutu ile beraber istenilen yere götürülebilir. Böylelikle evde, parkta veya okulda, arkadaşlarıyla her yerde oyun oynama şansı kazanır. Trendyol üzerinden satın alınan LEGO Friends hotel gibi gerçeğe yakın ürünler ebeveynler ile verimli vakit geçirmesini sağlar. Modelleri ve ürün içeriklerini inceleyerek ayrıcalıklı alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz. 444 parçadan oluşan LEGO Friends plaj evi eğlenceli ürünler arasında yer alır. Mia ve Andrea ile eğlenceli vakit geçirebilir. Ayaklarını uzatarak plajın ortasında dinlenebilir. 2+yaş ve üzeri kızlar için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Arkadaşlık temasının yoğun olarak işlendiği bu ürün odalarında güzel bir dekor olarak da tercih edilebilir. Dilerseniz Trendyol üzerinden ürünleri inceleyerek ve fiyat analizi yaparak kaliteli içeriklere ve dayanıklı materyallere sahip olabilirsiniz.

Uygun LEGO Friends Fiyatları

Uygun LEGO Friends Fiyatları

LEGO Friends fiyatları parça sayısına ve kutunun içeriğine göre değişiklik gösterir. Dayanıklı malzemeleri ile göz dolduran ürünleri indirimlerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. LEGO Friends oyun küpü, değişik blokların üst üste dizilmesiyle farklı şekiller ortaya çıkar. Renkli küpler özellikle küçük yaştakilerin ilgisini çeker. Üst üste küpleri dizmeye çalışan miniklerin el becerileri ve motor kasları gelişir. Büyüme evresindeki çocukların oyun oynaması bu küpler ile zevkli hale gelir. Çok parçalı setler, az parçalı olanlara göre yüksek fiyatlara sahiptir. Parça sayısı arttıkça ve oyun alanları genişledikçe fiyat seçimleri de artış gösterir. Özellikle doğum günlerinde minikler için seçeceğiniz oyuncaklar, onları mutlu eder. Farklı parçaları bir araya getirerek kurdukları şehirler, özgüvenlerini olumlu yönde etkiler. Çocukların kişisel zevklerini göz önünde bulundurarak ürünleri seçebilirsiniz. LEGO Friends isimleri, çeşitleri, bebekleri farklı olduğu için ürün seçenekleri iyi analiz edilmelidir. Her bir ürünün içinden farklı parçalar çıkar. Ayrıca sadece oyuncak değil, LEGO Friends figür, bileklik, anahtarlık, çadır, robot, şato gibi eşyalarının yapımı da mümkündür. Markanın ürünleri arasından çocuklarınızın yaş seviyesine uygun seçimler yapabilirsiniz. LEGO Friends Central Perk 12+yaş ve üzeri için uygundur. LEGO Friends Cafe serisinin birlikte işlendiği üründe birçok önemli aktivite gerçekleştirilebilir. Oyunlar ile gerçek bir restaurant deneyimi yaşanabilir. Arkadaşları ile buluşarak sohbetler gerçekleştirir. LEGO Friends Heartlake City set serisinde de cafe bulunur. Bu ürün içinde 2 tane bebek, Waffle makinesi, blender gibi seçenekler vardır. Ebeveynleri ile hikayeler oluşturarak misafirlerini ağırlayabilir. Bir diğer eğlence aracı LEGO Friends yaz eğlencesi su parkı 8-12 yaş grubu için tavsiye edilir. Biri kapalı olmak üzere 3 tane kaydırarak vardır. Bunlar ile havuzun tadını çıkararak hikayeler oluşturabilir. Farklı tasarım ve modeldeki ürünleri Trendyol’un geniş ürün skalasından seçerek satın alabilirsiniz.

Lego Friends Nereden Alınır?

Lego Friends ürünleri, Trendyol üzerinde birbirinden farklı seçeneklerle kullanıcılara sunulur. Farklı tasarımlara sahip modeli, bu alanda inceleme şansı elde edebilirsiniz. Böylece kendi zevkinize ya da çocukların yaşına uygun bir model bulmanız da kolaylaşır. Bu ürünler farklı yaş gruplarına hitap eden parça sayısından oluşur. Trendyol üzerinde yer alan ürün açıklamalarında; her bir modelin, hangi yaş aralığı için uygun olduğu belirtilir. Bu alanda yer alan çeşitlilik, bütçenize uygun şekilde sıralama yapmanızı da mümkün hâle getirir. Aynı zamanda Trendyol sayesinde ürünler hakkında yapılan yorumlara da hızlıca ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların değerlendirmeleri sonucunda ürünlerin kalitesini de objektif olarak öğrenebilirsiniz. Farklı modelleri inceledikten sonra kendi beklentinize uyan seçeneği, Trendyol üzerinden hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Lego Friends Zeka Geliştirir Mi?

Lego Friends çeşitleri, sahip olduğu detaylar sayesinde çeşitli faydaları da kullanıcılara sunar. Lego oynamanın çocuk gelişimine katkıları arasındaki en önemli noktalardan biri, zekâ üzerinedir. Bilişsel düşünmeyi aktifleştiren oyuncaklar, parça-bütün ilişkisini kurmaya da yardımcı olur. Bu sayede çocukların, olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşmaları da desteklenir. Küçük parçaları bir araya getirerek oluşturulan nesneler, onların hayal dünyası üzerinde de katkı sağlar. Bunların yanı sıra çocukların, motor becerilerinin gelişimi de bu oyuncaklar sayesinde hız kazanır. Sevdiğiniz kişilere, Lego Friends modellerinden hediye ederek onların gelişim aşamalarına katkıda bulunabilirsiniz. Bu ürünler, yaratıcılığı desteklerken aynı zamanda mekân algısının gelişimi açısından da fayda sağlar. Farklı düşünmeye yönlendirilen çocukların zekâ gelişiminde, belirgin farklar görülebilir. Lego Friends çeşitleri, dikkat toplama üzerinde de fayda sağlar. Bu sayede çocukların gelişimi, çok yönlü olarak desteklenebilir.

Lego Friends İle Hangi Legolar Birleştirilebilir?

Lego Friends çeşitlerinde, farklı modelleri birleştirerek yepyeni yapılar elde edebilirsiniz. lego-city-y-s4536 modellerinde, farklı meslek gruplarından bina yapılarına varan zenginlik bulunur. Bu ürünleri kullanarak kendi oyun şehrinizi yaratabilirsiniz. Bu sayede eğlence seviyesini de bir üst noktaya taşımanız mümkün olur. Lego Duplo</a seçeneklerinde yer alan farklı karakterler de oyundaki hikayeye renk katmaya yardımcı görev üstlenir. Bu parçalar arasında, farklı özelliklere sahip araçlar da yer alır. Böylece şehirde farklı görevler üstlenen lego karakterlerini, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bu çeşitlilik, çocukların hayal dünyalarının gelişmesine de yardımcı olur. Onların oyunlarına katılarak birlikte kaliteli zaman geçirmenin keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. Hikayeye sıra dışı eklemeler yapmak istediğinizde, Lego Ninjago seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. İçinde fantastik karakterlerin de yer aldığı bu ürünler, oyun keyfinize zenginlik katarak keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur. Birbirinden farklı modelleri inceleyerek hayal ettiğiniz dizayna uyan seçenekleri kolayca temin edebilir ve birlikte oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz.