"

Lego Ninjago

" araması için 687 sonuç listeleniyor

Her Yaşa Hitap Eden Lego Ninjago Oyuncakları Trendyol'da!

Lego imzalı Ninjago figürleri, 10 yılı aşkın bir süredir hem çocuk hem de yetişkinlere büyük bir heyecan yaşatır. Bu ürünler, aile ve arkadaşlar ile birlikte keyifli vakit geçirmeyi sağlar. Dünyaca ünlü lego markasının geniş bir yelpazede tüketicilere sunduğu bu oyuncaklar; ejderhadan araçlara, mağaralardan tapınaklara kadar oldukça geniş bir temaya sahiptir. 6 ile 8 yaş arasındaki çocuklara hitap eden bu ürünleri yetişkinler de rahatlıkla kullanabilir. Lego Ninjago figürleri, dayanıklı yapıdadır ve içeriğinde çocukların sağlığını olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir madde bulunmaz. Çocukların severek izledikleri Ninjago temalı olan bu oyuncaklar, set hâlinde ya da tekli figürler şeklinde tüketiciye sunulur. Kullanıcılar, tüm setleri birbirleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz Lego Ninjago Modelleri

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz Lego Ninjago Modelleri

Küçük ninjalar, ejderhalar, mekanikler ve tapınaklar gibi harika bir ürün koleksiyonuyla yaratıcılığı ön plana çıkaran Lego Ninjago oyuncakları, bir dizi kötü adam karakteriyle de gerçekçi sahneler ortaya koymanıza izin verir. Ninjago dizisinden savaşları canlandırmaya olanak sağlayan bu Hero Cole, Hero Zane ve Hero Lloyd’un yer aldığı masa eğlence setleri, müşterilerin kendi hikayelerini hazırlamalarını sağlar. Masada oynanan oyunları seven her yaştan müşteri için uygun ninja oyuncakları sunulur. İlgi çekici zindan maceralarını yaşayabilmeniz için onlarca farklı karakter bulunur.

Her oyunun ve karakterin kendine özel bir eğlence parçası vardır ve bu sayede eğlenceyi ikiye katlar. Bu ürünlerde kötülüğe karşı savaşan ninjaların heyecan verici dünyasına katılabilirsiniz. Lego Ninjago setleri, genç ninja hayranlarının dizinin heyecan verici sahnelerini canlandırmasına olanak verir. Titan Mech Battle karakteri hareket edebilen bacakları ve kollarına ek olarak elinde bir kılıç ve dönen testereyle geliştirilir. Ayrıca 2 yaylı atıcı ve mini figürler için bir kokpite sahiptir. Lego ninjago jetpack, farklı temasıyla hız ve heyecanı yakalamanızı sağlar.

Bu oyuncak parçalarında 4 mini figür bulunur. Bunlarla eğlenceyi ikiye katlayabilir ve daha gerçekçi aksiyon sahneleri yaratabilirsiniz. Çocuğunuz, arkadaşınız veya kendiniz için tercih edebileceğiniz modeller sayesinde heyecan verici maceraları yaşamaya başlayabilirsiniz. Savaş eğlencesine ilham vermesi için yay, ok ve tırpan gibi havalı silahlarla donatılır. Lego ninjago araba, yılan, motosiklet, anahtarlık, helikopter, ninja ve arena gibi figürler, keyifli vakit geçirmeniz için tasarlanmıştır.

Aksiyon dolu savaş setlerinde televizyon dizisinin farklı karakterleri yer alır. Bu sayede favori oyuncağınızı satın alarak eğlenceye katılabilirsiniz. 840 parçaya kadar çıkan macera setleri, 9 yaş veya üstü müşteriler için eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim sağlar. Markanın aksiyonunu seven arkadaşlarınız veya çocuklarınız için harika bir doğum günü hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Tüm bu karakter ve oyuncak setleriyle fantastik aksiyon hikayelerine giriş yapabilirsiniz. Bu parçanın tüm ürünleri dünya kapsamındaki güvenlik standartlarını karşılar, böylece müşteriler her zaman güvenli oyuncakların tadını çıkarabilirler. Olumlu yaşam becerileri için oyun seti koleksiyonları sunan Lego'nun kahramanları, heyecan verici maceralarıyla müşterilerin ilgi odağı olur. Trendyol'dan favori karakterlerinizi bulabilir ve sevdiğiniz oyuncakları temin edebilirsiniz.

Efsanevi Lego Ninjago Oyuncaklarının Özellikleri Nelerdir?

Efsanevi Lego Ninjago Oyuncaklarının Özellikleri Nelerdir?

Maceraperestlerin yeni serüvenlerinde Lego Ninjago ejderha, Lloyd ve Overlord arasındaki süper kahramanlık devam eder. Karakterler figürlü bir eyer, ağzı açılır gizli mermi atıcısı, hareketli kanatlar, bacaklar ve kuyruğuyla yeni heyecanlar yaratmaya hazırdır. Hayal dünyanızda yeni sahneler üretip oynamanız için geliştirilen setler içerisinde Digi Jay, Digi Nya, Unagami, Richie ve Hausner mini figürleri yer alır.

Pil gerektirmeden sadece kendi el becerinizle inşa ederek oynamaya başlayabilirsiniz. Kolay yapım için talimatlara uyabilir ve rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. Kahramanlar bacaklarını, kanatlarını, kuyruğunu, başını ve ağzını hareket ettirebilir. Setler oyun tutkunlarını fantezi ve aksiyon dünyasıyla tanıştırır. Kendi becerileriyle setleri inşa eden müşteriler için güvenliği artırmaya yardımcı olur. Evde veya dışarıda arkadaşlarınızla yeni serüvenler yaşamak istiyorsanız uygun boyutuyla istediğiniz her yerde oynayabilirsiniz. Kendinizi özgürce ifade edebilir ve kötü güçlere karşı sonsuz maceralar oluşturabilirsiniz.

Lego meraklıları sevdikleri kahramanlarıyla takım kurabilir ve heyecan verici bir macera dünyasına giriş yapabilirler. Lego Ninjago yeni setler ile karakterlerin dört temel bıçağı toplamasını ve altın makineyi uyandırmasını sağlayabilirsiniz. Bu çok parçalı macera setlerinde kollar, bacaklar, tutulan eller, kokpitte ve etrafı koruyan mini figürler yer alır. Tapınağı koruyan bir savaş platformu, dönen bir silah gibi aksiyonu hayata geçiren yeniliklerle doludur.

Çok sayıda ve birbirinden farklı setlerle kurtarma araçlarında ve gösterişli binalarda maceralara atılabilir veya efsane makineler oluşturabilirsiniz. Örneğin; Lego ninjago antrenman, köprü, şehir takibi ve temple setleri ile unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz.

Uzun saatler eğlenceli ve ilgi çekici bu macera setleriyle zamanınızı geçirebilirsiniz. Muazzam derecede büyüyen kanatlarla fırlatılan mancınık saldırılarından kaçabilir ve ejderha küresini ateşleyebilirsiniz.

Lego ninjago diriliş tapınağı ile serüven dolu anlara imza atabilirsiniz. Ayrıca lego ninjago airjitzu tapınağını da oluşturabilirsiniz. Tapınak inşasına katılabilir, oldukça gösterişli pencereleri ve sürgülü kapıları yerlerine takarken yeni bir serüveni hayal edebilirsiniz. Odanızda veya masa üstünde oldukça şık bir dekor olarak kullanabilirsiniz. Karakterlerle birlikte Lloyd’un kaçmasına yardım edebilirsiniz.

Devasa bir ejderhayı birleştirebilir ve hareketli bacaklar, kanatlar, kuyruklarla yeni maceralara atılabilirsiniz. Daha fazla heyecan için göğüs kafesinden kemik ve örümcekleri düşürebilirsiniz. Zırhlı araçlardan hoşlananlar için değişen yapısıyla tekerlekleri ve bıçakları açabilirsiniz. Araç uçuşa geçtiğinde ters dönebilir. Bu sayede hareket kabiliyetini daha çok kullanabilirsiniz.

Televizyon dizisinin farklı sezonlarında yer alan heyecan verici savaşları yeniden canlandırmanıza olanak sağlayan Boulder Blaster savaş uçağı, dizi tasarımına bağlı kalınarak geliştirilir. Uçağın dönen cephesinde ateş hedefleyici olarak 8 yaylı atış sistemi yer alır. Fantastik aksiyon hikayelerine yön veren bu oyuncaklarda 4 mini figür bulunur. Cole, Lloyd, Kai Legacy ve düşmanları Eyezor’un modellemesine dayanan bu figürler, gerçekçi maceralar yaratılması için ihtiyaç duyulan tüm parçaları içerisinde barındırır.

Lego serisine hayran olan arkadaşlarınız veya çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu modeller tamamen güvenlik standartlarında üretilir ve lisanslı olarak satışa sunulur. Sevdiğiniz mini figürleri ve macera setlerini Trendyol’dan edinebilirsiniz. Kahramanlıklar ve heyecan verici maceralarla dolu bu gerçekçi parçalarla yeni hikayeler oluşturabilirsiniz. Mini figür setleriyle heyecan verici maceralara tanık olabilirsiniz. Her yaştan müşteri kitlesine hitap eden bu Legacy setleri, sevilen karakterlere sahiptir. Legacy kıyafetiyle birlikte kahraman Kai ve efsanevi kaşif Clutch Powers’ın mini figürüne ek olarak kötü adamlar arasından Pyro Destroyer ve Blizzard Archer bulunur.

Her mini figürün bir silahı vardır. Ayrıca ek silah aksesuarlarına sahip bir raf içerir. Yaratıcı oyunculuğunuzu ön plana çıkaran bu koleksiyonlar, dizi hayranları için harika bir hediye olarak satın alınabilir. Silahlar arasında Clutch Powers'ın kamçısı, Kai'nin katanası, Pyro Destroyer'ın alev meşalesi ve Blizzard Archer'ın buz mızrağı bulunur. Efsanevi Lego Ninjago isimleri bu setlerin içerisinde yer alır.

Macera Dolu Lego Ninjago Setleri Nasıldır?

Macera Dolu Lego Ninjago Setleri Nasıldır?

Oyuncakların ve maceranın baş kahramanı küçük kahramanlar Lego Ninjago ile daha heyecanlı ve destansı maceralar sergiler. Seri halinde olan hikayeler, Doğu Asya mitlerinden esinlenen bir kurgu üzerinden şekillenir. Küçüklerin istedikleri her yerde evde, bahçede veya arabada rahatlıkla oynayabilecekleri, hayal dünyalarını geliştiren ideal parçalardır. Birleştirdikleri parçalarla, oluşturdukları figürler ve karakterlerle hikayeler oluşturabilir ve heyecan verici oyunlar oynayabilirler.

Pil gerektirmeyen bu macera setleri parçaların birleşmesiyle oyuna hazır hale gelir. Kolaylıkla birleştirilen, birbiriyle uyumlu olan ve tekrar sökülebilen oyuncaklar uzun saatler eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlar. Bu seriyle savaşçılar kötü güçlere karşı mücadele eder, oyun meraklıları kendi kahramanlarını hayal güçleriyle inşa ederler. Maceracı serinin Lego Ninjago robot setinde hareketli robotlar öne çıkar. Yine Lego ninjago zamanın elleri ve hayalet setleri de eğlenceyi maksimuma çıkarır.

Setlerde mekanik parçalar, bir mini figür kokpiti, kavrayıcı bir el, dönen dilimleyici, kalkan ve sürücü koltuğu, ayarlanabilir kanatlar ve 2 yaylı atıcı bulunur. 4 mini figürle birlikte gelen setlerde Golden Ninja Lloyd, Wu, General Kozu ve Stone Army Scout vardır. Birbirinden heyecanlı maceraları onlarla beraber yaşayabilirsiniz. Bu eğlenceli seriler 489 parçadan oluşur ve her yaştan Lego tutkunu için mükemmel bir hediye olarak tercih edilebilir. 6 mini figüre yer verilen ejderha setiyle hikayeleri farklı şekillere dönüştürebilir veya hayranlar için ideal bir hediye olarak satın alabilirsiniz. Öte yandan Lego Ninjago deprem makinesi, kaya patlatıcı, ejderha çukuru ve kurtarma zırhı gibi aparatlarla da oyunlarınızı daha renkli bir hâle getirebilirsiniz.

Hero Jay, Hero Kai, Hero Nya, Skull Sorcerer ve Awakened Warriors karakterlerine yer verilen bu parçalar yardımıyla dizinin maceralarını canlandırabilir veya heyecan verici hikayeye katılabilirsiniz. Lego ejderhasının hareketli bacakları, kanatları ve kuyruğu vardır. 2 farklı atıcıdan füzeleri ateşleyebilir. Lego Ninjago motor mini figürleri, zindanlardan kaçmayı da içerisinde barındıran bir dizi hikayede bulunur.

Lego kurgulu hikaye parçaları, evde veya hareket halindeyken taşınabilmesi için ideal boyuttadır. Koleksiyon içerisindeki tuzağı etkinleştirebilir ve düşmanlarınızı heykel karakterlerin üzerine düşürebilirsiniz. Setteki ejderhanın göğüs kafesi, örümcekleri ve kemikleri düşürebilmesi için uçuş sırasında açılır. Bu sayede tuzakları aktif hale getirebilirsiniz. Trendyol üzerinden farklı hikayelere sahip Lego koleksiyonlarına erişebilir ve müşteri yorumlarından daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca gerçeğe yakın tasarımları sayesinde savaş sahnelerini daha bilindik şekilde oynayabilirsiniz. Bazı macera setleriyle birlikte muhteşem savaşlar düzenleyebilirsiniz. Oldukça detaylı tapınakla birlikte bir savaş platformu, dönen silah platformu, karakter silahları ve bıçaklar koleksiyonlarda bulunur. Yaratıcı rol oyunlarına ilham vermesi için tasarlanan bu koleksiyonlar gerçek Ninjago hayranları için geliştirilir. 7 mini figüre sahip olan koleksiyonlar içerisinde ninja Kai, Jay ve Lloyd Legacy, Bolobo, Jacob ve kötü Eyezor karakteri bulunur.

Yaratıcı arkadaşlarınız veya çocuklarınız için satın alabileceğiniz parçalarda, kötü adamlarla savaşırken kahramanlarla takım oluşturabilir ve çocuklara hayati yaşam becerilerini öğretebilirsiniz. Müşterilerin ninja becerilerini geliştirmeleri ve heyecan verici savaşlar yapmaları için ayrıntılı ve etkileşimli bir tapınağa sahiptir. Yüksek güvenlik standartlarını karşılayan Lego ürünleri tamamen sertifikalı olarak satışa sunulur. Yine Lego ninjago maske çeşitleri de üstün kaliteli ürünlerdir.

Eğlenceli Lego Ninjago Figürlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Eğlenceli Lego Ninjago Figürlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Ninja masa oyunu ve macera seti, aile veya arkadaşlarla oynanabilir olmasıyla popülerdir. Diğer koleksiyonlarla birleştirilebilir yapısı sayesinde oyun parçalarını bir arada kullanabilirsiniz. Bu inanılmaz eğlenceli parçalar, müşterileri büyüler ve sonsuz senaryoda farklı oyun türü sunar. Lego Ninjago mini figür parçalarında aksiyona başlamanız için zarları döndürebilir ve arkadaşlarınızla kıyasıya kapışabilirsiniz. Bu ürünlerde yer alan karakterlerin hikayenin korkunç tuzaklarına dikkat etmesi gerekir. Kapıların arkasındaki kurtuluş kılıçlarını ortaya çıkararak zorlu yolları geçebilir ve arkadaşlarınızı alt edebilirsiniz.

Lego junior ninjago parçalarını aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Hero Cole, Hero Zane, Hero Lloyd, Princess Vania, Skull Sorcerer, Awakened Warrior, Murt ve Ginkle mini figürlerine yer verilen setler, karakterlerin orijinal tasarımına bağlı kalınarak üretilir. Ninjago dizisinin aksiyonunu yeniden yaratmanız için onlarca farklı mini figür yer alır. Bu mini figürler, ninja kahramanlarının rollerine bürünmek isteyen müşteriler için mükemmel bir rol yapma şekline dönüşür. Oyun setlerinde bir ateş taşı mekanizması ve 5 mini figür yer alır. Shintaro Zindan maceralarını oynayarak eğlenebilirsiniz.

Her yaştan Lego meraklısı müşteriye sonsuz yaratıcılık olanakları sağlayan bu setler, son derece hareketli bacaklara ve kollara sahip ninja robotlardan oluşur. 9 yaşından büyük müşteriler için eğlenceli bir deneyim sağlayan oyuncak setleri, küçük ninjaların yaratıcılıklarını keşfetmeleri için mükemmel bir fırsat sunar. Lego Ninjago gemi parçalarıyla dizi sahnelerini canlandırabilir ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli Ninjago bölümlerini oynayabilirsiniz. Televizyon dizisi meraklıları için tasarlanan bu karakterler yardımıyla savaşları yeniden yaratabilirsiniz.

Lego ninjago avatar türleri, hayal gücünüzün gelişmesine büyük katkı sunar. Farklı yapı ve karakterler, binlerce yeni macera yaratmanızı sağlar. Örneğin; Lego ninjago taht odası, tamamen öykünün içine girip oynayabileceğiniz muhteşem bir oyuncaktır. Kendi başınıza veya arkadaşlarınızla büyüleyici hikayeleri yeniden canlandırabilirsiniz. 1000 parçaya varan dev karakter setleriyle eğlenceli inşaat görevinin tadını çıkarabilirsiniz. Trendyol’dan Lego karakterlerinin tüm koleksiyonlarına ve setlerine göz atabilir, sevdiğiniz parçaları satın alabilirsiniz.

Eğlencenizi Artıracak Lego Ninjago Araçları Nelerdir?

Eğlencenizi Artıracak Lego Ninjago Araçları Nelerdir?

Birbirinden farklı ve eğlenceli Lego Ninjago ürünleri ile hayal dünyanızı ve oyunları geliştirebilirsiniz. İlgi çekici mekanizmalar kurabilir ve gösterişli yapılarla etkileyici oyunlar oynayabilirsiniz. Ninjago oyun setleriyle sıradışı karakterler, araçlar veya efsanevi yapılar inşa edebilir ve arkadaşlarınızla iyi bir takım oluşturabilirsiniz. Heyecan verici ürünler arasında ateş taşı robotu, Spinjitzu Manastırı, fırtına uçağı, delilik tapınağı ve daha fazlası bulunur. Ayrıca Lego ninjago araçları arasında set içerikleri ve tekli ürünler de bulunur.

Lego ninjago airjitzu oyuncakları, deniz feneri kuşatması ve tekli figür gibi ürünler, bakış açınızı genişletecek yeni öyküler oluşturmanızı sağlar. Bunlarla hem el becerilerinizi hem de hayal dünyanızı geliştirebilirsiniz. Karakter figürleri, arabalar, ejderhalar ve diğer parçaların bir araya gelmesiyle oluşturulan oyuncaklar fantastik bir eğlence dünyasına sahiptir. Hareketli kol ve bacaklara ek olarak dönen mekanizmaya yer verilen setlerde arkadaşlarınızla kapışabilirsiniz. Setlerde bulunan kapılar, kule, çay odası, kolla çalışan bıçak tuzağı, dönen eğitim istasyonu ve diğer aksesuarlarla birbirinden farklı hikayeler oluşturabilirsiniz.

Detayların unutulmadığı bu parçalarda altın renkli jantlı tekerlekler, alev egzozlu turbo güçlendiriciler ve dekoratif silahlar da yer alır. Lego’nun gerçekçi macera setleri, müşterilere heyecan verici bir dünyanın anahtarını sunar. Ninjago hayranları; ejderhalar, jetler ve tapınaklar da dahil edilerek inanılmaz bir koleksiyonu canlandırabilir. Ayrıca Ninjago dizisinin hayat becerilerini öğrenebilir, tehlikeli düşmanlarla savaşarak kahramanlarla birlikte çalışabilirsiniz. Cole ve Ghost Warrior arasındaki savaşları uyarlamanıza olanak tanıyan bu Lego koleksiyonları, savaş için gerekli tüm ekipmanları barındırır.

Asılı bir fener ve dönen bir savaş platformu sayesinde saatler süren rol yapma aksiyonunun tadını çıkarabilirsiniz. Eğlenceli kapışmalar düzenleyebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm karakterleri barındıran bu oyun setlerinde 2 ana mini figür yer alır. Lego ninjago kartları da eğlenceli dakikalar geçirmenize katkı sunar. Lego Ninjago Türkiye güvencesiyle sunulan bu setler, sağlığa zararlı plastik bileşenleri içermemesiyle de öne çıkar. Trendyol’da cazip fiyatlarla sunulan tüm Lego macera koleksiyonlarına ve gerçekçi karakterlere göz atabilir ve sevdiğiniz ürünleri edinebilirsiniz.

Lego Ninjago Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Lego Ninjago Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Her yaştan Lego hayranına onlarca farklı türde oyun seti sunulur. Müşterilerin dizi sahnelerini gerçekçi olarak canlandırmaları hedeflenir. Bu destansı savaş koleksiyonlarının içerisinde Kai ve Skulkin barındırılır. Kai ve Skulkin arasında geçen iyiye karşı kötü savaşlarını gerçekleştirebilirsiniz. Harika bir platform ve küçük tapınağıyla birlikte gelen bu ninja oyuncakları, saatlerce büyüleyici maceranın keyfini çıkarmanıza olanak sağlar.

Bu parçalarla yapılan koleksiyonlar içerisinde 2 farklı ana karakter yer alır. Lego’nun sevilen televizyon dizisinden ilham alınarak geliştirilen onlarca karakter arasından favori mini figürünüzü seçebilirsiniz. Her karakter kendine özel ekipmanıyla birlikte geliştirildiği için savaş oyununa ekstra bir boyut katılır. Gerçekçi Ninjago macera setleri, fantastik bir dünyada heyecan verici savaşların tadını çıkarmanızı sağlar. Özellikle küçük yaştaki çocukları ekranlardan uzaklaşmaya teşvik eden bu koleksiyon parçalarında; tapınaklar, uçaklar ve ejderhalar dahil onlarca oyuncak bulunur. Ninjago legoları, sıkılmadan yıllarca kullanılabilecek oyuncaklardır.

Müşteriler ninja kahramanlarıyla birlikte çalışmayı çok sever. Ninjago teknesinin güncellenerek tasarlanan bir versiyonu olan bu aksiyon dolu ve etkileşimli macera setleriyle kendinizi oyun içerisinde hissedersiniz. Destansı maceranızı planlamaya başlayabilir ve sonsuz eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Her yaştan müşteri için sunulan setlerle hayal gücünüzü zorlayan maceralara atılabilirsiniz. Lego Ninjago hazır savaş koleksiyonları, bir dizi kötü adamı alt etmeniz amacıyla geliştirilen ve ninja kahramanlarıyla donatılan parçalardır. Televizyon dizisinden ilham alınan bu karakterlerle sürükleyici bir macera dünyasına girmeye hazırlanabilirsiniz. Lego city ninjago ürünleriyle de farklı temalar oluşturabilirsiniz.

Lego Ninjago fiyatları her müşterinin satın alabileceği seviyede belirlenir. Tekneler, arabalar, ejderhalar, tapınaklar ve çeşitli parçalardan oluşan markanın bu sevilen oyun setleri fiyatlarıyla da herkese hitap eder. Kendi macerasını yaratmayı isteyen Lego hayranları için ideal olan bu parçalar, kapsamlı sağlık güvenlik kontrolünden geçirilerek üretilir. Trendyol’dan sevdiğiniz Lego parçasını satın alabilir ve eğlenceye başlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden Lego Ninjago indirim fırsatlarını yakalayabilir ve sevdiğiniz parçaları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Lego Ninjago Kaç Yaş Üstü Kişiler İçin Uygundur?

Lego firmasının en beğenilen ürünlerinden olan Ninjago modeli, 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olarak üretilmiştir. Lego firması, parçalanmış şekilde imal edilen ve birleştirildiklerinde bir şekil ortaya çıkaran ürünler üretmeye başladıktan sonra oyuncak piyasasında büyük ses getirmiştir. Aynı tür oyuncaklar aha sonra birçok farklı firma tarafından üretilse dahi bu tip oyuncaklara Lego denmeye devam etmiştir. Markanın çıkardığı oyuncak tipleri, tabiri caizse bir kült haline gelmiştir. Farklı tiplerde oyuncaklar üreten firma, birbirine geçmeli olarak ürettiği ürünlerle çocukların beğenisini kazanmıştır. Ninjago modelinde de ürün parçalanmış halde kullanıcıya ulaşır. Kullanıcı parçaları belli bir sıra ve kural dahilinde birleştirir. Tüm parçalar birleştikten sonra ortaya üstünde bayrak olan savaşçı bir robot çıkar. Yanında iki tane ufak savaşçı robotla birlikte çocukların oyunlarına eşlik eder.

Lego Ninjago Nedir?

Lego Ninjago, Lego firmasının ürettiği parçaların birleştirilerek ortaya çıkarılmasını sağlayan oyuncaklardan sadece bir tanesidir. Lego markasının ürettiği diğer oyuncaklarda olduğu gibi bu oyuncakta da oyuncak parçalanmış şekilde gelir. Oyuncağın parçaları birbirlerine geçer şekilde üretilmiştir. Belli kural ve kaideler çerçevesinde oyuncak parçaları birleştirilir, birleştirilen oyuncaklardan ortaya savaşçı görünümlü bir robot ortaya çıkar. Yanında iki adet ufak robot savaşçı ile satışa sunulan Ninjago modeli, çocukların büyük beğenisini kazanmıştır. Robot üzerinde, kafanın arka kısmında uzunca bir kırmızı turuncu bayrak vardır. Robotun geneli beyaz ve mavi renk üzerine üretilmiş olup robotun omuz kısımlarında koyu kahverengi tonlarında korumalar bulunur. Çocuklar bu oyuncakla oynarken hem kendi birleştirdikleri hem de gerçekten kaliteli bir şekilde üretilen oyuncakla oynamanın tadına varıyorlar.

Lego Ninjago İçeriğinde Neler Vardır?

Lego Ninjago içeriğinde bir adet büyük, iki adet küçük oyuncak mevcuttur. Oyuncaklar, parçalı şekilde kullanıcıya ulaşır. Kullanıcı, birbirine geçmeli şekilde gelen parçaları uygun şekilde birleştirerek oyuncakları kendisi ortaya çıkarır. Ana oyuncak, büyük bir robot savaşçı şeklindedir. Ana oyuncağın yanında gönderilen iki adet oyuncaktan birisi elinde bir tabanca tutan turuncu bir ejderha maketi, diğeri ise hatları Legodan beyaz giysili bir insan maketidir. Bunlar, ana oyuncağın yanında figüran yardımcı oyuncaklardır. 6 yaş ve üzeri için üretilen bu oyuncaklar, 95 parça halinde kullanıcıya sunulur. Ana robotun kafasının arkasında, oynar şekilde bir bayrak mevcuttur. Kullanıcı, robotun parçalarını bileştirirken zorlanması durumunda oyuncak kutusunun üzerinde bulunan fotoğraftan yardım alabilir. Lego Ninjago, hem erkek hem de kız çocuklar için üretilen, yılların kalitesiyle satışa sunulan bir oyuncaktır. Trendyol’dan ürün yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilir kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.