Marka
Ekran Kartı
İşlemci Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Renk
Ekran Yenileme Hızı
İşlemci Modeli
Hard Disk Kapasitesi
Fiyat
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Panel Tipi
Renk
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lenovo Ideapad Gaming 3

" araması için 288 sonuç listeleniyor

İhtiyacınıza Uygun Lenovo IdeaPad Gaming 3 Modelleri Trendyol'da!

Bilgisayarlara hayatın pek çok noktasında ihtiyaç duyulur. Bilgisayar; ev, okul, ofis, devlet daireleri gibi çeşitli alanlarda etkin role sahip olan kişiler için önemli bir araçtır. Rapor oluşturma, mail gönderme, tasarım yapma, film izleme, oyun oynama gibi farklı ihtiyaçlar tek bir cihazdan gerçekleştirilebilir. Bu cihazın uzun süreli ve aktif şekilde kullanımı için yeterli bir hafıza alanına sahip olması beklenir. Bu tip ihtiyaçlar karşısında Lenovo IdeaPad Gaming 3 yeterli performansı sunar. 1 TB sabit disk boyutu ile yeterli alan elde edilebilir. Böylece fotoğraf, video, belge, oyun gibi birçok özel dosya sorunsuz şekilde saklanabilir. Hobi ya da eğitim için online programlara dahil olabileceğiniz gibi boş vakitlerinizde dizi, film izleme aktiviteleri de gerçekleştirebilirsiniz. Oyunseverler için animasyon görselleri büyük önem taşır. 10. nesil işlemciler için oluşturulan Intel UHD dahili grafik modeli ile istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Lenovo Gaming 3 e-spor tutkunları ve oyunseverler için ideal bir cihaz olarak görülür. Tercihinizi bu yönde yaparak hobilerinizi kaliteli ekranda deneyimleyebilirsiniz. Ürünün dahili grafik temel frekans seviyesi 350 MHz iken azami frekans seviyesi ise 1.05 GHz’dir. Dahili grafik özellikleri arasında DirectX 12, Intel Quick Sync video, OpenGL 4.5 ve 60 Hz ve 4K destek gibi nitelikler öne çıkar. Tüm bunlar netlik ve canlı bir gösterim sunarak deneyiminizi üst seviyelere çıkarır. Bu cihazlar DOS işletim sistemine sahiptir. Bu sayede müşteri dostu bir arayüz sunulur. Buna ek olarak dosyalarınıza uzun kuyruklu isimler verebileceğiniz gibi pek çok programı da kolayca kullanabilirsiniz. Cihazınıza yeni tanıtacağınız bir aygıt otomatik şekilde algılanarak sorunsuz ve hızlı bağlantı oluşturulur. Bu şekilde ekran kartı, ses kartı, modem ya da mouse gibi farklı aygıt kurulumları kısa sürede gerçekleştirilebilir. Kurulum için zaman kaybı yaşamadan mevcut işlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın donanım ve yazılım bölümünde araç rolü üstlenen bu sistem komut tabanlıdır. Bu özelliklere sahip olan Lenovo IdeaPad Gaming 3 satın al mak için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Ofis İşlerine Yardımcı Lenovo IdeaPad Gaming 3 Çeşitleri

Ofis İşlerine Yardımcı Lenovo IdeaPad Gaming 3 Çeşitleri

Lenovo modellerinin tasarım amacı oyun olsa da çeşitli işlemler için de cihazlar rahatlıkla kullanılabilir. Ofis ortamında ihtiyacınız olan pek çok işlem için bu modeli tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu geniş depolama kapasitesi ile dosyalarınızı güvenli şekilde saklama imkanı elde edebilirsiniz. Bunlara ek olarak Lenovo IdeaPad Gaming 3 SSD boyutu 256 GB olarak sunulur. NVMe M.2 sabit disk tipi ile 5400 RPM HDD hıza sahiptir. Bu modelde optik okuyucu yer almaz. 2933 MHz bellek frekansı ile ideal bir veri işleme hızı elde edilebilir. Böylece çeşitli aksamalar yaşanmadan işlemlerin seri halde gerçekleşmesi desteklenir. Tüm bu niteliklerin yanı sıra 359 mm genişliği, 249.6 mm derinliği ve 24.9 mm kalınlığı ile toplamda 2.20 kg ağırlığa sahip olan cihaz kolaylıkla taşınabilir. Elde ya da sırt çantaları ile dilediğiniz noktaya cihazı taşıyarak seyahatlerde de işlerinizi takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok noktada oyun oynama deneyiminin de tadını çıkarabilirsiniz. Ürünler, darbelere karşı dayanıklı olması için PC ve ABS gövde malzemeleri kullanılarak tasarlanır. Buna ek olarak ateşe dayanıklı olması nedeniyle çeşitli kazalar karşısında az bir zarar ile durum iyileştirilebilir. Notebook tipinde üretilen bu modeller, 15.6 inç ekran boyutuna sahiptir. FHD ekran çözünürlüğüne sahip olması net, parlak ve canlı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bu noktada izleyeceğiniz dizi ve filmlerin yanı sıra oyun görselleriniz de üst seviyede olur. Yansıma yapmayan mat bir ekrana sahip olan bu cihazlar, 1920x1080 ekran çözünürlüğüne sahiptir. 250 nit ekran parlaklığı ile ideal seviyede görüntüleme deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. IdeaPad Gaming 3 özellikleri arasında cihazların AAA oyun deneyimi sunması ön plana çıkar. Bu sayede büyük boyutlu yapımları da deneyimleme fırsatı elde edebilirsiniz. Oyun zevkinizde sınırlama yaşamadan dilediğiniz seri üzerinden maceralar yaşayarak zevkli dakikalar yaşayabilirsiniz. 4 çekirdekli Intel Core i5 işlemcisi 10300H modele sahiptir. 8 MB ön bellek mevcutken 8 adet de sanal çekirdek vardır. Bu sayede oyun performansınızı üst seviyeye çıkaran bir deneyim elde edebilirsiniz. Güvenilirlik ve enerji verimliliği sayesinde çeşitli avantajlarla kullanıma sunulur. Hızlı şarj özelliği ile sunulan bu cihazla eğlencenin yarıda kesilmesine izin verilmez. Tüm ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan bu modeli ister evinizde isterseniz de seyahatlerinizde kullanma amacıyla tercih edebilirsiniz. Lityum polimer piller ile uzun süren kaliteli kullanımlar sağlanır. Klavyede yer alan aydınlatma sistemi ile oyun performansınızı iyileştirme avantajı yakalayabilirsiniz. Böylece ışıksız mekanlarda da kullanıma devam etmeniz mümkündür. Bu özellikleri detaylı görmek için Lenovo IdeaPad Gaming 3 online alışveriş imkanına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım Sunan Lenovo IdeaPad Gaming 3 Modelleri

Uzun Süreli Kullanım Sunan Lenovo IdeaPad Gaming 3 Modelleri

Oyun deneyimini iyileştirme konusunda istekli olan kişiler güçlü bir donanıma sahip olan cihazlar tercih etmelidir. Donanımı güçlü olan ürünün aynı zamanda gücünü destekler nitelikte bir soğutucuya ihtiyacı vardır. Lenovo IdeaPad Gaming 3 dizüstü bilgisayar sahip olduğu ikili fan sistemi ile ihtiyacınız olan soğutma işlemini gerçekleştirebilir. Çalışma süresince fan sesi duyulmadan kullanımlarınıza devam etme konforunu hissedebilirsiniz. Günlük kullanımlarda hızlı ve hafif cihazlar tercih edilir. Böylece dilediğiniz mekanda işlerinizi kesintisiz şekilde takip etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hafif bir tasarıma sahip olması, diğer eşyalarınız ile taşıma konforunu beraberinde getirir. Sırt ya da el çantası gibi kılıflarla güvenli şekilde taşıyarak dilediğiniz mekanda kullanım sağlayabilirsiniz. İyi bir bilgisayara sahip olarak pek çok işi dilediğiniz konumdan takip edebilirsiniz. Cihazın sunucu bağlantılarının güçlü olması, pil ömrünün uzun süreli olması, hafif bir tasarıma sahip olması gibi pek çok niteliği ile konforlu kullanımlar elde edebilirsiniz. Bu şekilde mevcut iş planlamalarında aksama olmadan kesintisiz çalışmanız mümkündür. Sahip olunan ürünün birçok durumda ergonomik olarak fayda sağlaması beklenir. Bu tip hallerde uzun soluklu kullanımlar elde edilir. Lenovo IdeaPad Gaming 3 şarj aletini satın alarak kesintisiz deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Eğitim alanındaki mevcut ihtiyaçlarınız için yeterli donanıma sahip olan bu cihazlar ile dönemlik proje ödevleri hazırlayabilirsiniz. Her alan için farklı uygulamalara gereksinim vardır. Mevcut depolama kapasitesi geniş olan bu cihaza dilediğiniz programların kurulumunu gerçekleştirerek projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Proje dosyaları için depolama problemi ile karşılaşmadan büyük boyutlu işler ortaya koyabilirsiniz. Yayıncı olan kişiler için kaliteli bir kamera ve güçlü bir donanıma gereksinim vardır. 720p kamera ile karşı tarafa net ve canlı bir görüntü aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Lenovo IdeaPad Gaming 3 anakart RAM kapasitesi 16 GB, HDD boyutu 1 TB olduğu için gerek duyulan işlemler eş zamanlı gerçekleştirilebilir. Tüm bunlara ek olarak oyun sırasında ses ve görüntüyü karşı tarafa aktararak ekip halinde görev tamamlama işlemleri sağlanabilir. Trendyol üzerinden ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oyun Tutkunları İçin Lenovo IdeaPad Gaming 3 Ürünleri

Oyun Tutkunları İçin Lenovo IdeaPad Gaming 3 Ürünleri

Oyun tutkunu pek çok kişi için doğru cihaz seçimi ilk sıralarda gelir. İhtiyaçlarınızı eksiksiz ve sorunsuz şekilde karşılayan bir cihaz ile ideal performansa erişebilirsiniz. Pek çok oyunun kontrolü klavye üzerinden sağlandığı için iyi bir tuş takımına sahip olmanız, sorunsuz kullanımları beraberinde getirir. Ürünün klavyesinde tek parça olarak tasarlanan touchpad yer alır. Bunun bir diğer özelliği de Windows Precision sürücüleri tarafından desteklenmesidir. Yön tuşları ise oldukça büyüktür. Sayısal tuş takımları ile ortam tuşları ön plana çıkarılarak kullanım kolaylığı hedeflenir. Lenovo IdeaPad Gaming 3 mouse özel tasarımıyla rahat ve kaliteli bir kullanım sunar. Sahip olunan cihazın konfor seviyesine göre kullanım süreniz değişim gösterir. Tüm ihtiyaçları sorunsuz şekilde karşılayan cihazlar ile uzun saatler boyunca oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bünyesinde yer alan AMD ve işlemciler ile üst düzey performans elde ederek konforu hissedebilirsiniz. Mevcut cihazını yenileme planı olan kişiler için ideal özellikler sunan bu ürünleri uzun süreli olarak tercih edebilirsiniz. Rahat kullanımlar elde etme noktasında çift ekrana geçerek farklı deneyimler kazanabilirsiniz. Cihazlar, TV ya da ikinci bir monitör bağlantısı için uyumlu bir donanıma sahiptir. Ekran paylaşımı ile TV’ye bağlanıp geniş ekranda oyun takibi yapabilirsiniz. Bu şekilde geniş bakış açısı yakalayarak performansınızı yüksek tutma fırsatı da elde edebilirsiniz. Cihazların bir diğer özelliğiyse renk seçenekleridir. Lenovo IdeaPad Gaming 3 beyaz rengi ile asil ve şık bir görünüm sağlayarak tercihleriniz arasında yerini alabilir. Oyun tutkunları çoğu senaryoda kazanma hayali kurar. Aksiyon dolu görev aşamasında çevik olmanız sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Bu ürünün ideal klavye tasarımı ile hızlı hamleleri zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.Trendyol aracılığıyla Lenovo IdeaPad Gaming 3 adaptör çeşitlerini inceleyebilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

Hafif Tasarımıyla Lenovo IdeaPad Gaming 3

Hafif Tasarımıyla Lenovo IdeaPad Gaming 3

Gamer bilgisayarları çoğu durumda önemli bir yatırım olarak algılanır. Seçimlerinizde titiz davranarak zevkiniz için ideal olanı tercih etmeniz gerekir. Mevcut cihazın ihtiyaçlarınıza cevap verir nitelikte olduğunu anlamanız için işlemcisi, grafik kartı, RAM boyutu, depolama alanı gibi çeşitli faktörleri göz önüne alıp değerlendirmeler yapmanız gerekir. Tüm bunlar bir bakışta görünmeyen iç parçalardır. Bu donanım parçalarından ziyade modelin dış tasarımı da önemli kriterlerdendir. Bu modellerde ihtiyaç duyulan pek çok unsura yer verilir. Gelişen teknoloji ile bu cihazlarda çeşitli özelliklerin birleştirilmesi kimi zaman kafa karıştırıcı olabilir. İhtiyaçlarınızı ve kriterlerinizi net şekilde belirleyerek kendiniz için doğru ürün seçimini yapabilirsiniz. Cihaz boyutu, soğutma sisteminin sessiz ve verimli çalışmasını dolaylı olarak etkileyebilir. Küçük parçalar için sesli soğutma söz konusuyken ebat büyüdükçe ideal soğutma seviyesine erişebilirsiniz. İlgili ürün hakkında seçim yaparken kurulum yapılacak olan masa boyutunu da göz ardı etmemeniz gerekir. Mevcut alanın yeterli olması halinde rahat kullanım sağlanır. Lenovo IdeaPad Gaming 3 yorum bölümü incelendiği zaman pek çok müşterinin memnun olduğu gözlenir. Kendiniz ya da sevdikleriniz için faydalı ve pek çok durumda yeterli bir hediye konumunda olan bu cihaza uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür. Kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru araştırmalar sonrasında bu ürünü tercih edebilirsiniz. Çoğu durumda cihazın ideal performans sağlaması uzun süreli ve memnun edici kullanımlar elde etmenizi sağlar. Güçlü donanım parçalarına yer verilen bu ürünler ile her türlü oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Performans noktasında yeterli hizmeti alabileceğiniz Lenovo IdeaPad Gaming 3 modelleri için detaylı bilgiye Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Eşsiz Özelliklerle Sunulan Lenovo IdeaPad Gaming 3 Fiyatları

Eşsiz Özelliklerle Sunulan Lenovo IdeaPad Gaming 3 Fiyatları

Tercih edilen modelin hayalinizdeki performansı sunması için işlemcisine önem vermeniz gerekir. AMD işlemci tipiyle yüksek performans sunan Lenovo IP Gaming 3 15.6 ile ideal kullanımlar elde edilir. 512 GB kapasitesi sayesinde çoğu durumda rahat bir performans yakalayabilirsiniz. Kullanımlarınız ve sahip olduğunuz programlara bağlı olarak depolama alanınızı düzgün ve planlı şekilde kullanmanız gerekir. Aksi halde programların çalışma performansında hissedilir şekilde yavaşlama sorunu ortaya çıkar. Bu tip sorunlarla karşı karşıya kalınmaması için ideal yeterliliği sunan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Lenovo IdeaPad Gaming 3 fiyat bakımından beklentileri karşılayabilir. Trendyol’dan uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabileceğiniz bu ürünler ile pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eş zamanlı oyun oynama süreçlerinde çok çekirdekli cihazlara ihtiyaç duyulur. Bu şekilde yavaşlama ve çözünürlüğün düşmesi gibi ihtimaller ortadan kalkar. GPU ile uyumlu performans sunulması halinde üst düzey işlemcilere gerek duyulmadan işlerinizi gerçekleştirme rahatlığı elde edebilirsiniz. Gamerlar için dikkat edilen başka nokta ise grafik kartlarıdır. Sevilerek ve çoğu zaman hırsla oynanan oyunların animasyon kalitesi yüksek oldukça memnuniyet de doğru oranda artar. Full HD özelliği ile piyasaya sunulan çözünürlük kapasitesi oyunlarınız için ideal kaliteyi hissettirir. Canlı ve parlak renklerle aksiyona dilediğiniz kadar devam edebilirsiniz. E-spor oyunları için ideal yeterlilikte olan bu özellik, çoğu 4K oyunlar için de tercih edilebilir. Bu özellikleriyle Lenovo IdeaPad Gaming 3 tavsiye edilebilecek ürünler arasına girer. Bu modelin hizmet kategorisi oyun olarak nitelendirildiği için müşteriler yerine her unsur düşünülerek ideal ve yeterli donanım sunulur. Lenovo IdeaPad Gaming 3 kampanya fırsatlarını takip edebilir, bütçenize uygun ürünü satın almak için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Dikkat Çeken Lenovo IdeaPad Gaming 3

Şık Tasarımıyla Dikkat Çeken Lenovo IdeaPad Gaming 3

Güncel oyunları tercih eden kişilerin yüksek RAM kapasitesine sahip modelleri kullanması beklenir. Lenovo’nun bu laptop modelleri ile dilediğiniz oyunu dilediğiniz kalitede deneyimleme imkanı yakalayabilirsiniz. Windows’un son sürümü ile uyumlu olarak tasarlanan bu cihazlar, her anlamda iyi bir performans sunar. Kolay kullanılan arayüzü ile birkaç adımda pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Lenovo IdeaPad Gaming 3 klavye özellikleri arasında RGB olması öne çıkar. Böylece kırmızı, yeşil, mavi LEDler ile kullanım performansınızı iyileştirir. Tek rengi destekleme noktasında opsiyonel seçeneklerle seçimi müşterilere bırakır. Kullanım kolaylığı sunması ve görsel açıdan da iyi hissettirmesi, bu özelliği avantajlı konuma getirir. Bir cihazın iç donanımının yanında dış tasarımı da önemlidir. Bu cihazlar, şık tasarımıyla modern bir görünüme sahiptir. Uzun kullanımlar sonrasında cihazınızı soğutarak performansını koruyabilirsiniz. Bu cihaz ile uyumlu soğutma standına sahip olarak dilediğiniz durumda kullanımlarınızı iyileştirmeniz mümkün hale gelir. Teknolojik ürünler, çoğu durumda önemli yatırımlardandır. Hobi ve kişisel işleriniz için her koşulda gerekli olan bu ürünler ile maksimum performans elde etmeniz mümkündür. Trendyol’dan sahip olacağınız bu modeller ile güçlü donanıma sahip olarak işlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Okul ya da iş hayatınızdaki sorumlulukları yerine getirmenin verdiği rahatlığın yanı sıra severek oynadığınız pek çok oyun için de ideal performansı yakalayabilirsiniz. Ürünün fiyat aralığı, sunulan donanım parçalarının niteliklerine göre değişim gösterir. Özelliklere göre fiyat aralığı farklılaşabilir. Lenovo IdeaPad Gaming 3 indirim zamanlarını gözlemleyerek rahat bir alışveriş yapabilirsiniz. Bütçenize uygun olarak ihtiyaçlarınız çerçevesinde seçimler yaparak kullanım performansınızı artırabilirsiniz. Lenovo IdeaPad Gaming 3 kullananların yorumlarını Trendyol üzerinden inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.