Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Littmann Steteskop

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Littmann Steteskkop Modelleri Sizlerle

Littmann stetoskop modelleri, doktorlar tarafından muayeneler sırasında kullanılan malzemelerden biridir ve insan veya hayvan vücudunun sesini yükselterek duyulacak şekilde tasarlanmıştır. Veterinerlik adına Littmann stetoskop önemli bir malzeme seçeneğidir. Littmann stetoskop, tıp uzmanlarının bir hastanın muayenesi sırasında teşhis koyması için çok uygundur. Vücuttaki organlar, kalp atışı sesleri, akciğer sesleri, mide sesleri, bağırsak sesleri gibi benzersiz sesler çıkarır. Bu seslerin aralığı o kadar kısadır ki insan kulağı tarafından işitilemezler. Littmann stetoskop çeşitleri sayesinde bu sesler duyulabilir seviyelere yükseltilir. Bu nedenle tıp uzmanları tüm bu sesleri ürün üzerinden duyabilir ve bir kişiyi muayene edebilir. stetoskop, tıp ve sağlık alanındaki en önemli icatlardan biridir. Littmann stetoskop classic 3, kaliteyi gelişmiş tasarımla birleştiren buluşun yenilikçi bir örneğidir. Tıp uzmanları için çok rahat olan bu ürün tamamen yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Ekipman tasarımı, vücut gürültüsünün en iyi şekilde iletilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Littmann, her gün meydana gelen yeni bilimsel yenilikler doğrultusunda tüm araçları geliştirir ve çeşitli tasarımlar yaratır. Bu ürünler, çeşitli sağlık hizmetlerinde kullanılabilen özellikleri içerir. Rutin denetimlerde kullanılan geleneksel modellere ek olarak, bu ürünlerden bazıları çok nadir ve yüksek teknik alanlarda kullanılabilir. İleri teknolojiyi benzersiz bir tasarımla birleştiren bu marka, tüm kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Çeşitli gelişmiş özelliklere sahip araçlar düzenli olarak güncellenir. Ayrıca belirli zamanlarda kullanıcılara farklı yeni tasarımlar sunulmaktadır. Bu açıdan Littmann stetoskop 58 serisi tüm tıp profesyonelleri tarafından beğenilir ve kullanılır ve birçok imkana sahiptir. Rahat tutuşu sayesinde hem doktora hem de hastaya muayene sırasında yüksek düzeyde rahatlık sağlar. Tüm bu özellikler, dünya çapında popüler olan Littmann markalarını satın almayı kolaylaştırır.

Kaliteli Yapıları ile Littmann Stetoskop Çeşitleri

Kaliteli Yapıları ile Littmann Stetoskop Çeşitleri

Littmann stetoskop 56 serisi, muayene sırasında çok önemli bir araçtır. Doğru test için yüksek kaliteli ölçüm cihazları kullanmak çok önemlidir. Düşük kaliteli ve işlenmesi zor malzemelerin kullanılması, araştırmaları önemli ölçüde zorlaştırabilir ve hatalara yol açabilir. Ayrıca, bu araçların satın alındıktan sonra çok uzun süre dayanması beklenir. Bu bağlamda öncelikli olarak modellerde ki kalite ve dayanıklılık gibi detaylar satın alım öncesi dikkat edilmesi gereken hususlar olarak ele alınabilir. Tüm Littmann stetoskop classic 2 modelleri yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Ürünün tüm parçaları farklı hammaddelerden üretilmiştir. Bu özellik, maksimum takım verimliliği sağlamak için önemlidir. Epoksi ve fiberglas diyaframlar pürüzsüz yapıları nedeniyle muayene sırasında rahatsızlık vermezler. Ayrıca Littmann stetoskop diafram ve çemberi yapısı sayesinde en düşük frekanslarda dahi sorunsuz bir şekilde duyulabilmektedir. Ürünün dinleme materyali de çok önemli bir noktadır. Kulaklık malzemesinin kalitesiz olması ve kulaklık tasarımının doğru ayarlanmamış olması kullanıcıya büyük rahatsızlık vermekle kalmaz, aynı zamanda sesin düzgün iletilememesine de neden olur. Littmann marka modelin kulaklıkları yumuşak plastikten yapılmıştır. Bu kulaklıklar insan kulağına zarar vermeden kolayca ayarlanabilecek şekilde yapılandırılmıştır. Tüm Littmann stetoskop medikal ürünleri ayrıca esnek hortumlarla donatılmıştır. Bu nedenle ürün borularının esnek olması bu işlemlerden zarar görmemeleri için çok önemlidir. Markalı aletlerin yüksek esnekliği, cebinizde hasar görmelerini engeller. Ayrıca Littmann stetoskop parçaları her zaman taşınabilir olduğundan boynunuza asabilir ve cebinizde taşıyabilirsiniz. Bu nedenle, önceki biçime kolayca geri dönebilirsiniz. Markanın kaliteli ekipmanlarını tercih ederek tüm test işlemlerini çok daha rahat hale getirebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Çeşitli tıbbi alanlarında kullanılan stetoskoplar, kardiyoloji ve pediatri alanlarında sıklıkla tercih görür. Farklı alanlarda kullanıma uygun olmaları halinde farklı özelliklerle donatılırlar.

Son Teknoloji Özelliklere Sahip Littmann Stetoskop

Son Teknoloji Özelliklere Sahip Littmann Stetoskop

Bilim dalı olarak tıp, her geçen gün büyük bir ivme kazanan ve güncellenen bir daldır. Bu yeniliklerin yanı sıra bu alanda kullanılan malzemelerin değişimleri ve daha da geliştirilmesi oldukça önemlidir. Littmann stetoskop pediatrik ürününü seçerken fonksiyonel özellikler çok önemlidir. Bir stetoskopun fonksiyonel özellikleri, stetoskopun kullanıldığı tıbbi alanı belirleyen özelliklerden biridir. Littmann, kullanıcılara en son teknolojik gelişmelerle sürekli güncellenen özellikler sağlayarak yüksek kaliteli araçlar sunar. Littmann stetoskoplar için pediatrik seçenekleri ürün modeline göre değişiklik gösterebilir. Markalı donanımda ayarlanabilir çerçeve seçeneği bulunur. Bu, membrana uygulanan basınca bağlı olarak farklı şekilde ayarlanabilir. Düşük frekanslı sesleri duymak için diyaframa hafifçe basmanız gerekir, ancak yüksek frekanslı sesleri duymak için daha fazla basınç uygulamanız gerekir Littmann stetoskop kardiyo ürününün kulaklık kısmı kolay kişiselleştirme için tasarlanmıştır. Uyumsuz kulaklıklar aletin kullanımını zorlaştırır. Ürünün bu özelliği uyumsuzlukları ortadan kaldırır ve beğeninize göre özelleştirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca ses yalıtımı sağlayarak gürültüyü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Bu özellik hastaya daha da iyi bir şekilde odaklanmanızı sağlar. Markalı ekipman çift lümenli bir Littmann stetoskop bordo modeline de sahiptir. Çift lümenli borular, geleneksel boruların ürettiği sürtünme gürültüsünü önler. Bu özellik, duymak istediğiniz sese odaklanmanızı kolaylaştırır. Cihazın membranı hastayı serin tutmak için doğru malzemeden yapılmıştır. Bu sayede hasta muayene sırasında rahatsızlık hissetmez. Bu özellik, bebekleri test ederken daha da kullanışlı hale getirir. Bu tür bir özellik, çocukları ve bebekleri kolayca rahatsız edebileceği için çok kullanışlıdır. Hastanın kendi vücut seslerini duymanızı ve sesini kaydetmenizi sağlayan Littmann stetoskop renkleri ile de dikkat çeker. Yüksek teknoloji ile geliştirilmiş böyle bir model sayesinde hastanıza azami özeni gösterebilirsiniz.

Littmann Stetoskop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Littmann Stetoskop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

En iyi stetoskop markalarından biri Littmann olarak bilinir. Kalitesi dünya çapında tescillenmiş olan Littmann, farklı modellerde, güncellenmiş renklerde ve farklı kablo uzunluklarında stetoskoplar üretmektedir. Littmann stetoskopları, bütçenizi sarsmadan kaliteli bir ürün sunar. Her türlü ürünü seçerken bütçe ve seçilen ürünlerin fiyat ve bütçe ile uyumu çok önemli noktalardır. Littmann stetoskop fiyatı çeşitli faktörlerden dolayı dalgalanabilir. Bu faktörler, ürünün tasarımı, ürünün kullanım amacı, özellikleri ve ürünün malzemelerini içerir. Geniş fiyat aralığı ile Littman marka ürünleri ele alınabilir. Çok sayıda fiyatlandırma seçeneğine sahip olmak, kullanıcı tabanı için çok faydalıdır. Bu sayede her bütçeye sahip kullanıcı, Littmann markasının ürünleri arasından en uygun modeli kolaylıkla satın alabilir. Bu açıdan Littmann stetoskop siyah ve bordo renklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Bir ürünün fiyatını etkileyen en önemli faktörlerden biri de ürünün kullanıldığı alandır. Ürünün fiyat skalası üzerinden bulundurduğu ek özellikler önemli bir etki sunar. Ayrıca tüm bu özellikleri ile ayarlanabilir diyaframa sahip bu ürün, diğer tüm ürünlerden farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. Markanın özel olarak üretilmiş çok kullanışlı bir modeli de bulunur. Birtakım amaçlar doğrultusunda kullanılan Littmann elektronik stetoskop teknik bakımdan üstün özellikleri barındıran oldukça işlevsel bir araçtır. Ortam gürültüsünü de önemi bir ölçüde minimuma indirger. En zayıf sesleri bile çok güçlü bir şekilde ileten bu ürün aynı zamanda sesleri alma işlevine de sahiptir. Tüm bu özellikler ve beraberinde getirdiği faydalar nedeniyle fiyatı diğer modellerden farklıdır. Bu açıdan Trendyol.com adresini ziyaret ederek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ardından Littmann stetoskop satın al seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sayede Littmann stetoskop hortumu ve diğer ürünlere ulaşıp kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Littmann Stetoskop Çeşitleri Nelerdir?

Littmann stetoskop çeşitleri; alkollere dayanıklı dirence sahip materyallerden üretilir. Bu yüzden alet dezenfeksiyon işlemi yapıldıktan sonra zarar görmez. Böylece daha uzun bir zaman kullanabilme imkanı sunar. Modeller arasında farklı renk seçenekleri dikkat çeker. Tasarımları da birbirinden genelde renk tonları ayırır. Ürünlerin görüntüsü ve yapısı birbirleriyle son derece benzerdir. Yüksek kalitesi sayesinde uzun ömre sahip ürünlerin kullanım süresi iyi bir bakımla çok daha artırılabilir. Littmann stetoskop modelleri aynı zamanda cilt yağları sorunlarına da dayanıklı şekilde üretilir. Dolayısıyla lekelenmesi oldukça zordur.

Littmann Stetoskop Özellikleri Nelerdir?

Littmann stetoskop modelleri; son derece yüksek kaliteye sahiptir. Son teknoloji gelişmeleriyle devamlı olarak yenilenen özellikler ile kişilere sunulur. Littmann diyafram seçenekleri ürün tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Markanın modelleri ayarlanabilir diyafram çeşitlerine sahiptir. Bu nedenle diyaframlar üzerine uygulanacak basıncın doğrudan kullanılmasıyla farklı şekilde ayarlanabilir. Oldukça düşük frekanslı sesleri dinleyebilmek adına diyaframı hafifçe bastırılmalıdır. Yüksek frekansa sahip sesleri dinleyebilmek için ise daha kuvvetli basınç uygulamanız gerekir. Tasarımların kulaklık kısmı kolaylıkla bireye özel ayarlanabilecek şekilde üretilir. Uyumsuz kulaklıklar, aletin kullanımını oldukça zor bir hale getirir. Stetoskopun bu özelliği, uyumsuzluk sorununu ortadan kaldırarak ayarlayabilme imkanı sunar.

Littmann Stetoskop Nereden Alınır?

Littmann stetoskop modellerinde son derece geniş bir yelpaze mevcuttur. En uygun ürünü seçmek için Trendyol’dan destek alabilirsiniz. Sunduğu ayrıcalıklı koşullar sayesinde beğenilen tasarımlara kolaylıkla erişim sağlanır. Seçim aşamasında modellerin tüm özelliklerini dikkate almak gerekir. Aynı zamanda modellerin renk tonlarına da göz atabilirsiniz. Bu sayede hem zevkinize hem de beklentilerinize hitap eden tasarımı kolayca bulabilirsiniz. Ürünleri, düzenli bir şekilde temizlediğiniz zaman uzun süre sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm alternatifleri kapsamlı şekilde inceleme şansınız vardır. Her bir detayı göz önünde bulundurup karar verdiğiniz modeli cazip bir şekilde satın alabilirsiniz.