placeholder
"

Loreal Sunkiss

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Loreal Sunkiss

Loreal Sunkiss

Saç rengi açma amacıyla kullanılan krem, jel ve spreyler son günlerde oldukça revaçta. Açık renkli ve dolgun saçlar mevsim ne olursa olsun hep modaya uygun kalıyor. Gerek her saç modelini ihtişamlı gösterebilmesi ile, gerekse farklı duruş ve tarzlarıyla açık renk saçlar bir hayli tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında güneş ve deniz suyunun yardımıyla rengi açılan saçlar birçok kişinin hayal ettiği renge dönüşüyor. Loreal Sunkiss ürünleri ile saçlarınızı yıpratmadan tonunu açmak ve daha modern bir görünüm elde etmek oldukça kolay. Sunkiss serisi ürünleri uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra, kullanımda da büyük bir kolaylık sağlıyor. Evde kendi imkanlarınızla uygulayabileceğiniz bu ürünlerle siz de modaya uygun ve parlak görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Ürünleri saçlarınızın tamamına uygulayarak tüm saçınızın rengini açabileceğiniz gibi, yalnızca saç uçlarına veya farklı tutamlara uygulayarak ombre ve röfle gibi farklı görünümler de elde edebilirsiniz.

İçerdiği besleyici vitaminler sayesinde, saç açıcı Loreal Sunkiss ürünleri ile saç renginizi değiştirmenizin yanı sıra daha parlak ve güçlü görünen saçlara da sahip olmanız mümkün. Üstelik saç renginiz aşamalı bir şekilde açılacağından, saçınız için istediğiniz tonu ayarlayabilmeniz oldukça kolay. İstediğiniz saç rengine göre bir veya birkaç uygulamayla kolayca hayalinizdeki tona ulaşabilirsiniz. Amonyak barındırmayan içeriği sayesinde saçlarınız yıpranmanın aksine, içeriğindeki vitaminlerle daha da güçlenerek dolgun ve canlı bir görünüme kavuşabilir.

Loreal Sunkiss İle Tanışın

Ünlü kozmetik markasının geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü Sunkiss serisinde doğal görünümlü ve açık tonlu saçlar elde etmeye yardımcı olan jel ve sprey ürünler bulunuyor. Bu ürünlerle profesyonel yardıma gerek duymadan, evde kendi imkanlarınızla saç renginizi açmanız ve şekillendirmeniz oldukça kolay hale geliyor. Ürünler saç rengini aşamalı bir şekilde açtığı için kontrol tamamen sizin elinizde. İstediğiniz bölgelere, istediğiniz miktarda uygulayarak dilediğiniz her renk tonunu ve modelini elde etmeniz mümkün. Uygulandıktan sonra durulamaya bile gerek kalmadan etkisini göstermeye başlayan Loreal Sunkiss renk açıcı jel ve tropical sprey, aynı zamanda saçlarınızı besleyip güçlendiriyor. Saç boyalarından ve diğer saç açıcı ürünlerden farklı olarak, Sunkiss serisi ürünleri içeriğinde amonyak bulundurmadığı için saçınızda yıpranmaya neden olmuyor. Buna ek olarak içerdiği kamelya ve hindistan cevizi yağları, saçların onarılmasını sağlıyor. Boyama işlemi sonrası saçınızda oluşan cansızlık ve sertlik, yerini yumuşak ve dolgun saçlara bırakıyor. Geçmişte uygulanan işlemlerden zarar gören saçınız, bu besleyici yağlar ve vitaminler sayesinde onarılıyor. Farkını besleyici içeriğiyle ortaya koyan bu saç açıcı sprey ve jel ürünleri, çiçeksi ve hafif kokularıyla da öne çıkıyor. Saçınızda doğal güneş ışığı etkisi oluşturarak parlak ve sağlıklı bir görünüm yaratan Loreal Sunkiss ürünleri, aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı.

Kolay Kullanımıyla Dikkat Çekiyor

Sunkiss serisi ürünleri içerik açısından başarılı olduğu kadar uygulama açısından da bir o kadar kolay ve kullanıcı dostu. Hem nemli hem de kuru saça uygulayabileceğiniz bu ürünler, eşit ve dengeli bir şekilde saça uygulandığı takdirde oldukça tatmin edici sonuçlar ortaya çıkarıyor. Loreal Sunkiss kullanımı kolay olmasının yanı sıra, uzun saatler ayırmanızı da gerektirmiyor. Ürünleri saça eşit şekilde uygulamak ise oldukça basit. Saçınızın tamamının tonunu açmak istiyorsanız, saçınızı birkaç parçaya bölüp ürünü her parçaya aynı miktarda uygulamak, ürünün saçınıza eşit dağılmasına yardımcı olabilir. Saçınızın rengini tamamen açabileceğiniz gibi, Loreal Sunkiss sprey ve renk açıcı jel ürünleriyle saçınıza röfle veya ombre görünümü vermeniz de mümkün. Ürünler saç rengini aşamalı olarak açacak şekilde geliştirildiği için doğal görünümlü bir ombre veya röfleye sahip olmanız oldukça kolay. Röfle görünümü elde etmek için, röfle bonesi üzerinden veya saçınızı tutamlara ayırarak Loreal Sunkiss renk açıcı jel veya spreyini uygulamanız yeterli olacaktır. Ombre görünümü için ise saçınıza yukarıdan aşağıya artan miktarda ürün uygulamanız doğal bir görünüm yakalamanıza yardımcı olurken, aşamalı olarak açılan saç, renk eşitsizliğini ortadan kaldıracaktır. Ürünü uyguladıktan sonra kullanım talimatlarında belirtilen süre içerisinde saç kurutma makinesiyle veya güneş ışığıyla kendiliğinden kurutulduğunda, renk açma işlemi tamamlanmış oluyor. Ürünü uygularken birkaç önemli noktayı göz önünde bulundurmakta ise fayda var. Örneğin saçınızı güneşte kurutacaksanız, saçınızın her tarafının eşit oranda güneş ışığına maruz kalmasına dikkat etmek daha tutarlı bir saç rengi için önemli bir faktör. Güneşte kalma süreniz uzadıkça saç renginin açılma oranının artacağını unutmamakta da fayda var. Ürünün durulanmaması saç açma işleminin bir parçası olduğundan, ürünü temiz saça uygulamak daha uygun bir şeçenek. Kurutma işlemini saç kurutma makinesi kullanarak yapacaksanız, saçınızın her kısmına eşit miktarda ısı uygulamak önemli bir etken. Oldukça kısa ve açık talimatlarıyla Sunkiss ürünleri kısa bir sürede, bir profesyonele başvurmanıza gerek kalmadan ve efor sarfetmeden saçlarınızın rengini sağlıklı bir şekilde açmanıza olanak sağlıyor.

Besleyici İçeriğiyle Saçlarınız Güçlensin

Saç rengi açmak için kullanılan çoğu yöntemin aksine Sunkiss serisi ürünleri, uygulamadan sonra saçlarınızı yıpratmıyor. Örneğin saç açmak için kullanılan birçok yaygın yöntem, saçın derinine işleyerek pigmentleri zayıflatır ve yapılarını bozarak canlı saç hücrelerinin ölmesine sebep olur. Doğru şekilde yapıldığı zaman bile saçlarınız için çok zararlı olan bu işlemler, cansız ve mat görünümü kaçınılmaz kılar. Sunkiss serisi ürünleri saçlarınızın yapısını bozmadan rengini açmanıza olanak sağlar. Bunun önemli sebeplerinden biri ürünlerin içeriğinde amonyak bulunmaması. Birçok saç boyasında bulunan amonyak, boyanın saça daha iyi işlemesi için saçın kütiküllerini açarak yıpranmalarına sebep olur. Bu yıpranma beraberinde saçlarda cansız ve sağlıksız bir görüntü getirir. Böylece amonyak barındırmayan içeriğiyle Sunkiss ürünleri yıpranma tehlikesini de ortadan kaldırır. Ek olarak birçok faydalı özelliği bulunan kamelya yağı ve hindistan cevizi yağı da ürünlerin içerdiği besleyici takviyeler arasında. Özellikle hindistan cevizi yağının saça ve cilde olan faydaları oldukça fazla. Mat ve cansız saçları nemlendirerek sağlıklı bir görünüm kazandıran hindistan cevizi yağı, aynı zamanda saçları güneş ışınlarına karşı koruyarak zarar görmelerini de engeller. İçeriğinde bulunan C, A ve K vitaminleri ise saçınıza nem ve koruma sağlar. Kamelya çiçeğinden üretilen kamelya yağı ise içeriğindeki oleik asit ve linoleik asit sayesinde saçların kabarmasını önler, saça zengin bir doku katarak yoğun ve dolgun bir görünüm verir. Bu nedenle Loreal Sunkiss renk açıcı jel ve sprey, saçınızı yıpratıp matlaştırmak yerine saçınızı onararak sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır. Ürünlerin içeriğinde bulunan ylang ylang çiçeği özü, tiare çiçeği ve vanilya aroması sayesinde saçlarınız çiçeksi ve ferah bir kokuya sahip olur.

Her Saç Rengine Kolayca Uygulanabilir

Loreal Sunkiss ürünleri siyahtan kahverengiye, kumraldan sarıya her renk skalasında saç için kullanılabilir. Açılması en zor renkler olan siyah ve koyu kahverengi saçlarda bile üstün bir performans sergileyerek dilediğiniz tona ulaşmanızı sağlayan Sunkiss serisi ürünleri, saç rengini aşamalı olarak açtığı için doğallıktan vazgeçmek istemeyenlerin en büyük dostu. Kendi saç renginize uyum sağlayarak ışıltılı ve ipeksi bir görünüm kazanırken, yapaylıktan uzak bir görüntü elde etmek de mümkün. Gerek tüm saça, gerekse röfle veya ombre şeklinde uygulanan saça, mükemmel bir ton uyumu sağlayarak canlı bir görünüm kazandıran Sunkiss ürünleri, saçlarınıza doğal bir şekilde güneşte açılmış saç efekti de veriyor. İçeriğinde bulunan hindistan cevizi yağı saçınızı güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korurken, güneşin saçınızın rengine olan etkisini aynı doğallıkta yakalamanızı sağlıyor. Her renk saça uygulanabileceği gibi, Loreal Sunkiss serisi ürünleri her yapıda saça da kolayca uygulanabilir. Kıvırcık, dalgalı veya düz fark etmeksizin her saç şekline kolayca etki edip saçınızda istediğiniz tonu yakalamanıza olanak sağlar. Son derece kolay kullanım talimatları olan Sunkiss ürünlerini uzun saatler ayırmadan kolayca uygulamak mümkün.

Aşamalı Uygulamayla Renk Geçişleri Çok Doğal

Saç rengini açmak için başvurulan yıpratıcı ve saç yapısına işleyip zarar veren işlemlerin aksine, Sunkiss ürünleri saç tonunuzu kontrollü ve dilediğiniz bir şekilde açmanıza olanak sağlar. Aşamalı uygulanan kullanımından dolayı istemediğiniz sonuçlar elde etmek bir hayli olanaksız. Daha açık bir tona sahip olmak için ürünü belirli aralıklarla birkaç kez uygulayabileceğiniz gibi, ilk uygulamadan sonra da hayalinizdeki saç rengine sahip olmanız mümkün. Saç renginizin açılma oranını uyguladığınız ürün miktarı, ürünü saçınızda bekletme süreniz ve kurutma şeklinizle kolayca ayarlayabilirsiniz. Örneğin kurutma işlemini yüksek ısıda bir saç kurutma makinesiyle yapmak saç renginizin açılma oranını daha az etkilerken, güneşte kurutmak saç renginizde daha büyük bir etki gösterecektir. Doğal saç renginiz ile açılan saç arasında büyük farklar yaratmaktansa, doğal saç renginize uyum sağlayacak şekilde ve ışıltı katarak renk açmayı mümkün kılan Sunkiss ürünleri, kullanımdan sonra yapay bir görüntü sunmaktan oldukça uzak kalıyor. Doğallığın revaçta olduğu bu günlerde, siz de Sunkiss ürünleriyle çekinmeden saçınıza doğal bir görünüm ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Sunkiss Jelly İle Kuaförde Beklemeye Son

Sunkiss serisinde bulunan saç açıcı ürünlerden biri olan Sunkiss Jelly, kremsi yapısı ile uygulamayı çok kolay bir hale getirirken, çiçeksi ve tropik kokusuyla da saçınızda yaz günlerini andıran bir koku bırakıyor. Gerek saçlarda bıraktığı ipeksi doku, gerekse eşsiz kokusuyla Loreal Sunkiss kullananlar tarafından tam puan alıyor. Hem nemli hem de kuru saça masaj yaparak uygulanabilen bu ürünü, ister tutam tutam uygulayarak saçlarınıza ışıltı katabilir, ister saç uçlarınıza uygulayarak ombre görünümü elde edebilirsiniz. Tıpkı bir losyon gibi saçınızda kolayca dağılarak dengeli ve homojen bir görünüm elde etmenizi bir hayli kolay kılması, ürünün dikkat çeken artılarından yalnızca biri. Hindistan cevizi yağı ve kamelya yağının içerdiği birçok vitamini de içinde barındırdığı için saç onarımından saçın hızlı uzamasına yardımcı olmaya kadar birçok faydası ile öne çıkan bir ürün. Doğal olmayan bir görünüm elde etme korkusu olmadan, gönül rahatlığıyla saç renginizi açabilir, ışıltılı ve ipeksi yumuşaklıkta saçlara sahip olabilirsiniz.

Loreal Sunkiss Tropical Sprey Yaz Günlerini Aratmıyor

Saçlarınızı boyamadan renginde doğal bir değişiklik yapmanızı mümkün kılan Loreal Sunkiss Tropical Sprey, yaz günlerini aratmayacak kokusu ve güneş ışınlarının beraberinde getirdiği zarar olmadan saçınıza kattığı ışıltı ile saç ürünleriniz arasında kolayca öne çıkacak. Güneş ve deniz tuzunun saçınızda oluşturduğu büyüleyici etkiyi artık Sunkiss Tropical Sprey sayesinde her mevsim yakalayabilirsiniz. Üstelik güneş ışınlarının saçınızdaki nem oranını azaltıp cansız ve mat bir yapıya bürünmesini önleyerek, daha sağlıklı bir saç yapısına sahip olmak sizin elinizde. Püskürtme şeklinde saçınıza uygulayabileceğiniz bu ürün, saçınızın her tarafına eşit bir şekilde dağılarak tutarlı bir renk elde etmenize olanak sağlıyor. Artık deniz suyu ve güneş ikilisi olmadan da saçınızda yaz etkisi yaratabilir, saçınızı yıpratmadan istediğiniz tonu elde edebilirsiniz. Koyu renk saçlar dahil her renkte saça uygulayabileceğiniz bu ürün, amonyaksız içeriğiyle saç yıpranmasını önlerken barındırdığı besleyici yağ ve vitaminlerle saçınıza bakım yaparak sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Loreal’in birçok testten geçen bu ürünü, kademeli olarak renk açmayı mümkün kılmakla kalmayıp, sprey mekanizması ile saçınıza kolay bir uygulama sağlıyor. 4 aşamalı bir değerlendirme sürecinden geçip tam not almayı başaran Sunkiss serisi, derinlemesine araştırılmış ham maddeleri ve birçok testten geçmiş ve doğrulanmış ürün toleransıyla da tüketiciye güven veriyor.

Uygun Fiyatlı ve Yüksek Performanslı

Saç rengi açmak adına kuaförlerde geçirilen uzun saatler artık yerini evinizin rahatlığında ve oldukça kısa süren bir işlemle gerçekleştirilebilen bir uygulamaya bırakıyor. Sunkiss Loreal ürünleri uzun saatlerinizi almadığı gibi, ekonomik ve tüketici dostu fiyat skalasıyla da diğer saç açma yöntemlerinden öne çıkıyor. Gün içerisinde zamanınızın küçük bir kısmını ayırarak minimum eforla uygulayabileceğiniz bu ürünler, yüksek performans sergileyerek üst seviyede bir deneyim yaşamanıza olanak sağlıyor. Üstelik saçınıza uyguladığınız işlemin kontrolünü elinizde tutarak saçınız için istediğiniz renk ve modeli birebir elde etmeniz çok kolay. Saçınıza uyguladığınız ürünlerin içeriğini bilmeniz ise büyük bir avantaj. Böylece hem saçlarınız için en sağlıklı kararı vererek rengini açmanız hem de bu aşamada bütçenize uygun bir ürün kullanmanız deneyiminizi oldukça tatmin edici kılıyor. Aşamalı bir kullanımı olduğundan, bir tüp ürünü birkaç uygulamada kullanabilirsiniz. 3 yıl kullanım süresi olması da Sunkiss serisi ürünlerinin artılarından biri. Loreal Sunkiss yorum ve değerlendirme açısından da aldığı olumlu dönütlerle güven veriyor. Tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını tek bir seride karşılamayı başaran Loreal Sunkiss ürünleri, tüm saç tiplerine sahip tüketiciler için uygun. Saçınızın rengini açma işlemini tamamladıktan sonra başka bir ürünle tonlama yapmaya gerek kalmaması da gerek zaman tasarrufu açısından gerekse ekonomik olarak büyük bir avantaj.

Loreal Paris Sunkiss Serisi Trendyol’da

Kişiye özel güzellik sunma ve dünyanın her yerinden tüketicilere ulaşma amacıyla yola çıkan dünyaca ünlü kozmetik markası Loreal Paris, ürünlerini Trendyol’da sizin için bir araya getiriyor. 110 yılı aşkın bir süredir sektöründe öncü firmalardan biri olan Loreal, ulaşılabilir ve sürdürülebilir güzellik anlayışını benimseyerek cilt bakımı, makyaj ve saç bakımı alanlarında her gün yeni ürünler geliştirerek dünyanın her yerinden tüketici kitlesine ulaşıyor. Ürünlerinin kaliteli, etkin ve güvenilir olmasına oldukça önem veren ünlü kozmetik markası, en iyi güzellik ürünlerini herkes için ulaşılabilir kılma misyonuyla ilerliyor. Piyasaya sunulmadan önce yaklaşık 100 kalite kontrolünden geçen Loreal ürünleri, tüketiciden güven konusunda tam puan alıyor. 1979 yılından bu yana hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde ürün veya bileşen testi yapılmaması ise ünlü markanın benimsediği çevreci yaklaşımlar arasında en çok öne çıkan madde. Her konuda tüketicilerine yakın olmak ve onların ihtiyaçlarını karşılama konusunda iddialı olan Loreal’in yerel ekiplerine güveni tam. Dünyanın dört bir yanında araştırma ve geliştirme merkezleri bulunan başarılı marka, tüm yenilikleri en iyi şekilde tüketicisine sunabilmek için çalışmalarına devam ediyor.

Eğer siz de saçınızda büyük değişiklikler yaratmadan, doğal bir renge kavuşmak istiyorsanız Sunkiss Serisi ürünlerini ve bunların yanı sıra Loreal’in birçok cilt bakımı ve kozmetik ürününü Trendyol’dan kolaylıkla edinebilirsiniz. Size özel hızlı kargo, taksit seçenekleri ve flaş indirimlerden yararlanabilir, ürünleri satın alırken yorumlarını okuyarak daha kapsamlı ve tecrübeye dayalı bilgiler edinebilirsiniz. Kolay iade koşulları ve hızlı teslimat olanaklarıyla, Trendyol online alışveriş tecrübenizi bir üst seviyeye taşıyacak.