Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Loreal Sunkiss

" araması için 20 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Saçlar İçin Loreal Sunkiss Çeşitleri Trendyol'da!

Saç rengi açma amacıyla kullanılan krem, jel ve spreyler son günlerde oldukça revaçta. Açık renkli ve dolgun bukleler mevsim ne olursa olsun hep modaya uygun kalır. Gerek her modeli ihtişamlı gösterebilmesi ile, gerekse farklı duruş ve tarzlarıyla açık renk tutamlar bir hayli tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında güneş ve deniz suyunun yardımıyla rengi açıldığında birçok kişinin hayal ettiği renge dönüşür. Loreal Sunkiss ile saçlarınızı yıpratmadan tonunu açmak ve modern bir görünüm elde etmek oldukça kolay olur. Sunkiss serisi ürünleri uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra, kullanımda da büyük bir kolaylık sağlar. Evde kendi imkanlarınızla uygulayabileceğiniz bu ürünlerle siz de modaya uygun ve parlak görünümlü tutamlara sahip olabilirsiniz. Ürünleri kıl köklerinden başlayıp tamamına uygulayarak rengini açabileceğiniz gibi, yalnızca uçlara veya farklı tutamlara uygulayarak ombre ve röfle gibi farklı görünümler de elde edebilirsiniz. İçerdiği besleyici vitaminler sayesinde, Loreal Sunkiss saç açıcı ürünleri ile mevcut rengi değiştirmenin yanı sıra parlak ve güçlü görünen tutamlara da sahip olmanız mümkün. Üstelik saç renginiz aşamalı bir şekilde açılacağından, istediğiniz tonu ayarlayabilmek oldukça kolaydır. İstediğiniz renge göre bir veya birkaç uygulamayla kolayca hayalinizdeki tona ulaşabilirsiniz. Amonyak barındırmayan içeriği sayesinde yıpranmanın aksine, içeriğindeki vitaminlerle ince teller güçlenerek dolgun ve canlı bir görünüme kavuşabilir. Ünlü kozmetik markasının geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü Sunkiss serisinde doğal görünümlü ve açık tonlu saçlar elde etmeye yardımcı olan jel ve sprey ürünler bulunuyor. Bu seri ile profesyonel yardıma gerek duymadan, evde kendi imkanlarınızla silinizi değiştirmeniz ve buklelerinizi şekillendirmeniz oldukça kolay hale gelir. Ürünler saç rengini aşamalı bir şekilde açtığı için kontrol tamamen sizin elinizde olur. İstediğiniz bölgelere, istediğiniz miktarda uygulayarak dilediğiniz her renk tonunu ve modelini elde etmeniz mümkün. Uygulandıktan sonra durulamaya bile gerek kalmadan etkisini göstermeye başlayan Loreal Sunkiss saç açıcı jel ve tropical sprey, ile aynı zamanda saçlarınızı besleyip güçlendirebilirsiniz.

Hacimli ve Parlak Saçlar İçin L'oreal Sunkiss Sprey

Hacimli ve Parlak Saçlar İçin L'oreal Sunkiss Sprey

Boyalardan ve hasar veren renk açıcı işlemlerden farklı olarak, L'oreal Sunkiss sprey içeriğinde amonyak bulundurmadığı için yıpranmaya neden olmaz. Buna ek olarak içerdiği kamelya ve hindistan cevizi yağları, kıl köklerinden ucuna kadar onarım sağlar. Boyama işlemi sonrası oluşan cansızlık ve sertlik, yerini yumuşak ve dolgun tellere bırakır. Geçmişte uygulanan işlemlerden zarar gören kıl kökleri ve uç kısımlar, bu besleyici yağlar ve vitaminler sayesinde onarılır. Farkını besleyici içeriğiyle ortaya koyan bu saç açıcı sprey ve jel ürünleri, çiçeksi ve hafif kokularıyla da öne çıkar. Bukleler üzerinde doğal güneş ışığı etkisi oluşturarak parlak ve sağlıklı bir görünüm yaratan Loreal Sunkiss sprey, aynı zamanda oldukça uygun fiyatlıdır. Sunkiss serisi içerik açısından başarılı olduğu kadar uygulama açısından da bir o kadar kolaydır. Hem nemli hem de kuru kullanım avantajı sunan bu seri, eşit ve dengeli bir şekilde tüm tutamlara uygulandığı takdirde oldukça tatmin edici sonuçlar ortaya çıkar. Loreal Sunkiss kullanımı kolay olmasının yanı sıra, uzun saatler ayırmanızı da gerektirmez. Ürünleri tüm tutamlara eşit şekilde uygulamak ise oldukça basittir. Belirli bir bölgenin veya tutamın değil de tamamının tonunu açmak istiyorsanız, saçınızı birkaç parçaya bölüp ürünü her parçaya aynı miktarda uygulamak, sprey veya jel formun eşit dağılmasına yardımcı olur. Saçınızın rengini tamamen açabileceğiniz gibi, Loreal Sunkiss renk açıcı alternatifleriyle röfle ya da ombre görünümü vermeniz de mümkündür. Ürünler buklelerin rengini aşamalı olarak açacak şekilde geliştirildiği için doğal görünümlü bir ombre veya röfleye sahip olmanız oldukça kolaydır. Röfle görünümü elde etmek için, röfle bonesi üzerinden veya el yardımıyla tutamlara ayırarak Loreal Sunkiss renk açıcı jel veya spreyini uygulamanız yeterli olacaktır. Ombre görünümü için ise kıl köklerine yukarıdan aşağıya artan miktarda ürün uygulamanız doğal bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Serinin herhangi bir açıcı formunu uyguladıktan sonra kullanım talimatlarında belirtilen süre içerisinde kurutma makinesiyle veya güneş ışığıyla kendiliğinden kurutulduğunda, renk açma işlemi tamamlanmış olur. Ürünü uygularken birkaç önemli noktayı göz önünde bulundurmakta ise fayda var. Örneğin kurutma işlemini güneşte yapacaksanız, her tutamın eşit oranda güneş ışığına maruz kalmasına dikkat etmek tutarlı bir renk için önemli bir faktördür. Güneşte kalma süreniz uzadıkça renk açılma oranının arttığını unutmamakta da fayda vardır. Bu işlem sırasında kullanılan spreyin durulanmaması, açma işleminin bir parçası olduğundan, ürünü temiz saça uygulamak uygun bir seçenektir. Kurutma işlemini kurutma makinesi kullanarak yapacaksanız, yine tutamların her kısmına eşit miktarda ısı uygulamak önemli bir etkendir. Oldukça kısa ve açık talimatlarıyla Sunkiss serisi ile kısa bir sürede, bir profesyonele başvurmanıza gerek kalmadan ve efor sarfetmeden stilinizi değiştirebilirsiniz.

Besleyici İçeriğiyle Loreal Sunkiss Jel

Besleyici İçeriğiyle Loreal Sunkiss Jel

Saç rengi açmak için kullanılan çoğu yöntemin aksine Loreal Sunkiss jel uygulamadan sonra ince telleri bile yıpratmaz. Örneğin tüy sarartmak için kullanılan birçok yaygın yöntem, köklerin derinine işleyerek pigmentleri zayıflatır ve yapılarını bozarak canlı hücrelerin ölmesine sebep olur. Doğru şekilde yapıldığı zaman bile çok zararlı olan bu işlemler, cansız ve mat görünümü kaçınılmaz kılar. Sunkiss serisi kıl köklerinin yapısını bozmadan rengini açmanıza olanak sağlar. Bunun önemli sebeplerinden biri içeriğinde amonyak bulunmamasıdır. Birçok boyada bulunan amonyak, boyanın yoğun şekilde işlemesi için kıl kütiküllerini açarak yıpranmalarına sebep olur. Bu yıpranma beraberinde ince güçsüz teller, cansız ve sağlıksız bir görüntü getirir. Böylece amonyak barındırmayan içeriğiyle Sunkiss serisi yıpranma tehlikesini de ortadan kaldırır. Ek olarak birçok faydalı özelliği bulunan kamelya yağı ve hindistan cevizi yağı da içerdiği besleyici takviyeler arasındadır. Özellikle hindistan cevizi yağının ince, yıpranmış tellere ve cilde olan faydaları oldukça fazladır. Mat ve cansız kıl köklerini uçlara kadar nemlendirerek sağlıklı bir görünüm kazandıran hindistan cevizi yağı, aynı zamanda savunmasız bukleleri güneş ışınlarına karşı koruyarak zarar görmelerini de engeller. İçeriğinde bulunan C, A ve K vitaminleri ise saçınıza nem ve koruma sağlar. Kamelya çiçeğinden üretilen kamelya yağı ise içeriğindeki oleik asit ve linoleik asit sayesinde elektriklenmeyi, kabarmayı önler, ince tellere zengin bir doku katarak yoğun ve dolgun bir görünüm verir. Bu nedenle Loreal Sunkiss renk açıcı jel ve sprey, yıpratıp matlaştırmak yerine saçınızı onararak sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır. Serinin içeriğinde bulunan ylang ylang çiçeği özü, tiare çiçeği ve vanilya aroması sayesinde bukleleriniz çiçeksi ve ferah bir kokuya sahip olur. Loreal Sunkiss siyah saç renginden kahverengiye, kumraldan sarıya her renk için kullanılabilir. Bu doal içerikli ve besleyici yağlarla desteklenen seri, açılması zor renkler olan siyah ve koyu kahverengi tonlarda bile üstün bir performans sergileyerek dilediğiniz tona ulaşmanızı sağlar. Sunkiss serisi ile kıl köklerini besleyerek doğal bakım yaparken stilinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Loreal Sunkiss Tropical ile Etkili Bakım

Loreal Sunkiss Tropical ile Etkili Bakım

Loreal Sunkiss tropical ile kendi saç renginize uyum sağlayarak ışıltılı ve ipeksi bir görünüm kazanırken, yapaylıktan uzak bir görüntü elde etmek de mümkündür. Gerek tüm saça, gerekse röfle ya da ombre şeklinde uygulanarak mükemmel bir ton uyumu sağlayıp, canlı bir görünüm kazandıran Sunkiss serisi, buklelere doğal bir şekilde güneşte açılmış ışıltı efekti de verir. İçeriğinde bulunan Hindistan cevizi yağı, ince telleri güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korurken, güneşin saç rengine olan etkisini aynı doğallıkta yakalamanızı sağlar. Loreal Sunkiss koyu kahverengi gibi zor tonlar da dahil olmak üzere her renge uygulanabileceği gibi, kıvırcık, dalgalı veya düz fark etmeksizin her şekle kolayca etki eder. Stilinizi dilediğiniz gibi belirleyip istediğiniz tonu yakalamanıza olanak sağlar. Son derece kolay kullanım talimatları olan Sunkiss serisini, uzun saatler ayırmadan kolayca uygulamak mümkündür. Çeşitli yöntemlerle renk açmak için başvurulan yıpratıcı ve kıl yapısına işleyip zarar veren işlemlerin aksine, Sunkiss serisi, kontrollü ve dilediğiniz bir şekilde ton geçişi yapmanıza olanak sağlar. Aşamalı uygulanan kullanımından dolayı istemediğiniz sonuçlar elde etmek bir hayli olanaksız. Açık bir tona sahip olmak için ürünü belirli aralıklarla birkaç kez uygulayabileceğiniz gibi, ilk uygulamadan sonra da hayalinizdeki tona sahip olmanız mümkündür. Saç renginizin açılma oranını uyguladığınız ürün miktarı, bekletme süresi ve kurutma şekli ile kolayca ayarlayabilirsiniz. Örneğin, kurutma işlemini yüksek ısıda bir kurutma makinesiyle yapmak bukle renginin açılma oranını çok az etkilerken, güneşte kurutmak saç renginde etki gösterir. Doğallık ve yapaylık arasında büyük farklar yaratmaktansa, saçınızın doğal rengine uyum sağlayacak şekilde, ışıltı katarak renk açmayı mümkün kılan Loreal Casting Sunkiss kullanarak stilinizi yansıtabilirsiniz.

Loreal Sunkiss Jelly ile Etkileyici Bir Görünüm

Loreal Sunkiss Jelly ile Etkileyici Bir Görünüm

Doğallığın revaçta olduğu bu günlerde, siz de Loreal Sunkiss jelly ile çekinmeden saçınıza doğal bir görünüm ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Sunkiss serisinde bulunan açıcılarda biri olan Sunkiss Jelly, kremsi yapısı ile uygulamayı çok kolay bir hale getirirken, çiçeksi ve tropik kokusuyla da yaz günlerini andıran bir hava barındırır. Gerek buklelerde bıraktığı ipeksi doku, gerekse eşsiz kokusuyla L'oréal Sunkiss kullananlar tarafından tam puan alır. Hem nemli hem de kuru kıl köklerine masaj yaparak uygulanabilen Jelly, ister tutam tutam uygulayarak ışıltı elde edebilir, ister uç kısımlara uygulayarak ombre görünümü elde edebilirsiniz. Tıpkı bir losyon gibi bukleler üzerinde kolayca dağılarak dengeli ve homojen bir görünüm elde etmenizi bir hayli kolay kılması, dikkat çeken özelliklerinden yalnızca biridir. Hindistan cevizi yağı ve kamelya yağının içerdiği birçok vitamini de içinde barındırdığı için onarımdan uzamaya her anlamda yardımcı olarak hayatınızı kolaylaştırır. Loreal Sunkiss boyalı saç üzerinde kullanıldığında bile doğal görünüm elde etmek için uygun bir seçenektir. Gönül rahatlığıyla buklelerin renginizi açabilir, ışıltılı ve ipeksi yumuşaklıkta saçlara sahip olabilirsiniz. Boya kullanmadan stilinizde doğal bir değişiklik yapmanızı mümkün kılan Loreal Sunkiss Tropical Sprey, yaz günlerini aratmayacak kokusu ve güneş ışınlarının beraberinde getirdiği zarar olmadan buklelere kattığı ışıltı ile bakım tercihlerinizi değiştirir. Üstelik güneş ışınlarının saçınızdaki nem oranını azaltıp cansız ve mat bir yapıya bürünmesini önleyerek, sağlıklı bir kıl kökü yapısına sahip olmak sizin elinizdedir. Püskürtme şeklinde uygulayabileceğiniz bu ürün, saçınızın her tarafına eşit bir şekilde dağılarak tutarlı bir renk elde etmenize olanak sağlar. Güneş ve deniz tuzunun saçınızda oluşturduğu büyüleyici etkiyi artık Sunkiss Tropical Sprey sayesinde her mevsim yakalayabilirsiniz.

Zengin İçerikli Loreal Sunkiss Kullananlar

Zengin İçerikli Loreal Sunkiss Kullananlar

Artık deniz suyu ve güneş ikilisi olmadan da saçınızda yaz etkisi yaratabilir, yıpratmadan istediğiniz tonu elde edebilirsiniz. Koyu renk saçlar dahil her renk tonunda uygulayabileceğiniz bu seri, amonyaksız içeriğiyle ince tellerin bile yıpranmasını önlerken barındırdığı besleyici yağ ve vitaminlerle kıl köklerine ve yüzeyine bakım yaparak sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Loreal’in birçok testten geçen bu ürünü, kademeli olarak renk açmayı mümkün kılmakla kalmayıp, sprey mekanizması ile saçınıza kolay bir uygulama sağlar. 4 aşamalı bir değerlendirme sürecinden geçip tam not almayı başaran Loreal Paris Sunkiss sprey, derinlemesine araştırılmış ham maddeleri ve birçok testten geçmiş ve doğrulanmış ürün toleransıyla da müşteriye güven verir. Saç rengi açmak adına kuaförlerde geçirilen uzun saatler artık yerini evinizin rahatlığında ve oldukça kısa süren bir işlemle gerçekleştirilebilen bir uygulamaya bırakır. Bu ürünlerin kullanımı, uzun saatlerinizi almadığı gibi ekonomik ve müşteri dostu fiyat skalasıyla da öne çıkar. Gün içerisinde zamanınızın küçük bir kısmını ayırarak minimum eforla uygulayabileceğiniz Loreal Sunkiss kullananlar tarafından da önerilir. Yüksek performans sergileyerek üst seviyede bir deneyim yaşamanıza olanak sağlar. Üstelik uyguladığınız işlemin kontrolünü elinizde tutarak saçınız için istediğiniz renk ve modeli birebir elde etmeniz çok kolaydır. Uyguladığınız bu serinin içeriğini bilmeniz ise büyük bir avantajdır. Böylece hem kıl kökleri için sağlıklı kararı vererek rengini açmanız hem de bu aşamada bütçenize uygun bir ürün kullanmanız deneyiminizi oldukça tatmin edici kılar. 3 yıl kullanım süresi olması da Sunkiss serisinin avantajlarından biridir. Loreal Sunkiss yorum ve değerlendirme açısından da aldığı olumlu dönütlerle güven verir. Aşamalı bir kullanımı olduğundan, bir tüp ürünü birkaç uygulamada kullanabilirsiniz.

Fiyat Avantajları ile Loreal Sunkiss

Fiyat Avantajları ile Loreal Sunkiss

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarını tek bir seride karşılamayı başaran Loreal Paris Sunkiss, tüm saç tiplerine sahip müşteriler için uygundur. Saçınızın rengini açma işlemini tamamladıktan sonra başka bir ürünle tonlama yapmaya gerek kalmaması da gerek zaman tasarrufu açısından gerekse ekonomik olarak büyük bir avantajdır. Kişiye özel güzellik sunma ve dünyanın her yerinden müşterilere ulaşma amacıyla yola çıkan dünyaca ünlü kozmetik markası Loreal Paris, ürünlerini Trendyol’da sizin için bir araya getirir. 110 yılı aşkın bir süredir sektöründe öncü firmalardan biri olan Loreal, ulaşılabilir ve sürdürülebilir güzellik anlayışını benimseyerek cilt bakımı, makyaj ve saç bakımı alanlarında her gün yeni alternatifler geliştirerek dünyanın her yerinden müşteri kitlesine ulaşır. Ürünlerinin kaliteli, etkin ve güvenilir olmasına oldukça önem veren ünlü kozmetik markası, güzellik ürünlerini herkes için ulaşılabilir kılma misyonuyla ilerler. Piyasaya sunulmadan önce yaklaşık 100 kalite kontrolünden geçen Loreal ürünleri, müşteriden güven konusunda tam puan alır. 1979 yılından bu yana hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde ürün veya bileşen testi yapılmaması ise ünlü markanın benimsediği çevreci yaklaşımlar arasında öne çıkan maddedir. Her konuda müşterilerine yakın olmak ve onların ihtiyaçlarını karşılama konusunda iddialı olan Loreal’in yerel ekiplerine güveni tamdır. Dünyanın dört bir yanında araştırma ve geliştirme merkezleri bulunan başarılı marka, tüm yenilikleri mükemmel şekilde müşteriye sunabilmek için çalışmalarına devam eder. Eğer siz de saçınızda büyük değişiklikler yaratmadan, doğal bir renge kavuşmak istiyorsanız bu ürünleri ve bunların yanı sıra Loreal’in birçok cilt bakımı ve kozmetik ürününü Trendyol’dan kolaylıkla edinebilirsiniz. Loreal Sunkiss fiyat bilgisi ve güvenli alışveriş için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Loreal Sunkiss Nasıl Kullanılır?

Loreal Sunkiss, aradığınız açık renk tonuna kolayca ulaşabilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Yüksek açıcılık özelliğine sahip olup saçlarınıza zarar vermeden iki tona kadar açabilir. Doğal, ışıltılı, bakımlı bir görünüme sahip olabilmeniz için idealdir. Kolay kullanım imkânı sunan bu ürün ile boyama işlemlerinizi sorunsuz, pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Açılabilir, doğal, ışıltılı, bakımlı bir görünüme sahip olmanıza yardım eder. Saçlarınıza doğal güneş ışığı etkisi veren, amonyak içermeyen doğal bir üründür. Kaliteli kullanım imkânı sunan yüksek açıcılık özelliğine sahiptir. Saç diplerinizi güçlendirerek sağlıklı, rahat, doğal şekilde uzamasına imkân tanır. Kolay kullanım imkânı sunan bu ürünle boyama işlemlerinizi sorunsuz, pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zahmetsiz kullanım imkânı sunan bu ürünün besleyici özelliğinden faydalanarak saç sağlığınızı koruyabilir; saçlarınızı kırmadan, diplerine zarar vermeden rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Loreal Paris Sunkiss Kaç Gün Arayla Kullanılır?

Saçlarınıza doğal bakım görevi gören canlı, ışıltılı, dolgun görünüm kazandırabilen bu ürünü 10 günde 3 kez yani 5'er gün arayla uygulamanız tavsiye edilir. Yüksek açıcılık imkânı sunan özel bakım ürünü, saç diplerine zarar vermeden, kırılma, dökülme problemi oluşturmadan sorunsuz, sağlıklı kullanım avantajı sağlar. Aradığınız performansa ulaşmanıza olanak sağlayan, yüksek açıcılık özelliğine sahip doğal bakım ürünü hijyenik, sağlıklı görünüm kazanmanıza yardım eder. Saçların yanmasını, zarar görmesini, yıpranmasını engelleyebilen, kullanıcılar tarafından oldukça yoğun ilgi gören özel üretim malzemedir. İşlemleri adım adım uygularken etkili, parlak ,rahat bir kullanım deneyim elde edebilirsiniz. İstediğiniz renge kolay şekilde ulaşarak kaliteli, hijyenik kullanım imkânı sağlarsınız. Saçlarınızın olduğundan daha ışıltılı, dinamik, canlı görülmesine imkân sağlayan, yüksek etkili, onarıcı, güçlendirici ve destekleyici bir üründür.

Loreal Sunkiss Etkisi Ne Zaman Geçer?

Saç bakım uygulamalarında oldukça yoğun ilgi gören, saçlarınızın ışıltılı, parlak ve canlı görülmesine olanak sağlayan bu ürün etkisini 5- 6 aya kadar sürdürebilir. Özel, farklı formül içeriğiyle saçların canlılığını koruyarak kökten uca besleyebilir. Saç dökülme problemlerinin önlenmesinde etkili olup, yüksek açıcılık özelliğiyle saçlarınızın doğal ve ışıltılı görünmesini sağlayabilir. Saç diplerini güvenli şekilde koruyarak açma işlemi sırasında saçlarınıza özel bakım uygular. Birbirinden farklı yağ ve vitamin özlerinden formülize edilmiş olup saçlarınızın hasar görmeden, yıpranmadan, sağlıklı, hijyenik şekilde korunmasına destek olabilir. Her adımda saçlarınızın canlı ve doğal yapısını koruyabilen, canlandırıcı, parlaklık kazandırıcı, onarıcı ve güçlendirici bu ürünleri Trendyol'da analiz ederek bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.