İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Litre
Viskozite
Yakıt
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Lukoil Motor Yağı

" araması için 92 sonuç listeleniyor
LUKOIL FREN YAGI
Hızlı Teslimat

LUKOILFREN YAGI

110 TL
Sepete Git

Kaliteli İçeriğiyle Lukoil Motor Yağı Çeşitleri Trendyol'da!

Motor yağı, araçların aksamlarını kirlere karşı koruyarak aşırı ısınmasını önler. Düzeneğin korozyona karşı korunmasını sağlayan Lukoil motor yağı, aracın parçalarının yağlanmasını sağlar. Bu sayede düzenek dış etkenlerden kolay etkilenmez ve aksamında bulunan sıvıların sızması engellenir. Araç içerisindeki parçaları toz ve kire karşı koruyan bu ürünler, karakteristik özelliklerine göre sınıflandırılır. İçeriğindeki bileşenler sayesinde çamurlanmayı azaltır, birbirine sürtünen yüzeylerin aşınmasını önler. Aracınızdaki parçaların temiz olması, oluşabilecek arızaları minimuma indirir. Motorun duyduğu enerji ihtiyacını azaltır. Lukoil partiküllü yağ, düşük küllü olup ham petrolden elde edilen maddelerin çeşitli katkı maddeleri ile birleştirilmesi sonucu elde edilir. Lukoil motor yağı yorum ve önerilerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Aracınızın Performansını Artıran Lukoil Motor Yağı

Aracınızın Performansını Artıran Lukoil Motor Yağı

Lukoil motor yağı çeşitleri, viskozite değerlerine göre farklı özelliklere sahiptir. Lukoil 5 30 motor yağ soğuk iklimlerde 5, sıcak iklimlerde 30 akışkanlık değerine sahiptir. Soğuk hava koşullarında hızlı bir çalışma performansı gösteren bu Lukoil 5w30 motor yağı, benzinli ve dizel binek araçlarda kullanılmaya uygundur. Düşük sıcaklık özelliğine sahip olduğu için aracınızı düşük sıcaklıklarda bile çalıştırabilir. Lukoil dizel motor yağı kullananlar, araçlarından yüksek verimlilik elde eder. İşlenmemiş ham petrol ve katkı maddelerinin birleşiminden oluşan bu ürün sayesinde aracınızda yakıt tasarrufu sağlamanız mümkündür. Otomobilde oluşabilecek gürültüyü engelleyerek aracınızın sorunsuz bir şekilde performans göstermesini mümkün hale getirir. Bu ürün sayesinde hem motorun ömrünü uzatabilmeniz hem de bütçenizi koruyabilmeniz son derece kolaydır. Belirli aralıklara Lukoil hidrolik yağ değişimi yapmak motorun tıkanmasını ve fazla ısınmasını önleyerek aracınızın sorunsuz çalışmasına olanak sağlar. Değişimi yapılmayan motor yağı kirlenerek aracı koruyamaz hale gelir. Pistonların rahat hareket etmesine olanak sağlayarak aşınmayı oldukça engeller. Trendyol’dan Lukoil motor yağı satın alabilirsiniz.

Araç Sağlığı İçin Lukoil Motor Yağı

Araç Sağlığı İçin Lukoil Motor Yağı

Kamyonet ve hafif ticari araçlarda kullanılmaya uygun olan Lukoil 10 40 motor yağı, araç parçalarının temizlenmesine yardımcı olur. Aracınızı aşınma ve korozyona karşı koruyan Lukoil yağ üretimi yapar. Motordaki ısınmaları engelleyerek aşınmaların meydana gelmesini büyük oranda önler. İçerisinde yüksek kaliteli bileşenler bulunan Lukoil moly yağ çeşitleri, uzun ve ağır çalışmalara karşı dayanıklılık gösterir. Aracınızın uzun yıllar boyunca sağlıklı kalabilmesi için kullanmanız gereken bu ürünler, etkilerini yitirmeden kaliteli şekilde saklayabilir. Motoru aşınma ve korozyon gibi olumsuz etkilere karşı korumasıyla bilinen Lukoil motosiklet yağı, motorun direncini büyük oranda arttırır. Filtreye takılan kir ve tozları azaltarak aracınızın sekteye uğramadan çalışmasına katkıda bulunur. Müşteri yorumları sahip olmak istediğiniz ürün hakkında size yol gösterici olabilir. Müşterilerin yazdığı yorum ve önerileri inceleyebilir, müşteri deneyimleri sayesinde seçenekler hakkında detaylı bilgiyi Trendyol’dan edinebilirsiniz.

Avantajlı Lukoil Motor Yağı Fiyatları

Avantajlı Lukoil Motor Yağı Fiyatları

Motor yağı kullanmak, aracınızdaki aksamların deforme olmasını önleyerek aracınızın üstün performans göstermesini sağlar. Araç sahiplerinin beğenisini kazanan Lukoil madeni yağ, motor parçalarının temizlenmesine yardımcı olur. Bu katkı maddelerinin amacı yüksek sıcaklıklarda bile ürünün özelliklerini koruması ve aracınızdan her daim yüksek performans almanızı sağlar. Benzinli ve dizel araçlarda kullanılabilen bu ürün yağın bozulmasını önleyerek egzoz emisyon değerini azaltır. Viskozite, yağın farklı sıcaklıklardaki akış şeklini belirler. Viskozite düştükçe akışkanlık artar. Bu da yüksek sıcaklıklarda akışkanlığın artması anlamına gelir. Yüksek sıcaklık kararlılığına sahip Lukoil 5 40 yağ çeşitleri ile aracınızdan elde edeceğiniz verimi arttırabilirsiniz. İndirim ve kampanyalar ihtiyacınız olan Lukoil yağ fiyatları üzerinde avantaja sahip olmanızı kolaylaştırır. Her bütçeye uygun tasarımlar arasından seçiminizi rahat şekilde yapabilirsiniz. Lukoil motor yağı fiyatları ile değerlendirme yapabilirsiniz. Bu ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.