İlgili Kategoriler
Marka
İşlemci Tipi
Ekran Boyutu
SSD Kapasitesi
Ram (Sistem Belleği)
Fiyat
Renk
Hard Disk Kapasitesi
Ekran Kartı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
İşlemci Modeli
Kullanım Amacı
Çözünürlük
Ekran Kartı Hafızası
İşlemci Nesli
Cihaz Ağırlığı
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Ekran Yenileme Hızı
Garanti Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Macbook Air

" araması için 76 sonuç listeleniyor

Macbook Air

Yüksek Performans ve Modern Tasarımı ile Macbook Air

Dijitalleşmenin yaygın hale gelmesi ile günlük hayat temposunda teknolojik aletler hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Teknolojinin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi ile laptop, tablet gibi teknolojik ürünlerin kullanımı da artmıştır. Teknolojide çığır açan marka Apple, dünya çapında yüzlerce ülkede milyonlarca kullanıcıya sahiptir. 1976 yılında kurulan Apple kısa süre içerisinde teknoloji markaları arasında öne çıkmayı başarmıştır. Ürünlerinde son teknolojik gelişmelerden faydalanan marka, kullanıcılara yüksek performansa sahip ürünler sunmaktadır. Markanın ürün skalasında akıllı telefon, saat, tablet, bilgisayar gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Apple, laptop da denilen diz üstü bilgisayarları ile dikkat çekmektedir. Ürünlerinde yüksek performans ve uzun süre dayanan pil ömrünü eşsiz tasarımlarla birleştirmektedir. Her meslekten ve alandan kişinin ihtiyacını karşılayacak pek çok model seçeneği bulunmaktadır. Apple ürünleri arasında Macbook Air kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Günlük hayatın yanı sıra iş ve okul hayatında rahatlıkla kullanabileceğiniz Macbook Air son derece hafiftir. Yalnızca 1,29 kg ağırlığındaki ürün, dilediğiniz her yere yanınızda götürebilmenize olanak tanıyor. Macbook Air 13 inç ekranı ile video izlemenin yanı sıra sunum yapma, belge düzenleme gibi işlemlerde de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Dört milyondan fazla piksel bulunduran ekranı ile film izlerken ve oyun oynarken bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Görüntüler daha canlı ve gerçekçi hale geliyor. Ürünün teknik özellikleri arasında bulunan True Tone ile ortamın ışığına göre bilgisayarınızın ekran parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Bu sayede fazla ışıktan göz yorulmasının önüne geçilmiş olur. Klavyesi arkadan aydınlatmalı özelliği ile hem karanlık ortamlarda görüşü kolaylaştırır hem de şık bir görüntü oluşturur. Modern ve eşsiz tasarımları ile Macbook Air dizüstü bilgisayarlar dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Teknik özellikleri, donanımı, tasarımı ve daha pek çok özelliği ile kullanıcılardan tam not almaktadır. Şarj edildikten sonra pil ömrü tüm gün kullanım imkânı sunmaktadır. Bu sayede işleriniz yarıda kalmadan tüm gün dilediğiniz gibi bilgisayarınızda çalışabilirsiniz. Modern tasarımı yanı sıra ürünün kasası da oldukça incedir. 17 mm inceliği ile sırt çantanıza kolayca sığar. Macbook Air 128 GB dahili hafızası ile tüm verilerinizi depolamanıza olanak tanır. Bluetooth özelliği belge ve veri aktarımını çok daha kolay hale getirmektedir.

İnce Tasarıma Sahip Macbook Air Gün Boyu Yanınızda

İnce Tasarıma Sahip Macbook Air Gün Boyu Yanınızda

Belge ve fotoğraf düzenlemeden, oyuna, iş görüşmelerine kadar pek çok işlemi yapabileceğiniz Macbook Air özellikleri arasında öne çıkan 4 çekirdekli Intel Core i5 işlemcisi ve 1,8 GHz işlemci hızı ile farkını ortaya koymaktadır. 3733 MHz belleği ile aynı anda birden fazla uygulamayı sorunsuzca kullanabilme imkânı sunuyor. İşlemcisi sayesinde iki kata kadar daha hızlı CPU performansı sunmaktadır. Yüksek performansı ile internette dolaşırken, işlerinizi yaparken ya da oyun oynarken ihtiyacınız olan yüksek hızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yüzde 80’e kadar daha hızlı grafik performansı sunmaktadır. Apple Macbook Air oldukça sağlam ve dayanıklı malzemelerden tasarlanmıştır. Geri dönüştürülmüş alüminyum alaşımından üretilen kasa için topraktan yeni alüminyum çıkarılmamaktadır. Bu da ürünün çevreye katkısını ortaya koymaktadır. Macbook Air kullanımı bilgisayarın içerisindeki uygulamalar sayesinde oldukça kolay ve kullanışlı hale gelmektedir. Safari, Mail, Siri, iMovie ve FaceTime gibi uygulamalar iş ve okul hayatında oldukça kolaylık sağlamaktadır. Stereo hoparlörleri yüksek kalitede ses performansı sunmaktadır. Bunun yanı sıra daha güçlü bas ve ses seviyesine sahiptir. Üçlü mikrofon dizilimi ise sesi daha doğru ve net şekilde yakalıyor. Macbook Air klavye tam aydınlatma sağlayarak ışıksız ortamlarda bile rahat kullanım imkânı sunar. Ayrıca bilgisayarınıza şık bir görüntü katmaktadır. Şarj ve veri aktarımı gibi işlemler için oldukça kullanışlı olan Thunderbolt 3 USB-C girişinden 2 adet bulunmaktadır. Çift yönlü kullanılabilen Thunderbolt 3, 40 Gbps’ye kadar bant genişliği sunmaktadır. Macbook Air 13,3 inç ekranı ile oldukça rahat bir çalışma alanı sunmaktadır. Birden fazla sekme ve uygulama aynı anda kolayca kullanılabilir. Apple markası Macbook Air bilgisayarları daha güvenli hale getirmek için Apple T2 Security Chip adı verdiği donanımı geliştirmiştir. Bilgisayarınızdaki verileriniz ve belgeleriniz daha güvenli bir şekilde saklanıyor. Bunun yanı sıra Macbook Air SSD depolama alanında yer alan dosyalarınızı otomatik bir şekilde şifreliyor. Ayrıca üründeki SSD depolama, sıradan bir sabit sürücüden 17 kata kadar daha hızlıdır. Oyunlardan belge ve fotoğraf düzenlemeye kadar tüm işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olur. Macbook Air modelleri işlemcisi, donanım özellikleri, tasarımı ve daha pek çok fonksiyonu ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Macbook Air pil ömrü ile gün boyu sizi yarı yolda bırakmadan işlerinizi bitirmenize yardımcı olur. Günümüzde dijitalleşmenin de etkisi ile laptop gibi ürünlerin kullanımı da yaygınlaşmıştır. Bu nedenle tercih edeceğiniz laptop modeli ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor olmalıdır. Macbook Air bu alanda öne çıkan ürünlerden biri olmayı başarmıştır.

Benzersiz Bir Performans Sunan Macbook Air

Benzersiz Bir Performans Sunan Macbook Air

Bilgisayarınızda iş, okul ya da günlük hayatta kullandığınız pek çok veriyi depolayabilirsiniz. Ancak bu veriler size özgü olduğundan güvenli bir şekilde depolanıyor olması da oldukça önemli bir kriterdir. Macbook Air bilgisayarlar verilerinizin güvenle saklanabilmesi için gerekli donanımları bulundurmaktadır. Macbook Air Touch ID özelliği ile gelişmiş bir güvenlik kontrolü sağlamaktadır. Bilgisayarınızı açmak için parmak izinizi sensöre dokundurmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra parmak iziniz ile şifre girmenize gerek duyulmadan kilitli dosya ve uygulamalara kolayca erişebilirsiniz. Macbook Air batarya şarj edildikten sonra tüm gün kullanım imkânı sunmaktadır. Bu sayede gün içerisinde priz aramakla uğraşmanıza gerek kalmaz. 2560 x 1600 çözünürlüğe sahip Macbook Air ekran gerçeğe son derece yakın görüntü kalitesine ulaşılmaktadır. Milyonlarca renk ile kasanın kenarlarına kadar uzanan retina ekranı içeriğe daha iyi odaklanabilmenizi sağlıyor. Metinleri kusursuz netlikte sunarak gözleri yormadan çalışma imkânı sunuyor. Macbook Air boyutları 325 x 227 x 17mm’dir ve yanınızda taşıması son derece kolaydır. Kullanıcının kullanım kolaylığı ve ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan üründe RAM ana karta dahil edilmiştir. Bu sayede ince ve hafif tasarımını korumaktadır. 5. Nesil işlemcisi ile hızını ortaya koyarak kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır. Ürünün öne çıkan özelliklerinden biri bilgisayarınızı başka bir Apple ürününe bağlama imkânı sunmasıdır. Gelişmiş teknolojileri ürünlerinde kullanan Apple bu özellik ile cihazlarınızı birbirine bağlayarak farklı cihazlardan gelen aramalara ve mesajlara yanıt verebilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra örneğin Apple telefonunuzda yaptığınız bir işleme bilgisayarınızdan devam edebilirsiniz. Bir veriyi bir Apple cihazından Macbook Air bilgisayarınıza aktarmanız mümkün hale gelir. Minimal tasarımları yüksek performans ile birleştiren Apple, Macbook Air kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Baskı algılama fonksiyonu ile Force Touch trackpad imleç kontrolünü kolay hale getirmektedir. 802.11ac Wi-Fi desteği ile kullanıcılara daha hızlı kablosuz internet bağlantısı sunmaktadır. Macbook Air fiyat bilgisi ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

MacBook Air Kaç İnç'tir?

Dijitalleşen dünyada, günlük hayat temposunda hayatınızı kolaylaştıran günümüzün vazgeçilmez parçalarından olan MacBook Air, 13.6 inç ekran genişliğine sahiptir. Teknolojide çığır açan ürün, gelişmiş teknik donanım özellikleriyle yüksek performans deneyimi sunar. Pil gücü seviyesi yüksek olup uzun süreli kullanım imkânı sunar. İhtiyaç ve beklentilerinize cevap verebilen, teknik yapı kalitesi yüksek bir üründür. Günlük hayatın yanı sıra iş ve okul hayatında rahatlıkla kullanılabilir. İdeal, hafif yapı özellikleriyle kolaylıkla taşınabilir. Yüksek piksel kalitesi, ergonomik tasarımı, rahat kullanımıyla oldukça yoğun ilgi görür. Gittiğiniz her yere yanınızda taşıyarak, video izleyip belge düzenleme, sunum yapma gibi pek çok işlemi kesintisiz, rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dört milyondan fazla piksel bulunduran ekranı oyun oynarken, film izlerken canlı, pürüzsüz, kaliteli bir deneyim yaşatır.

MacBook Air Nedir?

Yüksek çözünürlük, teknolojik tasarım kalitesi, rahat kullanımıyla dikkat çeken MacBook Air dış tasarımıyla da ilgi görenlerdendir. Görüntüleri canlı ve gerçekçi hale getirerek gözlerinizi fazla ışıktan koruyabilir. Gelişmiş teknik yapı, donanım özellikleri, ekran, yazılım kalitesiyle kullanıcılarından tam not alır. Kısa sürede şarj ederek uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşlerinizi yarıda kalmadan tüm gün dilediğiniz gibi sorunsuz rahat şekilde halledebilirsiniz. İnce kasası, kompakt, modern tasarımıyla günümüzde yoğun şekilde tercih edilen geniş kapasiteli bir üründür. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden tasarlanmış olup uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatır. Bilgisayar içerisindeki uygulamaları kolay ve kullanışlı hale getiren, hoparlör ses kalitesi yüksek cihaz, ileri sistem donanım gücüyle dikkat çeker. Geniş hacmi sayesinde tüm verilerinizi rahatlıkla bir şekilde depolayabilirsiniz. Bluetooth özelliği sayesinde belgeleri ve verileri farklı cihazlara kolay, hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

MacBook Air Şarjı Kaç Saat Gider?

Belge ve fotoğraf düzenlemeden, iş görüşmesi ve oyun uygulamalarına kadar pek çok işlemi yapabileceğiniz işlevsel bu ürün ortalama 4,5 -5 saat kullanılabilir. Normal bir kullanıcı yüksek pil gücüyle tüm gün kullanabilir. İşlemci kalitesi yüksek olup bilgisayarınızı yüksek hızlı, performans kalitesiyle çalıştırmanıza yardım eder. İşlerinizi ışık hızında rahat, pratik şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan performans verimi yüksek ürün ihtiyaç ve beklentilerinize cevap verebilir. Güçlü bass ve ses seviyesine sahip olup yüksek mikrofon ses kalitesiyle kullanıcılarından tam not alır. Birden fazla sekmede uygulamaları aynı anda rahatlıkla açabileceğiniz cihaz kullanımını kolay ve güvenli hale getiren oldukça kullanışlı bir üründür. Veri ve belgelerinizi uzun süre güvenli şekilde saklayarak dosyalarınızı otomatik, emniyetli şekilde şifreleyebilir. Yüksek depolama kapasitesine sahip bu ürünleri Trendyol'dan sipariş edebilirsiniz.