"

Macbook Pro 13

" araması için 4903 sonuç listeleniyor

Macbook Pro 13 Modelleri ile Yüksek Hızlı Performans

Gelişen teknoloji ile bilgisayarlar hem tasarım olarak, hem de işlevsellik açısından oldukça verimli hale geldi. Günümüzde kullanım amacı ne olursa olsun herkes iyi bir bilgisayar modeline sahip olmak istiyor. Donanımlı bir bilgisayar ise oldukça maliyetli sayılabilir. Bu nedenle özelliklerini iyi araştırıp doğru seçim yapmanız gerekiyor. Bilgisayar özellikleri ne kadar gelişmişse sizin verimliliğinizde o derece artacaktır. Macbook Pro 13 bu konu da oldukça başarılı bir bilgisayar modelidir. Yazılım sistemleri kendilerine ait olduğu için kesintisiz bir verimlilik sunar. İhtiyacınız doğrultusunda bu bilgisayarı tercih edebilirsiniz.

Macbook Pro 13 Tasarımı

Macbook Pro 13 Tasarımı

Apple Macbook Pro 13 tempolu bir iş hayatına, program sayısı, miktarı, işlemci kalitesiyle oldukça fayda sağlayabilir. Tasarımıyla da şık bir görüntü olan bu bilgisayar ilginizi çekebilir. Ekran uzunluğu açısından değişik birçok seçenek sunulur. Bunun ışında ekranın darbelere karşı oldukça dayanıklı olması bilgisayar ömrünü uzatıyor. Depolama alanı olarak da birden çok seçeneğe sahiptir. Macbook Pro 128 GB günlük yaşamda ihtiyacınıza yetebilecek bir depolama alanı sunabilir. Depolama miktarı ve RAM bellek hafızası oldukça önem verilen konulardan biridir. Macbook Pro 13 256 GB depolama miktarıyla her alanda kullanılmaya elverişli olan modellerdendir. Macbook pro 13 inç 512 GB RAM bellek hafızası da ilgilileri tarafından oldukça dikkat edilen konuların arasında gösterilir. Yoğun kullanım esnasında bile sağlam işletim sistemiyle, işlemci hızıyla rahatınızı ve verimliliğinizi yerinde tutabilir. Macbook Pro 13 8 GB RAM bilgisayar modeline yeterli donanıma sahip bir veri deposu sunarak rahatlıkla kullanıma elverişlidir. Bir başka aranılan özellik ise batarya ömrüdür. Macbook Pro 13 batarya tüm gün dayanıklı yapısıyla sorunsuz bir kullanım imkânı verir. Çalışma hayatında ya da boş zamanları değerlendirebileceğiniz Macbook pro 13 500 GB ve Macbook pro 13 1tb'ye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Macbook Pro 13 İnç Fiyat

Macbook Pro 13 İnç Fiyat

Macbook Pro serisi, Apple serisinin göz alıcı modelleri arasında gösterilir. Her inç ekran boyutuna elverişli şekilde olan bu model, tasarımıyla bilgisayarla ilgili olan kişilerin ilgisini çekebiliyor. İncecik tasarımı ve hafif yapısıyla her alanda kullanım kolaylığı da sağlar. Macbook Pro 13 fiyat olarak maliyetli bulunabilir. Fakat yüksek performans kalitesiyle ihtiyaca yönelik tercihlerin başında gelir. İşleyim sisteminin hız derecesinin yüksek olması sayesinde bilgisayarınız hiç aksamadan oyun oynayabilir ya da bir şeyler izleyebilirsiniz. Macbook Pro 13 ekran gerekli koşullarda kendini ayarlayabilen ekran parlaklığıyla, ultra görüntü kalitesiyle ve göz sağlığına odaklı yapısıyla kullanıcılarını memnun edebilen bir model olarak söylenebilir. Apple markası ürettiği her modeli ve serisi ile kalitesini ve başarısını koruyor. Geliştirdikleri her özellik ile kullanıcıların ilgini çekip tercih nedeni oluyor.

Macbook Pro 13 Özellikleri

Macbook Pro 13 Özellikleri

İnce yapısıyla her yere kolayca taşınabilir. Parmak izi tanıma özelliği ile yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Ekran parlaklığını bulunduğu ortama göre ayarlayabilen bir sisteme de sahiptir. Keyifli bir zaman geçirmenize ve sanki ekranın içindeymiş gibi hissetmenize neden olacak görüntü kalitesi sunulur. İşletim sisteminin hızlı olması sayesinde oyunları duraksamadan oynayabilir ya da yaptığını işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Depolama alanı ve RAM bellek hafızası açısından da farklı seçenekler sunulan modeldir. Yeni nesil klavye tarzıyla parmakların tuş kavramasının ve yazı yazmanın daha kolay olduğu söylenebilir. Macbook Pro 13 16 GB RAM veya Macbook Pro 13 32 GB RAM gibi daha üst düzey veri deposuna sahip olan modelleri kullanıma sunuluyor. Bu sayede duraksamalar yaşanmadan işlerinizi kolayca halletmenizi sağlar. Ekranın darbelere karşı da dayanıklı olmasıyla bilgisayarı kullanma süreniz artar. Rahat, hafif yapısıyla her yerde kullanım avantajını elde eden bu ürüne Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

MacBook Pro 13 İnç Kaç Cm'dir?

Tasarım kalitesi, işlevsel kullanımıyla ön plana çıkan, donanım gücü yüksek MacBook Pro 13 inç 33,02 santimdir. Sistem kalitesi yüksek olup tempolu iş hayatınızda işlemlerinizi kolay ve pratik şekilde halletmenize imkân tanır. Program sayısı, işlemci kalitesi ve tasarım şıklığıyla beklentilerinize cevap verir. Darbelere karşı etkin koruma güvenliği sunan, özel tasarım ürün uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Yüksek batarya şarj gücüyle tüm gün kullanım imkânı sunan, işlemlerinizi kesintisiz, rahat şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan teknoloji aygıtı bir üründür. Günlük yaşamınızda ihtiyacınıza yetebilecek geniş depolama alanına sahiptir. Bellek hafızası oldukça geniş olan, her alanda kullanabileceğiniz bu ürün yoğun kullanım esnasında bile rahatlık ve verimliliğinizi üst seviyeye çıkarabilir. Yeterli donanıma sahip olup, geniş veri kapasitesine sahiptir. Sağlam, dayanıklı yapısıyla tüm gün sorunsuz kullanım avantajı sağlayan, donanım gücü yüksek bu ürünü çalışma hayatınızda ya da boş zamanlarınızda kullanabilirsiniz.

MacBook Pro 13 İnç Ne Zaman Çıktı?

Göz alıcı modelleri, yüksek piksel kalitesi ve gelişmiş teknolojik donanım özellikleriyle dikkat çeken bu cihaz 27 Ekim 2016'da tanıtıldı. İçerisindeki yeni sistem uygulamalarla iş ve okul hayatında işlemlerinizi zahmetsiz, rahat, hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkân tanır. Verileri hızlı, kusursuz nitelikte sunarak gözleri yormadan canlı, pürüzsüz, cam kalitesinde bir ekran deneyimi yaşatır. Kullanımı son derece kolay olup ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. İdeal, hafif tasarıma sahip olup ergonomik yapı özellikleriyle istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Yeni nesil işlemcisiyle yüksek hız performansı sunan, eşsiz deneyim yaşatan, günümüzün en çok tercih edilen gelişmiş teknoloji aygıtı ürünlerindendir. Yüksek hoparlör ses kalitesine sahip olup güçlü bass, yüksek ses seviyesiyle fark yaratır. Işıksız ortamda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz, estetik, modern görünüm sunan oldukça kullanışlı bir üründür.

MacBook Pro 13 İnç Kaç GB'dir?

Eşsiz tasarımı, yüksek ses gücü, piksel kalitesiyle ihtiyaçlarınıza karşılık veren hızlı veri aktarımı yapabileceğiniz donanım gücü yüksek bu cihaz 8 GB RAM ve 512 GB SSD ile yapılandırılmıştır. Günlük hayatını yanı sıra iş ve okul yaşamınızda pek çok veriyi kolaylıkla depolayabileceğiniz geniş kapasiteye sahip bir üründür. Yüksek teknolojiyle geliştirilmiş olup kesintisiz, güvenli kullanım imkânı sunar. Ekranı yüksek çözünürlük kalitesiyle görüntülemenize olanak sağlayan bu ürün belge, fotoğraf düzenlemeye kadar pek çok işleminizi kesintisiz, hızlı, rahat şekilde halletmenize imkân tanır. Görüntüleri canlı ve gerçekçi hale getirerek yüksek teknik donanım özellikleriyle ihtiyacınızı karşılayabilir. Yüksek tasarımı, gelişmiş donanım özellikleri ve işlemci kalitesiyle öne çıkan, fonksiyonel kullanım güvenliği sunan bu ürünleri Trendyol’da analiz edebilir; bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.