Avantajlı Ürünler
Fiyat
Yapıştırıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Macun Yapıştırıcı

" araması için 187 sonuç listeleniyor
Alteco Putty - 100g - 100gr. Çelik Macun

AltecoPutty - 100g - 100gr. Çelik Macun

99,90 TL
Sepete Git
SUN-FİX Sun Fıx Macun Kaynak 100gr
Kargo Bedava

Sun-FixSun Fıx Macun Kaynak 100gr

450 TL
Sepete Git

En Dayanıklı Macun Yapıştırıcılar Trendyol’da!

Düşme, çarpma, kırılma gibi durumlarda ürünler zarar görebilir. Bu gibi durumlarda ürünler çatlama, kırılma, kopma gibi durumlar meydana gelir. Malzeme farklı özelliklerde materyallerin bir arada tutulması için kullanılır. Macun yapıştırıcı çeşitleri farklı kullanım amaçlarına göre hazırlanır. Demir, çelik, metal gibi dayanıklı yüzeylerden plastik, PVC gibi ürünlere kadar farklı yerlerde kullanabileceğiniz yapıştırıcı macun çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Uygulanacak yüzeyin özelliğine uygun olanı seçebilirsiniz. Ürünü dolgu malzemesi olarak da kullanabilirsiniz. Delinmiş veya kopmuş bir yüzeye tamamlayıcı olarak uygulanabilir. Macun yapıştırıcı kullananlar diğer ısıya, suya dayanıklı ve uzun ömürlü olduğunu belirtir. Bu ürünlere Trendyol üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Macun Yapıştırıcı Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Macun Yapıştırıcı Modelleri

Macun yapıştırıcı modelleri farklı yüzeyler, kullanım amacı ve alanı olarak çeşitlilik gösterir. Ev, işyeri, araç benzeri ortamlarda kullanılabileceği gibi sanayi, inşaat gibi ağır iş ortamlarında da tercih edilir. Ağır metal ve yapı işlerinin yapıldığı yerlerde çok faydalanılan üründür. İnşaat, üretim, makina gibi çeliğin kullanıldığı alanlarda çelik macun yapıştırıcı kullanılır. Çok dayanıklı olan bu malzeme suya ve soğuğa karşı dirençlidir. Ağır ve işlenmesi zor olan malzemelerden olan çelik gibi malzemeler için türüne uygun çeşitleri vardır. Sıklıkla kullanılan dayanıklı malzemelerden biri de demirdir. Demir yapıştırıcı macun bu alanlar için özel olarak geliştirilir. Demiri, demir ve diğer maddelere tutturmak için kullanılır. Demir gibi sağlam bir maddeyi tuttacak dayanıklılık ve güce sahiptir. Bakır, alüminyum gibi diğer ürünler için metal yapıştırıcı macun kullanabilirsiniz. Ev, işyeri gibi pek çok alanda bulunan metal eşyalarınızda kullanmak için uygundur. Günlük hayatta yoğun olarak kullanılan plastik malzemeler için de plastik yapıştırıcı macun bulunur. Trendyol üzerinden tüm malzeme çeşitliliğine ulaşabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Yapıştırıcı Macun Çeşitleri

Farklı İhtiyaçlara Uygun Yapıştırıcı Macun Çeşitleri

Günlük hayatta her an birleştirici malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ev, işyeri veya arabanızda kırık, çatlak, kopma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda kolaylıkla yapıştırma macunu kullanabilirsiniz. Zedelenen yerleri malzeme ile kapatabilir veya tıklayabilirsiniz. Oluşan hasarların onarımında ve sızıntıların kesilmesinde etkilidir. Özellikle macun kaynak yapıştırıcı metal yüzeylerde meydana gelen çatlak, kopma, kırılma gibi durumlarda çok etkilidir. Suya, ısıya dayanıklı, sızıntıyı önleyici bir üründür. Aynı zamanda üzerine boya da uygulanabilir. Çok yüksek ısıya maruz kalan ürünlerin korunması için termal macun yapıştırıcı soğutucu görevi üstlenir ve ürünü korur. Bilgisayar ve laptopların işlemci ve soğutucusu arasında yalıtım sağlamak için çok tercih edilen bir malzemedir. Siyah macun yapıştırıcı eşyalarınızdaki hasarları kolaylıkla tamir edebilirsiniz. Üzerine boya uygulayarak hasarı kamufle etmenize de imkan tanır. Macun yapıştırıcı yorum detaylarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Macun Yapıştırıcı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Macun Yapıştırıcı Fiyatları

Ürünler uygulanacak zemine, malzemeye göre çeşitlilik gösterir. Macun yapıştırıcı fiyat aralığı da ürünün çeşidine ve miktarına göre değişir. İş, sanayi, inşaat gibi alanlar için fazla miktarda da farklı özelliklerde birleştiricilere ihtiyaç duyulur. Ev, ofis gibi gündelik kullanım alanlarında ise farklı macun çeşitleri kullanılır. Gündelik kullanım için genellikle plastik ve metal macun yapıştırıcı tavsiye edilir. Her ortamda bulunan plastik ve metaller için uygun olan ürünü kullanılarak hasar giderilebilir. Çok ihtiyaç duyulan bu ürünleri macun yapıştırıcı kampanya dönemlerini yakalayarak uygun fiyatlara alınabilir. Her üründe olduğu gibi macun yapıştırıcı indirim fırsatları da bulunur. İndirim ve kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı ürünler alabilirsiniz. İhtiyacınız olan çeşit ve miktardaki macun yapıştırıcı online alışveriş fırsatları ile karşınıza çıkar. Macun yapıştırıcı satın almak için Trendyol’daki fırsatlardan faydalanabilirsiniz.