Seçili Ürünler
Seçili Ürünler
Seçili Ürünler
Seçili Ürünler
Daha fazla ürün

BEBEJİ

Bebeji; oyuncak, mobilya, spor ve anne-bebek gibi çeşitli kategorilerde yüzlerce ürün modeline yer veriyor. Bebeji; sandalye, akülü araba, park yatak, masa, oyun evi ve kukla gibi onlarca ürünü farklı model seçenekleriyle kullanıcılarla buluşturuyor. Bebeji; LEGO, Ümit, Transformers, Pilsan, Power Rangers, Barbie, BabyHope, Fusa, Weewell, Hot Wheels, Nerf, Voit, Nimomed ve Beyblade gibi markaların ürünlerini avantajlı fiyatlarla sizlere sunuyor. Kaliteli, hesaplı ve güvenli alışverişin adresi Bebeji; Antalya'dan Rize'ye, İstanbul'dan Mardin'e kadar Türkiye'nin tüm şehirlerine Trendyol aracılığıyla ürünlerini gönderiyor. Siz de hangi şehirde yaşadığınız fark etmeksizin, Trendyol Bebeji mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Ürün seçimi yaparken Bebeji yorumlarına göz atarak Trendyol kullanıcılarının deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri tek tıkla sepetinize ekleyerek kolayca sipariş edebilir, Bebeji kargo takip sayfasını kullanarak siparişinizin teslim tarihini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Trendyol'a özel Bebeji iletişim kanalı üzerinden markayla kolayca irtibat kurarak soru, görüş ve önerilerinizi satıcıya iletebilirsiniz. Dilerseniz Bebeji kampanyaları ve fırsatlarından haberdar olmak için markanın Trendyol mağazasını takip edebilirsiniz.

Hem Kaliteli Hem de Ekonomik Bebeji Ürünleri Trendyol'da Sizleri Bekliyor!

Hem Kaliteli Hem de Ekonomik Bebeji Ürünleri Trendyol'da Sizleri Bekliyor!

Bebeji, oyun parkı ekipmanlarına ürün yelpazesinde geniş bir yer veriyor. Bebeji park oyuncakları; salıncak, kaydırak, trambolin ve top havuzu gibi pek çok seçenekten oluşuyor. Bebeji; plastik park ve ahşap park modelleriyle sizlere tercih hakkı sunuyor. Siz de Bebeji çocuk parkı ve park ekipmanları arasında bütçenize ve zevkinize uygun modeller bulabilirsiniz. Bebeji'nin kaydıraklı havuz, şişme ev ve demir salıncak modelleriyle çocuklar için eğlenceli bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Farklı temalara sahip seçenekleri bulunan Bebeji kukla sahnesi modelleriyle de birbirinden güzel gösteriler için uygun bir ortam hazırlayabilirsiniz. Bebeji lego masası modellerini ise hem legoları depolamak hem de legolarla oynamak için kullanabilirsiniz.

Bebeji; bebek arabası, beşik, mama sandalyesi, ana kucağı ve yürüteç gibi ürünleri anne-bebek kategorisinde sizlere sunuyor. Siz de Bebeji bebek arabaları, beşikler ve yürüteçler arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Bebeji'nin park beşik modelleriyle bebeğinize güvenle uyuyacağı ve oynayacağı bir alan sunabilirsiniz. Bebeji plastik sandalye ve masa modelleriyle de çocuğunuz için uygun boyutlara sahip rengarenk bir aktivite alanı oluşturabilirsiniz. Bebeji bez kitaplık modelleriyle ise çocuğunuzun kitaplarını düzenli bir şekilde saklamasına ve rahatça kullanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Siz de Trendyol'a Özel Bebeji İndirimleriyle Onlarca Ürünü Bütçenizi Yormadan Satın Alabilirsiniz!

Siz de Trendyol'a Özel Bebeji İndirimleriyle Onlarca Ürünü Bütçenizi Yormadan Satın Alabilirsiniz!

Bebeji; gözlük, kılıç, kukla, araba, uçak, zar, traktör, blender, kepçe, maske ve tren gibi çeşitli oyuncak modelleriyle her yaşa ve her zevke uygun seçenekler sunuyor. Bebeji; akülü araba, pedallı araba, bisiklet, scooter ve paten gibi araçlara da ürünleri arasında yer veriyor. Siz de Bebeji'nin Barbie dolabı, şaka gözlüğü, pelüş zar, mini figür, sallanan at, pilli blender, mini scooter ve ışıklı blender modellerini inceleyerek çocuğunuz için uygun bir oyuncak seçebilirsiniz. Birbirinden güzel dış mekan oyuncaklarıyla ise çocuğunuzun park ve bahçe gibi ev dışı mekanlarda da doyasıya oynamasına imkan tanıyabilirsiniz.

Bebeji; Şimşek McQueen, Mosasaurus, Niloya, Ninjago ve Thomas & Friends gibi sevilen temalara sahip oyuncak modelleriyle çocukların kalbini çalıyor. Bebeji; Minecraft figürleri, Ben 10 figürleri, Minions figürleri ve Toy Story figürleriyle her yaştan kız ve erkek çocukların oyunlarına neşe katıyor. Siz de sevimli çizgi film temalarına sahip oyuncak modelleri arasından çocuğunuzun yaşına ve ilgisine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Bebeji'nin doktor seti, polis seti, tamir seti, plaj seti ve hamur seti gibi oyuncak setlerini de inceleyerek beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.