Daha fazla ürün

DORE MUSIC

Doremusic konservatuar, güzel sanatlar lisesi gibi kurumlara ve bireysel kullanıcılara müzik aletleri satışı yapan önemli bir marka. 1993 yılında kurulan Doremusic mağazası dünyanın önde gelen birçok önemli markasının "tek yetkili distribütörü" konumunda bulunuyor. Doremusic Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Antalya, Bursa, Samsun fark etmeksizin ürünlerini Trendyol aracılığıyla Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyor.

125'ten fazla markanın ürünlerini kullanıcıyla buluşturan Doremusic ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Trendyol Doremusic mağazasında yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, bütçe dostu alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Doremusic indirimlerinden daha erken haberdar olmak isterseniz mağazanın Trendyol sayfasını takip edebilirsiniz. Trendyol'a özel Doremusic kampanyaları ve fırsatları ile avantajlı fiyatlar karşılığında birbirinden kaliteli müzik  enstrümanlarına sahip olabilirsiniz.

Doremusic Ürünleri ile Enstrümanlarınızı Güvenle Seçin!

Doremusic Ürünleri ile Enstrümanlarınızı Güvenle Seçin!

Trendyol Doremusic mağazası üflemeli, telli ve vurmalı çalgılar başta olmak üzere birçok enstrümanı müzikseverler ile buluşturuyor. Siz de kendinizi müzik notalarında buluyor ve enstrüman çalmadan duramam diyorsanız Doremusic müzik aletleriyle mutlaka tanışmalısınız.

Telli çalgılar kategorisinde yer alan Doremusic gitar modelleri ile girdiğiniz ortamların yıldızı olarak eşsiz performanslar sergileyebilirsiniz. Doremusic elektro gitar, bas gitar, akustik gitar ve klasik gitar modelleri ile folk, flamenko ve rock gibi farklı türlerde müzikler yapabilir, bir yandan sosyalleşirken diğer yandan da ruhsal olarak rahatlayabilirsiniz. Dilerseniz Doremusic Schecter, Fishman, Les Paul, Toledo ve Gibson gibi dünyaca ünlü gitar markalarının ürünlerini inceleyebilir, daha fazla seçeneğe ulaşabilirsiniz. Yepyeni bir deneyim yaşayarak daha özgün bir enstrüman çalmak isterseniz Doremusic ukulele ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Klasik ve caz müzik tutkunuysanız elektrikli ya da akustik özelliklere sahip Doremusic piyano ürünleri tam size göre! Doremusic dijital piyano ve midi klavye ürünleriyle caz, blues, pop ve funk gibi birçok müzik türünü icra edebilir, dinlenebilir ve huzur bulabilirsiniz. Dilerseniz Doremusic Casio ürünlerini inceleyerek piyasadaki en kaliteli piyano ve org ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Doremusic violin ailesini de tüketiciyle buluşturuyor. Doremusic keman, 3/4 keman, viyola, viyolonsel ve çello ürünleriyle en eşsiz parçalara yeniden hayat verebilirsiniz. Daha çok geleneksel Türk halk müziğiyle ilgileniyorsanız Doremusic saz ve ud ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Vurmalı ya da üflemeli enstrümanlarla ilgileniyorsanız Doremusic'in bateri, trompet, darbuka, davul, elektronik bateri, flüt, yan flüt, ney, kalimba, armonika, pena, reçine ürünlerine bakabilirsiniz. Daha fazla ürün ve seçeneğe ulaşmak isterseniz Doremusic Yamaha, Slash, Focusrite, Carlsbro ve Hohner ürünlerine göz atabilirsiniz. Doremusic'in org fiyatları ve ukulele fiyatlarına göz atarak bütçe dostu alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Siz de avantajlı fiyatlar sunan Doremusic'ten hediye alarak sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz.

Doremusic Müzik Ekipmanları ve Aksesuarlarıyla da Tanışın!

Doremusic Müzik Ekipmanları ve Aksesuarlarıyla da Tanışın!

Doremusic kaliteli müzik ekipmanları ve aksesuarları ile de öne çıkan bir marka. Doremusic pedal, çalışma pedi, gitar teli, elektro gitar teli, gitar askısı, elektro gitar seti, ukulele kılıfı, nota sehpası, baget, kapo ve jak kablosu gibi ürünleriyle enstrümanlarınızı tamamlar. Böylece müzik aletinizi daha konforlu ve rahat bir şekilde çalabilir, almak istediğiniz en yüksek verime ulaşabilirsiniz.

Doremusic müzik ekipmanlarıyla bulunduğunuz ortamları stüdyoya çevirmek de çok kolay! Doremusic amfi ürünleriyle en düşük sesleri bile yüksek ölçüde ve kayıpsız bir şekilde arttırabilirsiniz. Evde, iş yerinde veya herhangi bir yere gittiğinizde daha kaliteli müzik dinlemek isterseniz Doremusic referans monitör ve referans kulaklık ürünlerini inceleyebilirsiniz. Enstrümanınızdan çıkan eşsiz sesleri yüksek kalitede kaydetmek isterseniz Doremusic ses kartı ve mikrofon ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı deneyimlerini öğrenmek için Trendyol'da Doremusic yorumlarına göz atabilirsiniz. Doremusic kargo ve sipariş takibini Trendyol üzerinden sağlayarak ürününüz size ulaşana kadar bütün adımları takip edebilirsiniz. Gerekli durumlarda Trendyol güvencesiyle Doremusic iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için Doremusic'le iletişime geçmek isterseniz Trendyol üzerinden satıcıya soru sorabilirsiniz.