Bahçe Yer Döşemeleri

Bitki Yetiştirme Ortamı

YENİ ÜRÜNLER

Yemlik Çeşitleri

Tohum Çeşitleri

Daha fazla ürün

Ekodoğa

Ekodoğa

Ekodoğa Ankara’da kurulan, bahçe ve sera ekipmanlarının bulunabileceği, alanında öncü olmuş mağazalardan biridir. Trendyol bünyesinde hizmet vermeye başlayan Ekodoğa’da çiçek dikiminden dekoratif aksesuarlara kadar çeşitli ürün seçenekleri de mevcuttur. İç ve dış mekanlar için dikilmek istenen bitkilerin bakımı oldukça önemlidir. Çiçeklerin sorun yaşamadan açabilmesi ve köklerinin sağlıklı bir biçimde tutunabilmesi için ekilecek toprağın özenle seçilmesi gerekir. Mağazadaki özel karışım toprak çeşitlerini inceleyerek çiçek türüne uygun olan gübreli toprak karışımını güvenle satın alabilirsiniz. Ekodoğa tarım ve bahçe düzenleme ekipmanlarının tüm araç gereçlerini kullanıcılara sunar. 40 litreye varan vermikülit çeşitleri arasında bitkilerin büyümesini sağlayan önemli karışımlar yer alır. Aynı zamanda ev bitkileri ve yetiştirilen sebzeler için gereken hava ihtiyacını sağlar. Ekodoğa, özel toprakların yanı sıra fidan dikimi ve tarımsal faaliyetler için kullanılan ponza taşı seçeneklerini de kullanıcılara sunar. Ponza taşı; volkanik faaliyetlerin oluşturduğu, gözenekli yapıda ve çok amaçlı kullanılan bir taş türüdür. İnşaat sektöründe bile kullanılmasıyla geçmişten günümüze aranılan bir malzeme olmuştur. Tarım alanında ise az topraklı ya da topraksız şekilde yetiştirilecek bitkiler için gerekli olan ponza taşı, önemli malzemeler arasındadır. Sayfada bulabileceğiniz ponza taşlarının, 20 kiloya kadar olan seçenekleri ile, hem sağlıklı dikimini gerçekleştirebilir hem de görsel açıdan vazoların ilgi çekici hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol Ekodoğa mağazasında birbirinden farklı ve modern vazo çeşitleri de bulunur. Bunları inceleyebilir, uygun fiyat avantajlarından faydalanarak rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Bahçe ve balkon evin en sevilen köşelerinden biridir. Bahçenizde ekim ve dikim işlemleri yapıyorsanız Ekodoğa branda modellerinden birini güneşten korunmak için tercih edebilirsiniz. Brandaların boy ve renk alternatifleri mağazamızda mevcuttur. Trendyol üzerinden stok durumlarını kontrol edebilir, belirlediğiniz ölçü aralıklarındaki ürünü aratabilirsiniz. Brandalar güneş geçirmeyen malzemeden üretildiği için sıcağa direkt maruz kalmadan bahçede hoş vakitler geçirmenizi sağlar. Ekodoğa gölgelik modelleri arasında neredeyse her boyut aralığı bulunur ve her iki tarafı lamine kaplıdır. Lamine, plastik ve dayanıklı bir malzeme olduğu için ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar. Güneş geçirmeyen yapısı ise kullanıcıların sevdiği özelliklerden biridir. Trendyol’da bahçe ve balkona şıklık katacak konforlu oturma grubu modellerini de bulabilirsiniz. Dekoratif taşlar bahçe süslemesi için tercih edilen popüler ürünler arasındadır. Ekodoğa’da bulabileceğiniz doğal beyaz taşlar, kullanılacak alana uygun boyut ve çeşitleriyle sevilen modeller arasında yer alır. Beyaz dolomit taşı, minerallerden oluşan yapısı ve bembeyaz görüntüsüyle peyzaj uygulamalarında sıkça kullanılır. Akvaryum içerisinde de dekoratif amaçlı kullanılan taşların 1 kilodan 25 kiloya kadar olan ürün çeşitleri mevcuttur. Günümüzde farklı sebeplerden dolayı balkonda file kullanımı oldukça yaygındır. Ekodoğa file çeşitleri içerisinde, balkon kornişine ya da bir delik açılarak kanca yardımıyla takılan modeller yer alır. Kedi ve kuşların girmesini engellemek ve çocukların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan filelerin büyük ve küçük delikli olanları bulunur. Bahçe veya balkonda mangal yapmayı seven kullanıcılar doğal lav taşlarına ilgi gösterir. Gazlı ve tüplü mangal için gerekli olan taşlar, ateşi sabit tutarak sönmesini engeller. Etrafa yayılan odun parçaları olmayacağı için temiz ve kullanışlıdır. Yıkayıp kuruttuktan sonra kullanılması tavsiye edilir. Ekodoğa’da bulabileceğiniz tüm bahçe ve balkon ürünlerini, nerede olursanız olun Trendyol güvencesiyle sipariş edebilirsiniz.

Sera Ekipmanlarında Avantajlı Ekodoğa Fiyatları

Sera Ekipmanlarında Avantajlı Ekodoğa Fiyatları

Ekodoğa sera malzemesi çeşitliliğiyle kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği mağazalar arasındadır. Fidan dikiminden sağlıklı bir bitki yetiştirmek için gereken ekipmanlara kadar birçok ürünü bünyesinde barındırır. Ekodoğa aşı macunu modellerini arıyorsanız filtreleme seçeneğiyle kolaylıkla bulabilirsiniz. Aşı macunu, bitkilerin kış aylarında da yaz aylarındaki gibi görünmesini sağlar. Mağazada bulabileceğiniz aşı ve budama macunları, yumuşak yapısı sayesinde spatula ile kolaylıkla uygulanır. Uygulama sonrası aşı yapılan bölgeye yağmur ve hava girmesini engeller. Aşı macunu yapılan alanın hızlıca iyileşmesine de katkıda bulunur. Bu alandaki bir diğer önemli olan malzeme çeşidi, aşı bandıdır. Ekodoğa’da bulunan silikon aşı bantları, esnek yapıda ve fidanların hava almasını engelleyecek özelliğe sahiptir. Fidan ve fideler için özel olarak üretilen altı delikli poşetler, uzun yıllar saklanabildiği için kullanım kolaylığı sağlar. Mağazada kilo ile satışa sunulan poşet çeşitlerine ulaşabilir, istediğiniz boyut aralığındaki ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Fidan dikilen alanda genellikle taban örtüsü kullanılır. Sera taban örtülerinin özelliği, yabani otların çıkmasını engellemesidir. Ekodoğa’da bulunan taban örtüleri, toprağın ısısını koruyarak fidelerin çürümesini engeller. Üzerinde yer alan dikey çizgiler ise fidan dikimi için özel olarak tasarlanmış ve UV katkılıdır. Taban örtüsü yerine sebze ve malç naylonu arayan kullanıcılar için ise daha ince olan modeller ön plana çıkar. Mağazada bulabileceğiniz sera örtüleri, çeşitli boyutlarda ve kolay kurulabilir özelliktedir. 12,18,20 metre gibi seçenekleri mevcuttur. Güneş ışınlarını sağlıklı bir şekilde geçiren naylon sayesinde ekilen ürünlerin sorun yaşamadan yetişmesine olanak sağlar. Sera kurmak ya da ekipman yenilemek için gerekli olan tüm ürünleri Ekodoğa’da bulabilir, Trendyol güvencesiyle ürünler arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Ekodoğa Aksesuar ve Hırdavat Ürünleri Trendyol’da

Ekodoğa Aksesuar ve Hırdavat Ürünleri Trendyol’da

Ekodoğa plastik saksı modelleri içerisinde kaktüs, orkide ve nergis gibi çiçek türleri için gerekli ortamı sağlayan ürünler yer alır. Şık ve modern saksı modelleri, evinize hoş bir hava katarken bitkinizin de uygun ortamda büyümesine yardımcı olur. Çeşitli derinlik ve boyut seçenekleri ile dikilecek bitki için gereken saksıyı mağazada bulabilirsiniz. İç dekorasyon için uzun yıllardır kullanılan yapay çiçekler, ev dizaynına uygun renk ve türde seçilerek eve hoş bir hava katar. Mağazada bulunan doğal kurutulmuş pampas otu ile evinize otantik bir hava katabilirsiniz. Bahçe ve balkonda yetiştirilen bitkiler için farklı boyutlardaki kırpma makasları ile rahatlıkla budama işlemleri yapılabilir. Özel ucu sayesinde ağaç, çiçek ve hobi alanları için aranılan ürünlerin başında gelir. Ekodoğa bambu çit ürünlerinin tümünü online olarak sipariş verebilirsiniz. Hasır ve kamış seçenekleri bulunan çitler, bahçe dekorasyonu için kullanılan tamamlayıcı aksesuarların içerisinde yer alır. Boyut ve renk seçenekleri her tarza uygun olacak şekilde belirlenir. Ekodoğa bambu içeren çeşitli aksesuarları bünyesinde barındırır. Mağazada gübre ve toprak ürünlerini kiloluk olarak da bulabilirsiniz. Kil bilyesi, koyun ve büyükbaş hayvan gübresi, dikilecek bitki için önem arz eder. Tarım perliti sayesinde topraklı ve topraksız yetişen bitkilerin köklendirme işlemi kolayca sağlanır. Tüm tohumlar için kullanılabilir olması önemli bir tercih sebebidir. Tavuk yetiştiriciliği için vazgeçilmez olan ürünlerin başında gelen yem ve suluklar, farklı modelleriyle dekoratif olarak da kullanılır. 15 litreye kadar olan ayaklı suluk ürünleri kanatlı hayvanlar için uygundur. Temizliğinin kolay olması, azaldıkça otomatik olarak su vermesi pratik özellikleri arasındadır. Ekodoğa’da bulunan hayvan aksesuarları farklı renk seçenekleri ve ilgi çekici modelleriyle dikkat çeker. Çeşitli çaplardaki köpek tasmaları, yavru ve büyük evcil hayvanlarınızın sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilir. Zincir tasmalar 3 metreye varan boyutlarıyla evcil hayvanı kolaylıkla gezdirmek ve bir yere bağlamak için uygundur. Geniş hareket alanı sunduğu için köpeklerin rahatça dolaşmasını sağlar, boynuna zarar gelmesini önler. Trendyol üzerinden mağazada bulunan ürünleri güvenli bir şekilde satın alabilir, kampanyalardan yararlanarak her bütçeye uygun olan seçenekleri inceleyebilirsiniz.