Daha fazla ürün

Elektromarketim

Evde, Ofiste Gerekli Tüm Elektronik Çeşitleri

Elektromarketim’in kökleri 1990 yılında Yalova da taahhüt hizmetleri veren bir firmaya dayanır. 1995 yılında elektrik malzemeleri şirketine dönüşen firma, teknolojik gelişmelerin ışığında değişim serüvenine devam eder. Firma son olarak 2016 yılında Elektromarketim adıyla dönüşümünü tamamlar. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen firma, günümüzde de kuruluş temellerini oluşturan yenilikçi, istikrarlı ve güvenilir tutumunu sürdürür. Elektromarketim çeşitli markaları bir araya getirerek kullanıcılara kaliteli bir online satış hizmeti sunar. 30 yıllık tecrübesini Trendyol’daki online mağazasına da yansıtan firma, 66 kişilik bir ekiple sektörde var olmaya devam eder. Elektromarketim mağazasında elektrik, hırdavat, aydınlatma, elektronik, bahçe ve dekorasyon alanlarında pek çok markanın ürünlerini bulabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak makine ve aletlerin adresi olan mağazada ev ve iş yerlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız materyali inceleyebilirsiniz. İnşaat ve yapım faaliyetlerinizde elverişli olacak teknik ürünler firmanın satışa sunduğu parçalar arasındadır. Bu parçaların önde gelenleri olarak alet setleri, anahtarlar, kablolar ve matkaplar sayılabilir. Elektromarketim aspiratör teknik ürünler arasında kullanıcılar tarafından çok tercih edilen aletlerden biridir. Teknik malzemeler dışında daha dekoratif ürünler de mağazanın içeriğinin önemli bir kısmını oluşturur. Örneğin aydınlatma söz konusu olduğunda abajurlardan fenerlere, avizelerden ampullere kadar pek çok alternatifi mağazamızda bulabilirsiniz. Benzer şekilde bahçe dekorasyonunda yaygın olarak kullanılan banklar, masalar ve sandalyeler firmanın çok satan parçaları arasındadır. Elektronik aletler söz konusu olduğunda ise firma kullanıcılara telefon, kamera, müzik sistemi gibi ihtiyaçlarına yönelik alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirme imkanı verir. Elektronik aletlerin yanı sıra tamamlayıcı parçalar denilen çevirici ve çoklayıcılar, kulaklık ve mikrofonlar da Elektromarketim mağazasında inceleyebileceğiniz ürünler arasındadır. Onlarca marka ile anlaşmalı olan firma çok sayıda alet ve makineyi kullanıcıların beğenisine sunar. Hızlı ve güvenli alışveriş yapma imkanı sunan Elektromarketim mağazasında binlerce ürün arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Elektromarketim, kullanıcıların talepleri doğrultusunda marka ve ürün aralığını sürekli olarak genişletir. İhtiyaçlara cevap vermeyi bir misyon haline getiren firma ev ve iş yerlerinde gerekli olabilecek tüm alet ve edevatları kullanıcılarına bir arada sunar. Ürün yelpazesi herkesin rahatça erişebileceği şekilde dizayn edilir. Elektrik, hırdavat, aydınlatma, elektronik, bahçe ve dekorasyon sektörleri mağazanın satış sunduğu içeriklerin genelini oluşturur. Daha spesifik aramalar yaparak kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamak için Trendyol’un filtreleme, ürün bilgisi gibi özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Elektronik aletler mağazamızın çok talep gören parçalarındandır. Öne çıkan elektronik aletlerinden bazıları bilgisayar ekipmanları, kameralar ve teknolojik kablolardır. Bilgisayar ekipmanları arasında bilgisayar bileşenleri, çeviri ve çoklayıcılar, projeksiyon sistemleri ve kulaklıklar gibi pek çok eşyayı bulabilirsiniz. Kameralar içinde portatif olanlar dışında yaka kameraları da yer alır. Teknolojik kablolar söz konusu olduğunda bilgisayar kabloları, cep telefonu data kabloları, USB kablolar ve sabit telefon kabloları gibi geniş bir içerik kullanıcıyı karşılar. Bunlara ek olarak test-ölçü cihazları kapsamında ateş ölçer, bobin ölçer, kablo test cihazı gibi malzemeleri bulabilmeniz mümkündür. Müzik sistemleri kullanıcıların tercih ettiği popüler eşyalar arasındadır. Müzik sistemleri mikrofon, hoparlör ve seslendirme anfisi gibi parçalardan oluşur. Müzikle ilgiliyseniz ve ses sistemlerine merakınız varsa alternatif müzik sistemleri ihtiyaçlarınızı mağazamızdan giderebilirsiniz. İlgilenebileceğiniz diğer göze çarpan elektronik aletler ise telefonlar ve uydu sistemleridir. Elektromarketim’in diğer bir dikkat çekici ürünü de ısıtma sistemleridir. Elektrikli fanlı ısıtıcıların yanı sıra bacasız mazotlu ısıtıcılar da kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. Mağazamızda farklı markaların benzer parçalarını fiyat ve performans açısından karşılaştırabilirsiniz. Binlerce eşya arasından dilediğinizi filtreleme yöntemiyle kolayca seçim yapabilirsiniz. Örneğin Elektromarketim tavan vantilatörü arıyorsanız filtreleme yöntemiyle satışta olan farklı tavan vantilatörü marka ve modellerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Online alışverişin güvenli adresi Trendyol’da dilediğiniz Elektromarketim ürününü bütçenize uygun kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Elektrik Ürünlerinde Elektromarketim Fiyatları

Elektrik Ürünlerinde Elektromarketim Fiyatları

Elektromarketim elektrik ürünlerinde sektörün önde gelen firmalarından biridir. Onlarca markanın binlerce elektrik ürününü bir arada bulabileceğiniz mağazada satılan eşyalara daha kolay erişim imkanı için Trendyol’un sunduğu filtreleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri bölümündeki popüler parçalardan biridir. Özellikle akıllı ev sistemi paketleri kullanıcılar arasında beğeni toplar. Akıllı bir ev için gerekli olan tüm malzemeleri bir arada uygun fiyata sunan paketler, evlerinde enerji tasarrufu sağlamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Siz de akıllı bir eve bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız çeşitli akıllı ev paketlerini mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Akıllı ev teknolojisinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan Elektromarketim termostat ise şüphesiz mağazanın dikkat çeken parçalarındandır. Anahtar ve prizler gibi oldukça küçük ama bir o kadar da gerekli olan materyaller de kullanıcıların yoğun ilgisini görür. Bu materyallerden bazıları çeşitli boy ve ölçeklerdeki priz çerçeveleri, buton rozetleri ve kasa ara adaptörleridir. Hem ev hem iş yerlerinizde güvenliğinizi sağlamanıza katkıda bulunan diafon sistemleri tıpkı akıllı ev aletleri gibi tekli ya da paketli halde satışa sunulur. Adaptörler, akü şarj cihazları, güç kaynağı aksesuarları ve şarj kontrol cihazları ise güç kaynakları parçaları arasında yer alır. Şalt malzemeleri arasında yer alan enerji ve şebeke analizörleri oldukça uygun fiyatlarıyla kullanıcıların ilgi odağıdır. Farklı sayıda fazlara sahip filtreler ise yılın hemen her dönemi çeşitli indirimlerle satışa sunulur. Sensörler, sirenler, röleler, reaktörler, sürücüler, kontaktörler, pako şalterler, trafolar, transdüserler, sinyal lambaları ve otomatik sigortalar şalt malzemeleri arasında bulabileceğiniz diğer bazı parçalardır. Şalt malzemeleri aynı zamanda şalt güç kaynakları, şalt haberleşme, şalt malzeme aksesuarları ve şalt ölçümleri gibi çeşitli şalt odaklı parçaları da bünyesinde barındırır. Panolar arasında ise buton, sigorta ve kombinasyon kutularının yanı sıra panolara özel aksesuarlar, ısıtıcılar ve klimalar da bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm elektrik aletlerini kampanya ve fırsatlardan yararlanarak uygun fiyatlara mağazamızda bulabilir, bütçenize göre alışveriş yapabilirsiniz.

Kullanışlı Elektromarketim Hırdavat Malzemeleri

Kullanışlı Elektromarketim Hırdavat Malzemeleri

Elektromarketim hırdavat ürünleri mağazanın gözde parçalarından bazılarıdır. Hırdavat ürünleri arasında göze çarpan parçaların önemli bir kısmını makineler oluşturur. Talep gören makine türlerinden bazıları boru bükme, kanal açma, karot, kaynak ve pafta makineleridir. Jeneratörler ise sıkça ihtiyaç duyulan hırdavat ürünleri arasındadır. Her bütçeye uygun farklı markalardan çeşitli özelliklerdeki jeneratörleri bir arada sunan mağazada sizin için kullanışlı olacak alternatif modelleri inceleyebilirsiniz. Perdahlar, pompalar, presler, taşlamalar, somun sıkmalar ise diğer makine parçaları arasındadır. Bunlara ek olarak farklı meslek alanlarında özel üretilmiş makineler de mağazada bulunur. Örneğin endüstriyel temizlik makineleri içinde toz emme, vakum, zemin temizleme ve halı ve koltuk yıkama makinelerini bulabilirsiniz. Benzer bir şekilde eğer aradığınız makine Elektromarketim kaynak makinesi ise filtreleme yöntemini kullanarak çeşitli hırdavat ürünleri arasından aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hırdavat ürünleri arasında makineler dışında ev ve işyerlerinizde kullanışlı olabilecek, hem amatör hem profesyonel kullanıcılara hitap eden pek çok alet vardır. Ölçü aletleri çok tercih edilen eşyaların başında gelir. Ölçü aletleri içerisinde açı ölçer, ağırlık ölçer, direnç ölçer, ışık ölçer, kalınlık ölçer, nem ölçer gibi malzemeleri bulabilirsiniz. Havalı aletler arasında ise alet setleri gibi tek bir paket olarak satışa sunulan parçalara ek olarak frezeler, keskiler, balanser, regülatör ve testereler gibi çeşitli aletler bir arada bulunur. Makine ve aletlerin yanı sıra bu ürünlerin tamamlayıcıları olan onlarca farklı aksesuarı inceleyebilirsiniz. Hırdavat ürünleri içerisinde aynı zamanda farklı alet ve aksesuarlarınızı içinde bulundurabileceğiniz takım çantalarını da bulabilirsiniz. İş güvenliği malzemeleri ise diğer makine ve aletleri kullanırken kendinizi olası kazalardan korumanız için satışa sunulur. İş güvenliği malzemeleri arasında ayakkabı ve çizmeler, baretler, dizlikler, eldivenler, maske ve gözlükler bulunur. Güvenliğiniz için herhangi bir inşaat işiyle uğraşırken kullanılması gerekli olan bu eşyaları Elektromarketim’de bulabileceğiniz tulum ve yağmurluklar ile bir arada kullanarak kaza riskini minimuma indirebilirsiniz. Uyarı ve ikaz levhaları ve trafik konileri ise çoğunlukla büyük çaplı ve profesyonel inşaat faaliyetleri için güvenliği kontrol almak amacıyla satışa sunulur. Her türlü hırdavat ihtiyacınız için online mağazadan seçtiğiniz eşyaları uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Modern Bahçe ve Dekorasyon Modelleri

Modern Bahçe ve Dekorasyon Modelleri

Elektromarketim modern bir bahçe dizaynı için gerekli olan tüm malzemeleri kullanıcılarına bir arada sunar. Bu malzemelerin büyük çoğunluğu bahçenizi düzene sokmaya yarayacak makine ve aletlerden oluşur. Ağaç kesim motorları bahçeler söz konusu olduğunda ön plana çıkan makinelerdendir. Ağaç kesim motorlarının yanı sıra motor kullanımında şart olan motor yağı, diş makaralı pala ve diş paket zincirini de buradan edinebilirsiniz. Ekim ve dizayn işlemlerinizi kolayca halletmek için ise bahçe el aletlerini inceleyebilirsiniz. Fide dikme aparatı ile sebze, meyve ve çiçeklerinizi bahçenize dikebilir, çapa, tırmık ve kazıyıcılar ile organik üretiminizi rahatlıkla sürdürebilirsiniz. Çim biçme ve budama makineleri de bahçenizde arzuladığınız düzenin sağlanmasına katkıda bulunur. Bahçe sulama ekipmanları ise her bahçe için temel bir ihtiyaç olan sulama işlemini son moda teknolojilerle ayağınıza getirerek pratik ve elverişli bir tecrübeye dönüştürür. Büyük emekle kurduğunuz, zevkinizi ortaya koyan bahçelerinizi haşere ve böceklerden korumak için ise mağazadaki ilaçlama makinelerine göz gezdirebilirsiniz. Bahçenizi teknik işlemler tamamlandıktan sonra modern tasarım parçalarıyla aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir alana dönüştürebilirsiniz. Elektromarketim bu amaçla son moda bahçe dekorasyonu eşyalarını kullanıcıların beğenisine sunar. Mağazadan temin edebileceğiniz banklar, masalar ve sandalyeler açık alan keyfinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacaktır. Bank türleri arasında oldukça sade modellere ek olarak, tarzınıza uygun, kanepe diye adlandırılan gösterişli modelleri de bulabilirsiniz. Masa ve sandalyeler ise çoğunlukla bahçe ortamına uygun olan döküm modellerinden oluşur. Bahçe dekorasyonlarına renk katmak için farklı bütçelere hitap eden çeşme modelleri de inceleyebilirsiniz. Mağazadan temin edebileceğiniz posta kutuları ise bahçenizi kişiselleştirmenize katkı sağlayacak onlarca minik dokunuştan yalnızca biridir. Hayalinizdeki bahçeyi size sunacak olan şık parçaları Elektromarketim’de bulabilir, alternatif seçenek ve fiyatlarla bahçe dekorasyonunda zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Elektromarketim Aydınlatma Ürünleri

Elektromarketim Aydınlatma Ürünleri

Elektromarketim ev ve iş yerleri başta olmak üzere, çeşitli iç ve dış mekanların temel gereksinimlerinden biri olan aydınlatma parçalarını cazip fiyatlarla beğeninize sunar. Abajur gibi dekoratif özellikleriyle dikkat çeken parçaların yanında fener gibi daha ihtiyaç odaklı eşyalar de mağazamızda yer alır. Her türlü aydınlatma ihtiyacınızı karşılayan çeşitli boy, renk ve modeldeki ampuller kullanıcıların çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Floresanlar, halojen ampuller, LED’ler, rustik ve tasarruflu ampuller inceleyebileceğiniz çeşitlerden bazılarıdır. LED ampullerin dışında LED şeritler ve paneller de oldukça kullanışlı aydınlatma ürünleridir. Projektörler ve aplikler mağazamızda bulabileceğiniz diğer aydınlatma seçenekleridir. Bu parçalar dışında konsept odaklı aydınlatma ürünleri de mevcuttur. Dış mekan aydınlatma bu konseptlerden biridir. Dış mekan tasarımlarınız için özel olarak üretilmiş özgün dizaynlı ampul ve LED’leri mağazamızdan temin edebilirsiniz. Havuz aydınlatma ise kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören bir başka konsept odaklı aydınlatma türüdür. İster iç mekanda, ister dış mekanda yer alsın, havuzlarınıza ihtiyaç duyduğunuz aydınlatmayı onlarca seçenek arasından beğenebilir, gece-gündüz fark etmeksizin havuzunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aydınlatma ürünlerini yalnızca kullanım amaçlı değil aynı zamanda dekoratif amaçlı da değerlendirmek isteyenler için ürünler arasında çeşitli armatür ve avizeler mevcuttur. Onlarca farklı renk, desen ve modelde dizayn edilen avizeler mekanlarınızın şıklığına şıklık katacaktır. Modern teknolojileri zarif tasarımlarla birleştiren avizeler çoğunlukla sarkıt ve plafonyer olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Elektromarketim yorum ve talepler doğrultusunda her bütçe ve zevke uygun avize modellerini sizler için bir araya getirir. Dilediğiniz avize modelini Trendyol güvencesiyle satın alabilir, seçkin mekanlarınızı küçük dokunuşlarla canlandırabilirsiniz.

Elektromarketim Fırsatları Trendyol’da

Elektromarketim Fırsatları Trendyol’da

Elektromarketim’de elektrik aksesuarları, hırdavat aletleri, aydınlatma ürünleri ve dekorasyon malzemeleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her eşyayı bulabilirsiniz. Hayatınıza pratiklik katacak, gözde büyüyen işlerin kolaylıkla halledilmesine olanak sağlayan bu alet ve makineleri bütçe dostu, kampanyalı fiyatlarla temin edebilirsiniz. Yılın her döneminde kullanılabilen eşyaların yanı sıra mağazamız yılın belirli dönemlerinde ihtiyaç duyulan çeşitli parçalara da ev sahipliği yapar. Bu parçaların başında yılbaşı süsleri gelir. Rengarenk LED ampullü ışıklar ve LED ampullü perdeler sıkça tercih edilen yılbaşı süsleri arasındadır. Onlarca yıllık tecrübesini yenilikçi bir bakış açısıyla sürekli olarak güncelleyen firma, kullanıcılara nitelikli bir hizmet sunar. Uzun ömürlü ve teknolojik ürünler inşaat ve tamir işlerinizi kaliteli deneyimlere dönüştürür. Dekoratif tasarım eşyaları ise şık görünümleriyle tarzınızı mekanınıza yansıtmanıza olanak sağlar. Kullanıcı güvenliğini de ön planda tutan firma her türlü kaza olasılığını minimuma indirmeye yönelik baret, tulum, maske ve eldiven gibi kişisel emniyetiniz için vazgeçilmez olan eşyalarla sektörde farklılığını ortaya koyar. Trendyol aracılığıyla mağazadan satın alacağınız parçalarla ev ve iş yerlerinizi yenileyebilir, tamir ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Beğendiğiniz alet ve makinelerin kampanya ve indirim fırsatlarını kaçırmamak için seçtiğiniz parçayı favorilerinize ekleyebilir ya da kaydedebilirsiniz. Trendyol kaydedilen ya da favorilere eklenen ürünlerinize indirim ya da kampanya uygulandığında sizi haberdar eder. Filtreleme yöntemi aradığınız kriterleri belirleme noktasında oldukça etkilidir. Bu yöntem sayesinde aradığınız her şeyi kolayca bulabilir, farklı marka ve fiyatlarla karşılaştırarak daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamlamadan önce ürün bilgileri bölümünden seçtiğiniz parçanın özelliklerini inceleyerek size uygun ürünü satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Örneğin Elektromarketim fan alışverişiniz için farklı fan modellerinin bilgilerini inceleyip ihtiyacınız olan fanı bulabilirsiniz. Aksiyel fan, çatı fanı, duman tahliye fanları, hücreli fan ve kanal fanı tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Bunlara ek olarak mağazadan fanınıza çeşitli aksesuarlar da bakabilir ya da fan motorunuzu yenileyebilirsiniz. Mağaza, aynı zamanda geniş bir yedek parça yelpazesine de sahiptir. Elektromarketim beyaz eşya yedek parça çeşitleri kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasındadır. Pek çok yedek parça seçeneklerinden ihtiyacınız olanı kolaylıkla temin ederek beyaz eşyalarınızı tamir edebilir, son teknolojilere uygun olarak yenileyebilirsiniz. Elektronik, hırdavat, aydınlatma, bahçe, dekorasyon ve elektrik ürünlerinin ilk adresi olan Elektromarketim kullanıcılarına pratik alışverişin kapılarını aralar. Trendyol’dan siz de bütçe dostlu fiyatlarla alışveriş yapabilir, ev ve iş yerlerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.