En yeniler

Popüler Ürünler

En çok satanlar

Daha fazla ürün

Kokopatik

Kokopatik, bebek patik ve çanta modellerini kullanıcıyla buluşturan bir marka. Kokopatik İzmir'de başladığı serüvenine Trendyol güvencesiyle ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanındaki milyonlarca kullanıcıya ulaştırarak devam ediyor. Geniş kategori yelpazesiyle Kokopatik'in ilk adım ayakkabısı, kaydırmaz patik, bebek çantası ve daha birçok ürünü Trendyol'daki mağazasında sizlerle buluşmayı bekliyor. Siz de bebeğinizin ilk adımlarını rahat ve güvenli bir şekilde atmasını isterseniz birbirinden güzel Kokopatik modelleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri seçerek kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerine ulaşmak için Kokopatik kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Tek tıkla tamamladığınız siparişlerinizin son durumunu Kokopatik sipariş takip bölümünden takip edebilirsiniz. Kargo aşamasına geçen siparişleriniz hakkında detaylı bilgi almak için Kokopatik kargo takip kısmını kullanarak kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

Trendyol'un Ayrıcalıklarla Dolu Dünyasında Kokopatik Ürünlerini Keşfedin!

Trendyol'un Ayrıcalıklarla Dolu Dünyasında Kokopatik Ürünlerini Keşfedin!

Bebeğinizin doğduğu ilk andan itibaren ayak sağlığını korumak, sağlam ve rahat adımlar atmasını sağlamak için Kokopatik bebek patik modellerini inceleyebilirsiniz. İç astarı %100 pamuktan oluşan Kokopatik patik modelleri teri hapsederek bebeğinizin ayaklarının üşümesini engeller. Bu sayede kışın üşümeyen minik ayaklar, yazın da terleme sorunu yaşamaz. Kokopatik ürünleri lastikli yapısı sayesinde bebeğinizin ayaklarını sıkmaz ve elastik yapısıyla giyim kolaylığını sağlar. Çocukların ilgisini çekebilecek birbirinden özel desenli ve renkli modeller ile kaydırmaz tabanlara sahip olan Kokopatik ürünleri sayesinde bebeğinizin ıslak ve kaygan zeminlerde bile güvenli adımlar atmasını izleyebilirsiniz. Bebeğinizin ayaklarını yumuşacık dokusuyla kavrayan, darbelerden koruyan ve dengeli bir duruş sağlayan Kokopatik ürünleriyle konforlu patiklere sahip olabilirsiniz.

Her ihtiyaca ve tarza uygun binlerce ürünü bulabileceğiniz Trendyol'da Kokopatik mağazasının birbirinden renkli modelleri arasından seçeceğiniz ürünlerle minik ayakların ilk adımlarına eşlik edebilirsiniz. Bebek giyim markası bilincinde ve sorumluluğunda olan Kokopatik mağazasının farklı kategorilerde sunduğu tüm ürünler sağlık dostu yapısıyla dikkat çeker. Siz de gönül rahatlığıyla bebeğinize Kokopatik ürünlerini giydirebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Trendyol'da Kokopatik çanta kategorisine göz atarak bebeklere özel olarak üretilmiş sevimli çantalara sahip olabilirsiniz. Pamuklu kumaştan üretilen ve astarı bulunan farklı desenlerdeki Kokopatik çanta modelleriyle bebeğinizin tarzını oluşturmasına yardımcı olabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak üretilen Kokopatik çanta modelleri kullanışlı iç ceplere sahip. Bu sayede bebeğiniz için daima yanınızda bulundurduğunuz ürünleri düzenli halde taşıyabilirsiniz.

Trendyol'da Kokopatik İndirimleri ve Fırsatlarını Kaçırmayın!

Trendyol'da Kokopatik İndirimleri ve Fırsatlarını Kaçırmayın!

%100 yerli üretim ürünleri kullanıcı ile buluşturan Kokopatik mağazasının ürünleriyle bebeğinizin ilk adımlarını konforlu ve güvenli bir şekilde atmasını izleyebilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltleri ve olası tehlikeler düşünülerek üretilen ve kaymaz tabanlara sahip olan Kokopatik ürünleri sayesinde kolay giyilebilir ve sağlıklı patiklere sahip olabilirsiniz. Çocuklara hitap eden sevimli modeller arasından seçeceğiniz ürünlere doğru ölçülerle sahip olmak için Kokopatik beden tablosunda belirtilen talimatlarla bebeğinizin ayak ölçülerini alarak size uygun olan patikleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Kokopatik bebek patik ölçüleri farklı yaş grupları düşünülerek hazırlandığı için kullanıcıya birçok numara seçeneği sunulur. Siz de bebeğinizin ayak ölçülerine uygun olarak seçtiğiniz ve sepetinize eklediğiniz ürünleri tek tıkla satın alabilirsiniz.

Uygun ve güvenli alışverişlerin adresi Trendyol'da Kokopatik fiyatları ile bütçe dostu alışverişler yapabilirsiniz. Tek tıkla oluşturduğunuz Kokopatik siparişlerinizde satın aldığınız ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Kokopatik yorum kısmından kullanıcı deneyimlerine ulaşabilirsiniz. Kokopatik sipariş takibi bölümü sayesinde kolayca takip edebildiğiniz ürünler hakkında merak ettiğiniz bir detayı öğrenmek için Kokopatik iletişim kanalıyla Trendyol üzerinden kolayca satıcı ile irtibat kurabilirsiniz. Trendyol güvencesiyle yapacağınız alışverişlerde Kokopatik indirimleri ile satın almak istediğiniz ürünlere daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Trendyol'un ayrıcalıklarla dolu dünyasında Kokopatik kampanyalarından haberdar olmak için mağazayı takip edebilirsiniz.