En çok beğenilenler

Seçili Ürünler

Daha fazla ürün

OverGame

Yüzlerce Seçenek Sunan OverGame PC ve Konsol Oyunları Trendyol'da!

OverGame

2008 yılında ülkemizdeki oyun tutkunlarına doğru donanım, doğru aksesuar ve doğru oyun seçenekleri sunmak için temelleri atılan OverGame, aynı zamanda Harry Potter, Rick And Morty ve NBA gibi popüler kültür içerisinde yer edinmiş yapım ve organizasyonların lisanslı ürünlerini de kullanıcıyla buluşturuyor. Kurulduğu tarihten itibaren kaliteli ve doğru ürün anlayışından vazgeçmeyen Trendyol OverGame mağazası, özellikle oyunseverlerin çok iyi bildiği onlarca teknoloji markasını ve ürününü bir araya getiriyor.

OverGame Türkiye ürünleri arasında bilgisayardan konsollara kadar tüm platformlar için uygun oyunların yanı sıra farklı kategorilere ait aksesuarlar da bulunuyor. Ek olarak OverGame Funko Pop figürleri de mağazanın en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Siz de mağazanın tüm ürünlerine göz atabilir, Trendyol OverGame fırsatları ve kampanyaları sayesinde dilediğiniz oyuna veya aksesuara avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

OverGame Cyberpunk 2077, Dreams ve Doom Eternal gibi en yeni oyunlardan Sims, Call Of Duty ve FIFA gibi klasiklere kadar her beklentiye hitap eden alternatifler sunuyor. PC, PS4 ve PS5 oyun platformlarının dışında OverGame Nintendo Switch ve Xbox One gibi diğer platformlar için de çeşitli oyunlar ve aksesuarlar sunuyor. Özellikle PlayStation VR ve Nintendo Switch gibi oyun seçenekleri bulmanın zor olduğu platformlar için de Tredyol OverGame mağazasını tercih edebilirsiniz.

Tüm oyunları konforlu bir şekilde oynayabilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz monitör, klavye, mouse, kulaklık, oyun kolu ve benzeri tüm aksesuarları da içinde kullanıcıyla buluşturan OverGame ürünleri, zengin çeşitliliği sayesinde her beklenti ve bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Oyunculara özel aydınlatmalı OverGame klavye modelleri, geniş monitörler, oyun mouseları; profesyonellere ve yayıncılara özel donanımları da Trendyol farkıyla sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Oyunlar ve aksesuarlar haricinde masaüstü ya da dizüstü bir oyun bilgisayarı, PS4, PS5, PS VR ve Nintendo Switch gibi oyun konsolları almak için de yine Trendyol OverGame mağazasına göz atabilirsiniz.

OverGame Harry Potter Ürünleri ve Çok Daha Fazlası Trendyol'da!

OverGame Harry Potter Ürünleri ve Çok Daha Fazlası Trendyol'da!

Dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye'de de fantastik dünyanın en çok ilgi gören figürleri arasındaki Harry Potter da posterleri, kupaları, kırtasiye ürünleri ve daha birçok modeliyle Trendyol OverGame mağazasında yer alıyor. Harry Potter kitaplarında ve filmlerinde karşınıza çıkan asalardan flamalara, tabelalardan sihirli kutulara kadar onlarca farklı detaya OverGame mağazaları ile sahip olabilir, bu sayede Harry Potter'ın fantastik dünyasına adım atabilirsiniz.

Başta koleksiyonerler olmak üzere dünya çapında sayısız tutkunu olan Funko Pop figürleri ile Harry Potter ürünlerinin yanı sıra Game Of Thrones, Rick And Morty ve NBA yıldızları gibi diğer alternatiflere de Trendyol OverGame mağazası ile ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca OverGame ürünleri arasında yer alan popüler kültüre ait aksiyon figürleri, heykeller, anahtarlıklar ve benzeri sayısız koleksiyon seçeneği için de sipariş oluşturabilirsiniz.

Tüm bu ürünlere ek olarak süper kahramanların, ünlü animasyonların ve filmlerin lisanslı giysi ve aksesuarlarını OverGame mağazasında bulabilmek mümkün. Lisanslı tişört, sweatshirt, atkı, bere, çanta ve birçok aksesuar sayesinde sevdiğiniz kurgu karakterleri her zaman üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bugs Bunny, Mickey Mouse, Deadpool, Pac Man ve Super Mario lisanslı giysi ve aksesuarlar arasında bulabileceğiniz animasyon ve film karakterlerinden yalnızca birkaçı.

Oyun dünyası ve fantastik dünya ile ilgili aradığınız her şeyi cazip OverGame indirimleri ve kampanyalarıyla Trendyol'dan satın alabilirsiniz. OverGame'dan alışveriş yapanların yorumlarını ve puanlarını inceleyerek güvenli alışveriş keyfini yaşayabilir, Trendyol'un daha hızlı kargo ayrıcalığı sayesinde siparişlerinize daha çabuk kavuşabilirsiniz!