Popüler Ürünler

Daha fazla ürün

Remta

Remta

Remta, 1995 yılında kurulan ve içecek-yiyecek sektöründe mutfak ekipmanlarının üretimini ve satışını yapan bir mağazadır. Refik Gökbay’ın kuruculuğunu üstlendiği mağaza, bünyesinde yer alan ürünlerini hem kullanıcıların mutfak ihtiyacını karşılamak için çeşitlendirerek hem de kalite standartlarını her geçen gün daha da yükselterek günümüze ulaşmıştır. Mağazanın ürün portföyü; değişen modern yaşam koşullarına, yiyecek-içecek üreten mutfakların ihtiyaçlarına ve teknolojinin gelişimine bağlı olarak oluşturulur. Bu süreçte yapılan AR-GE çalışmaları, referans alınan yeterlilik standartlarıyla mutfakta üretim sürecinin her aşamasına hitap eder. Hazırlık ekipmanlarından pişirme grubu ürünlerine kadar geniş bir kategoriye yönelik üretim gerçekleştirir ve büyük ilgi görür. Trendyol’da yer alan Remta çaycı modelleriyle beğeni toplarken birbirinden cazip Remta ızgara çeşitleri de pişirme aşamasında sıklıkla tercih edilir. Mağaza üç farklı fabrika binası ile elektrikli cihazlar, gazlı cihazlar ve soğutma cihazları için başarılı çalışmalar gerçekleştirir ve üretim sürecine devam eder. Mağazayı tercih eden kullanıcılar ise birçok sektörde hizmet verir. Restoranlar ve oteller, Remta kazan modellerini kullanarak sayıca kalabalık ortamlara kaliteli öğünler hazırlar. Bar, cafe ve kafeterya gibi alanlarda yer alan Remta narenciye sıkacağı modelleri hızlı ve düzgün hizmet verilmesine olanak sağlar. Hastalara ve personellere yemek hizmeti sağlayan hastaneler de Remta limonata makinesi gibi mağazanın diğer ürünlerini kullanır. Mutfak üretim süreçlerinin neredeyse tamamına hitap eden mağaza, depolama sürecinde olmazsa olmaz Remta soğutucu makineleriyle gıda güvenliği başta olmak üzere birçok konuda yarar sağlar. Mağaza ürünleri, sunum ekipmanlarını da içerir. Remta 250 bardak seçenekleriyle işletmelerin sunum için tercihi haline gelmiştir. Tüm ürünlere Trendyol farkıyla avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz.

Mutfak üretim sürecinin lezzet ve kalite düzeylerinde en büyük etkiyi pişirme süreci sağlar. Pişirme amacıyla kullanılan yardımcı ekipmanlar ise elde edilen yemeğin lezzetini ve özenle sunulan tabağın kalitesini direkt olarak etkiler. Hem oluşturulan ürünü hem de ekipmanı kullanan kişiyi düşünerek tasarlanan ürünler, bu aşamada en büyük yardımcı görevini üstlenir. Remta tost makinesi modelleri, çift kapaklı ve tek kapaklı gibi seçenekleriyle kullanıcının üretim sürecini destekler. Döküm oluşuyla yapışmamayı ve kolay temizlenmeyi sağlayarak tüketicinin de sağlığına ve damak zevkine hitap eder. Remta 8 dilim, aynı anda sayıca fazla malzeme hazırlama imkanı sağlayarak işletmecilerin işini kolaylaştırır. Böylece tüketicinin de hızlı hizmet almasını sağlar. Döner üretimi ise kaliteli bir ocak gerektirir. Kullanıcılar bu nedenle kaliteli ve uzun süre kullanım imkanı veren Remta döner ocağı modellerini tercih eder. Sadece döner üretimi değil, tüm yiyecek pişirme sürecinde kullanılan Remta ocak modelleri de yüksek standartlarda üretilir. Ocaklar tüplü ve doğalgazlı seçenekleriyle her mutfağa uyum sağlayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Geleneksel yemek kültürünün başını çeken çorbalar için ise kazanlar çok önemlidir. Özellikle büyük üretim gerçekleştiren mutfaklarda olmak üzere kullanılan bu kazanlar, oldukça beğeni toplar. Remta çorba kazanı, çorbanın sunum esnasında sıcaklığını ve kalitesini koruması amacıyla dizayn edilir. Pişirme yöntemlerinden bir başkası da derin yağda kızartmadır. Özellikle hızlı yemek üretim işletmelerinde ya da tabaklarında sıklıkla kızarmış patates veya sebze gibi ürünlere yer veren mutfaklarda Remta fritöz kullanımı sayesinde lezzetli ürünler hazırlanıp servis edilebilir. Kullanıcının kolaylıkla çalışmasına olanak vermesi amacıyla çift hazneli fritöz gibi modelleri mevcuttur. Başta tatlılar olmak üzere ana yemekte de yer alan krep alternatifleri için Remta krep makinesi, ürünler arasında yerini alır. Standart tava kullanımlarından farklı olarak değişen çap ölçüleriyle krep makineleri, krep üretiminde hızlı pişirme ve kolay kullanım imkanı sağlar. Pişirme sürecinde istenilen düzeye erişilmesi için hazırlık sürecinde de kaliteli ekipman kullanılmalıdır. Remta blender gibi bu hazırlık sürecinde kullanılan makineler de Trendyol üzerinden sizlere sunulur.

İçecek ve Servis Ekipmanlarında Üstün Kalite

İçecek ve Servis Ekipmanlarında Üstün Kalite

Mağaza, içecek ve servis ekipmanlarını yüksek kalite standartları ile üretir, AR-GE çalışmaları ile güncel ihtiyaçları yakalamak üzere geliştirir. Trendyol’da yer alan mağazanın ürünleri içerisinde Remta çay makinesi, kullanıcının minimum çaba ile maksimum kalitede çay elde etmesini sağlar. Ürünün hazırlanma ve sunulma aşamaları gibi tüm kullanım süreçlerine önem veren mağazanın Remta semaver modelleri, üretilen çayın hem lezzetinin hem sıcaklığının korunmasında kullanılır. Kaliteli mutfak ekipmanlarına ihtiyaç duyan üretim merkezleri görece daha az veya daha çok kalabalık bir gruba hizmet verebilir. Bu nedenle, her seviyeden kullanıcıya ekipman sunabilecek çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Remta çay kazanı daha çok çay servisi veren işletmelerin mutfaklarında yer alır. Az miktarda çay servisi yapan işletmeler için ise Remta demlik seçenekleri Trendyol sayfasında bulunur. Ürünlerini farklı özelliklerde zenginleştirmeyi amaçlar ve Remta 2 demlikli modelleriyle ürünlerini çeşitlendirir. Sıcak içeceklerden çaya ek olarak salep kokusu ve tadıyla beğenilen bir üründür. Özellikle serin havalarda Remta sahlep makinesi ile üretilen salepler oldukça tercih edilir. İçecek üreten, servis eden işletmelerin özellikle kahvaltı sunumlarında Remta katı meyve sıkacağı olmazsa olmazdır. Sağlıklı beslenme taleplerinden çocuk tüketicilerin meyve suyu ihtiyaçlarını karşılamaya kadar birçok alanda kullanılır. Katı meyve sıkacaklarında sadece meyveler değil sebzelerle de lezzetli ve taze meyve suları elde edilebilir. Remta portakal sıkma makinesi ise daha çok portakal suyu sunan işletmelerde tercih edilir. İçeceklerden ayran da sıkça talep edilen ve sunulan bir üründür. Remta ayran makinesi ile işletmeler, homojen kıvamda ve lezzetli ayran üretebilir. İçeceklerini kendi hazırlayan işletmeler, bunları Trendyol üzerinden satın aldıkları Remta 80 bardak seçenekleriyle sunabilir.

Trendyol Fırsatlarıyla İndirimli Ürünler

Trendyol Fırsatlarıyla İndirimli Ürünler

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından küçük işletmeler için mutfak ürünlerine kadar geniş bir ağa sahiptir. Yeni ve kaliteli modelleri uygun fiyata sunmayı hedefler. 1995 yılından günümüze kadar başarılarına başarı ekleyen, bünyesinde önemli ölçüde üretim sağlayan mağaza, sektöründe öncü ve gerekli yeterlilikleri sağlamayı bilen bir alanda yer alır. Türkiye’de başta oteller, restoranlar, pastaneler ve bar kafe gibi işletmeler için ekipman sağlar. Yiyecek ve içecek hizmeti veren resmi kurum ve kuruluşlar, hastaneler ve alışveriş merkezleri için de çeşitli seçeneklere sahiptir. Trendyol’da uzun yıllar aynı başarıyı devam ettiren sayısız ürününe ulaşabilirsiniz. Gereksinimlerini uygun fiyata, hızlı ve kaliteli karşılamayı amaçlayan kullanıcıları önemseyen bakış açısıyla Trendyol'da yer alan bu mağaza, çok sayıda kişinin tercihidir. Son teknoloji ile ürettiği Remta çaydanlık çeşitleri sayesinde sıcak içecek hizmeti veren işletmelere hitap ederken Remta şerbetlik ile soğuk içeceklerin sunumu için tercih edilir. Pişirme, depolama ve hazırlık ekipmanları ile ürün portföyünde çeşitliliği sağlar. Ürünlerinin dayanıklılığını ve kalitesini önemseyen Remta, yedek parça seçeneklerini de Trendyol sayfasında bulabilirsiniz. Remta musluk gibi tamamlayıcı ürünleri satın alabilir, mutfak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarıyla alabileceğiniz ürünlerin Remta yorumlarını ve bilgilerini okuyabilir, diğer kullanıcıların değerlendirmelerine erişebilirsiniz. Remta 60 bardak gibi ürünlerden döner ocaklarına, lüks semaverlerden motorlu portakal sıkma makinelerine kadar kaliteli birçok ürünü Trendyol’dan Remta online satış ile güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Ürünlerin benzerlerine Trendyol sayfasından erişerek, bütçenize ve kullanım amacınıza uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.