Videolar
collagen peptides
1066
KF94
11.9B
Yaz Maskeleri
2873

Popüler Ürünler

Daha fazla ürün

SaytekMed

SaytekMed, farklı özellikleriyle öne çıkan onlarca maske modelini kullanıcılarla buluşturan bir marka. Medikal maske sektörünün öncülerinden olan SaytekMed, maske modellerini avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. SaytekMed 4 katlı maske, meltblown maske, renkli maske, cerrahi maske, ipli maske, 3 katlı maske ve N95 maske modellerine geniş ürün yelpazesinde yer veriyor. Ürünlerinin kalitesiyle kullanıcıların beğenisini kazanan SaytekMed ürünlerini, Trendyol güvencesi ve hızlı kargo avantajıyla Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyor.

Siz de hem kendinizin hem de büyük küçük tüm aile üyelerinizin maske ihtiyacını karşılamak için Trendyol SaytekMed mağazasını tercih edebilirsiniz. Trendyol kullanıcıları tarafından yapılan SaytekMed maske yorumlarını ürün sayfalarına girerek okuyabilirsiniz. Bu sayede SaytekMed maske kullananların deneyimlerinden yararlanarak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun maske modelini kolayca seçebilirsiniz. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik onlarca maske çeşidi arasından satın almak istediklerinizi tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Trendyol'a özel SaytekMed indirimleri sayesinde bütçenizi yormadan maske alışverişi yapabilirsiniz.

Hem Hesaplı Hem de Kaliteli Yetişkin ve Çocuk Maskeleri Trendyol SaytekMed Mağazasında!

Hem Hesaplı Hem de Kaliteli Yetişkin ve Çocuk Maskeleri Trendyol SaytekMed Mağazasında!

SaytekMed siyah maske, beyaz maske, lacivert maske, gri maske, yeşil maske ve ten rengi maske modellerini sizlere sunuyor. Ayrıca kız ve erkek çocuklar için özel olarak üretilen pembe ve mavi renklere sahip desenli maske modelleri de Trendyol SaytekMed mağazasında yer alıyor. Siz de maske seçimi yaparken siyah ve beyaz modellerin yanı sıra renkli maske modellerini de sepetinize ekleyebilirsiniz. 4-12 yaş aralığındaki çocukların yüzüne uygun olarak özel boyutlarda üretilen çocuk maskesi modellerini de sağlığa zararlı madde içermeyen yapısı sayesinde çocuğunuz için güvenle tercih edebilirsiniz. Sevimli hayvan figürleriyle süslü rengarenk maske modelleriyle çocuğunuzun kolayca maske takmasını sağlayabilirsiniz.

Özel filtrelerle desteklenen ve hem 3 katlı hem de 4 katlı seçenekleri bulunan maske modellerini; iş yeri, okul, sokak, hastane, toplu taşıma ve alışveriş merkezi gibi çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Maske modellerinin çok katmanlı yapıları ve özel filtreli tasarımlarıyla solunum yoluyla bulaşabilecek hastalıklara karşı önlem alabilirsiniz. Yassı ipli ve lastikli maske modelleri sayesinde sağlığınızı korurken konforunuzdan da ödün vermezsiniz. Böylece işte ya da okuldayken uzun saatler boyunca rahatsızlık duymadan maske kullanabilirsiniz.

Her Biri Farklı Özelliklere Sahip SaytekMed Maske Modelleri, Avantajlı Fiyatlarla Trendyol'da Sizleri Bekliyor!

Her Biri Farklı Özelliklere Sahip SaytekMed Maske Modelleri, Avantajlı Fiyatlarla Trendyol'da Sizleri Bekliyor!

Saytekmed tekli maske ve kutu maske modellerini bütçe dostu fiyatlarla sizlere sunuyor. Saytekmed maskeleri 50'li, 20'li ve 10'lu paket seçenekleriyle ihtiyaç duyduğunuz sayıda maskeyi bir arada almanıza olanak tanıyor. Siz de SaytekMed tıbbi maske modellerini çoklu paketler halinde avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca SaytekMed kutu maske modellerini 2'li, 3'lü ve 5'li setler halinde de sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok sayıda maskeyi bir arada satın alarak aile boyu kullanımda bile uzun süre yetecek kadar maskeye sahip olabilirsiniz. SaytekMed hijyenik maske modellerini tek tek ambalajlanmış şekilde de satın alabilirsiniz. Böylece her biri tek tek ambalajlanan hijyenik maske modellerini, çantanızda ve cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz. Tek tek paketlenen maske modelleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda hijyenik maskeye kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saytekmed CRS maske modellerini de Trendyol'da bulabilirsiniz.

Trendyol SaytekMed fırsatlarıyla kaliteyi herkes için ulaşılabilir kılıyor. Siz de markanın Trendyol mağazasını takip ederek SaytekMed kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Bu sayede özel fiyatlardan yararlanarak hesaplı maske alışverişi yapabilirsiniz. SaytekMed yorumlarına göz atarak Trendyol kullanıcılarının marka ve ürünler hakkındaki fikirlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca alışverişiniz sırasında destek almak isterseniz Trendyol'un sunduğu SaytekMed iletişim kanalını kullanarak markayla kolayca irtibat kurabilirsiniz.