En çok satanlar
Daha fazla ürün

SYD

SYD Bilgisayar ve Konsol Oyunları ile Aksiyon Her Yerde!

SYD

SYD Trendyol mağazası ile eğlence katlanarak devam ediyor! Oyun konsolları, bilgisayar ekipmanları, dronelar, aksiyon kameraları ve çok daha fazlası Trendyol SYD mağazasında eğlence ve macera tutkunlarını bekliyor. Üstün kalite ve yüksek performans vadeden markaların onlarca ürünü, Trendyol SYD mağazasında sizlerle buluşuyor. SYD teknoloji ve sınırsız eğlencenin bir araya geldiği ürünlerini şimdi de Trendyol güvencesiyle Türkiye'nin dört bir yanına siz teknoloji sevenler için gönderiyor!

Modern yaşamın vazgeçilmezi bilgisayarlar, SYD ürünleriyle eğlencenin de odak noktası haline geliyor! Dünyanın her yerinde keyifle oynanan oyunlar markanın gözde ürünleri arasında yerini alıyor. Kablosuz bilgisayar ekipmanlarıyla da beğeni toplayan SYD elektronik ürün dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor! SYD Mario Bros ve New Horizons gibi bilgisayar ve konsol oyunlarını incelemek için siz de Trendyol mağazasını ziyaret edin, keyifli ve eğlenceli oyunların tadını çıkarın!

Son yılların en büyük trendlerinden olan oyun konsolları, hiç düşmeyen talep eğrisi ile en sevilen teknoloji ürünleri arasında. SYD Playstation, XBox, Nintendo Switch gibi markaların sevilen ürünlerini sizler için Trendyol'da bir araya getiriyor. Yüksek çözünürlükte kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak için siz de SYD oyun konsolları ve konsol aksesuarlarına göz atın, bitmek bilmeyen eğlenceyi SYD ürünleriyle evinize taşıyın!

Teknolojiden Kopamayanlar Trendyol SYD Mağazasında Buluşuyor!

Teknolojiden Kopamayanlar Trendyol SYD Mağazasında Buluşuyor!

SYD DJİ, Olympus, Phantom gibi üstün kalite ve yüksek performans vadeden ürünleri sizlere sunuyor. Güvenle satın alabileceğiniz seçkin markaların kaliteli ürünleri, keyifli zaman geçirmenize imkan veriyor.

Uzaktan kumandalı arabalar ve suda yüzebilen kumandalı botlardan sonra eğlenceyi şimdi de göklere taşıyan dronelar, Trendyol SYD mağazasında kullanıcı ile buluşuyor. Hafif tasarımı sayesinde rahat ve keyifli bir kullanım sunan SYD drone modelleri, kamera aparatıyla kayıt alma imkanı da sunuyor. Siz de SYD drone modelleriyle eğlence ve keşif keyfinizi zirveye taşıyın!

En değerli anlarınızı ölümsüzleştirmek için SYD video kamera ürünleri ile yüksek çözünürlükte muhteşem çekimler yapabilirsiniz. Kasklara, araçlara monte edebileceğiniz veya üzerinizde taşıyabileceğiniz kameralar da SYD Trendyol mağazasında sizi bekliyor. Hareket halindeyken bile kusursuz görüntüler yakalamanızı sağlayan aksiyon kameralarıyla macera dolu anlarınızı herkes sizin gözünüzden görsün!

SYD harici diskler, flash bellekler ile fotoğraf ve video gibi verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Taşınabilir bellekler sayesinde elektronik cihazlarınız için yeni hafıza alanları yaratabilirsiniz. SYD harici diskler ve flash belleklerle verilerinizi pratik bir şekilde saklama imkanı elde edebilirsiniz.

Hem Evde Hem de Dışarda, Teknoloji SYD ile Hep Yanınızda!

Uyku düzenini takip eden, nabız ve stres ölçümleriyle anlık veri toplayan akıllı saatler SYD Trendyol mağazasında hayatınızı kolaylaştırmak ve farkındalık yaratmak için sizinle buluşmayı bekliyor. Spor aktivitelerinizin vazgeçilmezi olacak akıllı saat modelleri, renk ve marka seçenekleri ile markanın en sevilen ürünleri arasında.

Apple kalitesini yaşam alanlarına taşıyan SYD Apple TV ile televizyon yayınını durdurma, geri alma ve kaydetme gibi birçok özelliğe sahip olabilir ve akıllı televizyon deneyimini doyasıya yaşayabilirsiniz. İstediğiniz içeriğe daha hızlı ve kolay erişim sağlayan Apple TV ile ekran başında geçen zamanların kalitesini arttırmak işte bu kadar kolay!

SYD Fırsatlarını Trendyol'da Yakalayın!

Teknolojinin kapıları SYD ürünleri ile Trendyol'da aralanıyor! Sınırsız ve kaliteli eğlence vadeden onlarca ürün Trendyol SYD mağazasında avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor. Dronelar, aksiyon kameralar, konsollar ve çok daha fazlasını siz de Trendyol güvencesi ve bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz. Markanın ürünlerini daha yakından incelemek için Trendyol SYD mağazasına davetlisiniz!