En çok satanlar

En yeniler

En düşük fiyat

En çok satanlar

Daha fazla ürün

Tamer Tanca

Kaliteden Ödün Vermeyen Tamer Tanca

Özgün tasarımı ve kalitesiyle hem yurtiçi hem de yurt dışında faaliyetlerine devam eden Tamer Tanca 1950 yılından bu yana sektörde yerini alan Kemal Tanca ürünlerini kullanıcılarla buluşturur. Ayakkabı, ceket, kemer ve cüzdan gibi alanlarda markalaşan ismi ile hakiki deriyi sizlere sunar. Özgün ve kaliteli tasarımları bir arada bulacağınız bir alan sizler için yaratılır. En başta ayakkabıda markalaşan isim zamanla ceket ve kemer gibi alanlarda da büyük bir yayılım gösterir. Mağazalaşma süreci her geçen gün artmaya devam eder. Tamer Tanca ayakkabı alanında diğer ürünlerine oranla ön planda yer alır. Çünkü sektöre ilk olarak ayakkabı alanında giriş yapan bir markadır. Ayakkabı alanı ise geniş bir dağılıma sahiptir. Deriden spor ayakkabıya ve sandalete kadar zengin ürün çeşitliliği mevcuttur. Hem yaz aylarına hem de kışa özel olarak tasarlanan çok sayıda çeşitliliğe göz gezdirebilirsiniz. Özellikle zor beğenirim diyorsanız eğer sizler için kaliteli ve şık tasarımlar ön plana çıkar. Ayakkabı alanında her yaz ve kış trendler ön planda tutulur. Moda yakından takip edildiği için trendlere uygun zengin bir çeşitlilik oluşturulur. Tamer Tanca outlet alanında sezon sonu seri ürünler yer alır. Vitrinde yer alan ve almayı istediğiniz ürünler bir araya getirilerek sunulur. Üstelik fiyat açısından da sizler için en uygun aralık belirlenir. Outlet ile birçok kişiye ulaşılarak kullanıcıların memnuniyeti sağlanır. Sizler markanın birçok ürününe outlet sayesinde sahip olabilirsiniz. Markanın birçok mağazası her ilde mevcut olduğu için ziyaret edip en kaliteli içeriklere sahip olabilirsiniz. Her biri tarz ve trend oldukları için özellikle istediğiniz bir içeriğe sahip olarak uzun bir süre kullanabilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeden üretilen her bir içerik uzun süren kullanımlarınız baz alınarak sizler için tasarlanır. Üstelik sahip olduğunuz her bir ürün için çoklu sayıda kombin yapma olanağını da elinizde bulundurursunuz. Kalite ile şıklığı bir arada bulacağınız bir markanın içeriklerini dilediğiniz zaman deneyebilirsiniz. Trendyol ile isterseniz yorulmaya bile gerek kalmadan seçtiğiniz ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Her bir ürün kaliteli ve ilgi çekici şekilde tasarlanarak satışa sunulur. Hakiki deri ve kumaşlardan yararlanılarak oluşturulan içerikler kanserojen hiçbir katkı maddesine yer vermez. Tamer Tanca online olarak sahip olacağınız birçok içeriği sizlere sunar. Sadece online olarak oturduğunuz yerden 7 gün 24 saat ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Alışveriş yapma imkanını sizler için en kısa yoldan tedarik etme şansı sağlanır. Erkek ve kadın modasına uygun olarak tasarlanan her içerik sizleri bekler. Kadın ve erkek zevki birbirinden farklı olur. Sizler bu farkı ortada bulundurarak özellikle istediğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Hayalinizde tasarladığınız içerikleri bile geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Buradaki önemli fark özgün olmalarıdır. Yani birçok kişiden farklı tarzlar ve zevkler bir arada yer alır. Tamer Tanca bot kışın ayaklarınızı sıcak tutan yüksek bir kaliteye sahiptir. Ürünün iç kısmı pamuktan tasarlanırken dış kısım deri ve kalın su geçirmez kumaşlar etrafında bir araya gelir. Böylece kışın hiç eskimeyen ve aşınmayan bir ürüne sahip olursunuz. Üstelik farklı renkler ve tasarımlar da burada yer aldığı için özellikle istediğiniz bir içeriği kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. Botlar hem bağlamalı hem de fermuarlı olan şekilde ikiye ayrılır. Her biri kendi alanında da çeşitlilik açısından zengin içeriklere sahiptir. Ancak hepsinin iç kısmı pamuktan yapıldığı için ayağınızın terlemesi ya da çok yürümenizden dolayı şişmesi söz konusu olmaz. Ayağınızı ağrıtmayan ve ayak konforunuza birebir uyan bir bot içeriği burada mevcuttur. Tamer Tanca cüzdan kadın ve erkeklerin yanlarında taşıdıkları ve her zaman onlar için ihtiyaç olan bir üründür. Marka altında küçükten büyük boyutlara kadar birçok çeşitlilik vardır. Üstelik her biri çok cepli olduğu için kullanım açısından sizlere avantaj sağlar. Kadın ve erkeğe özel olarak farklı renkler ve tonları da mevcuttur. Seçim yaparken zevkinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Cüzdanlar hakiki deriden yapıldığı için zamanla çok kullanımdan kaynaklı rengini kaybetmesi söz konusu olmaz. Üstelik yırtılması ya da kenarlarının aşınması gibi bir durum da yaşamazsınız. Sizlere uzun süre kullanacağınız bir içerik dünyası sunulur. Ayrıca fermuarlı olanlarının yanı sıra çelik düğme aparatı olan ürünler de mevcuttur. En klasikten şık ve gösterişli tasarımlara kadar birçok içerik mevcuttur. İster sade isterse de göz alıcı bir ürün isteyin. Her biri marka altında sizler için tasarlanır. Üstelik cüzdan içinde çoklu kart yeri ayrı şekilde dizayn edilir.  Bu alanlara kartlardan kartvizitlere kadar birçok şeyi koyabilirsiniz. İçinde muhafaza ettiğiniz her ürün sağlıklı bir şekilde korunur. Hem elle hem de cebinize koyarak taşıyacağınız bir kullanımı sizlere sunar. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her şeye marka içinde kaliteli şekilde sahip olabilirsiniz.

Zengin Ürün Çeşitliliği ile Tamer Tanca

Zengin Ürün Çeşitliliği ile Tamer Tanca

Mevcut ürün skalası marka içinde geniş olduğu için çoklu alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Tamer Tanca çanta kadınlara özel olarak tasarlanan ve çok çeşitliliğe sahip olan geniş bir alanı sizlere sunar. Kadınlar için çanta vazgeçilmez bir aksesuardır. Özellikle her giyime ayrı kombin olarak tercih edildikleri için daha çok ön plana çıkar. Bununla birlikte kalitesi ve gösterişi ile de daha çok dikkat çeker. Sizler de kalitesiyle her mekanda dikkat çeken bir çanta modeli arıyorsanız eğer bunun için markanın ürünlerine yönelebilirsiniz. Her bir içerik hakiki deriden yapıldığı için zamanla eskimesi ya da tahriş olması söz konusu olmaz. Üstelik her yılın trendleri göz önünde tutularak tasarım aşaması tamamlanır. Böylece modaya ve trendlere uygun bir modele sahip olursunuz. Üstelik sahip olacağınız tek bir model çoklu kombin yapmada sizlere yardımcı olur. Sadece tek bir model ile birden fazla kombin yapabilir ve ürünün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Tamer Tanca indirim alanında her yıl çok sayıda ürün üzerinden kampanyalar yürütür. Böylece çok almayı istediğiniz bir içeriğe indirimli fiyatlar üzerinden anında sahip olabilirsiniz. Sizler için kredi kartına ya da peşin yapılan ödemelerde de bazı indirimler uygulanır. Dünyanın önemli markalarından olan Tamer Tanca ile birçok ürüne sağladıkları indirimler etrafında sahip olabilirsiniz. Tamer Tanca spor ayakkabı rahatlığı ile dikkat çeker. Birçok mekanda spor ayakkabı giymeyi tercih edenler için çok sayıda model mevcuttur. Modeller ortopedik olma özelliğini taşıdıkları için daha ilk giyimde bu rahatlığı keşfedersiniz. Üstelik isteğe göre bağcıklı ya da fermuarlı olan şekilde geniş bir çeşitliliğe de sahiptir. Ayrıca tasarımı göz alıcı ve ilgi çekici olduğu için her mekanda şıklığı sizlere sunar. Hem yürüyüşlerde hem de koşularda gün boyu ayağınızdan çıkarmadan kullanabilirsiniz. Tahrişe veya terlemeye neden olmaz. Kadın ve erkeğe özel olarak tasarlanan birçok çeşidi vardır. Renk açısından da geniş bir dağılıma sahiptir. Trendyol ile sahip olacağınız bu modellerle rahatlığı ve kaliteyi bir araya getirme olanağını elde edebilirsiniz.

İhtiyaçlara Cevap Veren Tamer Tanca Ürünleri

İhtiyaçlara Cevap Veren Tamer Tanca Ürünleri

Marka altında mevcut olan her ürün ihtiyaçları karşılayan yetkinliğe ve kaliteye sahiptir. Tamer Tanca sneaker ile ayağınıza gerçek konforu getirebilirsiniz. Ürün özellikle ayağı hassas olanlar için daha çok ön plana çıkar. Anında ayağı şişen ya da parmakları yara olan kişiler için sneaker modelleri rahatlığı sizlere sunar. Daha ilk kullanımda bu rahatlığı keşfedersiniz. Modeller bağlamalı olsa da anında giyilip çıkarılma rahatlığını sizlere sunar. Üstelik yüzeyinde bulunan kumaş nefes aldığı için ayaklar terlemez ve yara olmaz. Her zaman kan dolaşımı gerçekleşir. Bu da ayağın şişmesini engeller. Tamer Tanca kemer kadın ve erkekler için her mekana uygun kullanımlar göz önünde tutularak birçok tasarımı sizlere sunar. Pantolondan elbise üzerinde kullanılan modellere kadar geniş bir dağılım mevcuttur. Üstelik her biri hakiki deriden yapıldığı için şıklığı ve kaliteyi sizlere yansıtır. Deri sağlık içinde kullanıma elverişli olduğundan daha çok tercih edilir. Çünkü deri yüzeyi mikroplara karşı duyarlıdır. Tamer Tanca terlik evde veya yürüyüşte ayağınıza giydiğiniz bir aksesuar olsa da rahatlık her zaman ön planda yer alır. Üstü açık ya da kapalı olan birçok terlik çeşidi vardır. Ayrıca alt taban kısmı puf olduğu için hızlı hareket ederken sizlere sorundan çok rahatlığı sunar. Kadın ve erkek için şık tasarımlara sahip modeller mevcut olduğu için bu alanda da zevkinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Her renk ve modelde terlik içeriği marka içinde mevcuttur. Daha ilk kullanımda sizlere şıklığını ve rahatlığını sunan bir donanımı sağlar. Bu alanda mevcut olan ihtiyacınızı göz önünde tutarak alışverişinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Rahatlığıyla Ön Plana Çıkan Tamer Tanca Ürünleri

Rahatlığıyla Ön Plana Çıkan Tamer Tanca Ürünleri

Kullanılan her ürün sağladığı rahatlık ile öne çıkar. Rahatlık bir aksesuarı tercih etmede en önemli koşul olarak görülür. Tamer Tanca yorum alanına göz attığınız zaman en çok rahatlıkla ilgili bilgilere yer verildiğini görebilirsiniz. Rahatlık markanın önemsediği ve tasarımdan üretim aşamasına kadar önemsediği bir özellik olarak karşınıza çıkar. Bugüne kadar marka altında alışveriş yapan kullanıcılar da bu rahatlığı göz önünde tutarak tasarım işlemini tamamlar. Sizler hem yorum alanından hem de kullanıcılardan yola çıkarak rahatlığı kendiniz de keşfedebilirsiniz. Tamer Tanca yeni sezon ürünlere her yıl yaz ve kış olan şekilde yer verir. Yaza ve kışa girmeden önce yeni sezona özel olan trend ürünler öne çıkarılır. Modayı baştan yaratan marka sizlere her yıl farklı ürün skalası sunarak ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermenizde yardımcı olur. Böylece her yıl yeni sezon içerikler etrafında kendinizi yenileme şansını bulursunuz. Modaya uygun güncel sezon ürünleriyle tanışarak yaza ve kışa daha iyi hazırlanabilirsiniz. Tamer Tanca sandalet yaz aylarında öne çıkan ve kullanımı ile rahatlığı insanlara sunan bir modeldir. Ancak marka içinde rahatlıkla birlikte görünüş açısından da öne çıkan ve ilgi çeken modeller mevcuttur. Kimisi terliğe benzer bir içeriğe sahipken bazısı ise dizlere kadar iple bağlamalı ve gösterişli ürünlerden oluşur. Sizler sadece zevkinizi ve ihtiyacınızı göz önünde tutarak tercihinizi yapabilirsiniz. Sahip oldukları canlı renk seçeneklerinden tarzınıza uygun olanı seçerek her mekanda giyebilirsiniz. Sandaletler parmakları içine alan ya da dışarıda bırakan modellerden oluşur. Özellikle istediğiniz bir ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Kaliteli bir tasarıma sahip oldukları için sizlere tüm yazı tamamlayan bir kullanımla sunulur. Trendyol ile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Tamer Tanca ile İstediğinizi Keşfedin

Tamer Tanca ile İstediğinizi Keşfedin

Özellikle zor beğenenler ya da tarzı farklı olanlar için birçok içerik mevcuttur. Marka ile istediğinizi rahatlıkla keşfetme şansı sizlere sunulur. Tamer Tanca mont ile tüm kışı rahatlıkla geçirebilirsiniz. Montun iç kısmı pamuktan yapıldığı için terletme veya koku yapma durumu olmaz. Üstelik daha rahat hareket etme şansı da sizleri bekler. Montlar kadın ve erkek kategorisinde farklı bir dağılıma sahiptir. Ayrıca renklerin farklı tonları bile mont alanında mevcuttur. Dış kısmı su geçirmez bir kumaştan yapılır. İsteğe bağlı olarak şapkalı olan modelleri de bulunur. Bunlara ek olarak isterseniz deri montları da inceleyebilirsiniz. Tamer Tanca erkek kategorisinde birçok ürüne yer verir. Monttan ayakkabı, cüzdan ve kemere kadar birçok içerik bulunur. Erkek dünyasını tam olarak yansıtan birçok model yer alır. Her mevsime özel olarak tasarlanan içeriklere göz atabilirsiniz. Buna ek olarak iş dünyasından okul yaşamına kadar her mekana uyum sağlayan ürünlere marka içinde ulaşabilirsiniz. Tamer Tanca çizme kadın ve erkek için kışa özel olarak tasarlanan zengin içerik dünyasını sizlere sunar. Çizmeler kısa, orta ve uzun olan şekilde tasarlanır. Üstelik saf deriden yapıldığı için çoklu kullanımdan kaynaklı yırtılması ya da hasara uğraması söz konusu olmaz. Dış kısmı deri olsa da içi kadife veya pamuktan yapılır. Kenarında bulunan fermuar yardımı ile rahatlıkla giyip çıkartabilirsiniz. Ayağınızda saatlerce kalsa da ağırlık yapma gibi bir durum söz konusu olmaz. Her mekana uyum sağlayan zengin bir görünümü sizlere sunar. Renkleri seçimlerinize göre farklılık gösterir. Genelde koyu renklere daha çok yer verilir. Ancak zevkiniz doğrultusunda tercihinizi yapıp kullanmaya başlayabilir ve rahatlığı doyasıya yaşayabilirsiniz.

Tüm Tamer Tanca Ürünleri Trendyol’da

Tüm Tamer Tanca Ürünleri Trendyol’da

Marka içinde istediğiniz her içerik Trendyol'da sizleri bekler. İhtiyacınızı göz önünde bulundurup istediğinize yüksek kalite standardı ile sahip olabilirsiniz. Tamer Tanca babet ilkbahar ve yaz aylarında kullanıcıların favorisidir ve her kombinle rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle ayağı rahatlatan ve nefes almasına yardımcı olan modellere daha çok yer verilir. Babet olarak hem renk hem de model açısından birçok içerik mevcuttur. Üstelik her yaz modası için de birçok trend öne çıkar. Tamer Tanca sırt çantası uzun seyahatler için işinize yarayan bir ürün kategorisindedir. Farklı boyutlarda satışa sunulduğu için ihtiyacınızı göz önüne alarak tedarik edebilirsiniz. İlk kullanım aşamasında sizlere kolaylık sağlaması için çoklu fermuar alanı mevcuttur. Sağlam bir kumaş ile tasarlandığı için çantayı ağzına kadar doldursanız bile yırtılması söz konusu olmaz. Sizi yarı yolda bırakmayan bir çanta modeli Trendyol’da mevcuttur. Tamer Tanca deri ceket sonbahar ya da kışın çokça tercih edilen içeriklerden birisidir. Farklı renkleri ve tarzları bir araya getirir. Kadın ve erkek için çok sayıda çeşitliliği bulunur. Üstelik isteğe göre fermuarlı ya da düğmeli olan şekilde farklı dağılımları da sizlere sunar. Kullanım açısında hakiki deriden yapıldığı için terletmesi söz konusu olmaz. Rahatlıkla giyilip çıkarılabilen bir tasarımdan geçer. Her bedene uygun olan modellere Trendyol ile sahip olabilirsiniz. Üstelik uzun süreli kullanımlarda yanınızdan ayıramayacağınız kadar yüksek kalite gücüne sahiptir. Su geçirmez bir özelliğe sahip olduğu için en sağanak havalarda bile rahatlıkla giyebilirsiniz. Kimi modelleri ek kapüşona da sahiptir. İsterseniz ihtiyacınız doğrultusunda bu modellere göz atabilirsiniz. Sadece isteğinizi ve zevkinizi göz önünde tutarak kaliteli içerikleri incelemeye başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlere Trendyol’dan ulaşabilir, yüksek kalite standartları ile uzun süreli kullanıma sahip olabilirsiniz.  .