En yeniler

En düşük fiyat

Daha fazla ürün

TEMEL

Temel Kırtasiye Ürünleri Hem Uygun Fiyatlı Hem de Çok Çeşitli!

TEMEL

1982 yılında Gaziantep'te kurulan Temel Kırtasiye sürekli genişleyen ürün yelpazesi ve Türkiye'nin her köşesine uzanan ağıyla sektörün öncülerinden olmayı başarıyor. Çeşitli kırtasiye malzemelerinden eğitici oyuncaklara kadar pek çok kategoriden oluşan Temel ürünleri Trendyol güvencesiyle Türkiye'nin dört bir yanına ulaşıyor. Siz de kitap, kırtasiye ve oyuncak alışverişleriniz için Trendyol Temel mağazasını ziyaret ederek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri favorilere ekleyebilir, kullanıcıların yorumlarına göz atarak ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Adel, Faber Castell, Pensan, Fatih ve Pritt gibi tanınmış markaların ürünlerinin yer aldığı Trendyol Temel mağazası, hem ürün hem de marka çeşitliliğiyle müşterilerine pek çok seçenek sunuyor. Kırtasiye ürünleri arasında kalem, silgi, defter, yapıştırıcı gibi temel ürünlerin yanı sıra eva, seramik hamuru ve keçe gibi hobi çalışmalarına yönelik malzemeler de yer alıyor.

Temel; uçlu, kurşun, tükenmez, keçeli ve dolma kalem seçeneklerinin yanında tahta kalemi ve işaretleme kalemi gibi farklı kalem çeşitleriyle her ihtiyaca yönelik seçenekler sunuyor. Ayrıca kolay kurşun kalem tutma aparatı gibi fonksiyonel ürünlerle de ürün yelpazesini genişletiyor.

Trendyol Temel mağazasında hem sıvı, jel ve stick yapıştırıcı türleri hem de tutkal gibi farklı modeller bulunuyor. Ayrıca çocukların yaşlarına ve zevklerine göre tercih imkanı sunan tam boy ve yarım boy kuru boya çeşitleri de 6'lı, 12'li, 24'lü ve 48'li paket seçenekleriyle satışa sunuluyor. Kuru boyaların yanı sıra farklı markalara sahip sulu, pastel ve guaj boyalar ile parmak boyaları da Trendyol Temel mağazasının geniş ürün yelpazesinde yer alıyor.

Trendyol Temel mağazası, A4 ve A5 gibi farklı boyutlara sahip hem çizgili hem de kareli formda spiralli defterlerle her ihtiyaca uygun bir seçenek sunuyor. Farklı özelliklere sahip Gıpta markalı defter çeşitlerinin yanı sıra Schoellershammer markalı resim defteri ve teknik çizim defteri gibi özel kullanıma yönelik defterlerle de ürün çeşitliliğini arttırıyor.

Temel Fırsatları ile Kitap ve Oyuncak Alışverişi Yapmanın Keyfini Çıkarın

Temel Kırtasiye Ürünleri Hem Uygun Fiyatlı Hem de Çok Çeşitli!

Belirli dönemlerde indirimler ve kampanyalar da düzenleyen Trendyol Temel mağazasında çocukların eğitimi ve gelişimi için fayda sağlayacak niteliğe sahip farklı yaş gruplarına uygun kitaplar da bulunuyor. Okul öncesi çocuklar için boyama ve etkinlik kitapları; ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için de Türkçe, Matematik ve İngilizce başta olmak üzere tüm okul dersleri için yardımcı ve kaynak kitaplar yer alıyor. Trendyol Temel mağazasında Erdem, Tudem, Karekök, Esen ve Yakamoz Yayınları gibi pek çok yayınevinden çıkan kitaplar en uygun fiyatlarla kullanıcıyla buluşturuluyor.

Trendyol Temel mağazasında pek çok oyuncak ve oyun da yer alıyor. Kutulu Barbie bebekler ile Barbie'ye özel araba, uçak, karavan ve rüya evi gibi oyuncaklar kız çocukları tarafından çokça tercih ediliyor. Temel oyuncak kategorisinde Lol bebekler ile Mattel ve Fisher Price gibi markalara ait bebekler de bulunuyor.

Temel, kız ve erkek çocuklara yönelik oyuncakların yanı sıra eğlenceli kutu oyunlarına da yer vererek aile ve arkadaş grubuyla keyifli vakit geçirmek için tercih edilebilecek farklı seçenekler sunuyor. Kutu oyunları arasında Tabu, Scrabble, Twister, Uno ve Monopoly gibi popüler oyunların yanı sıra farklı oyun setleri de yer alıyor. Böylece Temel, sunduğu onlarca kutu oyunu arasından farklı oyuncu sayıları ve arayışlara uygun seçenekler bulmayı mümkün kılıyor.

Temel Türkiye'nin tüm şehirlerine Trendyol güvencesiyle hızlı kargo imkanıyla ürünlerini ulaştırarak müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Siz de Trendyol Temel mağazasını takip ederek güncel Temel kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Bu sayede Temel indirimlerinden yararlanarak birbirinden kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.