Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Materyal
Topuk Boyu
Fiyat
Topuk Tipi
Deri Kalitesi
Bağlama Şekli
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ek Özellik
Ortam
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Sürdürülebilirlik Detayı
Taban Materyali
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Makosen

" araması için 2092 sonuç listeleniyor

Kombinleri Tamamlayan Makosenler Trendyol’da!

Günlük kombinleri tamamlamak için tercih edilen ayakkabı modelleri farklı görünüme sahiptir. Taban boyu, kullanılan malzeme ve ayakkabının açıklığı görünüm üzerinde etkili yere sahiptir. Maskülen görünüme sahip makosen ayakkabı seçenekleri günlük kullanımda konforlu bir yere sahiptir. Bileksiz olarak hazırlananlar kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanır. Taban boyu ve kullanılan malzemeler doğrultusunda rahat bir giyim süreci sunar. Ayak ağrısı gibi problemlerin yaşanmasını engeller. Klasik kombinlerle sık sık tercih edilir. Kot pantolon gibi spor kıyafetlerle de yüksek uyum yakalar. Günlük giyim ihtiyaçlarına uygun yanıtlar veren ayakkabılar her tarza ve her bedene hitap eder. Vintage bir görünüme sahip olan makosen ayakkabı seçenekleri modern görünümle harmanlanarak beğenilere sunulur. Maskülen bir tarza sahip olan model feminen dokunuşlarla kadın müşteriler için uygun hale getirilir. Toka ve zincir gibi çeşitli detaylarla süslenen kadın makosen seçenekleri şık ve feminen görüntüsüyle kombinleri tamamlar. Rahat taban dokusuna sahip olanlar işyeri ve okul gibi mekanlar için tasarlanan kombinleri uyumlu bir şekilde tamamlar. Farklı giyim parçalarıyla yüksek uyum yakalayan ayakkabı seçenekleri, tarz sahibi bir görünüm için ideal özellikler taşır. Parlak bir görünüme sahip olan rugan makosen seçenekleri, sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. İç taban kısmında kullanılan kaliteli malzemeler ayakkabının konforunu artırır. Her tarza hitap eden modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Makosen Modelleri

Her Tarza Uygun Makosen Modelleri

Konforun ön planda tutulduğu ayakkabı modelleri şık bir duruşa sahiptir. İç taban kısmında kullanılan malzemeler dış bölmedeki malzemelerle uyumlu olarak tercih edilir. Mevsim geçişlerinde sıklıkla tercih edilen ayakkabılar, bu şartlara uygun olarak tasarlanır. Üşüme gibi problemlerin önüne geçen iç taban malzemeleri, konforlu bir deneyim sunar. Dış mekan giyim ihtiyaçlarını karşılayan modellerin yanı sıra ev içerisinde tercih edilen modeller de bulunur. Örgü prensibiyle tasarlanan makosen patik seçenekleri sevimli bir görünüme sahiptir. Sarı, pembe, mavi ve turuncu gibi çeşitli renklerdeki ipliklerin kullanılmasıyla örülen modeller ev giyim ihtiyaçlarını karşılar. Rahat taban dokusuyla ev içerisindeki konforu artırır. Kış aylarında sıklıkla tercih edilen patik modelleri, üşüme gibi problemlerin yaşanmasını engeller. Ayağı tamamen sararak rahat bir dokunuş sunar. Dış giyim ihtiyaçlarına yanıt veren makosen terlik seçenekleri sıcak ayların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Topuk kısmı açık olan bu modeller sıcak havalarda şık kombinler yapmak isteyenleri tercihleri arasında yer alır. Farklı materyallerin kullanımı ile tasarlanan çeşitli seçenekler bulunur. Seçim özgürlüğü sunan kırmızı, kahverengi, beyaz, siyah makosen seçenekleri, tarzınıza uygun olan modeli satın almanızı sağlar. Rahatlığı ve şıklığı buluşturan terlik modelleri şort, etek ve elbise gibi kıyafetlerle yapılan kombinlerle birlikte tercih edilir. Kullanılan materyaller ayakkabının görünümü ve özellikleri üzerinde etkili bir yere sahiptir. Su geçirmeyen yapısıyla her mevsim kullanım imkanı sunan deri makosen seçenekleri joker parçalar arasında yer alır. Her dolapta bulunması gereken model şık görüntüsü ve rahat kullanımıyla dikkat çeker. Farklı derilerin kullanımıyla tasarlanan ayakkabılar ortopedik taban seçeneğine sahiptir. Ayağı sıcak tutan süet makosen seçenekleri dikiş detaylarıyla hareket kazanır. Isı yalıtımına sahip olan seçenekler soğuk havalarda ayakların sıcak tutulmasını sağlar. Kötü koku gibi problemlerin ortaya çıkmasını engelleyen teknolojilerle desteklenir. Düz görünüme sahip sade modellerin yanı sıra desenlerle desteklenen farklı alternatifler bulunur. İki farklı renkteki karelerin kullanımıyla hareketli bir görünüme sahip olan ekose makosen seçenekleri dinamik tarzın tamamlayıcıları arasında yer alır. Tarzınıza hitap eden modeli Trendyol’da bulabilirsiniz.

Etkileyici Görünümü ile Makosen Çeşitleri

Etkileyici Görünümü ile Makosen Çeşitleri

Günlük yaşamda kullanmak için tercih edilen ayakkabıların görünümü etkileyici özelliklere sahiptir. Kaliteli materyallerin kullanımıyla tasarlanan modeller, şık ve çarpıcı kombinleri etkileyici bir şekilde tamamlar. Aksesuar kullanımıyla hareket kazanan modeller bulunur. Düz görünüme hareket katmak üzere tercih edilen aksesuarlar, metal gibi çeşitli materyallerin kullanımıyla tasarlanır. Küçük veya büyük tokalı makosen seçenekleri, sıklıkla tercih edilen modellerin arasında yer alır. Yürüyüş konforunu artıran taban yapısı görünüme hareket kazandıran aksesuarlarla desteklenir. Ev içerisinde giyilen modellerin arasında isimli makosen seçenekleri dikkat çeker. Kız ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanan modellerin üzerine bebeklerin isimleri yazılır. Miniklerin ölçülerine uygun olarak tasarlanan bebek makosen seçenekleri isim detayları, kurdele ve inci gibi çeşitli detaylarla süslenir. Maskülen görüntüsüyle öne çıkan erkek makosen seçenekleri, klasik kombinlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Naturel derilerin kullanımıyla tasarlanan modeller esnek bir dış yüzeye sahiptir. Esnek olan yüzey, ayak hareketlerine rahat bir şekilde uyum sağlar. Kırılma ve bükülme izlerinin oluşmasının önüne geçer. Kadın müşterilere hitap eden topuklu makosen seçenekleri, yüksek taban boyuna sahiptir. Topuklarla desteklenen seçenekler feminen bir görünümü tercih edenlerin favorileri arasında yer alır. Siyah, gri, beyaz gibi renk alternatifleri seçim özgürlüğü sunar. Pencereli olarak tasarlanan modeller, günlük kombinleri şık bir şekilde tamamlar. Bant ve şerit detaylarının yer aldığı modeller, hareketli tarza sahip olanlara hitap eder. Boyu uzun gösteren kalın tabanlı makosen seçenekleri, rahat hareket etme imkanı sunar. Yürüyüş esnasında konforlu bir his sunan kalın tabanlı seçenekler, gün içerisinde özgür bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur. Şık ve casual kombinleri tamamlayan modelleri inceleyerek size uygun olan ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Makosen Fiyatı

Avantajlı Makosen Fiyatı

Tek parça olarak tasarlanan ayakkabılar, bağcıksız stiliyle kendine has bir görünüme sahiptir. Kısa ökçeli olarak tasarlanan modellerin giyiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Ayakkabılarla uyumlu çorapların tercih edilmesi görünüm ve rahatlık üzerinde önemli etkiye sahip olan bir detaydır. Şeffaf görünümlü olarak tasarlanan makosen çorap seçenekleri, kısa bilek boyuna sahip ayakkabılarla rahat bir deneyim sunar. Topuk bölgesinde yer alan silikon dokumalar, kayma problemini ortadan kaldırır. Ayakkabı içerisinde rahat bir giyim deneyimi sunan çorap çeşitleri, dışarıdan görünme problemini ortadan kaldırır. Ultra nefes alan mikrofiber kumaşların kullanımıyla tasarlanan modeller, ayakların havayla temas etmesini sağlar. Ayakkabılara uygun olarak tasarlanan tekstil ürünleri aracılığıyla gün boyunca konforlu hissedebilirsiniz. Bağcıksız tasarımıyla rahat bir şekilde giyilip çıkarılan makosen loafer seçenekleri hafif yapısıyla öne çıkar. Antibakteriyel taban tasarımına sahip olan modeller uzun süreli kullanımlarda bakteri üremesi probleminin önüne geçer. Ayağı yormayan hafif bir yapıya sahip olan modeller, gün içerisinde yorgunluk ve ağrı gibi problemlerin yaşanmasını engeller. Ayak anatomisine uygun olarak tasarlanan modeller, tabanın şeklini alır. Kaliteli materyallerin kullanımıyla tasarlanır ve uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Uygun aralıklarda yer alan makosen fiyatı bütçe dostu alışveriş imkanı sunar. Trendyol’dan makosen çeşitleri araştırması yaparak bütçenize ve tarzınıza hitap eden ürünü bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili olarak yazılan yorumlara göz atabilirsiniz. Yorum okuma alışveriş deneyiminin önemli bir parçasını oluşturur. Fotoğraflara da yer verilen yorumlar kısmı aracılığıyla ürünün görünümü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğeni oranları ve yorumlar aracılığıyla ürün değerlendirmesi yapabilir, ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Tarzınıza hitap eden ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alarak kombinlerinizi şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.