Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Materyal
Ayar
Taş Cinsi
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Yüzey Tipi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Manolya

" araması için 2649 sonuç listeleniyor

Manolya

Manolya ile Doğayı Keşfedin

Manolya çiçeği; oval yapısı büyük yaprakları ile her mevsim yeşil rengini koruyan çok da hoş bir kokuya sahip olan bitki çeşididir. Çiçeklerini açtığında mor, sarı, beyaz, kırmızı gibi kendine has özellikleriyle hoşunuza gidecek faydaları olan bir bitkidir. En başta çeşitli aromalı çayları ile üzerinizdeki stresi alacak sakinleştirici özelliğe sahiptir. En kıymetli yeriniz olan cildinize uyguladığınızda ekstra parlaklık verir. Kabukları, cildinizin herhangi bir yerindeki döküntü veya hoş görüntüsü olmayan yaralara ilaç gibi kimyasal maddeler kullanmadan tedavi sağlar. Kokusu ile insanı kendine çeker ve bu seçeneklere sahip olan bir bitkiyi insanlar totem gibi inanışları benimseyip hayatının merkezine dahi koyabilir böylece bir kokusu ile bir günlük yaşamlarının güzelleşebileceğine hatta sosyal yaşamlarındaki insanları da güzelleştirebileceğine inanırlar. Çünkü hayatınızı belli bir yönde ilerletmek için çalıştığınızda temel gereksinimlerinizi ön planda tutarsınız. Sağlık, eğitim, barınma gibi etkenler yaşamınızı devam ettirebilmek için en gerekli ihtiyaçlardır. Bunun yanı sıra bir de hayatın günlük koşuşturmacasında ruhunuza yönelik ihtiyaçlarınızı da karşılamalısınız. Kendinize vakit ayırabileceğiniz, kendinizi daha değerli hissedebileceğiniz anlar olmalıdır. Manolyayı bir merkez olarak gördüğünüz zaman bunu günlük yaşamınıza da ilişkilendirebilirsiniz. Örneğin giydiğiniz bir kıyafeti tamamlamak için kullanırsınız bu sayede kendinizi daha özenli hissedersiniz. Hatta bunu çevrenizdeki insanlara da yansıtırsınız veya onlarında kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak hediye misali sürprizler yapabilirsiniz. Bu şekilde davrandığınız zaman manolyayı neden özel hissetmek ve hissettirmek için hayatın merkezine koyduğunuz açıkça belli olur. Anlarınızı özel kılabileceğiniz bu tür ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Manolya ile Doğayı Keşfedin

Manolya, saçak kök yapısına sahiptir. Çok kalın değildir bu yüzden toprağı seven bir çiçektir. Görünüş açısından oldukça göz zevkinize hitap eden renkleri ile bahçenizde bir renk cümbüşü oluşturur. Türüne göre birbirinden farklılık göstermesiyle birlikte on beş, otuz metreye kadar ulaşabilirler. Başta bu renkli çiçekleri size sunduktan sonra içinde manolya tohumu bulunduran kırmızı renkte küçük çiçekler çıkarmaya başlar. Aşırı rüzgara maruz kalmadıkça çabuk gelişir, havanın kirliliğinden ve sisinden etkilenmemesi ise etkili bir özelliktir. Narin gibi gözükse de tam şehirlere uygun bir süs bitkisidir. Bu yüzden özellikle bahçenizin olmasına gerek yoktur. Odanızda pencerenizin önünde güneş alacak bir alanda yetiştirebilirsiniz, fakat geniş bir saksıda bulundurmaya dikkat etmeniz gerekir. İçinde çok fazla yaşama sevinci bulunduran bir bitki olduğundan kışın bile yapraklarını dökmemeye özen gösterir. Düzenli bir şekilde baktığınızda büyüyüp gelişen ve çok da geniş alana yayılan bir çiçektir. Manolya fidanı almak isterseniz mart ve nisan aylarını tercih etmelisiniz ve dikimini de o aylarda yapmalısınız. Fidanı başlarda rüzgara dayanıksız olabileceğinden rüzgardan korunaklı bir yer, dikimi için uygundur. Manolya bitkisi her yere uyumlu bir bitki olduğundan yerini bulamadığınızda başka bitkilerle yan yana dikmek de iyi bir fikir olabilir. Kestane, palamut gibi ağaçlar kendi içinde yaprak döken türlerdir. Bu dökülen yapraklar da manolyaların ekimi için doğal bir gübre haline gelir. Daha genç bir fidanken sulanması aksatılmamalıdır. Yetişkinliğe geldiğinde ise kuraklığa daha dayanıklı olur. Saksınızda veya bahçenizde daha da büyümesini isterseniz aşırı sıcaktan bitkiyi sakınmanız gerekecektir. Ayrıca iyi şekilde topraklayarak kışın dondurucu soğuktan da korumalısınız. Böyle iyi bir şekilde bakıp ilgilendiğinizde nasıl çiçeklendiğini de görebilirsiniz. Gösterişli yapısıyla insanı kendisine iki kez baktıran geniş yapraklara sahip bir bitkidir. Bu yüzden yetiştirmeniz için en büyük etkenlerden biri de bu dış güzelliği olur. Manolya çiçeğinin insana kendini iyi hissettirdiği bilinir. Ayrıca sadece kendiniz için değil, sosyal çevrenizdeki insanların da kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun için yetiştirmeniz de gerekmez, bu bitkinin süs bitkileri de oldukça güzel görünüme sahiptir. Sevdiklerinizi böylece özel günlerinde mutlu edebilir veya günlük rutinlerinde onlara sürpriz değişiklikler yapabilirsiniz. Bunlar için oldukça fazla seçeneğe sahip Trendyol’dan istediğiniz kadar ürünü kolaylıkla alabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Sağlığınıza Manolya ile Değer Katın

Sağlığınıza Manolya ile Değer Katın

Sağlık, yaşamı etkili ve devamlı kılmak için en önemli faktörlerden biridir. Sağlığınızdan daha öte kıymetli bir varlık bulunmamak ile birlikte hem kendinizin hem çevrenizde bulunan yakınlarınızın en çok sağlıklı olmasını dilersiniz. Çünkü sağlığınız yerinde değilse bu sizin manevi olarak sosyal yaşantınızı da etkiler. Hayatınızı düzgün bir şekilde yaşamak ve hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize ulaşmak istiyorsanız, öncelikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Sağlığın yokken değil, varken değerini anlamanız gerekir. Manolyanın özellikle de sağlık konusunda çok faydalı olduğu bilinir. Kabuğundan bile fayda sağlanabilir. Ağacının özellikle kabuğundan hazırlanan birtakım kürler, vücut için bağışıklık kazandırıcı önemli doğal ilaçlardır. Dünya çapında iki yüzden fazla türü bulunur, bu yüzden her yönüyle kullanılabilir. Manolya kabuğunda bulunan maddeler özellikle stres ve iltihaplanmanın yan etkileriyle savaşmak için potansiyel bir tedavi olduğu bilinir. Bunun yanında yaşlanmaya eşlik eden vücut ve zihindeki birçok değişikliğin önlenmesinde de rol oynar. Daha bir önemli yanı ağız hijyenine etki etmesidir. Ağız kokusu önemli bir sorundur. Sorun devam ederse bitkinizin çiğnenerek kullanılması kokuyu ve aynı zamanda ağız içindeki bakterileri de azaltmaya yardımcı olur. Sağlığınızı önemli derecede etkileyen kanser hastalığında hücrelerin yayılmasını engelleyerek ilerlemesini önlediği kanıtlanmıştır. Aynı zamanda artık neredeyse her insanda görülen hastalık olarak tanımlayabilecek kaygı ve stres faktörlerini bir manolya çayı antidepresan özelliği göstererek azaltabilir. Cilt sağlığı da önemli bir şekilde ele alınmalıdır. Kullandığınız takılar bile cilt problemlerine sebep olabilir. O yüzden bu çiçek vücudunuzun daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Yaralarınız, istemediğiniz izleriniz düzenli bir kullanımda kolayca yok olur. Sadece sağlık olarak değil, tasarım olarak da tercih edebilirsiniz. Bu açıdan çiçekten yapılan doğal manolya kolye takılarını da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yine tüm zamanların önemli problemlerinden biri olan kilo, sağlığınız açısından önemlidir. Özellikle kilonuzda fazla artış söz konusu olduğunda dikkat etmeniz gerekir, çünkü bu kilo artışı başka hastalıklara da sebebiyet verebilir. Bitkinin kabuğu bu noktada kullanıldığında sağlıklı kilo kaybını sağlar ve bu da daha sağlıklı bir metabolizmayı destekler. Bu çiçek, hayat ağacı ve şifalı özellikleriyle doludur. Kabuğu başta olmak üzere bütün bir bitki çok değerlidir. Vücudunuz bile artık bu sanal çağdan yorgun düşmüş durumdayken bir de üstüne enerji için kimyasal ilaçlar tercih etmek yerine doğala yönelebilirsiniz. Doğal yöntemler ile çiçeklerin, doğanın mucizelerinden faydalanarak çok daha kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz.

Güzelliğinizi Manolya ile Tamamlayın

Güzelliğinizi Manolya ile Tamamlayın

Aksesuar, dış görüntünüzü tamamlayan parçalardır. Kadınlar için aksesuarın yeri hayatlarında bellidir ama artık günümüzde erkekler için de büyük bir öneme sahiptir. Günlük sade bir kıyafetinizi bile dikkat çekici yapabilecek bir etkisi vardır. En sade, en rahat kıyafetleri giyerken bile artık onu bütünleyen, ön plana çıkaracak bir etki oluşturmak istenir. Örnek verecek olursak bahar aylarında üzerinize aldığınız, boynunuza taktığınız bir fular bile kıyafetinize bambaşka bir hava katabilir. Fakat bu havayı doğru veya yanlış oluşturmak da sizin elinizdedir. Bu yüzden aksesuar seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken alanlar vardır. Yanlış yerde kullandığınız bir takı görüntünüzü sıradan, rüküş veya abartı yapabilir. Mesela büyük ve dikkat çekici takı kullanmayı seviyorsanız birden fazlasını aynı anda kullanmamaya özen göstermeniz gerekir. Takı kullanmak eskiden iddialı parça kullanımında şıklığı pekiştirmek içindi ama artık günlük giysileri dahi doğru takı seçimleriniz ile şık bir noktaya taşıyabilirsiniz. Takı - aksesuar denildiğinde; bileklik, yüzük gibi minimal parçalar ön planda olsa da kış aylarında da şapkanız, eldivenleriniz, şalınız sizi tamamlayacak aksesuarlar arasında yer alır. Ayrıca ayakkabı ve çanta da dikkat edilmesi gereken detaylardandır. İkisinin uyumuna dikkat etmek özellikle kadınların en zorlandığı kısımdır. Çünkü renk seçimi, materyallerin uyumu birbiriyle ilişkili olmak zorundadır. Bitkilerin de materyal seçimi ve kullanımı konusunda önemli bir yeri vardır. Özellikle kolye, küpe, bileklik gibi takılarda hem ayrı bir hava katıp zarifliğinizi ön plana çıkarır hem de bitkilerin her birinin bir anlamı bulunur. İnsanlar bunları kullandıkça kendileri için de özel bir anlam ifade etmesini umut eder. Manolya bitkisi de anlamlı bir çiçektir. Özellikle kadınlar, çiçek tasarımı içeren takıları kullanmayı daha hoş bulurlar. Bu tür aksesuarları ve takıları bulabileceğiniz hatta sevdiklerinize şık hediyeler alabileceğiniz Trendyol’da özellikle manolya çiçeği takı seti gibi takım halinde birçok ürün mevcuttur. Bunlara ayrı şekilleri ile bakabileceğiniz gibi manolya çiçeği kolye çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz.

Her Yaş İçin Uygun Modeller

Her Yaş İçin Uygun Modeller

Manolyadan bahsederken her yönüyle onu ele almanız gerekir. Sağlığa olan etkisiyle müthiş bir bitkidir. Özellikle araştırmalara da konu olarak her hastalığın en azından ilerleyiş sürecini kısaltmada büyük rol oynar. Kabukları ile yapılan çayda ise gününüzün stres ve sıkıntısını almakta bir numaradır. Sonrasında bu bitkiyi daha tohumken alıp dünyanıza katabilirsiniz. Yetiştirme tekniklerine dikkat ettiğinizde size renk renk çiçekler olarak geri dönecektir. Bunun için aslında doğayla birleşmeye daha küçük yaşlarda başlamanız gerekir. Bir tohumu alıp yetiştirmeye, onu bir çiçek yapana kadar her türlü özveri ile bakımını üstlenmeyi öğrenmeniz sizin için de bir fırsat olacaktır. Çünkü küçük yaşta kendinize aşıladığınız bu doğa, çiçek, bahçe sevgisi ileride bulunduğunuz her ortamı daha huzurlu bir yer haline getirmenize yarayacaktır. Öte yandan manolya, sadece bir bitki olarak bulunmaz. Farklı tasarımlarla hayatlarda yerini alır. Günlük rutini belirleyen en önemli şeylerden biri, kılık ve kıyafettir. Küçük yaşlardan itibaren dış görünüm dikkat çekicilik açısından kendinizi iyi hissetmeniz için iyi bir faktör olmuştur. Bunu sağlamak için de aksesuar ve takılar yardımcı olur. Çeşit çeşit takılar, süsler daha küçük yaşlarda dikkat çekmeye başlar. Büyüdükçe de bu dikkat yerini daha da sağlamlaştırarak duruşunuzu belirlemesini istediğiniz bir hal alır. Manolya bitkisini de bu duruşa ulaşmak için kullanabilirsiniz. Bu çiçekten simgeleştirilmiş boynunuzda sizi değerli hissettirerek duran kolyeler, kulağınızda tüm zarifliği ile sizi başka bir havaya sokacak küpeler; şalınızı, berenizi desenleri ile süsleyecek veya giysilerinizi tek başına bile yeterli olacak şekilde tamamlayacak manolya çiçeği yüzüğü modelleri ile bu bitkinin her çeşidine her yaşa uygun bir şekilde seçip sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden müşteriler için özel olarak sunulan fırsat ve avantajları yakından takip ederek tüm seçenekleri değerlendirip seçim yapabilirsiniz.

Farklı Çeşitleriyle Manolya Ürünlerinin Fiyat Aralıkları

Farklı Çeşitleriyle Manolya Ürünlerinin Fiyat Aralıkları

Söz konusu kendinizi iyi hissettirecek, çevrenizdeki insanları değerli hissetmelerini sağlayacak küçük mutluluklar olunca ekstra hassas davranabilirsiniz. Sevdiklerinizi gülümsetecek kardeşinize doğum günü için veya arkadaşınıza kendisini özel hissetmesini sağlayacak hediyelik bir çiçek rengi, buketi, kokusu gibi özellikleri bakımından önemlidir. Aynı zamanda özenle tasarlanmış birbirinden güzel aksesuar ve takıların da keşfine çıkabilirsiniz. Hem çiçek olarak hem de takıdaki kullanımlarını baz alarak çeşitli pek çok manolyalı ürüne Trendyol’dan ulaşmanız mümkündür. Çeşitler farklılaştığı için ürün fiyatları da buna göre belirlenir. Her biri ürün bazında farklı fiyatlarla müşteri karşına çıkar. Tercihlerinizi belirleyerek çiçek veya aksesuar alımı yapabilirsiniz. Kendinizi tamamlayacak aksesuarların seçimi önemlidir. Bu takıları kullanacağınız kombinlerle de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Gündelik bir giysi ile beraber veya özel günlerde size eşlik edebilecek modellere bakabilirsiniz. Giysilerinizi tamamlayıcı olmasıyla öne çıkan kolyeler size ve duruşunuza uygun şekilde olmalıdır. Diğer yandan uğruna inanacağınız özel bir takıya da sahip olmak isteyebilirsiniz. Bunu kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye olarak da inceleyebilirsiniz. Özel anlamlar için her an ve her ortamda kullanıma uygun olan manolya çiçeği bileklik sahip olmak isteyebileceğiniz bir takı türüdür. Minimal tasarımlı veya daha büyük ve dikkat çekici olan modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz aynı tasarımdan veya benzeri tasarımlardan oluşan kolye - bileklikler ile kendi küçük setinizi de hazırlayabilirsiniz. Böylece her an keyifle kullanacağınız takılarınızla bir uyum içinde olursunuz. Aksesuarlar ve çiçekler arasındaki çeşitler nedeniyle manolya fiyat aralıklarında farklılıklar görülebilir. Ancak her ekonomik bütçeye uygun fiyatları olduğu için modeller arasında kararsız kalacağınız bir durum olmayacaktır. Her kategoride detaylar farklı olabilir. Şapka ve şal modellerinde desenli kısımları ön plana çıkanlar olabilir. Takı çeşitlerinde cinsi farklılıklar gösterip altın, gümüş ve benzeri modelleri mevcut halde bulabilirsiniz. Taşlarının büyüklüğüne göre, çiçekli desenlerine göre çeşitlilikler olabilir. Bu şekilde ürünlere ilave edilen her bir detayın fiyat skalası üzerinde doğrudan etkisi bulunur. Araştırma yaparken önceliği fiyat yerine ürünlerin kalitesine ve özelliklerine verebileceğiniz seçimler mevcut olacaktır. Bu yüzden kendinize uygun modelleri manolya fiyatlarına bakıp gönül rahatlığı ile Trendyol’da bulabilirsiniz.

Çeşitli Manolya Seçeneklerinde Trendyol Avantajları

Çeşitli Manolya Seçeneklerinde Trendyol Avantajları

İnternet alışverişleri hem zamandan tasarruf açısından hem de uygun bütçeyle inceleyebileceğiniz yüzlerce fırsat açısından gittikçe daha popüler bir hal alır. Trendyol, online alışveriş alanında güvenilir ve kaliteli hizmet konusunda kendini kısa süre içerisinde ispat ederek müşteri beğenisini kazanmayı başarmıştır. Sahip olduğu çeşitli ürünlerin ve modellerin yanında sürekli olarak sunduğu ekonomik fırsatlar ile insanların pek çok ihtiyacına yanıt verir. Kıyafet konusunda yüzlerce farklı seçenek sunan Trendyol, aksesuar ve çiçekçilik konusunda da oldukça başarılıdır. İnsanların kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayacak, kullandıkları giysileri son hali ile tamamlayacak takı setleriyle ve sevdiklerini özel hissettirecek sürprizli çiçek buketleriyle farklı pek çok tasarımı bulunur. Yalnızca takı, çiçek aksesuarı olarak değil, ev dekorasyonu için de oldukça farklı seçenekler bulmanız mümkündür. Ev düzeni iç huzurunuz için oldukça önemlidir. Günün yorgunluğunu atacağınız evde kendinize ait bir köşeniz olsun istersiniz. Bunun için tercihinize göre bu tasarımları evinizin dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Örneğin, manolya motifli bir avize ile bulunduğunuz odanın atmosferini değiştirebilirsiniz. Diğer yandan özenle tasarlanmış bir manolya çiçeği küpe ve yüzük ile kendinizi şımartabilirsiniz. Beyaz, siyah, gri, altın renkli tasarımların yanı sıra rose gold olarak geçen bronz renkli özel tasarımları da Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Hem çiçek hem de aksesuar adına aradığınız tüm manolya ürünlerini Trendyol’dan bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modellerin yorumlarını okuyarak ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Böylece hangi modelin sizin için uygunu olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz. Trendyol üzerinden manolya ile ilgili piyasaya sunulan tüm seçenekleri detaylı bir şekilde görüntüleyip tercihlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.