Fiyat
Hacim
Materyal
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mantar Kavanoz

" araması için 153 sonuç listeleniyor

Farklı Seçenekleriyle Mantar Kavanoz Modelleri Trendyol'da!

Kavanozlar yalnızca gıda ürünlerini saklamak için değil, dekoratif birer obje olarak da kullanılabilir. Bu açıdan bakıldığında mantar kapaklı kavanoz hem saklama hem göze hitap etme açısından oldukça pratik ürünlerdir. Farklı seçeneklere sahip mantar kavanoz modelleri ile ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilir, mutfağınızda elegant bir görünüm yaratabilirsiniz. Mantar kapaklar sayesinde gıda ürünleriniz hem şık bir şekilde sergilenir hem hava almaz. Camdan yapılma mantar kavanozlar ürünlerinizin uzun bir süre muhafaza edilmesini sağlar. Mantar kavanozların başlıkları tıpa ya da top şeklinde olabilir. Mantar kavanoz yorum ve tavsiyelerine bakarak mantar tıpalı kavanoz ve mantar toplu kavanoz arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz mantar şeklindeki cam kavanozlarla ilgili mantar kavanoz tavsiyelerine bakarak ürünle hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Pratik Yapısıyla Mantar Kavanoz Modelleri

Pratik Yapısıyla Mantar Kavanoz Modelleri

Şık görünümleriyle mantar kavanozlar boy ve şekil olarak farklılık gösterir. Mantar kavanozları set halinde veya tek tek de satın alabilirsiniz. Set halinde olan mantar kapaklı cam kavanozlar genellikle birkaç farklı boyutta üründen oluşur. Bir litrelik cam mantar kavanozlar olduğu gibi 200 mililitrelik mantar cam kavanozlar da vardır. Farklı mililitrelerdeki mantar kavanoz setleriyle mutfağınızda uyumlu bir görüntü yakalayabilirsiniz. Mantar kavanozların genişlik ve yükseklikleri de değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra farklı mantar kavanoz modelleri satın alarak mutfağınızda özgün bir uyum yaratabilirsiniz. Ayrıca mantar şeklinde cam kavanozlar da mevcuttur. Bu kavanozların ise kapakları mantar tıpalardan oluşabileceği gibi plastik kapaklardan da üretilebilir. Mantar şeklinde kavanozlar renkli ürünleri sevenler için idealdir. Örneğin, mutfağınızda canlı renkler olsun isterseniz parlak mavi renkte, mantar şeklinde cam kavanoz satın alabilirsiniz.

Şık Görünümleriyle Mantar Kavanozlar

Şık Görünümleriyle Mantar Kavanozlar

Cam saklama ünitesine sahi hasır tonlarla bezeli mantar kapaklı ya da tıpalı kavanozlar, evinde trendleri yakalamak isteyenler için birebir olan ürünler arasındadır. Özellikle bohem ve salaş bir tasarımı benimseyen kullanıcılar için mantar kavanozlar adeta evin tamamlayıcısı olacaktır. Bunun yanı sıra set halinde satın alacağınız kavanozlar ile mutfağınızda sade ama şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dekoratif özelliğe sahip, sunum için elverişli mantar kavanozları direkt olarak sofralarınızda ya da çay saatlerinizde sergileyebilirsiniz. Camdan üretilen kavanozlarda pirinç, fasulye, barbunya gibi bakliyatlar; un, tuz ve şeker gibi ürünler; karabiber, kekik, kimyon gibi baharatları saklayabilirsiniz. Ayrıca mantar kavanozlara şekerleme, kurabiye, çikolata gibi ürünleri de koyabilirsiniz. Mantar kavanozlar cam olan malzemelerinden dolayı hem buzdolabında hem mutfak dolaplarında kullanılabilir. Mantar kavanoz kullananlar kavanozların kullanım alanlarıyla ilgili size daha fazla fikir verebilir. Mantar kavanoz online seçeneklerini inceleyerek siz de mantar kavanozlarla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygun Fiyatıyla Mantar Kavanozlar

Uygun Fiyatıyla Mantar Kavanozlar

Satın alınmak istenen ürünle ilgili bilgi sahibi olmak ve ayrıntılı araştırma yapmak, tam olarak ihtiyacınız olan ürüne ulaşmanıza yardımcı olabilir. Pek çok farklı özelliğe ve fiyata sahip mantar kavanoz bulmak mümkündür. Alışveriş esnasında kullanıcıların ürünle ilgili en çok dikkat ettiği konulardan biri ürünün fiyatıdır. Mantar kavanoz fiyatları; kavanozların şekline, büyüklüğüne, paket içindeki parça sayısına ve desenli olup olmadığına göre değişir. Mantar kavanoz satın al seçeneğine tıklamadan önce yapacağınız ayrıntılı araştırma ile hem ihtiyacınıza yönelik mantar kavanozları bulabilir hem bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz mantar kavanoz modellerini favorilerinize ekleyerek mantar kavanoz indirim bilgileri hakkında haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulamadan gelen indirim bilgilendirmesiyle bütçenize katkı sağlarken yaşadığınız ortamı da zevkinize göre döşeme imkanı yakalayabilirsiniz. Her zevke hitap eden mantar kavanoz modellerinin tümünü Trendyol'da bulabilirsiniz.