İlgili Kategoriler
Fiyat
Takvim Türü
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masa Takvimi

" araması için 1057 sonuç listeleniyor

Masa Takvimi Modelleri ile Zamanda Geri Kalma

Masa takvimi hem ofiste hem de evde günleri takip etmek ve işleri planlamak için sıklıkla kullanılan bir üründür. 1 senelik masa üstü takvimi çeşitlerinin yanı sıra, 3 aylık masa takvimi modelleri de bulunur. Bu sayede iş yerinde ya da evde zaman yönetimini rahatlıkla yapma imkanına erişebilirsiniz. Bu ürünleri masa üstüne yerleştirebilmenin yanı sıra, bir vida yardımıyla duvara da asabilirsiniz. Her yıl için ayrı olarak üretilen takvimler bulunur. Bu sayede bulunduğunuz aya ve yıla göre bir takvime sahip olarak rahatlıkla planlarınızı daha düzenli bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bazı takvimlerin içerisinde not alma kısmı da bulunduğu için günlük ya da haftalık planlarınızı daha rahat bir şekilde bu alana yazarak sonradan unutulmasına engel olabilirsiniz. Birçok farklı modeli bulunan bu takvimlere uygun fiyatlarla Trendyol’dan sahip olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Masa Takvimi Modelleri

Masa Takvimi Modelleri

Masa takvimi kişiye özel, notlu, resimli, ahşap, spiralli, yapraklı, fotoğraflı gibi birçok çeşide sahiptir. Notlu masa takvimi modelleri sayesinde sadece günü takvim etmekle kalmaz, o güne ait planlarınızı da not alarak rahatlıkla hatırlayabilirsiniz. Fotoğraflı masa takvimi çeşitleri ise doğa fotoğraflı ya da kişiye özel olarak üretilen fotoğraflardan oluşur. Bu sayede kendinize özel ürüne sahip olarak masanızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, masa takvimi Atatürk fotoğraflı modelleri ile Atatürk’e karşı sevginizi her an gösterme imkanına erişebilirsiniz. Şiirli masa takvimi çeşidi ise birçok şaire ait şiirlere yer veren takvim çeşididir. Birçok modeli spiralli olan bu ürünlerin kullanımı da oldukça pratik ve rahattır. Sayfalar arasında kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Birçok modele sahip bu ürünler sayesinde hem masanıza yeni bir süse hem de günlerinizi daha kolay planlayabilmenize olanak sağlayan bir dekoratif ürüne sahip olabilirsiniz.

Masa Takvimi Boyutları

Masa Takvimi Boyutları

Masa takvimi nedir ve ne işe yarar sorularının cevabı ise, hem evde hem iş yerinde çalışırken gününüzü daha rahat planlamanıza imkan veren ürünler olmasıdır. Masa takvimi boyutları birbirinden değişik ebatlarda bulunur. Bu sayede masanıza uygun bir ürüne sahip olarak fazla yer kaplamayan ve çalışma alanınızın daha şık olmasını sağlayan modele sahip olabilirsiniz. Geniş çalışma alanı için masa takvimi büyük modelleri bulunurken, daha dar alanlar için de mini masa takvimi çeşitleri vardır. Aynı zamanda klasik dikdörtgen ya da kare modellerinin yanı sıra, masa takvimi üçgen ya da oval çeşitleriyle de bulunur. Böylelikle birçok farklı masa takvimi ölçüleri sayesinde kendinize ve masanıza uygun bir modele sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Masa Takvimi Fiyatları Trendyol’da

Bütçenize Uygun Masa Takvimi Fiyatları Trendyol’da

Masa takvimi haftalık, 3 aylık ya da yıllık çeşitlerinin yanı sıra, günlük masa takvimi modelleri ile de bulunur. Bu modellerin hepsi, farklı fiyatlara sahip olsa da, genel olarak uygun fiyatlarla satılır. Bu farklılığın sebebi ise takvimin ebatı, kişiye özel tasarım olup olmaması ya da haftalık, aylık veya yıllık olup olmaması ile alakalıdır. Bu nedenle masa takvimi fiyatları birbirinden farklı olabilir. Trendyol’da bu ürünlerin fiyat karşılaştırmasını kolaylıkla yapabileceğiniz gibi, diğer kullanıcıların ürün hakkındaki yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sizden evvel ürünü satın alanların deneyimlerini okuyabileceğiniz bu yorumlar sayesinde, almak istediğiniz takvimin size uygun olup olmadığına da karar verebilirsiniz. Birçok farklı ebatta ve tarzda bulunan bu ürünler sayesinde hem kendinize hem de masanıza uygun bir masa takvimi edinerek planlarınızı daha kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Her yıla özel olarak üretilen bu ürünlerden birine bütçenize uygun fiyatlarla Trendyol’dan hemen sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Masa Takvimi Nerede Satılır?

Masa takvimi çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Farklı renk ve desen gibi çeşitleri ile çalışan kişileri memnun edecek olan masa takvimleri ile günü, haftayı hatta bütün bir ayı kolayca planlayabilirsiniz. Planlı çalışmak ve çalışma esnasında zamanı kontrol etmek isteyen kişiler, masa takvimlerini tercih edebilirler. Ayın kaç gün olduğunu, özel günleri ve hafta sonlarını belirten masa takvimi üzerine önemli planlarınızı da not edebilirsiniz. Bu sayede her an göz önünde olan bu takvim sayesinde planlarınızı aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol üzerinden masa takvimi boyut, renk ve modellerine göz atarak sizin için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Masa Takvimi Ne İşe Yarar?

Masa takvimi gün, ay ve yıl içerisinde var olan bayram ve resmi tatil gibi günleri belirten bir çeşit takvimdir. Not almayı mümkün kılan bu ürün, çalışanlar ve öğrenciler için planlı ve verimli çalışmayı mümkün kılar. Spiralli olarak satılan takvim çeşidi, yıl boyu göz önünde olduğu için aktif kullanılması durumunda pek çok işi planlamayı sağlar. Bu etkiyi elde etmek isteyen büyük markalar ise çalışanları için özel olarak masa takvimleri üretirler. Kullanımı oldukça pratik olan masa takvimi; sayfa sayısı, boyut ve baskı durumu olarak farklı seçenekler ile satılır. Kişiye özel seçenekleri de olan bu ürün, planlı çalışmak isteyen herkes için uygundur. Masa takvimi ile gününüzü planlayabilir ve bu doğrultuda kusursuz bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

Masa Takvimi Modelleri Nelerdir?

Masa takvim çeşitleri arasında Sümen takvimi, blog takvimi ve ayaklı masa takvimleri yer alır. İhtiyaca uygun olarak seçenekler arasından istediğiniz ürünü seçerek; günlük, haftalık veya aylık zaman planlamasını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yoğunluk esnasında unutmamanız için aktiviteleri buraya not alabilirsiniz. Masa takvimlerinin sayfaları, gün ve ay çizelgesine sahip olarak üretilir. Bazı çeşitlerde ise bu tasarım daha detaylı şekilde hazırlanır. Bu detaylı modellerde ise bir sonraki ayın var olduğu çizelgeler de sayfalarda yer alır. Plan yapmayı ve günlük işleri takip etmeyi kolaylaştıran masa takvimi model ve çeşitlerini tercih ederek iş hayatınızda düzenli bir çalışma programına sahip olabilirsiniz.