Parça Sayısı
Renk
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Matruşka Bebek

" araması için 160 sonuç listeleniyor

Matruşka Bebek Çeşitleri ile Dekoratif Aksesuarlar

İnsanları, özellikle de çocukları eğlendirmek keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla üretilen çeşit çeşit oyuncaklar vardır. Oyuncakla oynamanın yaşı yoktur. Dileyen herkes ilgi alanına göre istediği bir oyuncağı alabilir ve onunla keyifli vakit geçirebilir. Ayrıca bazen bu oyuncaklar dekoratif amaçlı da kullanılır. Klasik arabalar, güzel bebekler ve çeşitli figürler hem oyun, hem de dekoratif amaçlı kullanılabilen türler arasındadır. Bebek kategorisinde yer alan fakat alışılagelmişin dışında olan bir model vardır. Özellikleri, yapısı ve görüntüsü bakımından birçok insanın ilgisini çeken ahşap matruşka bebek modelleri bulunur.

Bütçe Dostu Matruşka Bebek Fiyatları

Bütçe Dostu Matruşka Bebek Fiyatları

Bir bebek alarak birçok bebeğe sahip olabileceğiniz bu farklı oyuncak sayesinde keyifli bir ürüne ulaşabilirsiniz. Hem görüntüsüyle, hem de özelliğiyle birçok insanı kendine hayran bırakan bebeklerle evlerinize etnik bir hava katabilirsiniz. Özellikleri ve boyutları bakımından değişiklik gösteren matruşka bebek fiyatları oldukça uygundur. İç içe geçen bu bebeklerin zevkinize uygun modelde alarak farklı bir oyuncağa veya dekorasyon ürününe ev sahipliği yapabilirsiniz. Bebeklerle vakit geçirirken stres atıp, eğlenebilirsiniz. Büyükten küçüğe birçok bebek isterseniz ve yavru bebeğin minik boyutlarda olması tercihinizse matruşka bebek 10’lu olanlar sizin için uygun olabilir. Sıralayarak kullanmak isterseniz ve yeriniz kısıtlıysa matruşka bebek 7’li olanları tercih edebilirsiniz. Bu miktarı talebinize göre artırabilir veya azaltabilirsiniz. Miktarını belirledikten sonra matruşka bebek çeşitleri arasından farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Renkleri ve desenleriyle farklılaşan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bunu yaparken dilerseniz zevkinize dilerseniz de evinizle olan uyumuna göre karar verebilirsiniz. Orijinal matruşka bebek modellerini dilerseniz kendiniz kullanabilirsiniz dilerseniz de bir sevdiğinize hediye edebilirsiniz. Hediye etmek için oldukça uygun ve farklı bir bebek olabilir. Sizler de zevkinize ve kullanım tercihinize bağlı olarak edinebileceğiniz bu farklı oyuncakları sayfamızın uygun fiyat avantajlarından faydalanarak alabilirsiniz.

Rengarenk Matruşka Bebekler Trendyol’da

Rengarenk Matruşka Bebekler Trendyol’da

Sayfamız sizlere birçok ürün çeşitliliği sunar. Seçkin markaların birbirinden güzel ürünlerini bir araya getiren e-ticaret sitesi Trendyol, ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamada büyük rol oynar. Matruşka bebek oyuncak veya dekoratif amaçlı kullanabilen farklı bir üründür. Farklı zevklere uyması ve herkese hitap edebilmesi amacıyla değişik renklerde ve motiflerde üretilir. Çeşit çeşit bebek arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanı bulmak için Trendyol’un sunduğu bazı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Matruşka bebek pembe, mavi, yeşil, kırmızı ve birçok farklı renkte üretilebilir. Aynı şekilde bebek sayısı da değişkenlik gösterir. Sayfamız sizlere bu ürünleri uygun fiyatlı bir şekilde sunar. Aynı zamanda dilediğiniz modeli kolayca bulabilmeniz için filtreleme özelliği vardır. Tüm bunlara ek olarak güvenli ve doğru bir alışveriş gerçekleştirmenize yardımcı olmak amacıyla müşteriler tarafından yapılmış olan ürün yorumlarını inceleyebilirsiniz. Matruşka bebek kullananlar tarafından ürünlerin kalitesi hakkında önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca matruşka bebek yorumları sizlere modeller üzerinde karar verme açısından da kolaylık sağlar. İhtiyacınız olan ürünü vakit kaybetmeden bulmak, doğru bir seçim yapmak ve güvenli alışveriş imkânı yakalamak için Trendyol’a girebilirsiniz.

Matruşka Bebek Özellikleri

Matruşka Bebek Özellikleri

Bu bebekler, genellikle ahşap veya tahtadan üretilir. Dış görünüşleri bir vazoyu andırır. Farklı motiflerle renklendirilir ve etnik bir oyuncak haline gelir. Çeşitli renkleri ve özellikleriyle birçok eve uyum sağlar. Sergilemek veya oyun oynamak için oldukça uygundur. Matruşka bebek çeşitlerini diğerlerinden ayıran özellik iç içe geçen farklı boyutları olmasıdır. Farklı boyutlarda iç içe geçirilen bu oyuncak, pek çok insanın beğenisini kazanır. Her biri birbiriyle aynı olan fakat boyutları değişen bebekleri dilerseniz iç içe dilerseniz de sıralayarak kullanabilirsiniz. Evlerinize farklı bir hava katmak için sayfamıza girip seçeneklere göz atabilirsiniz.