"

Mavi Su

" araması için 40405 sonuç listeleniyor
Kodenes Mavi Su Saç Serumu
Kargo Bedava
KodenesMavi Su Saç Serumu
1.500 TL
Sepete Git

Mavi Su

Güçlü Saçlar İçin Keratin İçeren Mavi Su

Özel bir formül ile karşınıza çıkan mavi su, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen ve olumlu dönütler alan bir üründür. Türk ünlüleri tarafından da kullanılan bu serumun içeriğinde keratin bulunuyor. Keratin bakımı sayesinde saçlarınızın daha güçlü olmasını sağlıyor ve saçlarınızı onarıyor. Keratinin yanı sıra güçlü saçlara sahip olabilmeniz amacı ile içerisinde atkuyruğu bitkisi ekstraktı yer alıyor. Bu içerik de saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor ve saç dökülmelerini büyük oranda azaltıyor ve yavaşlatıyor. İçeriğinde yer alan bir başka ürün ise organik yapıdaki beyaz acı bakladır. Bu beyaz bakla özü sayesinde düzenli kullanım sağladığınız saç oluşumunu destekleyebilirsiniz. Saç bakımı kategorisinde önemli bir yer kaplayan bu serumların içerisinde çentiyan kökü özü bulunuyor. Böylece saçlarınızın dökülmesini hızlandıran sebum salgısını ortadan kaldırabilir ve güçlü yapıdaki saçlara sahip olabilirsiniz. Zengin bir içeriğe sahip olan bu serumlar, saçlarınızı daha sağlıklı bir yapıya ulaştırıyor. İçeriği ile kullanıcılarını etkileyen serum modelleri içerisinde su, gliserin, propolin, pantenol, kafein, kalsiyum gibi özler barındırıyor. Ürünün en dikkat çeken dört içeriği keratin, atkuyruğu bitkisi ekstraktı, beyaz acı bakla ve çentiyan kökü özüdür. Keratin, saç bakımı açısından önemlidir. Saçlarda, tırnaklar ve diş gibi yapılarda bulunan proteinli yapıya sahip bir maddedir. Keratin eksikliği durumunda saçlar kendini onaramaz hale gelir ve büyük hasarlar oluşabilir. Saç yıpranmaları da böylece gerçekleşmiş olur. Bundan dolayı mavi su saç bakımı açısından önem taşımaktadır. Saçların daha sağlıklı ve daha gür gözükebilmesini sağlayabilmek amacı ile bu serumu düzenli olarak kullanabilir ve saçınızdaki yıpranmalardan kurtulabilirsiniz. Beslenme ve onarımda büyük bir görev üstlenen keratin güçlü saçlara kavuşabilirsiniz. Keratin aynı zamanda saçlarınızın daha parlak gözükmesine de destek olan bir bakım proteinidir. Saçların nemlenmesini sağlar ve yumuşak bir his yaratır. Bunun yanı sıra içerisinde keratin yer alan formül sayesinde pürüzsüz saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınız için özel olarak geliştirilmiş olan bu serumlar, içerisindeki zengin proteinler sayesinde saçlarınızın ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Mavi su yorumları da ürünün besleyici yapısına dikkat çekiyor. Kullanıcılar, ürünün düzenli kullanım sonucunda verdiği etkilerden bahsediyor. Bu serumlar, içerisinde yer alan keratin sayesinde saçınızın ihtiyacı olan bakımı sunuyor.

Organik Özleri ile Saçınızı Besleyen Mavi Su

Son zamanlarda sıklıkla konuşulan saç bakım ürünlerinden biri olan bu ürünler pek çok saç probleminin önüne geçiyor. Saçların daha gür çıkmasını sağlayan ve dökülmelerin önüne geçebilen bu serumlar, özellikle erkeklerde sıklıkla görülen durumlardan biri olan kellik için de çözüm yaratabiliyor. Bir saç bakım ürünü olarak karşınıza çıkan mavi su serum, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabiliyor. Nemlendirici ve besleyici özelliklere sahip olan bu serumlarda birbirinden farklı özler yer alıyor. Keratin gibi protein yapılarının yanı sıra serumun içerisinde atkuyruğu bitkisinin ekstratı bulunuyor. Atkuyruğunun yapısından bulunan silika özü, saç dökülmelerinin yavaşlamasına yardımcı oluyor. Bu öz aynı zamanda yeni saç köklerini çıkarmaya teşvik edici bir maddedir. Saç köklerinizin büyümesini sağlayarak daha gür ve daha canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Serumun içerisinde bulunan bu öz, kan dolaşımını arttırır. Kan dolaşımının artması ise saç köklerinin beslenmesini sağlayarak saç uzamasına destek olur. Atkuyruğu bitkisinde yer alan amino asitler ve bunun yanı sıra fitosteroller, kafa derisinin üzerinde oluşan yağ birikmesinin önüne geçer ve azalmasına yardımcı olur. Saç köklerinizi güçlendirmek amacı ile eklenmiş olan bu madde, içerisinde potasyum içermektedir. İçeriği güçlü olan bu bitki sayesinde saç diplerinizi güçlendirebilir ve saçlarınızın daha sağlıklı bir yapıya sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz. Mavi su neden yapılıyor diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabı olarak pek çok bitki özü ve vitamin söylenebilir. İçerisinde yer alan bir başka etkili madde ise organik yapıdan oluşan beyaz acı bakladır. Bu bakla bitkisel yapısı ile saçlarınızın doğal olarak bakım görmesini sağlıyor. Beyaz acı baklanın tohumlarında yer alan zengin proteinler, farklı özler ile zeginleştiriliyor ve saç oluşumunda önemli bir rol oynuyor. Saçlarınızın için destek sağlayan bu madde, dökülmelerin de azalmasını sağlıyor. Saçlar için oldukça etkili bir içeriğe sahip olan bu ürünlerin içerisinde çentiyan kökü özü yer alıyor. Bu öz sayesinde saç dipleriniz nefes alıyor ve sebum salgısını ortadan kaldırıyor. Böylece saç dökülmelerine karşı bir savaş açabilir ve daha gür yapıdaki saçlara sahip olabilirsiniz. Güçlü bir şekilde formülize edilmiş olan mavi su orijinal yapısı ile kullanıcılarının sağlıklı saçlara kavuşmasına yardımcı oluyor. Düzenli kullanım sonucunda olumlu etkiler sunan bu ürün ile sıklıkla karşılaştığınız saç problemlerinden kurtulabilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Mavi Su ve Bitkisel Gücü

Saçlarınıza güç ve dayanıklılık kazandıran bitkisel formüllü bu serumlar, son zamanlarda popüler hale geliyor. Hem erkeklerde hem de kadınlarda gözle görülür farklar oluşturan ürünler, saç bakımı açısından sıklıkla tercih ediliyor. Ürünün yapısına göre farklı uygulama şekilleri bulunuyor. İçerisinde yer alan vitaminler ve bitkisel özler sayesinde besleyici özelliğe sahiptir. Yıpranmış saçların tekrar canlanmasını ve bitkin düşmüş saç diplerinin güçlenmesine yardımcı olur. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde gözünüzle bu serumun oluşturduğu farkları görebilir ve yepyeni saçlara sahip olabilirsiniz. Saç çıkaran mavi su, dökülme ve kellik problemi yaşayanlar için oldukça idealdir. İçerdiği vitaminler saç derisinin beslenmesine yardımcı olur ve boşluklu kısımlarda tekrar saç çıkmasına destek olur. Böylece gür ve etkili saçlar sizlerle birlikte olur. Mavi suların içerisinde sağlıklı bir şekilde saç gelişimini desteklemek amacı ile çeşitli vitaminler ve mineraller yer alıyor. Bu besleyici yapıdaki maddeler, saç yapınızın güçlenmesine yardımcı oluyor. Dipten uca kadar tam bakım sağlayan serum sayesinde, saçlarınız her zamankinden daha hızlı bir gelişim gösteriyor. Böylece saç uzatmak isteyen ama uzatamayanların yardımına koşuyor. Bu saç serumunun içeriğinde peptitler de bulunuyor. Saçlarınızın günden güne dayanıklılık kazanmasına yardımcı olan peptitler, saç dökülme problemleriyle sık sık baş edenlerin bu problemden kurtulmasını sağlıyor. Bir tedavi olarak uygulayabileceğiniz bu serumun düzenli olarak kullanılmasının ardından dolgun görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Yıllardır aradığınız canlılığı ve parlaklığı sizlere bir iki hafta içerisinde sunar. Sağlıklı saçlara sahip olabilmek amacı ile kullanacağınız mavi su içindekiler ile canlılık ve parlaklığı sizler ile buluşturuyor. Özel bir formüle sahip olan bu ürün, saçlarınızın çözülmesini ve daha rahat bir şekilde taranmasını sağlayacak bir nemlilik sunuyor. Böylece yumuşacık saçlara sahip olabilir ve saç kuruluğu problemlerinizi de ortadan kaldırabilirsiniz. Saçınız ile ilgili yaşadığınız pek çok problemin önüne geçmek amacı ile geliştirilmiş olan mavi su şampuanı, saçınız için ideal bir tedavi yöntemi olarak karşınıza çıkar. Saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sizlere kolayca sunar ve sağlıklı bir saç görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur. Kadın veya erkek fark etmeksizin pek çok kişi tarafından kullanılan bu ürünler, farklı yaş gruplarına hitap ediyor. Saç bakımına önem verenlerin tercihleri arasında yer alan bu serumun kullanımının ardından doğal olarak fizyolojik pH geri yükleniyor.

Saçınızı İçten Güçlendiren Mavi Su

Özel bir formül ile oluşturulan ve saçlarınızın sağlıklı bir yapıya sahip olmasına yardımcı olan bu serumlar, saçlarınızda karşılaştığınız pek çok problemin giderilmesini sağlıyor. Zengin bir içeriğe sahip olan mavi sularda keratin destekli amino asitler bulunuyor. Bu amino asitler içerisinde aspartik asit, glutamik asit ve daha birçok bileşeni bir arada sunuyor. Geliştirilmiş bir karışım olan bu serumlar, pek çok faydalı özelliğe sahiptir. Bunlardan biri elektrostatik etkileşimlerin nötralize olmasını sağlamaktadır. Yani saçlarınızın elektriklenmesini engeller ve daha iyi saç şekline sahip olmanıza yardımcı olur. Böylece fönlerde ve diğer ısıl işlemlerde saçlarınız daha kolay şekil alabilir. Bunun yanı sıra nötralize işlemi sayesinde saç kesimleriniz daha kolay değiştirilebilir ve saç stilinizi kullanımı kolaylaştırır. Mavi su kullananlar da ürünün saçlar üzerindeki olumlu etkisine dikkat çekiyor. Saçlarınızın şekil almasını kolaylaştıran formülü ile daha özgüvenli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ürünün içerisinde moleküler ağırlık oldukça düşüktür. İçerisinde yer alan maddeler saçın yapısına hızlı bir şekilde nüfuz eder ve saç yapısının içeriden güçlenmesine yardımcı olur. Saçlarınızın kurtarıcısı haline gelen bu ürünler, saç canlılığının geri kazanılmasını sağlar. Dökülme ve kellik gibi problemlerin önüne geçmek amacı ile geliştirilmiş olan mavi su losyon içerisinde yer alan polikuaterniyum 6, katyonik bir polimer olarak bilinmektedir. Elektrostatik etkiyi nötralize etmeye yardımcı olan bu polimer, saçlarınızın daha yumuşak ve ipeksi bir yapısı olmasına yardımcı olur. Kurutucu etkiyi azaltarak dış etkenlerden kaynaklı olarak gelişen saç kuruluğunu ortadan kaldırır. Saçlarınızın kurutma makinesinden ve diğer ısıl işlem sağlayan makinelerden aldığı zararı azaltır ve doğal yapısına geri kavuşturur. Besleyici özellik sağlayan pro vitamin B5 ise panthenol olarak bilinmektedir. Saç diplerinin beslenmesini ve saçların boydan boya nemlenmesini sağlar. Multivitamin yapılı bu serumlar saçlarınızın istediğiniz kıvama gelmesini sağlamaktadır. Doğru ve düzenli bir şekilde uygulandığında etkisini kolayca görebilirsiniz. Mavi su faydaları arasında cansız saçların güçlenmesini sağlamak bulunuyor. Aradığınız etkiyi kolayca bulabileceğiniz bu ürün saç dipleri için özel bir içeriğe sahiptir. İçerisindeki özler, saçlarınızın için doğal bir çözüm sunuyor. Canlı ve parlak saçlar için tercih edeceğiniz bu ürün, saç tellerinin fiziksel durumlardan daha az etkilenmesine yardımcı olur. Saçlar, fiziksel koşullardan kolayca etkilenebilir ve oldukça hassas yapıdan oluşmaktadır. Isıl işlemler, toz, rüzgar gibi durumlar saçlarınızın zedelenmesine ve hasar almasına neden olabilir.

Özel Bileşeni ile Mavi Su

Saç çıkaran ve saçların güçlenmesini sağlayan bir formül olarak karşınıza çıkan mavi serumlar ya da halk arasında bilinen adı ile mavi iksirler, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hem erkeklerin de hem de kadınların odağında olan bu ürünler, canlandırıcı etkisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Saçlarınızın eski formuna kavuşabilmesi için gerekli olan bakımı sağlayan serumlar, kısa süre içerisinde olumlu sonuçlar alabilmenizi sağlıyor. Türkiye piyasasında son zamanlarda adını sıklıkla duyuran bu ürünler, saç diplerinde kullanımda büyük bir fark yaratıyor. Organik bir bileşene sahip olan mavi su fiyatı ile de kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Hesaplı bir fiyat skalasına sahip olan ürün ile saçlarınızın güçlenmesine ve dayanıklılık kazanmasına yardımcı oalabilirsiniz. Özel bir cam pakette satılan bu ürünler, saçlarınızdaki problemlerin giderilmesini sağlıyor. Erkekler arasında, saç çıkarma etkisi ile bilinen bu serumlar, kellik problemlerinizle savaşmanızda sizlere yardımcı oluyor. Kadınlar arasında ise ürün saç kıran veya kepek gibi sorunların ortadan kaldırılmasına destek olmasıdır. Saç diplerinizdeki deri dökülmelerini engeller ve kepeklerinizin giderilmesini sağlar. Yavaş saç uzamasından muzdarip olanların yardımına koşan bu ürün, saçlarınızın eskiye oranla iki kat daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Kısa sürede olumlu sonuçlar veren serumlar, saç dibindeki kan dolaşımını hızlandırır. Böylece saç telleri daha çabuk bir şekilde gürleşir ve uzamaya başlar. Parlaklığını kaybetmiş olan saçların canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur. Pek çok avantajlı özellik ile karşınıza çıkan bu ürünler, aynı zamanda sebum gibi rahatsızlıkların da giderilmesini sağlıyor. Saç derisi gözenekleri arasında biriken sebumların temizlenmesi ile saç kökleri daha sağlıklı şekilde uzamaya başlıyor. Mavi su kullanımı ile saçlarınızın düzenli olarak ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilir ve ışıltılı saçlara sahip olabilirsiniz. Başınızda yer alan saçlarınız arasındaki boşlukların doldurulmasını sağlayan bu serum ile kellik ve saç seyrekleşmesi problemlerinin rahatça önüne geçebilir. Kolay uygulama yöntemlerine sahip olan bu serum, düzenli olarak uygulandığı zaman verimli sonuçlar vermektedir. İlk kullanımdan itibaren saçlarınızın korunmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Özel organik bileşene sahip mavi su saç spreyi, losyonu veya serumu halinde farklı yöntemler ile satılmakta ve uygulanmaktadır.

Basit Bir Uygulama Yöntemine Sahip Mavi Su

Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış olan bu formül serum halinde, losyon halinde ve saç spreyi haline satışa sunulmaktadır. Basit uygulama yöntemlerine sahip olan bu ürün sayesinde kolayca saçlarınızın bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Küçük ipuçlarını takip etmeniz, ürün kullanımını kolaylaştıracaktır. Mavi su nasıl kullanılır sorusunun cevabı olarak ürünü günde bir kez olarak saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Bu uygulama esnasında dikkat etmeniz gereken faktörler bulunuyor. Bunlardan birincisi ürünü uygulamadan önce saçlarınızın temiz olması önem taşımaktadır. Uygulama esnasında saçlarınızın nemli olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Gerekli olan bölgeye 5 6 damla kadar damlatmanız kullanım için yeterli olacaktır. Ardından parmaklarınızla masaj yaparak bölgeye serumu iyice yedirmeniz gerekir. Kuru saça uygulanması tavsiye edilmesinin sebebi ürünün nemli saçta deri altına tam olarak ulaşamamasıdır. Nemli yapıdaki saça uygulanması ile üründen istenilen verimi alamayabilirsiniz. Saçlarınızı iyice kuruttuktan sonra işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka dikkat edilmesi gereken kural ise saçlarınız yıkanmış ve temiz olmasıdır. Yağlı saç tabakasına sahip olursanız serum tam olarak gözeneklerinize ulaşamaz ve ürün hiçbir işe yaramaz. Üründen tam olarak verim alabilmeniz için saçlarınızın yeni yıkanmış ve kurutulmuş olmasına dikkat edilmelidir. Bunun ardıından istediğiniz bölgeye serumu uygulayabilirsiniz. Uyguladığınız serumu dairesel hareketler yardımı ile masaj yapar şekilde yayınız. Böylece saç diplerinize daha derinden nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Friksiyon yardımı ile uygulayacağınız serumdan etkili bir sonuç alabilmek amacı ile günde bir veya iki günde bir uygulayabilirsiniz. Mavi su uygulama bölümünün ardından minimum bir saat saçlarınızı yıkamamaya özen gösteriniz. Aksi takdirde saçlarınız yeterli oranda beslenemeden serumdan arınmış olur. Eğer ürün içerisindeki herhangi bir bileşene karşı alerjiniz varsa kullanmamanız tavsiye edilmektedir. İlaç olmayan bu ürün haricen kullanılır ve hassas yapıdaki kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Serumların muhafazası 25 derecenin altındaki oda sıcaklığında gerçekleştirilmelidir. Çocukların uzanamayacağı yerlere koymanız gerekir. Damla şeklinde olan serumların yanı sıra püskürterek kullanabileceğiniz mavi sular da bulunmaktadır. Durulama gerektirmeyen bu ürünler, özellikle saç derisi ve saç kökleri ile nüfuz etmelidir. Basit kullanım yöntemleri ile düzenli olarak kullandığınızda mavi su etkileri kolayca görülebilir. Ürün sayfası üzerinden ürünün yorumlarını ve özelliklerini okuyabilir ve tek tıkla satın alabilirsiniz.